Reklama

Obřízka

kdepak (Ne, 28. 10. 2018 - 14:10)

*Publikoval jsi nemravnosti,...já jen poukázal na nekonzistentnost tvých názorů, tj. jsou rozpory v tom, co píšeš a tvrdíš. Ty se z toho snažíš jen vykroutit, ale odpvoědnost za to, cos publikoval, máš. Asi jako když Zeman mluví jako dlaždič, tak moc nepomůže, že k tomu dodá pokrytecky, já jen cituji. O té rakovině to jsou statisticky prokázaná fakta, proto o tom píšou lékaři více oborů. Pokud by to neměli podložené výzkumy a statistikami, tak by to psát nemohli. Na rozdíl od tebe, ty může napsat cokoli, případně se vykroutíš z odpovědnosti.Sexuálně aktivní můžou být i staří lidé, co jim je přes 80 a myslím i přes 90. Samozřejmě to neplatí o každém, záleží asi na tom, jak kdo žije. V té nemocnici by bylo určitě vhodnější mít předkožku vzadu, jelikož tob ě to potíže nedělá. Ať už ležší, tak s ohledem na sestry, nebo i jestli se chodíš denně sprchovat. Zvláště na té urologii, ale i kdyby např. měls být katetrizovaný. Navíc by se snížila přílišná citlivost dané oblasti, jenže to je právě asi to, co nechceš.

ano (Ne, 28. 10. 2018 - 13:10)

Evangelikále, tvé...to jsem četl, ale četl jsem i hodně příspěvků dříve, takže o tvé hygieně vím své. Ne co psal Zkoumal, ale co jsi psal sám. To je právě tím, že nemáš ženskou, ta by na tebe dohlédla, abys nepil a aby ses denně sprchoval. Inkontinence, zvl mírnější formy, není důvod, proč partnerku nemít. Já to nepochopím, honíš evidentně rád, vycházím z toho, co jsi psal, naposledky i těm dědům, i když to smazali. A ženskou nechceš. Přitom pravidelný sexuální život má blahodárné účinky i co se týče např. prostaty nebo zmíněných potíží. Jistě, někdy pacientům bez ženy doktoři sami doporučují masturbaci, ale sám víš, že tu víra zakazuje.

copak (Ne, 28. 10. 2018 - 13:10)

Já to vím, přesto, že...doktoři, ti by ti za nevhodné reči leda předepsali klystýr a hladovku. Horší by bylo, kdybys obřízku kritizoval Arabům, koukej na toho saudského novináře.

Tony (Ne, 28. 10. 2018 - 13:10)

*Publikoval jsi nemravnosti, jak si mají hošíci "honit" přirození, schováváš se zbaběle za někoho, koho jsi údajně přeložil, ty nic, ty muzinkant, autor je jiný, ty to jen zveřejňuješ. A tady z tebe vyleze, že ti dědkové si ho ani nevyhoněj. Jen si nemysli, ono se může stát i tobě, že tě "vopižlají", nakonec jsi rád, že ležíš na té urologii. Aspoň by ti pomohli zbavit se hříšného návyku. Sám uznáváš, že pro staré lidi je obřízka vhodná a sám se za starého považuješ, ač ti nebylo ani 60. Nakonec do, děti nemáš a jestli jednou budeš ležící pacient a bude se o tebe starat zdravotnický personál, pro sestřičky je daleko lepší, když starý muž má obřízku. Nemluvě o tom, že se tím sníží riziko rakoviny.*Pokrytecký evangelikále.Jak to bylo s články od Maria Lichtenhelta jsem tu vysvětloval mnohokrát. Překládal jsem to na popud Guy Sindena a mnohé pasáže s opravdu velikou nechutí. Když Mario publikoval článek, jak si to dělat dobře přes konečník masáží prostaty (jeden obřezaný o tři čtvrtě roku poté mi do emailu napsal, že je to u něho jediná možnost, jak dosáhnout orgasmu a že to objevil až ve 24 letech náhodou, když mu prováděli klystýr), tak jsem se to zdráhal přeložit, nakonec jsem to nepřeložil a s překládáním jeho článků přestal úplně a po přečtení několika otřesných příspěvků na emiminu jsem se plně vrhl na osvětu pro matky s malými chlapci, osvětu pro náctileté už nedělám vůbec, tu dělá jeden MUDr, který má své vlastní stránky i s poradnou. Pokrytecký evangelikále, to ty však moc dobře víš, a přesto znovu a znovu jako těžký pokrytec vytahuješ tuto kartu. Jinak, opravdu si nedovedu představit devadesátiletého dědka jak masturbuje a je jedno, zda je vopižlaný či nikoliv.Ještě před plyšákem jsem rok dělal sanitáře u už natrvalo ležících pacientů, Podle toho co jsem viděl vím, že u mnohých takových je ta obřízka žádoucí. Jenže takovému člověku už ta obřízka jeho sexuální život poničit nemůže. To že obřízka sníží výskyt rakoviny je umělý mýtus vytvořený ve třicátých letech minulého století americkým lékařem židovského původu Abrahamem Wolbrastem. Náboženský člověk si vždy potřebuje ospravedlnit, proč to zvěrstvo, jako je mrzačení pohlavních orgánů amputací předkožky žádoucí. U židů se rakovina pohlavních orgánů vyskytuje v opravdu mnohem menší míře. Všechny indicie naznačují, že je to u židů dáno geneticky. Vůbec to neplatí u obřezaných muslimů a amíků.

Tony (Ne, 28. 10. 2018 - 13:10)

Evangelikále, tvé pokrytectví je naprosto nebetyčné. Aspoň jsi přiznal, proč jsi pro plošnou obřízku. Věříš tomu, kvůli čemu američtí evangelikálové plošnou novorozeneckou obřízku zavedli. Totiž tomu, že radikální obřízka znemožní masturbaci. To se ukázalo jako naprostý nesmysl, jenže mezitím mnozí američtí evangelikálové propadli bezbožnému cirkumfetišistickému modlářství. Kdyby othodoxní rabanitští židé věděli, jaké utrpení pro novorozence ta forma periah přináší tak by ji 140 po Kristu nikdy nezavedli. Dnešní orthodoxní židé se však drží zhoubné tradice a mnozí pokrytečtí američtí evangelikálové je v pokrytectví vesele následují.Už jsem tu psal, proč občas nosím z hygienických důvodů trvale staženou předkožku a proč jsem občas cítit v rozkroku a musím několikrát denně měnit slipy a denodenně si brát čisté kalhoty. Jsem totiž urologický pacient a nechtěl jsem napsat proč, protože se stydím. Tvé nehorázné křiváctví mě však přimělo abych tu přiznal velice nechtě barvu. Mám totiž závadu na svěrači močového měchýře a kvůli tomu občas trpím inkontinencí. Prý to postihuje každého pátého muže staršího čtyřiceti let. Kvůli tomu se pokud možno vyhýbám společnosti a nemám už vůbec žádný zájem si hledat životní partnerku.U tebe je ke všemu ještě nejhorší to, že se navážíš do těžce nemocného člověka, kterému musejí kvůli velkým bolestem píchat dolzin a na tom vůbec nic nezmění ta skutečnost, že jsem si ten stav zavinil sám

Tony (Ne, 28. 10. 2018 - 13:10)

tolik nepij, jinak se...Já to vím, přesto, že doktoři mezi sebou používali latinské výrazy.Jinak, já jsem odvážný pouze na internetu a mezi lidma bych se hodně styděl na toto téma začít rozhovr. Ten jeden z nich říkal, že i kdyby mu ho uřízli úplně takže by mu už to bylo jedno.Ti už jsou doma, teď jsou tam jenom chlapi v mém věku. Protože to tu admin promazal a já nevím, jestli jsi to četl, tak sem ty příspěvky hodím znova.

tak (Ne, 28. 10. 2018 - 12:10)

*dělat chlapčkům nejen...tolik nepij, jinak se nedožiješ ani 90 let. Když stejně ležíš v tom špitále, tak by ti mohli rovnou udělat obřízku, než tě pustí by se to zahojilo. Pro sestrám se líp dělá hygiena takových pacientů, než to každý den stahovat, mýt žínkou a čichat ten smrad. Stejně tak by se ti to hodilo, kdybys bydlel v nějakým domově důchodců. Nakonec ti dva staří tvoji spolupacienti, těm to udělali. Tak koukej sekat latinu, poslouchej doktory a hlavně sestry, ať se rychle vykurýruješ. Měli by ti doktoři předepsat zákaz pití alkoholu vč. piva. Doufám, že jsi těm starým dědům nic neříkal o "vopižlání"? Jinak bych to musel nahlásit vrchní sestře a ta by ti předepsala hladovku.

Tony (So, 27. 10. 2018 - 19:10)

Asi tak strašný to s tebou...*dělat chlapčkům nejen léčitele předkožek!*ani toto poradenství už osobně nedělám, už mám na to lidio pokus o sebevraždu nešlo a záchranku jsem si zavolal až v pondělí večer, když jsem vystřízlivěl. Když jsem vystřízlivěl a došlo mi, že to není běžné uhození, na které jsem zvyklý, žádný běžný silniční lišej. Na pohotovosti mě nejprve doktor sepsul, že kvůli takovým prkotinám si lidi záchranku volat nesmí, jenže rentgen se mu nelíbil, tak mě poslal na ultrazvuk, ten se jim už vůbec nelíbil, tak na CT a na CT zjistili těžké naražení ledviny s vnitřním ktvácením, takové, že div ta ledvina nepraskla a tak stornoval pohotovostní poplatek, protože musel uznat, že ta záchranka byla ;byla oprávněná a hned zavolal další záchranku, která mě převezla z chomutovského špitálu do mosteckého.Bonzáčku, můžeš mě nabonzovat. Při vyšetření jsem už chlast v krvi neměl a stejně nevíš, u které zemské AOK jsem registrován.

Zkoumal (So, 27. 10. 2018 - 18:10)

Zkoumale, starej se o sebe a...Asi tak strašný to s tebou nebude, kdyz máš čas a chuť tady pořád oxidovat a dělat chlapčkům nejen léčitele předkožek! Kdybys měl opravdový bolesti, tak se budeš svíjet někde na pohotovosti, ale konečně i bez ledvin se dnes dá žít, jen by ti to měli nechat tvrdé zaplatit !! A ještě tě zavřít za sebepoškozování a za sebevraždu ve stadiu pokusu. Ani tu vopici už nemáš pod kontrolou!

Tony (So, 27. 10. 2018 - 15:10)

A co ledviny, už ti šlapou?...Zkoumale, starej se o sebe a neryj. Hematom v ledvině, zázrak že mě nepraskla, močím krev, šílené bolesti kvůli kterým mě píchaj dolsin. Borec od nás ze zástavárny to měl horší. Ten se praštil do řepy a v rázu to měl za sebou. Teď musí v té zástavárně dřepět jeho brácha sám. Před tím se střídali.

Zkoumal (So, 27. 10. 2018 - 15:10)

* Na řadu můžu a žen...A co ledviny, už ti šlapou? Nejhorší jsou ohavní, agresivní a otupělí alkoholici, každodenně a bezprecedentně utápějící v levné přístavní kořalce a výčepní lihovině zbytky svých mozkových buněk. Je zajímavé, že po nočním řádění a válení se ve psích výkalech u kanálu, ti v hlavě prakticky zůstal Zkoumal a jeho sexuální aktivity, a cirkumfetišismus neboť o tom stále dokola píšeš s neuvěřitelnou posedlostí. Copak, snad tě netrápí nedostatek předkožek na modrém koníkovi?

Tony (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

Rád bych se podělil o svoji...* Na řadu můžu a žen navíc penis působí po obřízce esteticky lépe než před ní.*Ono to má svůj odborný název. Jmenuje se to cirumfetišismus. Mistr Zkoumal se tu dokonce přiznal, že ho obřezaní mladí muži silně vzrušují a že si s nimi velice rád užívá. To se pak jmenuje acucullofilie.Nemylte se, já vůbec nebojuju proti obřízce ale bojuju proti ohavnému agresivnímu cirkumfetišismu, který se začal s příchodem internetu na českém internetu bujet.Tu řádí pouze dva agresivní cirkumfetišisté, Každý ale ze zcela jiného důvodu. Jeden je acucullofil a druhý je pomatený bigotní evangelikál.Z Marcelova příspěvku čouhá zkoumalovina jako sláma z bot.

Tony (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

jen nedoložená báchorka,...Žádná nedoložená báchorka velepokrytecký evangelikále. Mou komunikaci s tou matkou z Bratislavy lze na www.modrykonik.sk dohledat. Pořád tu kolovrátkuješ a omýláš tu kolem dokola ty samé nesmysly. Dnes už vešlo ve známost, že na 95% obřízek provedených ve středoevropském prostoru ze zdravotních důvodů je naprosto zbytečných. Nakonec. Ty ses tu jako agresivní cirkumfetišista už naprosto odkopal. U tebe má le tvůj agresivní cirkumfetišismus zcela jinou příčinu než u mistra Zkoumala. U tebe je příčinou tvého agresivního cirkumfetišismu náboženské poblouznění.

nóóó (So, 27. 10. 2018 - 11:10)

jistěěééé

Steve (Čt, 25. 10. 2018 - 17:10)

Jo aha, tohoto se to týkalo ... :-)

Tony (Čt, 25. 10. 2018 - 17:10)

Sám jsi přiznal že 15%...Ne 15% ale v osmnácti letech 1 až 2 ze sta. Těch 15% má zcela opačný problém, což nikdo za zdravotnický problém nebere. Totiž to, že se jim v pubertě žalud natrvalo odkryje i když vůbec žádnou obřízku nemají.

Steve (Čt, 25. 10. 2018 - 16:10)

Sám jsi přiznal že 15% mužů ty problémy má ... já si to pamatuju. Tak piš prosím objektivně. 15% je poměrně dost velké množství!

Marcel (Čt, 25. 10. 2018 - 08:10)

Rád bych se podělil o svoji zkušenost s obřízkou. Podstoupil jsem obřízku po dlouhém váhání. Lékař mi doporučil, že jedinou cestou se všemi výhodami je udělat řez těsně kolem žaludu. Předkožka mi způbovala táhlé a nepříjemné zdravotní problémy a obřízkou jsem se jich zbavil. Nadobro. Kromě toho zmizely i omezení v hygieně a s ním i důsledky, které přinášelo. Nevěřil jsem tomu, ale zařadil jsem se k mnoha mužům, kteří si po obřízce pochvalují také lepší prožitek během sexu. Kromě zdravotního a estetického přínosu v průběhu času jsem objevil také další výhody, které mně zákrok přinesl. Na řadu můžu a žen navíc penis působí po obřízce esteticky lépe než před ní. Jestli k nim patříte, tak jsem jedině rád a tak si užívám po zákroku nově nabitou sebedůvěru.

roman (Út, 23. 10. 2018 - 10:10)

po uplne obřizce super ....jednak daleko větši vydrž v sexu ...pak žadny zapach penisu a take moooooc přijemne myt žalud stale obnaženy........fakt super ....

Tak (Út, 23. 10. 2018 - 08:10)

Co už jste se všichni obřezali?

Reklama

Přidat komentář