Reklama

Výprask

na holou, prosi (Út, 4. 8. 2015 - 09:08)

Nenasel bych zde slecnu, zenu z Prahy nebo okoli,ktera by me splnila sen a naplacala na holou do pekne cervene.... barvy?
rad nabidnu i odmenu kolen 500.kc.Dekuji
Muj [email protected]

Switchman (Čt, 11. 6. 2015 - 12:06)

Ahoj, rád bych dostal výprask na holou od přísné dívky. Jde mi spíše o jemnější a delší výprask. Může být i odměna. Jsem z Plzně. [email protected]

Martin (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

Já mívám s kamarádkou výchovné lekce, kde jsem trestaný a musím poslouchat. Dostal jsem za úkol sehnat nějakou holku nebo ženu, která by se chtěla dívat a bavila by se mou ostudou. Jestli se tu taková najde, tak mohu poskytnout více info na mailu. mb2003 seznam.cz

Martin (Čt, 14. 5. 2015 - 16:05)

jÁ DOSTAL SVŮJ POSLEDNÍ...Reakce

* (So, 25. 4. 2015 - 08:04)

dobrý video to první http://www.markedbutts.com/index2.php?page=1

Petr (So, 11. 4. 2015 - 08:04)

to úchylku máš.Ale není...to jsem už zkusil a ani se neptej jak to dopadlo.

No (Čt, 9. 4. 2015 - 15:04)

Jako kluk jsem výprask nikdy...to úchylku máš.Ale není na tom zase nic zlého,pokud tím někomu neubližuješ.Však to vyzkoušej,třeba ti vyhoví a nebudeš muset to v sobě tajit.

lukasspoklicky (Čt, 9. 4. 2015 - 15:04)

Skúste niekto napísať o...Já bych ženu neuhodil.

Pepík (Čt, 9. 4. 2015 - 14:04)

Na základní škole, v 70. letech jsem se taky občas setkal při tělocviku s tím, že nějaký neposlušný kluk musel za trest běhat bos kolem tělocvičny. A taky mě takto potrestali tři kluci, v páté třídě. Počkali si na mě po škole, něco si se mnou chtěli vyřídit. Chytili mě a zatáhli mě do tělocvičny. Myslel jsem, že mě tam zbijí, to se ale konalo až potom. Nejdříve mě donutili, abych se vyzul a úplně bosky jsem pak musel obíhat tělocvičnu. Až už jsem pak nemohl a padl jsem na zem, tak mě zmlátili. Vytáhli dřevěný pravítko, dva mě drželi a jeden mě seřezal, přes holý záda - stáhli mi tričko, přes zadek - samozřejmě na holý půlky- kalhoty a trenky musely ze zadku dolu a bit jsem byl i na bosý nohy.

Petr (Út, 10. 3. 2015 - 19:03)

Jako kluk jsem výprask nikdy nedostal. Ve škole se kluci strachovali čím a kolik dostanou za pětku nebo poznámku a já nic. A když si po třídních schůzkách včetně holek si vokazovali šlince na zadku,tak jsem jim záviděl. Teď už mám přítelkyni a stále více mně láká dostat výprask přes sexem, a nebo přímo při sexu, ale nevím jak to přítelkyni říci aby si nemyslela, že jsem nějaký úchyl.

Čau Marečku, (Po, 16. 2. 2015 - 08:02)

Hledám harmonický trvalý...jsem žena po padesátce, jak si přeješ, jsem harmonická, umím hrát na harmoniku, a jestli by ses mě jen nějak hruběji dotknul, seřežu tě tak, jak jsi to v životě nezažil. Chceš to zažít?

Marek R. (So, 14. 2. 2015 - 23:02)

Hledám harmonický trvalý vztah, pokud možno do konce života se ženou co ráda chodí v sukních a pravidelně vyžaduje dostat výprask, Jmenuji se Marek a jsem z Brna, věk 40 let. Mobil 721 499 959

Marek R. (So, 14. 2. 2015 - 23:02)

Hledám harmonický trvalý vztah, pokud možno do konce života se ženou co ráda chodí v sukních a pravidelně vyžaduje dostat výprask, Jmenuji se Marek a jsem z Brna, věk 40 let. Mobil 721 499 959

caramela (Pá, 13. 2. 2015 - 10:02)

Přeji pěkný den,
ráda bych dostávala pravidelné výprasky od starší přísné ženy v letech od 50 do 65 let. Pokud bude psát muž, tak má smůlu, na první schůzce u kafe ho stejně prokouknu, takže, pánové, nesnažte se, prosím. Pokud má nějaká žena zájem, tady je kontakt na mě [email protected] (Pozor na dvě a po prvním písmenku). Nechci sběratele fotek, fotku pošlu až když uvážím, že je to i z druhé strany vážné, takže rozhodně ne po čtyřech konverzacích atd. Pokud máš/te zájem, tak prosím, napiš/te. Hezký den ;-)

K... (So, 29. 11. 2014 - 00:11)

To je zvláštní.... já...Šárko,též mám přítele kterému když sem řekla že se mi tohle líbí tak napsal že on to nedokáže. Avšak jsem ho začla mlátit já,štípat,kousat...A on mi to vrátil...bylo to super a sám zjistil že se mu to moc líbí. Takže toto realizujeme dál ;)....mě je 17,příteli 24...nekombinujeme to se sexem... jen je to trest za naší neposlušnost ;)

petr (Ne, 9. 11. 2014 - 11:11)

chtel bych se nechat serezat divkou nebo zenou moc mito vrusuje a na oplatku bych ji zlibat chodidla nebo cokoliv by si prala

petr (Ne, 9. 11. 2014 - 11:11)

vyprask me strasne vzrusuje chtel bych ho prozit jestli se najde nejaka zena tak bych mel zajem nechat se serezat hezky na holou

Pavel (So, 8. 11. 2014 - 21:11)

Jako kluk jsem nedostával výprask.Ve třídě jsem se cítil méněcenej, když se kluci strachovali po průšvihu čím a kolik dostanou.
A když po třídní schůzce si včetně holek ukazovali na zadku jelita, tak jsem jim záviděl.Dnes mě láká dostat výprask při sexu, ale nevím jak to říc přítelkyni, aby si nemyslela kdoví co.

martin (Pá, 24. 10. 2014 - 10:10)

já si ve výprascích...Me bys mohla mlatit jak bys chtela.ja si ve vyprascich libuju.chci dostavat

martin (Pá, 24. 10. 2014 - 10:10)

I já jsem v détstvi...Ja dostavam porad na holou a je to super.miluji varecku i rakosku

Reklama

Přidat komentář