Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

sdfg (Ne, 4. 11. 2018 - 15:11)

Další nechutné ovoce úspěchů virálních videjí dle příkladu ALEXE Jonese.
Propaganda propagandě.
https://www.liveleak.com/view?t=36b_1489440836
Prostě udělátko z ameriky co dělá z žen muže.

sdfg (Ne, 4. 11. 2018 - 15:11)

Nechutné nové video otce úspěchu Donalda Trumpa, novináře Alexe Jones a propaganda v americkém stylu.

Tuto nehodu nazval na svých infowars jako příslušnici politicky k liberálům.
https://www.liveleak.com/view?t=uJsLc_1526456276
Liberálem ji nazval zde na videu:
https://www.youtube.com/watch?v=dgEba6ewznM

A zde sám komunikuje s hovnem na ulici:
https://www.youtube.com/watch?v=z61W-ZkmYtU

sdfg (Ne, 4. 11. 2018 - 14:11)

Amerikánky dnes zpochybňují muže a ženu.
Nerad bych se dočkal , že se píše : A vzal si za manželku ženu (aby se to specifikovalo) od vzal si muže.
Pročež již dnes není podle příjmení poznat zda se jedná o ženu či muže např. jakási moderátorka si nechá říkat Ema Smetana.

aladin (Ne, 4. 11. 2018 - 17:11)

Tyhle "Smetany" a pod jsou zamindrákované pipiny, které na sebe chtějí upozornit!!! Jelikož na nic jiného nemají, tak si komolí příjmení!!!

sdfg (Ne, 4. 11. 2018 - 15:11)

Růst heterophobie v USA

Nová psychologická porucha, která se nazývaná heterophobia, infikuje Ameriku. Podpora heterosexuálního nebo tradičního rodinného životního stylu je čím dál víc hanbená, zatímco kritika homosexuálního životního stylu již není povolena...

aladin (Ne, 4. 11. 2018 - 17:11)

Je to jen další program mocných k manipulaci a ovládání mas!!!

sdfg (Ne, 4. 11. 2018 - 17:11)

Představte si ty bukvice, jak se vyvalí s mladým kojencem na pláž a tam se miliskují, oblizují a hladí po ohanbí a pozadí, zatímco nebohý adoptivec si trhá plíce,oni mají na mysli jen své dírky a šuliny večer až ho uloží do kolíbky.

sdfg (Ne, 4. 11. 2018 - 18:11)

Nehledě na to, že pravice ovládaná liberálním Holywoodem, by snáze si žila, kdyby poslední bašta byla demontována a to adopce dětí pedofily.Bylo by to velmi pravicové, že i pedofilové by měli práva na sexuální život a nebyli levicově omezováni vkusem práv většiny....

Tonda Vlas (Ne, 4. 11. 2018 - 16:11)

To je důsledek novorozenecké obřízky.

Shabbatot-Jahoda (Ne, 4. 11. 2018 - 18:11)

dobrovolné obřízky!Více jak 80 %mužů v USA dobrovolně podstupuje obřízku,protože se jim zdá IN.Obřízka není na škodu a v dospělém věku ji z obřezaných již asi řešit nebude,když byl obřezán jako mimino,prostě to bere jako samozřejmý fakt a neřešíto,jako nějaký protiobřízkoví aktivisté.Podívej na muslimský a hebrejský svět,jak se množej...akorát chlap s zapařenou předkožkou ne a ne se množit,viz úbytek populace v ČR...ale jo...ono se to vyřeší dovozem cizinců.Korejci se také rádi nechávají obřezat a jak jim to sviští,tam problém s úbytkem populace nemají,prostě a krátce zhrnuto,předkožka je jak slepák střevo -A nyní báseň:.......není,nevadí,..........tělo si vždy poradí.

aladin (Po, 5. 11. 2018 - 01:11)

Zase plácáš nesmysly! Předkožka s tím nemá nic společného!!!

Návštěvník (Po, 5. 11. 2018 - 02:11)

Traumatický zásah ale ano.

Tonda Vlas (Ne, 4. 11. 2018 - 19:11)

*IN.Obřízka není na škodu a v dospělém věku ji z obřezaných již asi řešit nebude,když byl obřezán jako mimino,prostě to bere jako samozřejmý fakt a neřešíto,jako nějaký protiobřízkoví aktivisté*

Jahodovej, plácáš nesmysly. Většina z těch aktivistů byla obřezána jako miminka. Vím i o případech, že někteří kvůli tomu, že byli obřezáni jako miminko, spáchali sebevraždu. ............................................Já teď hlavně oxiduju na stránkách ateistů. Tam jsou dva, kteří jsou větší exoti než ty sdfg. Jeden má nick Svatý Jeronýmek a druhý je vymaštěný sluníčkář Bela Lugosi. Hlavně ten sluníčkář, to je teda dílo. Ten by nejraději vyhodil z lékařských fakult kvalitní profesory a nahradil by je šarlatány.

Shabbatot-Jahoda (Po, 5. 11. 2018 - 08:11)

ty hele Tony...jak čtu tvůj příspěvek....doufám že na mě nemluvíš jako na sdfg-Jahoda?..............................Já nejsem sdfg!
Mám dva nicky a to ShabbaTot a Jahoda........Tot je v hebrejštině jahoda,tak proto- tot-.
V žádném případě nejsem žádný sdfg.!!!!!!!!.................................................Ale jo...já to jinak tvůj názor neberu,ale nadpoloviční většian obřezaného lidstva to asi vidí jinak...nemyslíš...?..........Teda bez provokace,jsem rád že jsi na mě reagoval......

Tonda Vlas (Po, 5. 11. 2018 - 09:11)

To je ale postiženým, kterých je na 10% platné jako mrtvýmu zimník. Střídání času na jaře a podzim také většině lidí nevadí ale má se to rušit, protože menšině, zhruba tak 10% to vadí podstatně.

Tonda Vlas (Po, 5. 11. 2018 - 08:11)

Tak blbej nejsem.

Shabbatot-Jahoda (Po, 5. 11. 2018 - 11:11)

já vím...mám tě za inteligentního chlapíka,ale uznej sám...jak to má jahoda asi vědět,že nejsi StB placený provok....?,
Já zde vystupuji jako soukromý provok a naplnö hubaetér říkám co chci...ale co ty...Jedno jsem si vyjasnil a to postoj hudebníka Nohavica po vyznamenání vládcem mordoru,říše zla....Víš co je to kokot...?,...taky stojí a přesto všechno ho kaýdý písničkář nemusí oslavovat...že??,...!!

aladin (Po, 5. 11. 2018 - 19:11)

Shabbatot-Jahoda ty jsi uplně zblblej s tý Amíckožidovské propagandy!!! Ríše zla jsou Spojené státy a jejich nohsledi!!! Od II sv.v. zavraždli přes 18 milionů lidí a jen proto, aby měli ještě větší zisky než doteď!!! Pusť si tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=TZp6lV6zEJQ a pokud se ti v tý lebemo nerozsvítí, tak jsi ztracený případ, pokud teda nejsi organizace, která se tváří jako jedinec!!!

Tonda Vlas (Ne, 4. 11. 2018 - 19:11)

Jahodovej, plácáš tu nesmysly. Hlavně, že ses ty osobně bál ty obřízky jako čert kříže.

Žádné americké miminko tu obřízku nepodstupuje dobrovolně. Mimoto její míra v USA soustavně klesá, proto se američtí cirkumfetišisté vrhli na africké černochy.

sdfg (Ne, 4. 11. 2018 - 15:11)

Bych předeslal, že to je infekce, infikuje propagandou muže i ženy a ty se pak chovají jako transgender, homogender, nebo jako janci a slepice.

Reklama

Přidat komentář