Reklama

alkoholismus

Karel (Ne, 25. 11. 2018 - 10:11)

Uvědomuješ si, že to může být velká láska a celý život pro ní žil a teď by si takhle šmahem podle nějaké feministické alkoholové poradkyně, které mají rády zcela opačné a resolutní soudy na chlapy a ženy, radila aby muže opustila?!
Jako má odejít z jeho domou co pro rodinu stavěl na jejich parcele, na jejich hnízdu lásky a milování a opustit, skleník, zahradu, psa, kočku, kamarádky, sousedy a odstěhoat se do nájmu do bytovky?!Nebo vystěhovat svého muže do nájmu do bytovky a starat se sama o barák a platit muži polovinu majetku za barák?!

Tony (So, 24. 11. 2018 - 18:11)

Jedině mu dát nůž na krk. BUĎ CHLAST NEBO JÁ!!! Jiné řešení není.

Káča (So, 24. 11. 2018 - 18:11)

přesně tak

lea (Pá, 23. 11. 2018 - 10:11)

Super lidi, at neskončíte pitím alpy, máme takového jednoho co jde k nám do obchodu vypije půlku a nechá se sebrat.
Chodí tam hodně alkoholiků, sama jsem závislá, ne na alkoholu , ale na něčem jiném,takže vím jak to funguje a jak je těžké se něčeho vzdát co vám dělá dobře.Léčebna není samospásná,ale dokáže nastartovat, takže mě taky čeká.
Ještě doporučení, nechodte do protialkoholové lečebny v zimě,to se tam to stává hotel pro toho komu je zima :)

Hodně zdaru a at se neupijete k smrti.Jo jinak opilá páchnoucí baba je horší jak chlap.

sdfg (Pá, 23. 11. 2018 - 10:11)

Sofie a Karle, jste alkoholici! To není deflamatory term, jak se říká v angličtině, nechci vás schazovat, ale zauvažujte dřív než bude pozdě o 3-6měsíční protialkoholní léčbě, nastupte ještě dnes a do srpna budete jak rybičky a plně k dispozici vašim rodiným příslušníkům a plně respektovaní ve vašich sociálních vztazích.

Sofie (Pá, 23. 11. 2018 - 09:11)

Souhlasím Karle, akorář ty dávky nepřeháníš to s tím?Beru to jako rozmrzelost nad tím co piješ a nadsázku. Omez to.
Já piji v zimě na teplo , nemám ráda zimu a mám doma zimu.A proto si dávám během dne panáčky. V létě alkohol nepiji, jen pivo a víno.A to není alkohol.

Karel (Pá, 23. 11. 2018 - 09:11)

Ráno začítám pitím kořalky, pak přecházím na víno a končím pivem.
Mám to takhle cirkadiálně odstupňované, abych si šetřil žaludek,játra, slezinu, a další orgány a nepil jednostraně.Sám jsem si naordinoval tento ozdravný režim, tuto metodu léčby od parazitů a vnějších stresorů.
Žijeme v neustálém stresu a tato kůra zaručeně působí.Již vás nerozhodí sousedi, lidi v práci ani na ulici, politici, jste dokonale odizolován.Je vám hej, sté mlád, sté rád. Doporučuju. Denní náklady : litr kořalky, dva litry vína, nejdřív láhev pak pulitr pak basa piv.

sdfg (St, 21. 11. 2018 - 09:11)

Žárlivost je dle Dr.Plzáka(†2010MaláStrana)stejně závislostní jako alkoholismus.Užírá vás zevnitř a nepustí.

My tebe známe (St, 21. 11. 2018 - 09:11)

obstarožní bukvice co v restauracích obtěžuje hosti.

Marián (St, 21. 11. 2018 - 21:11)

Já chodím do tzv hole pit, tedy díry , tam se nechají i ošamstávat, někdy se tam sejdem i dva takoví a pak ro rozjedeme ve skladu u takového stojanu,kde to řinční o sto šest, nebudu říkat u čeho, každý si tu polohu domyslí.

Mno (Út, 20. 11. 2018 - 21:11)

Cesta je jasná, vypít se do němoty, dlouhé tahy, cigára, pak zhebnout do 55 a máš klíd, chce to ale koule to ustát v dnešním světě, to předpokládá zaměstnání, kde je dovoleno být neustále v lihu a dorazit se po práci.

sdfg (Út, 20. 11. 2018 - 17:11)

Cesta je jasná, zakázat ochutnávky v prodejnách potravin a vymezit jen vymezenou plochu celkové prodejní plochy na alkohol a aby nebyl všude, ale jen na jednom místě.
Omezit reklamu, nesměla by cílit na mládež a vychvalovat účinky této drogy a stop product placementu v českých filmech na alkohol.Ne jak ve filmech Vejdělka.
Když alkohol, tak aby nebyla vidět značka.

sdfg (Út, 20. 11. 2018 - 17:11)

Zkuste přijít v ČR někam do hospody levné cenové skupiny a už se dostáváte mezi bandu opilců s debilními kecy a obtěžováním

sdfg (Út, 20. 11. 2018 - 17:11)

Opíjet se viditelně na veřejnosti není dobré,třeba v Itálii to neuvidíte, jen lidi v náladě, ne namol.

Jarka (St, 21. 11. 2018 - 10:11)

To je pravda. Mne to opíjení u nás štve. Ráda si dám dobré víno- ale přesně jen na náladu. Občas jsme si v létě dávaly lahvinku s kamarádkama, časem se k nám přidali i manželé a hned to bylo víc vína a pak vždy nějaký chlap přinesl tvrdej a chtěl začít panákovat. No dnes kvůli tomu raději na sešlosti nad vínkem nechodím. Vadí mi, jak se to občas zvrhne v chlastačku.

DrunkApe (Út, 20. 11. 2018 - 14:11)

C2H5OH je bezvarvá, šťiplavá, těkavá chemická látka, která v stoprocentní koncentraci konzervuje a uchovává biologickou tkáň organismů.

sdfg (Út, 20. 11. 2018 - 00:11)

Dnes už se chlastá jen okázale v tramvaji a na veřejnosti přímo z víné lahve, aby se ukázalo jak na to se vše morálně kašle,ale dávají si pozor, kolikrát to pivo z plechu v tramvaji je jejich(její) jediné pivo za týden, za měsíc.
Jenže ten trh s alkoholem tu prostě frčí pro turisty, a pak v zemích s měnícím se režimem,např. Brasílie, tam jistě pokvete tvrdý alkohol, pro tvrdé pravičáky.Ne nějaké lidové pivo.Uvidíte, že spotřeba alkoholu v Brasííli poroste, toho luxusního, typuji.

sdfg (Po, 19. 11. 2018 - 23:11)

V Rusku mají těžké problémy s alkoholem a rodí se spoustu postižených dětí ,které končí v ústavech ve velmi těžkých podmínkých.
Vůbec to není země příkladná, naopak země nacionalismus nahrazuje právní stát a mafie vládne ,, lidi se bojí a jsou šikanování za nesmysli, jako je sexuální orientace třeba nebo že nesouhlasí s Putinovým vedením Ruska.

sdfg (Út, 20. 11. 2018 - 00:11)

A jak jinak tak Trump, Putin, jsou abstinenti. Zatímco jejich národy jsou alkoholem promořené, snad Putin nyní něco dělá a stanovil minimální cenu vodky.

sdfg (Po, 19. 11. 2018 - 23:11)

V Rusku tohle má dlouhé kořeny, všelék, samozřejmě to předpokládá, že s tím i vstávají, tam snad to je na všechny neduhy.
Co se týče zapadnutí jazyka a zvracení, je to přirozený a obrana organismu a je to taky problém v úmrtnosti v británii u tzv. binge drinking, zapíjení svobody a další chlastanice, kde chlastají a nejsou na to zvyklí, upadnou do bezvědomí a tělo se v bezvědomí alkoholu zbaví zvracením a zvratky v bezvědomí vdechnou do plic a udusí se.

Reklama

Přidat komentář