Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

aby (Ne, 16. 12. 2018 - 22:12)

aby si Karel nemyslel, že jsi kapr.To radši roztáhni i jemu

-Aleš- (Ne, 16. 12. 2018 - 22:12)

Milunko, já bych rád s ní udržoval kontakt, jenomže už to asi nepůjde. Dneska jsem ji potkal, tak jsem jí řekl o té vyrážce a ji to vůbec nezajímalo a ještě mě seřvala co ji otravuju. Byla celá roztěkaná a vykroucená jak paragraf. To vím dobře co to znamená. Byla na pervitinu. Tak jí říkám, to je fajn žes začala fetovat zrovna když seš těhotná. A šel jsem radši pryč. Tak snad z toho nebude žloutenka. To je jasný že Karel bude chtít víc než jen pusinky. Pokud by došlo na pohlavní styk bez gumy, tak bacha, oni cigáni jsou divoši a nemusel by vytáhnout včas.

-Aleš- (Ne, 16. 12. 2018 - 13:12)

Tak už jsem přišel na to od čeho asi mám tu vyrážku. Holka si totiž půjčovala moje žiletky. Já jsem to věděl a dával jsem pozor aby používala jen tu jednu. Jenomže ona tady byla často sama a pravděpodobně si oholila nohy a přirození žiletkou, kterou jsem se pak oholil. Takže jsem se od ní něčím nakazil a ani nevím čím. Ale už to vypadá líp. Dneska jsem byl na obědě u mámy a celou cestu tam jsem přemýšlel co jí řeknu až se bude ptát kde jsem k tomu přišel. Ona si ale ničeho nevšimla, takže to asi není tak nápadný. Teď se ani neholím a čekám jak se to bude vyvíjet. Takže samý radosti s holkou mám.

jo (Ne, 16. 12. 2018 - 13:12)

Alši, infekce to je každopádně, ale s některou se imunita do týdne sama vypořádá a jinou může způsobit něco agresivnějšího, a to už je třeba pomoci. Ale to podle všeho víš, myslím, že jde o první případ

no (Ne, 16. 12. 2018 - 08:12)

Miluno to se budeš muset pořídit pořadník když máš tolik chlapů ))

Miluna (Ne, 16. 12. 2018 - 16:12)

No uvidíme,jestli mi nenechaji tak možná pořídim:-)

a (Ne, 16. 12. 2018 - 16:12)

to víš že nenechají, takových co zadarmo roztahují nohy je málo.

Miluna (Ne, 16. 12. 2018 - 16:12)

No ale když je právě neroztáhnu a budu se chtít jen v těch klukách válet a třít tak to jim stačit nemusí a nechaji mi,nevim:-(

Miluno (Po, 17. 12. 2018 - 13:12)

už jsi dlouho nebyla těhotná, že? Nezahrávej si, měj na paměti, že jsi ploditelka pětiletky :-o

Jirka (So, 15. 12. 2018 - 18:12)

Alesi tak si tam radsi dojdi abys to nemel infekcni.Blby je,ze ta tvoje prespava mezi fetakama.Tak uvidis jestli nebudes tatka.Ja jsem taky nemocnej,ja to mam od Milci jak jsem s ni byl minulej tejden.S navstevovanim spolu fungujeme dobre.Zdravim Lallu,Miu,Pilsnerku,Sany.

Miluna (So, 15. 12. 2018 - 23:12)

Ať je ti brzy líp.Ty aspoň všechno líp snášíš než já,jak už víme.Já sem teď zase s tim cikánem Karlem,nějak jsme si začli rozumět ale neboj bydlet s nim nebudu.Co ty,nebyl si zase s nějakou z inzerátu???

Fanda (Ne, 16. 12. 2018 - 02:12)

Už budeš mít ten byt? Jirka asi čeká až na něj přijde řada u tebe.A tak jsi kecala jak si psala že Karla a Přemka nechceš,to vidim jak nechceš.

Jirka (Ne, 16. 12. 2018 - 12:12)

No a ty zase cekas az nejakej z tech chlapu co zna bude chtit i tebe co?

Návštěvník (Ne, 16. 12. 2018 - 14:12)

Takze ty uz jsi na tom tak zle ze musis spat s holkou ktera je hiv a k tomu spi s kdekym kdo ji chce? Hodne jsi se zmenil

hm (So, 15. 12. 2018 - 16:12)

Jedna Paní Povídala.
Já jenom, že máme kožní sestru v rodině, víš. A příčina může být jináá. To musí vidět lékař. Ale navrhuj, když chceš. Tady se pořád navrhuje. :-)

Lalla (So, 15. 12. 2018 - 16:12)

Aha, JPP:) Ale jinak, věřím, že o tom víš víc než já. Jak píšu, Aleš chce stejně jít za týden ke Kožnímu lékaři. Možná by měl jít dřív? Jo navrhuje se tady, to víš, to je na internetu takové stejně jen povídání bez záruky

hm (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

Ty to ale nevidíš vůbec. A o tom to je. Víš kolik je kožních problémů?
Takže tvoje JPP není na místě.

Lalla (So, 15. 12. 2018 - 16:12)

Promiň, vycházím ze svých letitých zkušeností a z toho, jak jsem postupovala v takových situacích u své rodiny. To, co jsem psala navrhuji jen po dobu, než se Aleš půjde po týdnu k lékaři, jak sám psal. Co je to JPP?

Miluna (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

Alešku a kde teď ona je? Zase v nějaký díře? Začla být na tebe zlá a odešla sama? Tak mě prozměnu začal bolet zub takže máme oba problem v horní části těla.Tak sem zase vzteklá a mrzutá že nemůžu mít od ničeho chvíli klid.Teď po takovim sráči co sem měla zase jít se otravovat se zubem kterej je stejně možná na vytrhnutí.No a jakej Karel je to poznam časem.Teď se zase odmlčel Fanda protože sem s nim neměla chuť ani klid na povídání v telefonu.

-Aleš- (So, 15. 12. 2018 - 13:12)

Dík za podporu. Pokud bude chtít tak půjdu na testy DNA. Já už vím jak to tam chodí. Minule mě zachránily. Teď si taky myslím že můžu být v klidu. Ona holka je dost do větru, takže asi sama jistě neví čí to může být. Mně teda tvrdila že bez kondomu šla jenom se mnou, ale tomu nevěřím. Ta vyrážka mě celkem znervózňuje, ale mám ji teprve třetí den. Sice nesvědí, ale je to dost velkej kosmetickej problém. Četl jsem že pokud do týdne nezmizí, tak by člověk měl zajít na kožní. Tak ještě pár dní počkám.

Reklama

Přidat komentář