Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Kilt (Pá, 7. 4. 2017 - 07:04)

neexistuje. V SRN, USA,..., teda tem klasický z vlny, je sice teplý a těžký, ale zas na druhou stranu, dobře luftuje. Kilt, který je ze syntetický vlny, je výrazně lehčí a na léto nemá chybu. Pak jsou tu ještě tak trochu americký - utilikilt nebo tactical kilt, ty jsou z bavlny a dle mýho taky dobrý. Pak je tu ještě kilt po Česku, to prý dělá jeden maník tuším od Semil. Tenjsem ale nezkoušel, tak nevím

tohle (Pá, 7. 4. 2017 - 06:04)

Která země je na vyšší...smrdí dost zakomplexovaně. Vykašlete se na to kam vás kdokoliv zařadí. Je to jen jeho nějaký subjektivní pocit.
Žijte podle toho, jak to sami cítíte a bude líp

realista (Pá, 7. 4. 2017 - 05:04)

neexistuje. V SRN, USA,...
Která země je na vyšší úrovni, tam kde chodí bez problémů několik mužů v čisté a upravené sukni nebo tam kde potkáváme na ulici desítky špinavých bezdomovců? ČR byla před nedávnem zařazena mezi rozvojové země jako třeba uvedená Nigérie.

Žádný civilizov (Čt, 6. 4. 2017 - 13:04)

Nechodí. Jmenuj nějaký...neexistuje. V SRN, USA, Francii nebo Itálii vidíš nějakého trotla v sukni jednou za uherský rok. V necivilizovaných zemích jako je třeba Indonésie, Thajsko, Nigérie nebo Indie se to vidět dá celkem běžně, ale ani tam to nenosí čtvrtina mužů, odhadem tak desetina. V zemích západní civilizace je chlap v sukni spíš k smíchu. Pochopitelně, pokud se nejedná o kilt, který je téměř výhradně mužskou záležitostí. Ve Skotsku jsem nebyl, ale kilt je k vidění normálně i v Londýně, páč Skotové jsou strašní nacionalisti a žije jich tam dost a rádi se předvádějí. Taky existují i irské a welšské kilty, které jsou trochu jiné než skotské. Kilt ale oblečení na nějaké léto není, je poměrně těžký a teplý.

M (Čt, 6. 4. 2017 - 11:04)

Je otázka co považuješ za civilizovaný stát. Snad né tu tvoji domovinu.

Ronald (Čt, 6. 4. 2017 - 11:04)

Méně vypatlaný člověk...Nechodí. Jmenuj nějaký civilizovaný stát, kde chodí třeba čtvrtina mužů v pestrobarevných suknicích ala hadr.

Pavel (Čt, 6. 4. 2017 - 10:04)

Kilt jistě, pro milovníky...Méně vypatlaný člověk zjistí, že jsou na světě země, kde chodí v tenké barevné hadře milióny mužů a nikomu to nevadí.

Ronald (Čt, 6. 4. 2017 - 10:04)

Mů názor je naopak ten, že...Kilt jistě, pro milovníky skotské kultury, proč ne ? Je to výhradně mužská záležitost a ne zženštilost. Jde o ty pestrobarevné tenké hadry, to může na sebe vzít jenom nějaké vypatlené individuum.

Bzz (Čt, 6. 4. 2017 - 10:04)

Mů názor je naopak ten, že dement je muž, který nosí pánskou sukni. Naštěstí jich je opravdu minimum, za rok vidím tak 2-4 takovéto exoty.

Pavel (Čt, 6. 4. 2017 - 10:04)

Co to tady blekotáš o...Ti méně zabednění přišli na to, že se v tom šátku dá i pohodlně chodit.

Blanka (Čt, 6. 4. 2017 - 09:04)

Já jsem za měsíc v New...Můj otec nám vyprávěl, že byl v Praze náhodou při tom, když vyšla na ulici první žena v dlouhých kalhotech. Davy lidí a jejich výhrůžky přivolaly policii, která dámu musela doprovodit domů, aby ji dav nelynčoval.

Taky Petr (Čt, 6. 4. 2017 - 07:04)

Opět Petříček a jiní,...Á svobodník Halík se ozval a obohatil nás o moudra o zvrácenostech světa. Jsi přesvědčený o tom, že když chlap nebude vmontérkách, tak přestane být mužem? Mě se třeba taky nelíbí uplně všechno co se týče této diskuse. Osobně se mi líbí kilt - ten je výhradně mužská záležitost. Ale vzhledem k tomu, že má svou váhu (ten můj k 5kg), tak si dokážu představit i jiné varianty, hlavně v létě, protože vlněný kilt je ideální teď na jaro.

Dan (Čt, 6. 4. 2017 - 07:04)

Dobře se podívejte na...Já jsem za měsíc v New Yorku, kde jsem byl asi před půl rokem, žádného pitomce v sukni neviděl. Nic běžného to není.

DJ (Čt, 6. 4. 2017 - 07:04)

hraje nějaký ten...Dobře se podívejte na Ezrova videa, kolik tam má fanynek. Tam už jsou sukně u kluků běžné, u nás jsme pořád sto let za opicemi.

Steve (Čt, 6. 4. 2017 - 00:04)

Co to tady blekotáš o převlíkačce na pláži? To slouží k převlečení spodku, né k nošení !!!

Pavel (St, 5. 4. 2017 - 21:04)

A opět se do diskuse zapojily silné osobnosti, je to vidět na argumentaci.

Co tak plážová sukně - velký šátek okolo pasu (může mít i mužné vzory). Je výborný pro převlečení mokrých plavek, v plážovém baru po vás aspoň nezůstane louže na židli. U žen je celkem běžná, u mužů o něco méně, ale taky nic výjimečného. Vyrazí naší ochránci echt mužů na pláže celého světa chránit pánskou čest?

Scorpion (St, 5. 4. 2017 - 19:04)

Opět Petříček a jiní, kteří podporují zvrácenost světa. Muž je muž a hotovo. Na co nosit sukně, vy pomatenci? Nahnat Vás makat do dolů a pak by se vidělo.

Marii (St, 5. 4. 2017 - 19:04)

že normálního MUŽE...hraje nějaký ten sukýnkový manekýnek, žádná ženská si nepřeje mít chlapa v sukních.

Znovu opakuji (St, 5. 4. 2017 - 19:04)

Pánové sami si to děláte...že normálního MUŽE charakterizují jiné hodnoty než krásné nohy a parádní punčocháčky nebo růžovoučké košilky.

Mařko (St, 5. 4. 2017 - 19:04)

Pánové sami si to děláte...Tvůj přítel, manžel nebo brácha nosí sukně ?? To bych chtěl vidět....

Reklama

Přidat komentář