Reklama

Ve 13 bez sperma?

Anonym (Čt, 13. 6. 2024 - 09:06)

čekat , to přijde klidně hoň dál čím častěji tím líp, hlavně se nenech od nikoho odradit i kdyby tě u toho někdo z rodiny viděl , neřeš to .Oni to totiž dělali taky .

Default User Image
smiešiško (Ne, 16. 6. 2024 - 18:06)

Vem si ho pěkně do ruky a hezky kmitej , pravou , nebo levou pokud jsi většinový pravák , máš to levou jak od cizího .

Default User Image
smiešiško jo (So, 15. 6. 2024 - 18:06)

ale ak by si chcel mohli by sme aj niekde inde zavolat ci?

Default User Image
Návštěvník (St, 12. 6. 2024 - 10:06)

Vůbec tady tomuto co o sobě píše že má 26, neodpovidejte! Zaprasuje pořád tím samým všechna podobná témata.

Anonym (Po, 17. 6. 2024 - 00:06)

:-))), 

Anonym (St, 22. 5. 2024 - 23:05)

Takže když si ho vyhoníš , tak ti to jen vyteče ?

Default User Image
anonym (Út, 21. 5. 2024 - 08:05)

https://www.wikina.cz/a/Hejtr#Psychologie_hejtra

Default User Image
anonym (Út, 21. 5. 2024 - 08:05)

https://www.wikina.cz/a/Hejtr#Psychologie_hejtra

Anonym (Pá, 17. 5. 2024 - 19:05)

Pokud máš zdravé ruce , tak si ho vyhoň a máš pohodu .

Anonym (St, 1. 5. 2024 - 00:05)

Jedna povídala: Náš kluk nemá sperma, ani se nehoní, jenom se v noci počůrává a tak mu dávám pleny. Ostatní jí vysvětlovaly, že má poluce, protože se nehoní a to, co z něj v noci vyteče, není moč, ale semeno. Nevěřila tomu i když měl i ve dne samovolné ejakulace. Klukovi bylo už osumnáct, když se ho ujala dobračka, která ho vyhonila a tak poznal pravou rozkoš, po které si to k nelibosti maminky začal dělat i sám. Protože měl co dohánět, tak se ukájel i před ní hodně často.

Default User Image
Misha (So, 27. 4. 2024 - 07:04)

Ve třinácti má snad každý chlapec semeno, tedy aspoň synovi začaly první výrony krátce před 11 narozeninami. Teď má 13 a skoro půl a onanuje úplně nejvíc co je v pubertě. Poznám, že pořád myslí jen na to jedno, a to, kdy si to zase příště udělá. Je až neskutečné kolik semene se klukům v tom věku neustále v kulkách tvoří.

Anonym (Čt, 25. 4. 2024 - 08:04)

Ve dvanácti letech při orgasmu zprvu jen několik kapek řidčího průhledného ejakulátu, ale  následně to začalo zesilovat, nabývat na objemu a houstnout do konzistence bílé husté smetany. Souběžně s tím přišlo i pilování techniky ve formě co nejvíce si to užít, oddalování orgasmu, fetiše dámského spodního prádla spojeného s divokými sexuálními fantaziemi, apod. Ve třinácti už super orgáče a první dva hodně objemné stříkance létali až do dálky kolem dvou metrů, další dva tři stříkance slabší ale hustého semene už hafo. V patnácti první sex s hezky kozatou sedmnáckou která už pannou dávno nebyla. Už když byla jen v kalhotkách a tričku tak péro jak stožár, pak zásun do kundičky, deset přiražení až na doraz a  musel z kundičky rychle ven. V tu ránu byla celá  zestříkaná, od hlavy, vlasů, obličeje, prsů, břicha, až po kudndičku a stehna a to ještě dost semene stékalo po zdi za její hlavou. Čus        

Default User Image
Mynona (Čt, 25. 4. 2024 - 11:04)

Až deset, jo ? No ta musela být štěstím celá bez sebe :-)

Anonym (Čt, 25. 4. 2024 - 11:04)

No jo, poprvé jen deset. Ale neboj, nakonec si na své také přišla. 

Default User Image
sam (St, 8. 5. 2024 - 17:05)

Máš to snad napsané na čele? O co jde? Když chceš s někým chodit, tak se příležitost najde - ale není to povinné.

Anonym (Út, 30. 4. 2024 - 20:04)

Měl jsem takovou zkušenou, která mne nejdřív vyhonila a vykouřila, pak ho znova postavila a měla to, dokud neřekla že má dost.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 14:06)

A máš kulky v šourku a jak velké ?

Default User Image
Ella (Čt, 25. 4. 2024 - 03:04)

Dost jsem syna vždy sledovala, hlavně co se týká sexu a vcelku začal brzy. Měl 10 a 4 měsíce když mu začly poluce, samozřejmě se semenem. A asi po třech měsících již začal pravidelně onanovat. Nedávno mu bylo 13 a uspokojuje se i 4krat za den. Ať již ráno nebo večer, vždycky mu vyjdou slušné dávky semene při ejakulaci.

Default User Image
Ivo (St, 24. 4. 2024 - 14:04)

Já jsem také ve 13 nevěděl, zda mám sperma, to jsem si nehonil. Mě prvně vyhonila a vykouřila jedna starší kámoška v 16 letech. Od té doby jsem si začal honit.

Anonym (Út, 12. 3. 2024 - 16:03)

Tobě je třináct a určitě si honíš před mamou

Reklama

Přidat komentář