Reklama

Incest

Reti (Út, 26. 2. 2008 - 21:02)

Bože ty jsi ubohej. :-)) Teď už chápu, co se myslí tím, když se o někom říká, že je vypatlanej. Na tebe to zkrátka sedí. Hele, borče, když tě tak pohoršuje incest a věci kolem, tak co sem lezeš. :-) Poradit nedokážeš, a blbě kecat umí každej. Jsi směšný, raději už mlč, nebo to vykládej svým kámošům, kteří jsou ti docela určitě podobní. Tam možná uspěješ. :-))

Návštěvník (Út, 26. 2. 2008 - 17:02)

no a protoze me stojis tolik penez tak patris postavit ke zdi a zastrelit.ty a tobe podobni.

Reti (Út, 26. 2. 2008 - 16:02)

Pardon, tak si nyní přečti, co si sám napsal. Podle tvého nového příspěvku neexistuje příčina, bravo!!! Ano, v rodině nic takového jinde není, takže je otázka je, kde se to vzalo. Já tvrdím, že příčina nkde být musí. Já ji hledám a ne jen kvůli sobě. Než začneš nadávat někomu do úchylů, prasat, apod. uvědom si laskavě, že to samé může potkat tvého syna či vnuka. Jak bys mu říkal? Prase? Úchyle? Nebo by ses mu snažil pomoct? Já znám celou žadou osob s obdobnými příběhy, snažím se přijít věci na kloub, proč se tak děje, kde je příčina a zda se tomu dá zamezit. To, že se nelíbí někomu, že narušujeme čistotu společnosti tím, že říkám, že vše není v pořádku, a že není všem poskytnuta pomoc, je zajímavé, ale nikterak překvapující. Doporučil bych ti, abys zkusil spíše hledat řešení jak pomoct, a ne jen uboze urážet a házet hloupé řeči. Kdybys znal fakta, věděl bys, že tito lidé bez pomoci skončí v rukou psychologů i psychiatrů, nikdy se z toho od jisté fáze nedostanou, a stojí daňové poplatníky desítky tisíc korun (tedy i tebe). Je tedy chyba, že se snažím kvůli vlastní zkušenosti najít příčinu? Klidně bych se mohl zaměřit jen na následky. Každý inteligentní člověk, ať už na to kouká pozitivně či negativně, si položí otázku, proč se tak děje. Tu si však nezodpoví, dokud se nepokusí o náhled ze strany postižených. Ty otázky nekladeš, odpovědi nehledáš, proto jen urážíš. :-)

Návštěvník (Út, 26. 2. 2008 - 15:02)

ty jsi prase a jeste k tomu tady na nas zkousis psychologicky reci.ses proste zralej na pakarnu a neni to nici vina.ani vychovy ani genetiky.nebo chces snad rict ze uchylarny mate v rodine?to tezko.ikdyz kdyz si ho otec nechal kourit od vlastniho syna tak asi uchyl je.

Reti (Út, 26. 2. 2008 - 12:02)

Jo, jo, tak to se dalo čekat, že tu objeví zrovna takový moralista, který zná jediné řešení - použít slova: úchyl, jdi do prdele, atd.. Jenže ten dotyčný si stále protiřečí, přírodu označil za chytrou, jenže i člověk je výtvor přírody. Pokud tedy to co se stalo bylo přírodou chytře vymyšleno, pak se mé otázky stávají ještě aktuálnějšími, hrozivějšími a naléhavějšími. Takových chudáků, kteří se snaží jen zamést problémy pod koberec je spousta, navíc tento nedokáže ani interpretovat správně text. Jinak by věděl, že já chybu u sebe vidím, jenomže kde je podstata té chyby - ve výchově? Nebo v genetice? Mohla společnost a její instituce nějak tomu zabránit? Takže vzkaz pro toho dotyčného je: ano, možná jsem z tvého pohledu prase, já to taky nepovažuji za výkvět své minulosti a hrdý na to nejsem, ovšem z mého pohledu jsi minimální stejné prase z toho úhlu pohledu, že nedokážeš pomoct racionálně druhýmu člověku, a to je možná ještě horší než můj prohřešek. :-))

Návštěvník (Út, 26. 2. 2008 - 02:02)

Nebo se přidat?

Návštěvník (Út, 26. 2. 2008 - 02:02)

Ty kouříš taťkovi péro?Můžu někdy na kukajdu?

Návštěvník (Po, 25. 2. 2008 - 19:02)

Reti bez uz do prdele!nikoho tvoje uchylny problemy nezajimaji.bez k psychologovi,vyplac se mu na rameno zes kouril tatinkovi pero a neser nas s tim tady.porad si omlouvas incest,svadis na vsechno a vsechny okolo jen ne na sebe.ses proste uchylny prase a tak se s tim smir.na prirodu nic nesvadej.ta je velice chytra.

Reti (Pá, 22. 2. 2008 - 10:02)

P., no, ono to tak bylo. Jasně, taky je mi dnes jasný, že to musel vědět. Navíc když to nebylo jednou. Tehdy jsem nad tím ale neuvažoval. prostě jsem provedl něco, co si dnes nedovedu vysvětlil, a to mě štve. Chci vědět, proč se to děje, proč zrovna já, kde byla chyba, atd.. Otec je silně konzervativní člověk a homosexuály nemůže vystát, o to víc mi to nejde do hlavy. Navíc ani jeden neudržujeme homosexuální vztahy, i když mne tato myšlenka již napadla, ale neuskutečnil jsem ji. Hlavní je, že objektem mého zájmu mejsou mý synové. Jestliže bych byl deviant s incestními sklony, proč byl můj zájem jen k otci? Jak říkám, nejsem na to hrdý a chci přijít na podstatu problému, aby se podobným jako jsem já dalo zavčasu pomoct.
LÁLÁ, máte jen z části pravdu. V přírodě jsou celé řady případů, kdy příroda vytváří sterilní jedince obdobným způsobem, jako je incestní styk. Z takového vývoje samozřejmě vychází vítězně ti nejsilnější, poněvadž ti sterilní jen zvyšují možnost přežití těch silných, poněvadž slouží jako potrava predátorům. Příroda nám dala incestní styky, proč a k čemu slouží, je otázkou. Faktem je, že tu byly, jsou a budou. Pro věřící bych řekl jen to, že i Bůh musel mít na incestu podíl, když chtěl, aby se pářili děti Adama a Evy. Vždyť společnost, která podle Bible z této dvojice vzešla, byla výhradně incestní. :-) Incest je tedy z náboženského hlediska výrvor boží. :-)) Já však v Boha nevěřím, proto jsem přesvědčen, že to má nějaký důvod, který je daný přírodou.

LÁLÁ (Pá, 22. 2. 2008 - 09:02)

Jasně že ne!Vždyt by byla příroda sama proti sobě.Příroda nás žene k tomu,abychom se množili s někým,kdo je od nás geneticky co možná nejvzálenější.Přeci nejodolnější jedinci vznikají z křížení ras.

Návštěvník (Pá, 22. 2. 2008 - 08:02)

ale nenadelil.

Návštěvník (Pá, 22. 2. 2008 - 01:02)

Tak nadělil nám pan bůh ten incest do vínku,nebo ne?

P. (Čt, 21. 2. 2008 - 13:02)

Reti, a co na to tvůj otec? To si ho klidně nechal od synka vykouřit, otočil se na bok a spal????

Reti (Čt, 21. 2. 2008 - 12:02)

Jeanette, snad máš pravdu. Jsem rád, že jsem poznal další osobu, která měla podobné zkušenosti z minulosti.

Jeanette (Út, 19. 2. 2008 - 14:02)

Já nevím, ale v tomtéž věku, jsem zase já šmírovala matku (a přesně z těch důvodů, které uvádíš, všechno bylo tabu, náznaky, hádanky.......)
Myslím, že to až tak nenormální není. To bude dobrý.

Reti (Út, 19. 2. 2008 - 13:02)

Jeanette, to bezesporu. To beru jako primární věc. Snažím se vést syny zcela odlišně, než to dělal můj otec, aby neudělali stejnou chybu jako já. Jsem přesvědčen, že to není vliv poruchy, která by byla geneticky daná, jde o selhání jistých faktorů ve výchově na straně otce. Zatím se všichni tři kluci vyvíjí úplně normálně a jsem přesvědčen, že je stejná věc nepostihne - aspoň pro to udělám maximum.

Jeanette (Út, 19. 2. 2008 - 11:02)

Reti, asi Ti zbývá, snažit se neudělat stejnou chybu, jako Tvůj otec. (Myslím, že jsi psal, že máš syna(y)

Reti (Út, 19. 2. 2008 - 11:02)

Že by pomobli kolegové z práce? :-))) Tohle je sexuologický problém. I kvůli tomu co se stalo, jsem šel studovat jeden z oborů, který si mi doporučila. Věř mi, zkoušel jsem už nejspíš vše - včetně podrobně popsaného problému zaslaného známým i méně známým kolegům z mého i sexuologického oboru. Nikdo nepomůže. Já to přežiju, jen mne děsí, že se to bude v různých podobáz opakovat a někteří mladí to nemusí zvládnout a propadnout nebezpečnějším deviacím. I tak Ti, Lenko, děkuji za názor i diskusi.

Lenka (Po, 18. 2. 2008 - 23:02)

to nechce sexuologickou poradnu.spis psychologa nebo psychiatra.nebo ja nevim.

Reti (Po, 18. 2. 2008 - 15:02)

Drahá Lenko, dnes nešukám s žádným členem rodiny. Naopak mám úžasnou rodinu. Můj incestní styk se stal před deseti lety, tudíž jde již o promlčenou věc. Pokud říkáš, že bych se měl léčit, pak věř, že já snahu měl. Hledal jsem pomoc v sexuologických poradnách, ale nikde se pomoci či rady nedočkáš, a v tom je ten problém. Naše společnost to řeší až kriminálem. Kdo mi zaručí, že to samé nepostihne jednoho z mých tří synů? Mohou udělat mě to, co jsem provedl svému otci já. Je-li to porucha, kdo mi poradí, kam se obrátit? Když není kam. Pedofil má větší pomoc v naší společnosti. Co je potom větší zločin - neposkytnout pomoc a tedy zabránit incestu, nebo spáchat incest, protože si nenašla pomoc? Jde o teoretický problém s praktickými dopady. Proto římám, že zločin podle zákona je možná zločin, ale ještě větší zločin páchá tedy společnost na těch postižených tím, že jim neposkytuje ani teoretickou pomoc, čímž by mohlo dojít k incestnímu styku.

Reklama

Přidat komentář