Reklama

Masáž prostaty

Andrea (Pá, 6. 7. 2018 - 16:07)

Chtěla bych poradit, nebo...Cetla jsem, ze masaz prostaty muze byt nebezpecna kdyz je v ni infekce, ktera se pak rozsiri do zbytku tela. Nemyslim ale, ze by masaz byla nebezpecna kdyz je prostate jen zvetsena.

Jitka (Pá, 6. 7. 2018 - 15:07)

Chtěla bych poradit, nebo...Ničeho se neboj,mému manželovi je 67r.a prostatu mu masíruji již 12 let a 10 let se sám už neudělá a je na mě naprosto závislej!

Alena (Pá, 6. 7. 2018 - 13:07)

Chtěla bych poradit, nebo ujasnit názor na zdravotní masáž prostaty. Někde čtu o prospěšnosti, jinde naopak o škodlivosti takové masáže. Urolog zjistil u manžela zvětšenou prostatu. Manžel si ji sám masíruje,ovšem je to pro něj prý nepohodlné a přeje si, abych mu ji masírovala já. Samozřejmě bych mu ráda vyhověla, mám však obavy, abych mu naopak neuškodila. Díky za názory. Jo a manželovi je 56 roků.

Juraj (So, 17. 3. 2018 - 16:03)

Jestli si masíruete...Co se ti nezdé? Když to udělá dobře tak co natom?

Ludmila (So, 10. 3. 2018 - 10:03)

Paní Ludmilo, poslali jsme...Paní Jiřino, odpověděla jsem Vám včera na email. Přeji hezký den a příjemný víkend. Ludmila

Jiřina (Čt, 8. 3. 2018 - 22:03)

Hezký dobrý den Vám přeji...Paní Ludmilo, poslali jsme vám meilík, jak jsem slíbila. Krásnou noc, Jiřina.

Věra (Čt, 8. 3. 2018 - 21:03)

Hezký dobrý den paní...Intenzívní výstřiky přes dilatátor? Občas kouknu na diskuzi Pásy cudnosti pro muže. Je tam dost informací na tohle téma.

Ludmila (Čt, 8. 3. 2018 - 18:03)

Paní Ludmilo, děkuji za...Paní Jiřino, samozřejmě, můžete... Přeji příjemný podvečer.

Lešek (Čt, 8. 3. 2018 - 15:03)

Jestli si masíruete prostatuj skrz zasouvání do penisu, tak je to opravdu důvod navštívit psychiatra.

Jiřina (Čt, 8. 3. 2018 - 15:03)

Hezký dobrý den Vám přeji...Paní Ludmilo, děkuji za odpověď a nebude li vám to vadit, ozvu se vám z emailu, který používáme spolu s manželem, protože je to naše společná věc. Děkuji vám za ochotu.Jiřina.

Ludmila (Čt, 8. 3. 2018 - 14:03)

Hezké ráno paní Ludmolo....Hezký dobrý den Vám přeji paní Jiřino. Co se týče dilatátorů a Vašeho dotazu bych svou odpověď nerada odbyla pouze v povrchně. Mohly bychom se spolu zkontaktovat? ( [email protected] ) Děkuji a přeji příjemný den.

Jiřina (Čt, 8. 3. 2018 - 05:03)

Hezký dobrý den paní...Hezké ráno paní Ludmolo. To s tím dilatátorem je pro mě novinka o které se dozvídám až od vás. Zní to velice zajímavě, jen nevím, zda dosáhne až na prostatu. Něco jsem si našla na netu a má to tu část která se vsune do penisu dlouhou 11 cm. Manelův penis pritom má zhruba 17 cm když mu stojí. Ještě bych se zeptala, ve které části dilatátoru se nachází onen motorek který vyrábí vibrace. Zda ve špičce, nebo v tom rozšírěném místě. Děkuji a hezký den.

Přes léto (St, 7. 3. 2018 - 20:03)

Chodíme na Šeberák,tam za vodou v rááákosí,jebali se do zadnice dva houboušský vocasi,jebali se nádherně libé zvuky u toho dělali prdelně,jednou jeden kos,druhý druhému pak rouboval anténu,aby nedlužil moc.

Libor (St, 7. 3. 2018 - 20:03)

Máme takovou partu a masírujeme si navzájem prostatu v gruppen sexu, když je nás desetu udělá to takovou stonožku, která strká i hlavu do zadnice,děláme to na poli a pak se vesničané diví ,že zase kruhy od mimozemšťanů.Pak skočíme do řeky,nejsme špinďíři.

Ludmila (St, 7. 3. 2018 - 12:03)

Po letitém manželství se s...Hezký dobrý den paní Jiřino. Co se týče masáže prostaty, vyzkoušeli jsme s manželem vibrační dilatátor. V podstatě se jedná o stimulaci prostaty zevnitř, kdy se ve špičce žaludu ústím močové trubice zavede dilatátor až k prostatě. Kvalitní lubrikant nutností... Po dosažení erekce se dilatátor pomalu zavede penisem k prostatě. Manželovi byly vibrace velmi příjemné, volit můžete od jemnějších po intenzivní. Samotnou mne jeho následné vyvrcholení opravdu překvapilo a manžel byl doslova v sedmém nebi. Nejen, že mu intenzivní výstřiky spermatu zvedly sebedůvěru, ale ráda si to užívám k maximální spokojenosti. Vše můžete okořenit něžnou a velmi příjemnou masáží varlat. Manžel Vám bude vděčný a následný pohlavní styk si budete oba nesmírně užívat.

roman (St, 7. 3. 2018 - 12:03)

Po letitém manželství se s...ahoj mě manželka zamkla do sapu cudnosti a po 15 dnech mi začla masirovat prostatu to ze letalo semene .....i bez jedineho doteku na penis

Jiřina (St, 7. 3. 2018 - 11:03)

Po letitém manželství se s manželem věnujeme zpestřování sexu. Manželovi jsem nedávno začla masírovat prostatu. V tomto směru ho to velice vzrušuje a má intenzívní orgasmy, ovšem jen za současného dráždění na penisu. Chtěli bychom se dopracovat k tomu, aby dosáhl orgasmu a výstřiku semene jen drážděním prostaty. Toto se nám však nedaří. penis mu skoro ani nestojí a maximálně z něj vytéká nepatrné množství nějaké tekutiny. Myslím, že to ani není semeno, ale jen tzv. kapička touhy. Tak nevíme, zda děláme něco špatně. Kdyby někdo poradil z vlastní zkušenosti, budeme vděčni.

no (Pá, 30. 12. 2016 - 22:12)

Diky, oni to avizovali na...avizovali částečně, ale to dnes kde kdo. To je právě nejhorší, že to nabízejí různé pochybné podniky a "slečny". Třeba na amateri.cz každá druhá druhá.

No a (Pá, 30. 12. 2016 - 21:12)

Diky, oni to avizovali na svych strankach?

No (Pá, 30. 12. 2016 - 19:12)

Kde jsi byl, co to obnaselo,...kde jsem byl neřeknu:-) protože i já sám jsem dlouho "googlil" a nakonec vybral masérku,která funguje již dlouho. Rozhodne bych nešel k nějaké rádoby "maserce" z privátu, které je 20 let. Tohle byla starší paní, poměrně seriózní masážní salon kam lze jít i na obyčejnou masáž. A v rámci te obyčejné masáže lze absolvovat i masáž prostaty. Neobnaselo to nic zásadního člověk se hlavně musí snažit uvolnit, což mi chvíli dělalo problém, protože jsem stydlivejsi. Ale během masáže hýždí se masérka pomalu přibližovala k análnímu otvoru, hladila, zkoušela prstem opravdu jen na kraj, používala hodně lubrikantu - dokonce nějaký desinfekční přípravek vypadalo to jako z nemocnice...a pak měla prst najednou uvnitř ani mi to nepřišlo. Zkoušeli jsme to v poloze na břiše a pak v poloze na zádech a to bylo lepší. Hodně jsem roztahl nohy. Zajímavé je, že jsem vůbec necítil, že mám erekci...prý jsem měl :-) každopádně uvolnění úžasné. Také jsem dlouho váhal, ale teď přemýšlím, že bych sel za čas znovu. Každý na to ale asi reaguje jinak. I masérka říkala, že to je hodně individuální záležitost někomu se líbí někomu ne, někomu pomůže třeba na erekci jinému to neudělá nic. Jediným řešením je vyzkoušet. Sám bych do sebe nikdy neřekl, že to půjdu vyzkoušet, ale nakonec jsem rád i kdyby to bylo poprvé a naposledy.

Reklama

Přidat komentář