Reklama

Nosim damske plavky

Aleno (Po, 28. 8. 2017 - 14:08)

A proč ho nosejí některé holky když tam mají mín než někteří muži? Já jsem muž a mám prsa s košíčky D a to by se asi dámy posraly kdybych vylezl k vodě v horním dílu plavek?

Fi-do (Po, 28. 8. 2017 - 04:08)

Horní díl jsem nekupoval, mám sice jedničky prsa, ale koupil jsem jen spodní díl. Včera jsem byl na bazéně a seděly super.

Alena (Ne, 27. 8. 2017 - 08:08)

Koupil jsem si na objednávku...No když se ti to líbí proč ne. Spodní díl je docela akceptovatelný, ale proč horní - vždyť tam nic nemáš.
Já ráda ho co nejčastěji odkládám.
Jednodílné plavky, tak tam dost záleží na střihu. Nejsi jediný kdo je z mužů nosí.
https://www.super.cz/317958-prijde-vam-sexy-takhle-vypadal-nejslavnejsi-cesky-komik-dvacateho-stoleti-v-plavkach.html

Fi-do (St, 23. 8. 2017 - 10:08)

Koupil jsem si na objednávku dámský spodní díl plavek modré barvy Cori od Astratex. Jak přijdou, tak půjdu hned na bazén.

Li-ne (Pá, 11. 8. 2017 - 12:08)

Včera jsem byl s manželkou v obchodě na Makarské a koupil jsem si dámské dvoudílné plavky, dnes je večer vyzkouším. Půjdeme se večer koupat.

Li-ne (Ne, 6. 8. 2017 - 20:08)

Jsem na dovolené v Chorvatsku, včera večer asi ve 22.00 jsem se šel vykoupat s manželkou do moře v celkových dámských plavkách. Bylo to super, dnes jdeme zase. Jinak přes den chodím v dámském spodním dílů normálně, a nikdo nic.

D. (Po, 24. 7. 2017 - 23:07)

Dneska jsem si koupil spodní...Souhlas s tebou, vypadají krásně, jen jestli jsou dostatečně elastické?Nejsou příliš nízké? Mně vyhovují více vykrojené.

Radek (Po, 24. 7. 2017 - 12:07)

Dneska jsem si koupil spodní díl dámských plavek. Sedí perfektně a moc se mi líbí.

http://www.decathlon.cz/cs/p/8384030_spodni-dil-damskych-surfovych-plavek-nina-mosaica.html#/34-343-36

michal (Ne, 23. 7. 2017 - 21:07)

Taky rad nosim damske plavky ale jen spodni dil uz nekolik let je rad nosim..ne jenom ze jsou rychle suche a vic se opalim ale jsou my i vic pohodlne a je i daleko vic vzoru jake si vybrat..kupuji spis takove co vypadaji neutralne jako panske..vzrusuje me to a mam i lepsi pocit ze mam na sobe neco jinyho nez ostatni..skousel jsem i plavky tanga ale zatim jen doma nazahrade u bazenu..

Petr (Ne, 23. 7. 2017 - 02:07)

Včera sem byl po noční se vykoupat v rybníku. Na sobe jednodílný plavky. To že sou kousek ode me dva rybáři mi bylo uplne jedno. Nejhezčí je ten pocit když na sobe mam jednodílný plavky, někdo me vidi a me je to uplne jedno. A pak ten pocit při plavání když me ty plavky krásného svírají. A jako bonus mám v sobe anální kolík pod plavkama. Proste nádhera.

D. (Pá, 16. 6. 2017 - 22:06)

To já taky rád nosím...Ve čtvrtek jsem vyrazil hledat takový trochu skrytý rybníček v pohraničí, dalo to trochu práci, navigace pomáhala. Když jsem ho našel, vypadalo to tam nádherně. Ihned jsem šel do jednodílných plavek,nikde nikdo kdo by rušil a tak jsem si krásně zaplaval. Na veřejnosti by to nešlo, lidi by divně čučeli. Cestou zpět lesem opět v plavkách jsem narazil na lidi co hráli nedaleko golf a tak bohužel přišlo na řadu oblečení. Ale i tak to byl příjemný den. Jednodílné mám taky do bazénu , ale lepší jsou ty jednodílné.

Li-ne (Čt, 15. 6. 2017 - 07:06)

To já taky rád nosím jednodílné dámské plavky, ale nemám odvahu jít s tím na veřejnost. Tak jsem si koupil spodní díl dámských dvoudílných plavek. Mám dvoje,jedny jsou světle modré druhé černé řasené vzadu.už jsem byl několikrát na bazéně a v pohodě. Dobře se nosí a drží.

D. (St, 14. 6. 2017 - 21:06)

Taky bych bral takovou...Takových žen je jako šafránu, máš kliku. Včera i dnes jsem byl u vody u pískoven, voda fajn a lidi skoro žádný. A tak jsem to prubnul v jednodílných plavkách, nemusel jsem se skrývat a cítil jsem se báječně. Super pocit. Než jsem obešel pískovnu dokola plavky mi uschly. Tak jsem v nich jel i v autě domů.

Petr (So, 20. 5. 2017 - 21:05)

Také několik let nosím...Můžeš nafotit nějaký ty plavky a poslat rad bych se inspiroval mail je [email protected]

Di-go (Pá, 30. 3. 2018 - 01:03)

V létě se mi stala zajimava věc. Rad jezdím v lete se v noci koupat do nedalekého rybníka. Nosim jednodílný tanga plavky a straně rad v nich plavu. Jednou sem tam byl a byl tam i typek co rad zase na ostro. Když mě viděl dost se mu zvednul a zeptal se me jestli by me tam mohl vojet. Radši sem skočil do auta a ten večer zdrhnul. Od ty doby sem ho tam nepotkal a ja tam jezdím dal na noční koupání v jednodílných plavkach. Teda jen v létě

Petr (Ne, 5. 2. 2017 - 14:02)

Také několik let nosím...Taky bych bral takovou přítelkyni, abych to neschovával. Díky za příspěvek.

Jan (Út, 31. 1. 2017 - 07:01)

Tak jsem se zase podelší době slepil dole na holku a šel se koupat v celkových plavkách do aquaparku.Šel jem přes dámské sprchy kde jsem se svlíkl do naha a sprchoval mezi nahatejma holama.Dívali se na mě sice trochu divně,protože mám malé prsa ale čárka mezi nohama mě chránila a já si to užíval

Lukáš (Út, 10. 1. 2017 - 05:01)

Také několik let nosím dámské jednodílné plavky , tedy pod oblečením . Mám jich několik , dvoje s nohavičkami , jedny ze stojáčkem , jedny s dlouhým rukávem a jedny klasické , všechny mají krytá celá záda . Na plavky jsem si zvykl , dobře sedí a cítím se v nich dobře . Přítelkyně tvrdí , že by se oblečení nemělo třídit do skupin pro koho je určené , každý ať si nosí v čem se cítí dobře a nikdo by ty druhé neměl posuzovat podle toho v čem chodí oblečení . Já také rád nosím roláky i v létě , bez rukávu nebo s krátkým rukávem , několikrát jsem pod nimi šel i v plavkách . Když jde chlap v roláku bez rukávu , je to asi divné někteří lidé se na vás dívají , ale mně ani přítelkyni to nevadí .

Jan (Po, 9. 1. 2017 - 08:01)

Tak napište něco?

Váša (So, 8. 10. 2016 - 15:10)

Koupil jsem si předevčírem jednodílné plavky od axisu a už se moooc těším až půjdu na koupaliště teď chodím do bazénu a je to super jsou jednodílné a je krásný potisk. Vybral jsem super

Reklama

Přidat komentář