Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jo (Po, 17. 12. 2018 - 21:12)

ženská nešťastná, tolik dětí má a co je to láska neví

Miluno (Po, 17. 12. 2018 - 21:12)

Jak to chceš zjistit, na to je třeba dlouhá doba a to ty bez sexu nevydržíš, přiznej si. Nakecat ti může každý co chce, dokud tě nedostane. Moc dlouhá doba je na to, než člověka poznáš a někdy se i po letech nestačíš divit, jak jsi byla zaslepená.

Miluna (Út, 18. 12. 2018 - 12:12)

To je pravda ale mě jde o to aby mě uměli mít rádi jako osobu,jako kamarádku třeba ale ne jen sexuálně ale jako člověka.Nemyslim vztahy ani lásku a nemyslim jen sexuálně ale něco mezi tim.A jak píšeš že se někdy i po letech nestačíš divit je pravda,proto je to ošemetný ty vztahy ale kolikrát to neni tim že člověka neznáš dobře ale stač když se někdo změní.A taky vim že láska má hodně podob a ne že jí neznam jak někdo píše ale asi záleží jaká komu taky vyhovuje.No ale cítim se už v prdeli zdravotně,rozřízlou pusu mam jako strašný,ani nemůžu moc jíst:-(

Miluna (Po, 17. 12. 2018 - 20:12)

Ne já právě potřebuju vědět jestli mě maji rádi jako člověka,dokuď to nezjistim tak těm novim nedam.Karel ani dneska nepíše takže zase nechápu proč najednou přestal psát.Ale zase je mi to jedno,ležim,dneska mi vytrhli dva zuby..no mam dost.

haha (Po, 17. 12. 2018 - 14:12)

Miluna to dohoní, do konce roku času dost

-Aleš- (Ne, 16. 12. 2018 - 14:12)

Mně hlavně vadí že se nemůžu holit, protože se mi pak tvoří strupy. Vzhledem k jejímu způsobu života se bojím jestli jsem do sebe nedostal žloutenku nebo něco horšího. To by byla ironie osudu, kdybych se nakazil takhle hloupě. Já mám zkušenosti s ledasčím. Dvakrát ročně vždycky na jaře a na podzim mi vyskáče na trupu vyrážka. Název je pityriasis versicolor, můžete si vygooglit. Na to mi pomáhá mastička. To je nejspíš důsledek prodělané syfilis. Tohle vypadá hůř, je to takový hrbolatý. Naštěstí teď nechodím do práce protože šéf je na dovolené, takže doufám že do té doby to zmizí.

pozorující (Ne, 16. 12. 2018 - 14:12)

Aleši,ale kdyby něco měla tak už by jsi to věděl pohlavně,když spíte bez gumy a ne takhke z holení?

-Aleš- (Ne, 16. 12. 2018 - 14:12)

Právě že nemoci se krví přenáší snáz než pohlavním stykem, takže i kdyby měla například HIV, tak mě pohlavním stykem nemusela nakazit(viz Jirka), ale krví to jde ráz naráz. I když té krve by asi mělo být víc. Na to se ale nelze spoléhat. Každopádně něčím jsem se od ní nakazil.

Miluna (Ne, 16. 12. 2018 - 16:12)

Hiv snad z toho Alešku nemáš,on na vzduchu rychle hyne ale zase takovej syfl nebo žloutenka to bych si u ní jistá nebyla.Je to tak na hovno ty pohlavní sračky,člověk pak nic nemůže.Ten Karel je fajn ale měla sem pocit z něj včera že už by chtěl víc ale já to udržuju jen v líbačkách a dotekách ale bojim se jak to dlouho vydrží:-( dneska mi zatim nenapsal.A jak si se s holkou rozhodl budeš pokračovat nebo konec?

aby (Ne, 16. 12. 2018 - 22:12)

aby si Karel nemyslel, že jsi kapr.To radši roztáhni i jemu

-Aleš- (Ne, 16. 12. 2018 - 22:12)

Milunko, já bych rád s ní udržoval kontakt, jenomže už to asi nepůjde. Dneska jsem ji potkal, tak jsem jí řekl o té vyrážce a ji to vůbec nezajímalo a ještě mě seřvala co ji otravuju. Byla celá roztěkaná a vykroucená jak paragraf. To vím dobře co to znamená. Byla na pervitinu. Tak jí říkám, to je fajn žes začala fetovat zrovna když seš těhotná. A šel jsem radši pryč. Tak snad z toho nebude žloutenka. To je jasný že Karel bude chtít víc než jen pusinky. Pokud by došlo na pohlavní styk bez gumy, tak bacha, oni cigáni jsou divoši a nemusel by vytáhnout včas.

-Aleš- (Ne, 16. 12. 2018 - 13:12)

Tak už jsem přišel na to od čeho asi mám tu vyrážku. Holka si totiž půjčovala moje žiletky. Já jsem to věděl a dával jsem pozor aby používala jen tu jednu. Jenomže ona tady byla často sama a pravděpodobně si oholila nohy a přirození žiletkou, kterou jsem se pak oholil. Takže jsem se od ní něčím nakazil a ani nevím čím. Ale už to vypadá líp. Dneska jsem byl na obědě u mámy a celou cestu tam jsem přemýšlel co jí řeknu až se bude ptát kde jsem k tomu přišel. Ona si ale ničeho nevšimla, takže to asi není tak nápadný. Teď se ani neholím a čekám jak se to bude vyvíjet. Takže samý radosti s holkou mám.

jo (Ne, 16. 12. 2018 - 13:12)

Alši, infekce to je každopádně, ale s některou se imunita do týdne sama vypořádá a jinou může způsobit něco agresivnějšího, a to už je třeba pomoci. Ale to podle všeho víš, myslím, že jde o první případ

no (Ne, 16. 12. 2018 - 08:12)

Miluno to se budeš muset pořídit pořadník když máš tolik chlapů ))

Miluna (Ne, 16. 12. 2018 - 16:12)

No uvidíme,jestli mi nenechaji tak možná pořídim:-)

a (Ne, 16. 12. 2018 - 16:12)

to víš že nenechají, takových co zadarmo roztahují nohy je málo.

Miluna (Ne, 16. 12. 2018 - 16:12)

No ale když je právě neroztáhnu a budu se chtít jen v těch klukách válet a třít tak to jim stačit nemusí a nechaji mi,nevim:-(

Miluno (Po, 17. 12. 2018 - 13:12)

už jsi dlouho nebyla těhotná, že? Nezahrávej si, měj na paměti, že jsi ploditelka pětiletky :-o

Jirka (So, 15. 12. 2018 - 18:12)

Alesi tak si tam radsi dojdi abys to nemel infekcni.Blby je,ze ta tvoje prespava mezi fetakama.Tak uvidis jestli nebudes tatka.Ja jsem taky nemocnej,ja to mam od Milci jak jsem s ni byl minulej tejden.S navstevovanim spolu fungujeme dobre.Zdravim Lallu,Miu,Pilsnerku,Sany.

Miluna (So, 15. 12. 2018 - 23:12)

Ať je ti brzy líp.Ty aspoň všechno líp snášíš než já,jak už víme.Já sem teď zase s tim cikánem Karlem,nějak jsme si začli rozumět ale neboj bydlet s nim nebudu.Co ty,nebyl si zase s nějakou z inzerátu???

Reklama

Přidat komentář