Reklama

Exhibicionismus

Květa (Út, 5. 9. 2017 - 17:09)

Na nudisty jsem se vždy dívala jako na exhibicionisty. Naprosto jsem nechápala ženy co na nuda chodí. Před čtvrt rokem se vrátila starší dcera ze studia ve Francii. Nadšeně vyprávěla jak se opalovala nahoře bez a na jaře jí její kamarádka z rodiny vzala na moře na loď. Prý tam byly pořád bez plavek. Ta mladší napjatě poslouchala. Nedalo mi to zeptat se jestli na lodi byli kluci a že k tomu jsem jí nevychovala. To nebylo jak si myslíš mi řekla. Uvidíš sama. A šla s mladší dcerou hledat blízkou nudapláž. Tam mě nedostanou přísahala jsem si. A když se oteplilo jela jsem s dcerami směr nuda. Starší dcera se hned svlékla jako nic šla do vody. Mladší ji napodobila, jen já stará konzerva stála a sledovala kdo se na mě dívá. Za deset minut mi bylo fakt horko a já měla ještě plavky. Mladší přiběhla z vody a říkala že doplavaly až na ostrůvek a tam si odpočinuly a voda je super. Tak jsem se rychle svlekla a s pocitem všech pohledů na mne jsem šla také do vody. U schůdků vylézal mladý muž a já musela jít kolem něj nahá. Studem jsem byla rudá.
Dnes se nestydím ale užívám si opalování a na nuda chodíme všechny tři.

jana (Út, 5. 9. 2017 - 14:09)

jeden kluk si ho přede mnou a mojí kamarádkou vyhonil, takhle to udělal několikrát, není exhibicionista? My jsme se mu smály ale vždycky když nám to nabídne, tak se rádi podíváme. Musíme někde kde nejsou lidi.

EXHIBICIONISTA (Út, 5. 1. 2021 - 17:01)

Ahoj! Ozvi se na mé [email protected]ád se domluvím. Hlavně odkud jsi? Děda70

Simona (Út, 5. 9. 2017 - 13:09)

Tak já jsem tedy zažila...Bydlím kousek od Pardubicích a chodíme tam s celou rodinou do wellness co je v akvaparku a tam je vstup také jenom bez plavek.

rosťa (Út, 5. 9. 2017 - 00:09)

Společné sprchy jsou třeba...tohle já nemusim, tak bych nevlez. Nemám potřebu exhibovat před jinejma ženskejma ani na ně čumět. Stačí mi baby, co lezou do šaten na plavečáku, poněkud mi to sere. Ale jsou to starý baby, tak to neřešim. Spíš mi jde o princip, chtěl bych vidět, kdyby ženskem do sprch poslaly řemesníky za provozu, to by bylo povyku.

Vašek (Po, 4. 9. 2017 - 12:09)

Tak já jsem tedy zažila...Společné sprchy jsou třeba v Náchodě při nadaplavání a společné sauně každou neděli. Chodím tam se ženou 15 let

Petr (Po, 4. 9. 2017 - 11:09)

U nás na bazenu uklízí nladá blondýna a když se převlíkám tak se ochomýtá se smetákem a čumí.Je asi pěkně nadržená,když se ohne tak nemá kalhotky a má holou kun.

Zdena (Po, 4. 9. 2017 - 11:09)

Někde v plavkách někde bez...Tak já jsem tedy zažila jen, že se tam chodilo v plavkách. A o společných sprchách jsem tedy ještě neslyšela. Pro mě to je nepředstavitelné.

Petra (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

Já ukazuji svoji kundičku mému příteli na chatě.Chodíme do lesa ,ale nesmí mi na ni sahat protože mi není ještě 15,On mi ukazuje svého ptáka.

Až ti bude 15,tak napiš na meila a domluvíme se...rád si ho před tebou vyhoním...Jirka

Iveta (Po, 4. 9. 2017 - 10:09)

To se tedy divím. Já to...Někde v plavkách někde bez v každém welnes to je jiné.

Zdena (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

V Německu je spousta welnes...To se tedy divím. Já to nechápu. To bych asi nedala normálně se svlíknout do naha před cizími chlapy. A do vířivky se snad chodí v plavkách,ne.

Iveta (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

Je to možné, ale nevím,... V Německu je spousta welnes center kde jsou sprchy pro obě pohlaví společné a nikdo se nad tím nepozastavuje. Proč by měly být oddělené když pak stejně třeba do vířivky nebo do sauny jdou všichni nazí.

Iveta (Po, 4. 9. 2017 - 09:09)

Je to možné, ale nevím,... V Německu je spousta welnes center kde jsou sprchy pro obě pohlaví společné a nikdo se nad tím nepozastavuje. Proč by měly být oddělené když pak stejně třeba do vířivky nebo do sauny jdou všichni nazí.

petr (Po, 4. 9. 2017 - 01:09)

Mě se stalo něco...bych to nedramatizoval, třeba na dámským měly plno. Na WC třeba v obchodním centrum to je běžný, ženská si zajde na pánský wc, chlapy u mušlí jí nevadí.

Pepa (Ne, 3. 9. 2017 - 15:09)

Milenec mě vidí nahou...Je to tak, taky chodím na nudapláže a do společné sauny, kde vidím spousty nahatých žen různého věku a erekci z toho nemám. Ani z nahé manželky, ale stačí se jí pak doma dotknout a už to je. Je ale fakt, že takový Arab stačí aby viděl odhalený kotník a je vzrušený asi hodně. Prostě jde o zvyk. Problém může mít někdo, kdo vidí nahé ženy málokdy a pak přijde do společné sauny, tak možná.

Jitka (Ne, 3. 9. 2017 - 14:09)

Milenec mě vidí nahou pořád, ale když k němu přijdu vykoupaná a dám mu čichnout mého parfému, hned mu stojí jak topůrko.

Jana (Ne, 3. 9. 2017 - 14:09)

Nebo chodí do společné...Nemají pak chlapi problém s erekcí, když třeba pak na nudapláži nebo v té společné sauně vidí spousty nahých žen? Já bych řekla, že nutně musí.

Zdeněk (Ne, 3. 9. 2017 - 14:09)

Nebo chodí do společné...Je to možné, ale nevím, proč šla přes pánské sprchy, zda schválně nebo omylem. Asi schválně, využila dobu, kdy tam nebyl nával, jinak by z toho asi byl větší problém. No chlapi by si asi nestěžovali, obráceně by to bylo horší, tedy kdybych třeba já šel přes ženské sprchy.Jinak je to pravda, když už jsem těch holých ženských zadků viděl povícero, tak už k erekci potřebuji silnější impuls. Ale tenkrát jsem měl tedy srdce až v krku vzrušením.

Jitka (Ne, 3. 9. 2017 - 14:09)

Nebo chodí do společné sauny jako já. Tam máme společné sprchy a nikdo neokukuje ženy ani nemá z nich errkci, protože je viděl už stokrát.

Reklama

Přidat komentář