Reklama

Depo-Provera

Joli (St, 27. 10. 2010 - 19:10)

Ahoj. Já mám píchnutou...Ahoj Jani,
v pondělí jsem byla na 29 injekci a musím říci,že jsem naprosto spokojená.Je mi přes 40,takže děti již neplánuji,menstruace naprosto vymizela a na váze jsem nepřibrala.Dříve jsem brala pilule,ale ty mi nedělaly dobře.Já prostě nemám jediný problém.

Jana (Út, 26. 10. 2010 - 22:10)

Ahoj. Já mám píchnutou první injekci..a ne druhou mám jít tento týden...vlastně ani nevím, zda se orientovat přesně podle datumu(12 týdnů)..nebo dle 3měsíčního intervalu..jak třeba 30.října...pak opět 30ledna...atd..poradí mi někdo? Čtu recenze...a většinou jsou negativní....tak ve mě začal hlodat brouk pochybnosti.....už sice děti neplánuji...má 2, ale obávámse popisovaného řídnutí kostí a přibírání na váze.Během prvních 3 měsíců, jsem přibrala 3 kila a to jsem nikdy s udržením váhy neměla problémy.....Píšete většinou o vymizení menstruace...což by mi taky nevadilo.....ale po tolika negativních recenzích na internetu člověk prostě váhá...a hloubá.... Mám odzkoušenou nitroděložní antikoncepci s níž jsem byla 16 let plně spokojená. Každých 5 let se tělísko ambulantně vyndalo a vyměnilo za nové....cena přijatelná...cca 1200 Kč na dobu 5 let...spolehlivost 100%....problémy s váhou vyloučeny....jediná potíž je ta, že menstruace je velice silná a delší, než normálně...cca 6-7 dnů. Ze zdravotních důvodů mi byla letos nitroděložní antikoncepce během nutné operace odebrána, jelikož končila její doba použtí a vzhledem na můj zdravotní stav mi nebyla opět doporučena. Proto zkouším jiné varianty.....a hned při prvním pokusu o cokoliv...čtu 95% nedoporučujících článků.... Jsem fakt zdrcena.... Jana

Lucka (Po, 25. 10. 2010 - 10:10)

Ahoj holky. Já mám s Depo proverou dobré zkušenosti. Přestala jsem menstruovat hned po první injekci a měla jsem jí aplikovanou 6 let. Před dvěma roky v září jsem jí vysadila, menstruaci jsem dostala za 6 měsíců a tři měsíce na to jsem otěhotněla. Sice jsme o miminko přišli, ale dneska mám nevelé 2 měsíce do porodu a jsem rozhodnutá zase v této antikoncepci pokračovat. Myslím si, že každé ženě vyhovuje jiná antikoncepce a to díky jejímu tělu. také mám kamarádky, který sedí a kterým nesedí. Je to opravdu o vyzkoušení. Držím všem snažilkám pěstičky a jedná rada na závěr: nesoustřeďte se na otěhotnění, ono to příjde samo a nečekaně.

Martina (Čt, 14. 10. 2010 - 08:10)

Hojky holky,tak koukám,že...Holky,koukám,že jsem se netrefila správně na klávesnici=FEMIGARD.upravuje menstr.cykl.

Martina (Čt, 14. 10. 2010 - 08:10)

Ahoj Marti,mám stejný...Hojky holky,tak koukám,že jsem na tom stejně:-(,nechala jsem si depo-proveru píchnout 1=duben-2=červenec a 3měla být v září.....,ale já od toho července bez přestání krvácím,byla jsem na sonu,tam vše ok,byla mě doporučena připíchnutá další do měsíce po krvácení=to jsem odmítla.Jsem skoro 2měsíce bez a krvácím stále,nebaví mě to,potila jsem se,bylo mě i špatně,jako balon se už necítím,hlava se mě už taky nemotá=dočetla jsem se,nevím jestli to pomůže,ale KINDLOVA ČITÍCÍ SMĚS=jako čaj,já to vyzkouším, a TEMIGARD=tabletky.Jsem schopná vyzkoušet cokoliv,protože,když jsem se dočetla,že až 10měsíců můžete mít tuhle mrchu v krvi...tak to je síla.NEBRAT!!!!!Pište dál,jak jste kdo dopadl,já budu taky psát,tak vydržet:-).

Martina (Čt, 14. 10. 2010 - 08:10)

Já si blbec taky nechala...Zdravím Katko,
tak tedˇjsem se úplně zhrozila,mě byla tahle "mrcha"depo-provera doporučená ke kojení...Tak jsem si říkala,supr,zkusím to.Po první dávce jsem špinila 14dní a dobrý,zato po 2dávce,jsem do 3dnů začala krvácet,je to 5měsíců po aplikaci...3jsem již odmítla a krvácím stále.Pocení,náladovost,nechutˇna sex a podrážděnost....to jsem měla také,jsem zvědavá,kdy přestanu krvácet a jak to bude vypadat dál..NEDOPORUČUJU,vážně si to rozmyslete,prášky ke kojení jsou snad lepší,protože když jsem je vysadila,tak do týdne jsem přestala krvácet a bylo dobře,ale tenhle sajrajt,co jsem si přečetla může být v těle i 10měsíců.Doporučili mě v lékárně hodně vlákniny=to váže na sebe nečistotu z těla,tak jsem zvědavá.Písněte někdo prosím,za jak dlouho po aplikaci přestal krvácet...tohle je fakt strašný.
Díky Martina

Petra (St, 13. 10. 2010 - 11:10)

Ať se na mě nikdo nezlobí,...Zdravím a připojuji se k názoru, už půl roku mám stejné problémy a to jsem si myslela, že jsem nějaká uknouraná ženská, ale vidím, že nejsem sama. Děkuji. Asi toto taky vysadím a zrusím........

Gábina (Út, 28. 9. 2010 - 22:09)

Prosímvás poraďte mi...ahoj depo proveru jsem brala čtyři roky bez přestávky a nemenstruovala jsem byla jsem spokojená až do té doby co jsme se nerozhodli mit druhý miminko.Trvalo rok než jsem vůbec dostala menzes a už další dva roky se snažím přijít do jinýho stavu takže tři roky a nic je to SVINSTVO ženský nebrat nehledě že manžel byl semnou nespokojen když se přiblížil na metr měla jsem osipky.Přibrala jsem jedenáct kilo a byla jsem utahaná!!!Ale již druhej měsíc po vysažení jsem dvě kila schodila ašlo to včechno pryč.Takže NEBRAT!!!!!!!!!!

jsem (Pá, 24. 9. 2010 - 13:09)

Ahoj Aki ano , přesně ...po aplikaci tohoto šmejdu již rok a stale mám pocit,jako by to bylo od začátku,mám toho plné zuby!!!!!!!

Lenka (Čt, 23. 9. 2010 - 13:09)

Ať se na mě nikdo nezlobí,...Ahoj Aki ano , přesně tento problém mám taky připadám si jako bych byla minimálně v pátém měsíci těhotenství a pořád unavená. Aspon narozdíl od tebe nekrvácím menstrulaci jsem neměla 3 měsíce v srpnu jsem jí měla dvakrát. Pocení u mně už taky přestalo , ale jinak jsem se musela v noci převlékat jak jsem byla mokrá. Jen doufám, že ty broblémy nás brzo opustí už je to naprosto unavující:-(

Katka (Po, 20. 9. 2010 - 14:09)

Já si blbec taky nechala píchnout ten humus. Po první dávce jsem krvácela, tak šup, po měsíci druhá. Pak jsem každou noc propotila prostěradlo, měla deprese, nechuť k jídlu, která zřejmě zaručila to, že jsem nepřibrala, jinak mám všechny vedlejší účinky jak z učebnice. Po vysazení již 4. měsíc krvácím, je mi na omdlení, léčím si anémii a stále bojuji s šílenou únavou a nechutí na cokoli, o sexu nemluvě. NEDOPORUČUJI, JE TO TO NEJHLOUPĚJŠÍ ROZHODNUTÍ, CO JSEM KDY UDĚLALA.

inga (Ne, 19. 9. 2010 - 17:09)

asi si někdo řekne,že jsem praštěná,ale já to s Depo-proverou vydžela 6 let a už nikdy nechci žádnou antikoncepci.Moc nechybělo a díky tomu humusu se mi málem rozložilo i manželství.Byla jsem se sebou nespokojená,přibrala jsem přes 15kg,nálady se střídaly,únava byla věčná.A co se týká sexu-bylo zle při pomyšlení na něj-a to jsem bývala dost aktivní.Měli by to zakázat-likviduje to tělo!-Doslova...

Ajka (Čt, 16. 9. 2010 - 20:09)

Ať se na mě nikdo nezlobí,...Ano, souhlasím. Nechala jsem si dát 2 dávky a končím. Za 6 měsíců jsem přibrala 5 kg, břicho mám jak balón a všechno rozhozené a to nemluvím ani o tom, že si připadám jako v přechodu a chuť na veškeré hrátky žádné....

. (Čt, 16. 9. 2010 - 19:09)

Depo Provera jako depotní preparát byl určen pro primitivní ženy v rozvojových zemích.
Při delším užívání hrozí kromě jiného těžká osteoporoza. Ale té se ty ženy v subsaharské Africe stejně nedožijou...

Aki (Čt, 16. 9. 2010 - 17:09)

Prosímvás poraďte mi...Ať se na mě nikdo nezlobí, možná mu teď budu připadat sprostá, ale všechny sprosté slova by nastačili na to jaký mám na tento přípravek názor.Prostě doporučuji neužívat nebo si pořádně užijete. Nevím jestli ženy, které neměly špatnou zkušenost byly mluví pravdu nebo jsou snad asi z jiné planety. Každopádně obdivuju toho, kdo tento preparát v sobě má. Ve skratce, po celou dobu obrovsky oteklé břicho-mnohem více než u menstruace, celou dobu střídavě krvácení a špinění, šílená vyčerpanost už od rána spojená se změnou nálad a spavosti. Dále změny váhy a pocit, že prasknete. Po šesti měsích nelze krvácení stále zastavit i když jsem dostala další hormony. Jestli chcete prožít něco nevšedního na co asi jen tak nezapomenete, tak si injekci nechte aplikovat. Jó a nechuť k sexu je v té době obrovská, takže antikoncepční účinek zaručen!!! Zřejmě pro to je tak spolehlivá.

pop (Út, 14. 9. 2010 - 17:09)

Ty nevíš, co ti doktor píchnul? Tebe to nezajímá? No, takové pacientky jako ty - to je pro gynekology zlatý důl

Veronika (Út, 14. 9. 2010 - 14:09)

Ahoj. Chtěla bych se Vás...Ahoj já jsem po první dávce krvácela 3 týdny a šla jsem na gynekologii kde mi doktor píchnul nějaký hormon a bylo to o.k.Ted už mám depo proveru čtvrtý rok a jsem spokojená.

Martina (Čt, 2. 9. 2010 - 15:09)

Ahoj Marti, já měla DP...Ahoj, nechala jsem si po 6ti nedělí píchnout DP a během 3měsíců jsemdvakrát špinila a teď bych si měla nechat píchnou další, ale špiním už druhý týden. A krom toho mi po aplikaci začaly nekontrolovatelně padat vlasy, takže už další určitě ne a doufám, že nebudu špinit měsíc, jako tu píší jiné uživatelky!!!

Jana (Ne, 29. 8. 2010 - 12:08)

Ahoj.Depo proveru mám už 7 let bez přestávky.Nemám měsíčky,netloustnu,nemám žádné jiné problémy.Nemohu si ji vynachválit.Na tyto stránky jsem nakoukla jen proto,že jsem před 14 dny injekci vynechala.Zatím je vše v pořádku,tak uvidím.A snad neotěhotním.

Markéta (So, 28. 8. 2010 - 11:08)

Prosímvás poraďte mi...Ahoj, pokud hodláš ještě v budoucnu otěhotnět, tak si ji nenech píchnout, vím o čem mluvím :) Pa

Reklama

Přidat komentář