Reklama

Sex s tchyní

jíra (Pá, 28. 4. 2017 - 09:04)

Souhlas! Když přestane...Já je nebiju , ubytuji , stravuji a dost . A žádné tohle nechci ! Co povím , musí udélat.Když ne , jede.

? (Pá, 28. 4. 2017 - 08:04)

Souhlas! Když přestane vyhovovat tak jedině vyměnit! Lásku si musí každá zasloužit. Musíš s ní zacházet jako s máslem! Ztlouct a dát vychladnout do sklepa!

jíra (Pá, 28. 4. 2017 - 08:04)

Tak jí za něco vyměň...Ještě ji používám , nejdřív musím najít nějakou novou .Ty nad 50 jsou nejlepší.

? (Pá, 28. 4. 2017 - 07:04)

Tak jí za něco vyměň třeba za basu píva!

jíra (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Když bude uspokojená tak...Já bych jí bral, mám tu jednu už rok, ale už mně nebaví.

Bejk (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Když bude uspokojená tak bude i hodná a bude ti podstrojovat. Tak se snaž!

jíra (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Když to nepráskla doteď ,...Ja ji ubytuji, jestli bude hodná- Tábor.

Jan (Čt, 27. 4. 2017 - 17:04)

Tak sex s tchýní jsem nikdy...Pokud je její dcera lepší a pěknější máš pravdu !
Ale tady je situace, když dcera u sexu je nula nic, pěkná je na své roky ale matinka je pořádný kus samice.Starší ženy mají i větší prsa a velkou zkušennost která se u mladé musí naučit! To je ten hlavní problém proč zeťáci šukají své pěkné a zachovalé tchýně!! To si nepléct!

? (Čt, 27. 4. 2017 - 16:04)

Tak sex s tchýní jsem nikdy...Třeba večer ohlásí, že se potřebuje vykoupat. A protože byla neděle dopoledne :-)

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

... tak to je jistý a průser! A obávám se že to tak nakonec i dopadne. :-( Těch vymatlanejch debilů je stále moc, a je jich i plnej Brusel. Když jsem viděl jak ti cizí kokoti nadávali Orbánovi ... chtělo se mi vážně zvracet. Nejradši bych takové chytil za prdel a prohodil ven oknem.

já su úchyl a k (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

Ten Macron je nebezpečná všehoschopná figura. Chová se jak psychopat a z očí mu úchylárna přímo kouká. Pokud je pravda, že je homosexuál, který to ještě navíc maskuje gerontofilií – tak Francii čekají zajímavé neradostné časy. No a když se tenhle Macron spřáhne s dalšími psychopaty jako Schulz nebo Makrela – tak budou neradostné časy čekat celou Evropu.

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

:-D Tak tak.

Takže ona se šla podívat na kačenu a tu svojí její kačenu ti přišla ukázat. :-D Tak to je dobrý!

Evžen (Čt, 27. 4. 2017 - 01:04)

Tak sex s tchýní jsem nikdy neměl, ale na druhou stranu, v rodině mé ženy nebyla nahota tabu. Jelikož zatím bydlíme ve stejném bytě, než si postavíme vlastní, tak jsem svědkem, toho co u nás doma běžné nebylo. Tchýně se nijak neostýchá, bere mě, že patřím do rodiny. Třeba večer ohlásí, že se potřebuje vykoupat. A protože byla neděle dopoledne a pekla kachnu v troubě, tak si potřebovala odskočit podívat, jestli je vše OK. Svlíkla se do naha už v ložnici a vzala to přes kuchyni, kde se podívala zcela nahá, jak se kachna peče, bez ohledu na to že já tam jsem. Prostě se přede mnou nestydí být nahá, ale že bych s ní chtěl sexovat, to ne, Mám k tomu přece svou ženu, její dceru, která je mnohem hezčí a mladší.

kluk (St, 26. 4. 2017 - 15:04)

Admine, můžeš mi nějak zkusit vysvětlit, proč mažeš můj slušný příspěvek - o tom, že tady na ty diskuse píše jeden ouchyla - a ty dobytčárny tady necháš?
Si ho přitom mastíš nebo co?

Jinak máme vše zkopírované a nemáme problém to uveřejnit v mediích.

Blééé (St, 26. 4. 2017 - 10:04)

Ta moje už to neřekne taky! Dva metry poctivé hlíny a deska 20 cm ze žuly jí rozhodně nic vykecat neumožní!

aleš (Út, 25. 4. 2017 - 18:04)

Nebojíš se , že to praskne...Když to nepráskla doteď , už to neřekne . Ví , že by se musela stěhovat , a nemá kde. Miluji to její: Aleši , moc tě prosím , nech toho . Ale když jí chytnu za vlsy , kouří jako komín

Karel (Út, 25. 4. 2017 - 18:04)

nevím kde na to chodí starší dámy, ale jak umí žužlat ptáka, nevím mladé to neznají nebo nechtějí znát!
Mě jak dostane do parády tchýně, ty její vycvičené svaly v pipince, umí je pořádně stahovat a s nimi i pracovat....
To je jako když vás vycucává vývěva!!
nerad to říkám , ale pak chodím jako kdyby mě pták upadnul.
Tchýně to prostě umí... a její dcera, ta roztáhne hohy já se vycákám a spíme...nechápu jí! Její matka je profesor sexu.

taky šukam vše (Po, 24. 4. 2017 - 22:04)

stará stodola hoří nejlíp :-) sukej kámo dokud stojí,je jedno co,hlavně že je to mokrý a neremcá to.

no (Po, 24. 4. 2017 - 20:04)

ta moje leží jak poleno,...Nebojíš se , že to praskne ?

Blééé (Po, 24. 4. 2017 - 07:04)

Kdo tu vichřici a uragán nezažil tak neuvěří. Já měl před tím jenom samé telata u kterých se jeden nadřel, vycákal a byl konec ale tahle potvora mě dokázala doslova vycucnout. Já se do ní vycákal a během deseti vteřin mě stál znova jak voják v Praze před hradem. To jsem u žádné jiné nedosáhl a nikdo mě to neuvěří 3x zasebou a bez vyndání. Ona byla nadržená a já vlastně taky a ta její buchta doslova přetékala. A jen to čvachtalo? Bylo to tak divoký a ani nás nikoho nenapadlo, že by jsme se měli chránit? Tak tenkrát ještě v televizi nebyly žádné reklamy na šprcky ale v tom zápalu nám to bylo jedno. naštěstí to dopadlo dobře a později jsme to dodržovali a neriskovali jsme. Ale proč vám to povídám stejně mě to nebudete věřít. Tak si běžte pánové naleštit brčka a jen si takovou divošku můžete přát!

Reklama

Přidat komentář