Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Fanda (Pá, 7. 12. 2018 - 21:12)

Miluško tohle mě dneska rozesmálo,ten vtip: Děti se ptají maminky co chce letos k vánocům,? za dárek. A maminka říká že by letos chtěla do tepla . Deti odejdou do pokoje, a zamyšlí se. Po rozbalení v všech dárků se se děti zvednou jdou k mamince která sedí na křesle, a děti ji začnou odsouvat k radiátorum. A matka se děti ptá kam to jedu . a Karlík řiká do tepla..... :D

Jirka (Pá, 7. 12. 2018 - 18:12)

Tak ja se i tak stavim Milu a popovidame.

Fanda (Pá, 7. 12. 2018 - 18:12)

Neboj se,já to chápu.To je tim jak se teď ani nevidíme a jak jsme měli nedorozumění.Bude to zase lepší.

Miluna (Pá, 7. 12. 2018 - 15:12)

Jo teď fakt na ně nemam náladu.Ne Lallo klukovi bylo 14 a Zdeně 13.On právě měl slzy když si představil že by nemohl jet a my jo,tak asi bude lepší když nepojedem.Navíc máma chce ať mu dávam léky a všechno kolem sama.No nechci aby cvičel a po spocení hned do zimy,už to takhle odmarodil kolikrát ale vim že s tim nic neudělam,jen mě to štve.Jirko já ještě nevim,já nemam náladu na nic jestli něco chceš.To bys musel přijet jen si povídat.A Fanda se neozval.A byt mam jít na prohlídku v týdnu na jeden.

Lalla (Pá, 7. 12. 2018 - 19:12)

Milu, rozhodla jsi se správně, ty jsi máma, ty víš co je pro tvé děti nejlepší

Jirka (Pá, 7. 12. 2018 - 12:12)

To me mrzi,ze maji deti po vyletu.To vcera ani tu Svickovou nesnedl vid? Muzu se stavit na vikend a jak to vypada s tim bytem? A co Fanda uz se ozval? A Premkovi a Karlovi teda nepises?

Lalla (Pá, 7. 12. 2018 - 15:12)

Ech, dovolila bych si upozornit, že Miluna momentálně řeší mateřské povinnost jako my všechny a na nějaké Přemky, Karly a podobná jména nemá ani pomyšlení

Miluna (Pá, 7. 12. 2018 - 11:12)

Hrabe mi z toho že je vidim oba smutný a nemůžu se na to dívat.Myslim že zase za to může ten školní tělocvik a to oteplení.Protože kluk se mi vrátil spocenej po Tv,už když tam šli se mu udělalo horko protože chodí cvičit jinam pak se spotil tam,pak zase šli zpátky do školy na oběd a já si říkala že je to špatný se v tom spotit že aby nebyl nemocnej a tovíže sem měla pravdu!!

Miluna (Čt, 6. 12. 2018 - 19:12)

A syn teď zvracel,ono ho škrábalo v krku,má ho podrážděnej a já mu na to dala v 17h bonbon Strepsils a teď se mu zvedal žaludek,nevim jestli po bonbonu a zvracel ale měl ve slinách trochu krev,pak ještě plival a bylo tam několikrát trochu krve.Myslíte že to můžou udělat podrážděný sliznice v krku??? Teď mi z toho chytli nervy a chce se mi brečet.Ani z toho jídla mít nic nebude.

Lalla (Čt, 6. 12. 2018 - 22:12)

Není třeba brečet,Milu, jsi máma a ta nesmí nikdy ztrácet nervy, ani není důvod. Se synem běž ráno k doktorovi

Miluna (Pá, 7. 12. 2018 - 11:12)

Ale bylo mi ho líto Lally a nervy už mam totálně v prdeli zase.Sem hysterická a musim se nějak uklidnit.Já sem s nima měla naplánovanej výlet a Zdena brečela že nic nebude a já se nerozkrájim abych jela s ní a jeho tady nechala,tak mi z toho hrabe že mi je pak líto i Zdeny.

Lalla (Pá, 7. 12. 2018 - 14:12)

Milu, když jsi máma, tak jde vše stranou, hysterická být nesmíš. Kluk a zpocení na tělocviku ti nějak utkvělo v hlavě. je mu 15 let a ty bys třeba chtěla, aby v teple nebo v zimě necvičil? Dovedeš si představit, jak bys ho ponížila. Já bych se Zdenou na výlet jela, R.to určitě pochopí, je už velký kluk, pojede příště. Tohle mámy také řeší často

lallo (Pá, 7. 12. 2018 - 15:12)

"hysterická být nesmíš" je rada nebo spíš příkaz, který Miluna neumí zpracovat. Co náhradního nabízíš za hysterický projev? Pro typ člověka jako je Miluna?

Pro lallo (Pá, 7. 12. 2018 - 17:12)

Ne, přikazovat bych si nedovolila. Je to rada, snaha uvést Milunu na způsob uvažování matky. Aspoň v tom to momentu. Nechci tady z toho dělat psycho poradnu, to by musela Miluna jinam. Ano, jsou postupy, jak se naučit své afekty zpracovat. U psychologa. U psychoterapeuta.

Miluna (Čt, 6. 12. 2018 - 18:12)

Je mi líto i syna.Taky mu neni dobře a přesto chce jít do školy a já mu říkam ať nechodí protože když jindy šel dostal teplotu a on měl slzy že si chce opravit fyziku a chemii.Tyhle předměty mu šli hůř a vychází mu 2-3 a zarazilo mi že měl slzy ale říká že mu dobe neni tak asi opravdu zůstane doma.Mě ale psychiatr nikdy neřekl že mam maniodeprese,tak já nevim.Já tohle cítim vždycky před MS a že ztratim zájem i o chlapy a všichni mi začnou být ukradený tomu sama nerozumim.Péct chuť nemam,to moc neumim,já radši vařim a tak jim tu dneska vařim Svíčkovou.No a hlas si připadam blbě když se slyšim ale nedalo mi to,to nezkusit když sem profil rozšířila.No ale jestli to Fanda slyšel nevim protože už se neozval.

anonym (Čt, 6. 12. 2018 - 16:12)

Milunko Milunko nádherný,už hodinu pouštim pořád dokola.Zavřu oči a říkám si že jsi vedle.To jsem já ten s obezitou,do tebe zamilovaný miláčku.

Sany11 (Čt, 6. 12. 2018 - 16:12)

Myslim si totez, Lallo.

Lalla (Čt, 6. 12. 2018 - 15:12)

Jo, to je deprese. Po manické fázi deprese. Je mi jí strašně líto. Ještě že má ty rodiče. na druhou stranu, že ji nechají takhle se trápit a nezapojí lékařskou péči. Ne že bych si myslela, že naše zdravotní péče umí zázraky. Ale je třeba někde začít. Chudák holka

pozorovatel (Čt, 6. 12. 2018 - 15:12)

Milunko dávej hlasový zprávy častěji prosim.Tvůj hlas mi uklidňuje.paráda! Vydržel bych tě poslouchat hodiny.

Lalla (Čt, 6. 12. 2018 - 15:12)

Jinak Milu, bez ohledu na to, co tam říkáš, musím říct, že máš docela kultivovaný projev. Jo, taky už jsem nahlédla :)

Reklama

Přidat komentář