Reklama

Trestání kluků

Vláďa (So, 24. 6. 2017 - 19:06)

Zdravím všechny. Prve dostal můj desetiletý syn Petr výprask. A to přímo speciální – na chodidla. Po návratu domů jsem zjistil, že přes můj výslovný zákaz hraje hru na počítači. Ten zákaz byl dlouhodobý, za špatné známky, až do prázdnin. Porušil ho a byl bit. Musel si donést proutek, pak si sundal kotníkové krátké ponožky a lehl si na břicho. Musel ohnout nohy a zvednout je. A bil byt na bosý nohy, dostal 25 ran. Teď brečí a hladí si nohy. Tenhle speciální trest užívám jen výjimečně, za větší prohřešky. Jinak je bit na holou. Stejně trestám i druhého, osmiletého Davida. Dostává přes zadek a už byl párkrát bit i na chodidla.

Lukas (Pá, 12. 5. 2017 - 07:05)

Já dostávam pravidelně na holý zadek placáčkou ta je schovaná pod polštářem.A Jelikož spím i nahý tak jsem vždy ready.Napřed dostanu pouze malé rány po celém obvodu zadku a pak moje holka přitvrdí a zadek už mam hodně zmalovaný do ruda.Někdy se stane,že jsem tím tak vzrušený,že se potom výprasku i udělam.

boris (Ne, 9. 4. 2017 - 16:04)

Boris JÁ HONZO CHCI DOSTAT OD DOMINY DO 25.4.2017.NEŽ MY BUDE 30 JAK MOC TO BOLELO OD MANŽELKY POPIŠ TO POPRVÉ.

boris (Ne, 9. 4. 2017 - 16:04)

Honza

Jako malý sem trestán nebyl. Dokonce ani v pubertě. Začalo to až po svatbě. Nejdříve od manželky v posteli jako hra ale postupně začala pritvrzovat. Dostával jsem výprask v kuchyni i na zahradě. Pak se přidala tchýně ,potom švagrová a nakonec i tchán. Ten je nejhorší . Je ipotentni a tak si na mě léčí mindraky. Často mě mlátí přes koule dokud se nepočůrám.

Tvrdý, (Čt, 5. 7. 2018 - 22:07)

ano velmi tvrdý (!!) řád bude nutno pro ty mladé fotbalisty zavést zejména v oblasti vyměšování - aby všude kolem nich všechno nesmrdělo, a kluci si nekontaminovali šaty, obuv, kůži, potraviny.

Bude těžké, velmi těžké, tam pro ně dopravit cosi na způsob provizorní latríny. I tato starost nyní dopadá na hlavu guvernéra provincie Chiang Rai, mediálně v posledních dnech výrazně zviditelňovaného Narongsaka Osatanakorna.

Zdeněk Kustomic (St, 5. 4. 2017 - 05:04)

Mě učitelka vždycky tahala za náušnici. Ostatní kluky za vlasy ale mě protoze jsem nosil od mala náušnici tak mne tahala za ní a to taky bylo nepříjemné. Navíc mi ta kráva takto asi trochu zvětšila dírku v uchu takže teď už ji nenosim ale každý hned vidí že mám propíchne ucho. To mě sere.

aha (Čt, 5. 7. 2018 - 10:07)

luci je nadržená, na dědečky, tak si nějakého najdi

A (Čt, 5. 7. 2018 - 01:07)

Kdyby ti Thajští...To je podobné přirovnání jako bys napsal, že děti nemaj v tomto období jezdit na letní tábory, protože hrozí povodně, bouřky, atd.

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 00:07)

Kdyby ti Thajští...To je právě to kdyby. Jeden můj kolega říkal:kdyby měla babička kulky,byl by to docela fešnej dědek.

D (Čt, 5. 7. 2018 - 00:07)

Kdyby ti Thajští...Fotbalisté ale musí lozit do jeskyní kvůli team bondingu.

H (Čt, 5. 7. 2018 - 00:07)

Kdyby ti Thajští fotbalisté nelezli do jeskyně, tak by nemuseli zaměstnat zbytečně záchranné složky. Njn fotbalisti maj v palici trávu a mičudu, proto jsou tak blbí a lezou do jeskyně.

D (St, 4. 7. 2018 - 23:07)

Všichni moudří lidé, kteří sledují záchrannou operaci s mladičkými thajskými fotbalisty uvízlými v zatopeném jeskynním komplexu Tham Luang, si nyní jistě vroucně přejí, aby tito chlapci a jejich trenér obdrželi přísná pravidla, strukturu, program, denní řád, a přísné tresty za jeho porušení. Jenom tehdy mají tito chlapci naději, že se ihned nadobro nezblázní, a budou zachráněni. Již k nim směřují důstojníci námořnictva, kteří jim po ty dlouhé dny, týdny, ale nejpravděpodobněji měsíce, které zbývají do konce dané operace, budou vojensky velet. Přejme si, ano přejme (!!), aby daní chlapci nebyli zásobováni jen potravinami a teplými oděvy, ale aby k nim nějaký potápěč připlaval i s rákoskou!

:-) (Ne, 2. 4. 2017 - 17:04)

Mě přítelkyně vytrestává tím že mě nedá :-) :-D

Honza (Ne, 2. 4. 2017 - 16:04)

Jako malý sem trestán nebyl. Dokonce ani v pubertě. Začalo to až po svatbě. Nejdříve od manželky v posteli jako hra ale postupně začala pritvrzovat. Dostával jsem výprask v kuchyni i na zahradě. Pak se přidala tchýně ,potom švagrová a nakonec i tchán. Ten je nejhorší . Je ipotentni a tak si na mě léčí mindraky. Často mě mlátí přes koule dokud se nepočůrám.

Pávek (Po, 18. 6. 2018 - 10:06)

Mě teda nikdo ničím nemlátil ale být nahý před sestrou jsem byl , to jsem se musel jsem klečet v koutě kuchyně aby na mě viděla a protože se stydím tak jsem se musel vyslíct do naha mamka mě odnesla prádlo abych nevstal a sestra si mě neprohlížela nahýho.

Pepa (So, 16. 6. 2018 - 17:06)

Ted uz o tom klidne napisu.Jednu ho@ku ze tridy jsem plac tak,ze jsem jinadzved sukni a dal pres kalhotky.Za par dni mne vycihala s ksmixkou a starsi segrou.Ta segra mne svalila a drzela.Spoluzacjy mne sv@ikly od paxu dolu donaha.Pak vzaly tuzku roztahly mi pulky a strkaly mi ji do prdele.Zvedky mi nohy,ja se branil,tak mne serezaly klackem,az jsem se se skzami v ocich podvolil.Zaverem mne mezi pulkymi protahly koprivou.No to bylo,jak ja se stydel.Zariven na to rad vzpominam,bylo to vzruso.

Pepa (So, 16. 6. 2018 - 17:06)

Ted uz o tom klidne napisu.Jednu ho@ku ze tridy jsem plac tak,ze jsem jinadzved sukni a dal pres kalhotky.Za par dni mne vycihala s ksmixkou a starsi segrou.Ta segra mne svalila a drzela.Spoluzacjy mne sv@ikly od paxu dolu donaha.Pak vzaly tuzku roztahly mi pulky a strkaly mi ji do prdele.Zvedky mi nohy,ja se branil,tak mne serezaly klackem,az jsem se se skzami v ocich podvolil.Zaverem mne mezi pulkymi protahly koprivou.No to bylo,jak ja se stydel.Zariven na to rad vzpominam,bylo to vzruso.

Pepa (So, 16. 6. 2018 - 17:06)

Ted uz o tom klidne napisu.Jednu ho@ku ze tridy jsem plac tak,ze jsem jinadzved sukni a dal pres kalhotky.Za par dni mne vycihala s ksmixkou a starsi segrou.Ta segra mne svalila a drzela.Spoluzacjy mne sv@ikly od paxu dolu donaha.Pak vzaly tuzku roztahly mi pulky a strkaly mi ji do prdele.Zvedky mi nohy,ja se branil,tak mne serezaly klackem,az jsem se se skzami v ocich podvolil.Zaverem mne mezi pulkymi protahly koprivou.No to bylo,jak ja se stydel.Zariven na to rad vzpominam,bylo to vzruso.

Hans (Čt, 9. 3. 2017 - 07:03)

Hansi tvůj mail mi došel -...Tentoraz nedoslo zasa nic mne :-D

Martin V (St, 8. 3. 2017 - 23:03)

Poslal som znova, ale zda sa...Hansi tvůj mail mi došel - poslal jsem ti odpověď.

Reklama

Přidat komentář