Reklama

Sex s tchyní

? (Po, 7. 8. 2017 - 08:08)

Jó a tchýně není přímý sourozenec a není nic co by odporovalo zákonům! Tak si utři nudli a šoupej nohama! Až došukaj, tak si klidně mohou dáti ještě jedno číslo a ty nemáš možnost jím v tom potěšení zabránit! Tak si najdi jinou oběť!

? (Po, 7. 8. 2017 - 08:08)

Co není doslova zakázaný tak je povolený! A ty jsi ochotný ty tchýně hlídat, aby si nikde nevrzly? Co tě k tomu opravňuje? Vždyť je to jen a jejich rozhodnutí a ty nemáš právo jím do toho strkat ten svůj rypák!

Steve (Po, 7. 8. 2017 - 00:08)

A ono je to snad úředně povolený? Že o tom nevím ... To je podobné jako souložit se sourozencem. Nejsem právník, ale on by ti na to jistě našel zakazující paragraf či odsuzující paragraf. Vpodstatě je to smilstvo.

? (Ne, 6. 8. 2017 - 23:08)

Ona to má snad úředně zakázaný? A kdo jí to může zakázat snad né Ty?

Steve (Ne, 6. 8. 2017 - 23:08)

fuj úchyláci ... S maminkama se nesouloží. (ani s tou od manžel(a)ky)

lkd (Ne, 6. 8. 2017 - 18:08)

Takovou mrdačku jako s...To sjem měl podobné...jen měla 6ky prsa, bradavky jak koláče,poštěváček jsk penis.To byla škola zákla života jak píšeš. Lákala mě dlouho, s chlapem byla rozvedena, bývala u nás (tedy my s ní) a ajk žena nebyla doma, chodila bez kalhotek, sem tam se ohnula tak, abych jí viděl pipinku vyholenou.....no co říct péro mě stálo jak bidlo, žena bxyla těhotná nechtěla sex....její máti byla kousek, každý muž se za ní otočil od 20 let po 70 let!!
Poprvé to bylo samy doma, když žena byla v práci, všude horko, já jsem ležel doma v naší ložnici bez trenek...došla tam, že se jí pokazil kohoutek.....už pak bylo po opravě....má ráda sex se vším co k tomu patří.
Je to dračice první třídy a mrdá jak divoška!!

( . )( . ) (Ne, 6. 8. 2017 - 13:08)

Takovou mrdačku jako s bývalou tchýní jsem už nikdy nezažil! Stálo to za to! Půl roku jsem odolával a ta mrcha si byla jistá, že mě na ty její kozy nachytá! Tak nádherný osmičky se jen tak neviděj! Bohužel mě vždy mé oči zradily. A ta potvora moc dobře věděla jak je má nastrčit abych neodolal! Ale stálo to za to! Ty její bradavky, měl jsem jich vždy plnou hubu se jen tak nevidí. Rád na ty chvilky vzpomínám! Kdo něco takového nezažil tak neuvěří. Nejlepší škola života!

Petr II (Ne, 6. 8. 2017 - 11:08)

Uchylaci , bicovat vas.Jo sex s tchýní je daleko lepší jak s její dcerou.Ta je chladná...za to její matka stříká, ječí, huláká při sexu a to mě hodně bere...pořád nemá dost.pak chodím jak bez koulí, ta mě vždy vyšťaví do poslední kapky, nohy se mě pak třepou jak nahému ratlíkovi....starší ženy dovedou být v sexu jedničky!!!!A zejména pěkné tchýně, když ten jejich chlastá jak holedr!

Max (Ne, 6. 8. 2017 - 08:08)

Uchylaci , bicovat vas.

Daniel (So, 5. 8. 2017 - 18:08)

Většinou ten zadek té...S tím by se dalo souhlasit. Mě by tedy sex s tchýní zas až tak nelákal, tedy ani jsem na to nepomyslel. Holý zadek své tchýně jsem už ale viděl vícekrát. U nás je taková tradice, že na Velikonoce se ženy nechají vyšlehat na holou. Manželka to tak má ráda a protože tchán už zemřel, tak to poslední asi 3 roky dělám u tchýně za něj.Je to věětšinou tak, že se obě přehnou přes stůl, tak si ty dva vystrčené holé zadky mohu snadno porovnat- Tchýně ho má o dost větší než manželka, ale manželka to třeba za 20 let dožene.

(!) (So, 5. 8. 2017 - 17:08)

Většinou ten zadek té tchýně je vzor jak jednou bude vypadat zadek její dcery! Nikdy na něm není razítko a nápis pozor tchýně! Není nic co by bránilo jí vyzkoušet v praxi a zjistit jak bude jednou šukat její dcera.

Valda (So, 5. 8. 2017 - 15:08)

Mě tchýně o silvestra...A na rovinu, jak hodně se liší holý zadek tchýně a její dcery. Která ho má větší a naducanější?

Dominik (So, 5. 8. 2017 - 15:08)

Já si myslím Patriku že by...Tak mě to taky kdysi lákalo, ale nikdy bych na podobnou věc nenašel odvahu. Jednou se ale tchýně vrátila ze srazu spolužáků poměrně dost pod vlivem. Manželka byla na služební cestě. Tchýně řekla, že se jde vykoupat. Jenže jí zhasla karma a volala mě, abych jí přišel zapálit. Přišel jsem a ona byla nahá, předkloněná a míchala rukou vodu ve vaně. Když jsem uviděl její naducaný vyšpulený holý zadek neovládl jsem se a začal jí po něm hladit. Ona začala ječet něco v tom smyslu, "co děláš" a tak, ale během vteřiny jsme se na sebe vrhli a divoce se pomilovali. Stalo se to ale jen jednou. Hned ráno mě zvala na kafe a začala se omlouvat za včerejšek a prosit mě skoro na kolenou, ať to nikomu neřeknu.

Dan (So, 5. 8. 2017 - 15:08)

Mě tchýně o silvestra řekla když jsme se trochu napili ,že by se ode mne nechala ošukat,od té doby se přede mnou nezavírá v koupelně když není nikdo doma a přebíhá nahatá po bytě.

Jana (So, 5. 8. 2017 - 15:08)

Já si myslím Patriku že by jste si to mohlí jednou rozdat aby si tchýně taky jednou zaš.Jinak musíte mlčeti jako hrob.Žijeme jenom jednou.

Vašek (So, 5. 8. 2017 - 15:08)

No já bych sex s tchyní nikdy neměl. Přece jen jsem na mladší. Já má zrovna tchýni protivnou. Jednou byla u nás na návštěvě asi týden. By zrovna pátek večer a já s vrátil z hospody. Tedy ne úplně střízlivý a tchýně se do mě zhurta pustila. Naštval jsem se a nařezal jí ne holou. Sex ale nebyl. Od té doby je klid. Manželce jsem o tom incidentu řekl až po letech a ona se jen smála, že jí to patří, neboť jí v dětství hodně řezala. Ona se asi bojí, abych oo tom nemluvil, tak se ke mě chová pořád pěkně. Na druhou stranu na svůj věk má holý zadek celkem pěkný, o něco naducanější než její dcera a bylo to tedy pro mě vzrušující.

??? (Po, 15. 5. 2017 - 13:05)

Netlač na pilu! Musí si to nechat projít piliňákem a musí si myslet, že to chce ona a né ty. Musí se jí zdát, že o všem rozhoduje ona a jinak ti couvne. Jenom tak naznač a nech jí dojít dva tři dny a ona dojde jak brambor v páře! Nesmí mít pocit, že na ní tlačíš!

Pavel (Po, 15. 5. 2017 - 12:05)

Tak jsem dnes zkusil po ní vyjet a pomalu jsem se sunul po níže do rozkroku. Ale když už jsem tam byl tak řekla hele nech toho. Normálně si jinak nechá sahat na kozy zadek, libame se. Nechtěl jsem ale na ni naléhat. Tak uvidíme, normálně jsem se s ní potom bavil, a když jsem odcházel tak jsme se políbili a usmála se. Ale nevím co ž toho bude, jestli do budoucna poleví.

Pavel (Pá, 28. 4. 2017 - 15:04)

Cau Patriku, predpokladam, ze...Neser se do toho, prostě to občas chce projet rákosí

? (Pá, 28. 4. 2017 - 09:04)

Nenech je moc rozkoukat! Poslouchat se musí! Jinak si tě obtočej kolem prstu a přestanou poslouchat!

Reklama

Přidat komentář