Reklama

výprask

pavel (St, 24. 12. 2014 - 05:12)

Ivananovacka: Třeba ještě...no vša právě tady ty pubošky to potřebujou jak koza drbání,kdysi sem byl u kámošky a ta tam měla její dceru asi 14let,já sem byl trochu ožralej a tak sem kecal a ona na mě začla že sem debil atd.pořád dokola,tak sem jí jen rázně řekl at se chová slušně že jí taky nenadávám a ona začla že na mě zavolá cajty,no nenadělal sem nic abych neměl problémy,prostě síla..:/

Eva (Pá, 24. 5. 2013 - 10:05)

Dobrý den, mám 9 letého...já bych děcku dala nejvýš pár facek a zarazila mu kapesné a vycházky,ať si zase moc o sobě nemyslí,darebák,jak mu to lehce prošlo!,a šla bych dělat bugr do školy jak to je možné,že si toho nikdo nevšiml,a jaktože takové věci nemají zajištěné.

Anonymkaa (Ne, 19. 5. 2013 - 18:05)

Dobrý den, mám 9 letého...Ne. Rozhodně ne, protože pak si vás znepřátelí a nebude vám věřit, nikdo z mých rodičů mě nikdy nebyl a je to tak lepší!

ZDENĚK 14 (Pá, 14. 11. 2014 - 18:11)

Já jsem si dnes vybral výprask dobrovolně.Nemám rád zákazy.Dohodl jsem se s rodiči ,že chci radši dostat výprask než na týden zaracha.Po čtvrté hodině jsem přišel domů a rovnou se šlo na věc.Sourozenci nebyli doma tak to proběhlo v pohodě.Dostal jsem od mamky vařečkou a pak klasicky řemenem.Když přišla segra z venku měl jsem to zasebou.

Pavel (St, 5. 11. 2014 - 16:11)

Ivananovacka: Třeba ještě...A ve kterém století žijete?

trouba (Út, 4. 11. 2014 - 06:11)

napis mail muzem [email protected] je email kde porovnáváme s kamosema fotky a příběhy sem mi můžeš napsat.

napis mail muze (Ne, 2. 11. 2014 - 16:11)

Ahoj je mi 14. Já na zadek...napis mail muzem pokecat

Lipo (St, 29. 10. 2014 - 21:10)

Ja jsem dneska zjistil že kapitalismus je stejně zrůdnej systém jak ten komunistickej. Asi dostanu řemenem na holou.Táta totiž kapitalismus žere jako kráva.Krade a podvádí kde se dá. :(

Ivananovacka (So, 25. 10. 2014 - 22:10)

Hojki- je mi40 let a NIKDY jsem nedostala na zadek. je tady někdo, kdo mi jej nabídne ????

Trouba (Ne, 19. 10. 2014 - 01:10)

Ked ja nepocuvnem aodvravam...Ahoj je mi 14. Já na zadek nikdy nedostal. Někdo si může myslet, že jsem byl rozmazlenej parchant bohatých rodičů, ale to se plete. Já byl klidnější povahy a škola mě šla sama. Snažil jsem se vždy, aby rodiče byli v klidu a asi mi to pomohlo. Proč jsem ale píšu, protože jsem chtěl vědět, jaké to je dostat na zadek. Můžete mi někdo napsat jak jste se cítili třeba, nebo nějaké historky z vašeho výprasku. Díky

Zuzana (Pá, 26. 9. 2014 - 00:09)

Ahoj lidi mě je 12 a včera jsem ve škole bouchla jednoho kluka tak až upadl a bouchl se o lavici a šel žalovat. Tak jsem dostala poznámku málem nebezpečně zranila spolužáka. Máma mi každý den kontroluje ŽK a když viděla poznámku tak vzala pásek sundala mi kalhoty i kalhotky a dala mi asi 30 na holou až jsem hodně plakala a potom jsem musela klečet hodinu v koutě. Mám velké jelita a zadek mě pálí ještě teď a navíc mám 1 měsíc domácí vězení a zaracha na pc.

kk (Pá, 12. 9. 2014 - 11:09)

já dostal největší výprask v 10
za to že jsem zmlátil bráchu táta se tak naštval mě chytl za límec ohnul přes koleno vzal rákosku a asi 50 ran pak sem šel na hodinu klečet boleloto pak si mě ješte chitil a dalších 50 akorát vařečkou a na houlou měl se pořádný jelita bilato hrůza nikdy na to nezapomenu

klamstvo (Út, 9. 9. 2014 - 23:09)

Ahoj lidi jmenuji se Markéta...Tak ja som ras oklamala a dostala som 30 na holu. Snažím sa neklamat ale dneska som povedala ze pridem o osmej ao desiatej ma šla hladat do dědiny naslsla ma z kamoskov v kkrcme chytila ma za pleco a strelila mi facku isla som s placom domov a povedala ze prestat fnukat vyzliest rifle a klaknut do kuta. Zobrala varechu a 25 mi nasekala po riti a povedala ze nemám byt jak male decko.

zasluzena (Čt, 4. 9. 2014 - 23:09)

Tak ji prostě...Ked ja nepocuvnem aodvravam alebo klamem dostanem od mamki varechou na zadok. Za papulovanie my tresne z varechov par po riti. Poplacemsi ale ssnažím sa pocuvat. Ket som sa vonku dnezka hrala z chlapcekom a mamina sedela na lavycke omilom som kamienok trafyla chlapcovi do nosa. Jak ma mama schmatla za rameno taku mi svyhla po riti ze som isla s placom domou. Doma ma vikrycala ze co to ma znamenat ze som drzá ze papulujem a ze do chlapceka hadzat kamene nemozemllebo bi som dostala aj od tety a zobliekla my teplaki a dala my 5 s vareskou po zadku. Moc som plakala a isla som do yzby z hlasnym vykrykom Mama je hnusna. Pocula to prisla za mnov a spytala sa ma či som este drzá či mi nnemá nasekat 25 na holu. Povedala som ze necem dostat ze us nebudem. Zobrala ma za ruku do kuchine a povedala ze bud do kuta na polhodinu alebo na zadok. Ja som si vybrala do kuta ale my to bolo moc dlho tak sa otacala stále a stále som sa pitala či sa nožem ist hrad. Mamine to začalo liest na nervy a povedala ze za drzost mám cusat v kute a ked budem este drzá tak mi svihne jednu v rit. No já som sa postavila ze sa cem hrad a mama ma zastavila ze hrad sa pojdem as kde budem poslusna ze teraz ma musy potrestat prehla cez koleno a rukov mi nasekala 25 na zadok. Povedala som mamine prepac s placom ze už taka nebudem. Povedala ze musím pocuvad lebo nabuduce povie ockovy a dostanem s remenom na holu . potom som musela pomáhat upratovat a nemohla som sa hrat. Ale už som nepapulovala lebo necem dostat horsie

anežka (Po, 1. 9. 2014 - 10:09)

hjkje mi 11 proto že jsem pošlapala mamce čisté prádlo a zato mi na zadek rákoskou na holo a těd budu zajaký prušvich dostanun od otce na holou prdel paskem a klečela asi 2hodiny nahá těd mám domací vězení

moni (Po, 1. 9. 2014 - 10:09)

hjk

Aneta (Út, 26. 8. 2014 - 00:08)

Mě je 11 a včera se nám s kamarádkou a dvouma klukama omylem povedlo zapálit malý seník hráli jsme si totiž se sirkama no a museli se volat hasiči. Táta si mě vzal do parády dal mi před hasičema facku a odved mě domů se slovy tak ty budeš po vsi dělat ostudu. A doma mi řekl sundej si sukni a kalhotky já to vtom šoku udělala a potom si mě ohnul přes koleno a řemenem začal vyplácet nevím kolik ran, ale možná tak po sedumdesáté ráně jsem se pomočila tak mi nakázal ať se du umejt já byla celá uřvaná a potom jsem 40 min klečela. A mám zaražené kapesné na dva roky a domácí vězení na dva měsíce.

Áňa (Út, 26. 8. 2014 - 00:08)

Já cca před dvěma hodinama dostala na holou páskem asi 30 ran. je mi 12 a řekla jsem že budu doma ve 20:30 ale já přišla až asi ve 22:15 máma s tátou měli strach a mě se vybyl mobil takže jsem byla nedostupná. Když jsem přišla domu dostala jsem od mámy facku mezi dveřma se slovy kde se couráš. A táta si připravil řemen a řekl džíny a kalhotky dolů. Já neposlechla a tak mi je sundal sám a nařezal mi asi 30 ran. Bolí a pálí to ještě teď. Já na zadek dostala asi teprve po páté v životě. A poprvé páskem na holou.

Monika (Po, 18. 8. 2014 - 15:08)

Ahoj,
je mi 13 a strasšne miluji když dostanu výprask, udělá mě ten výprask sám při výprasku (stačí mi jen myšlenky) a potom když mě nechají a jdu k sobě do pokoje, to je bouřlivý orgasmus.
PS: Naschvál zlobím..

Kamila (Po, 18. 8. 2014 - 00:08)

Mě je jedenáct a mám o dva roky mladší ségru obě dvě dostáváme na holou do 5 let páskem nebo rukou a jednou jsme dostali proukem mě bylo 10 a jí 8 a hodně jsme zlobili tak nás máma šlehla každou asi dvakrát vařečkou po zadku a my nepřestali a rozbili dva talířky po prababičce. A když se vrátil táta domů tak urval kus proutku z keře za zahrady a dal nám asi 30 ran my vřištěli a slibovali a dlouho potom nic neudělali. Jinak dostáváme i za lhaní 15 páskem na holou.

Reklama

Přidat komentář