Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Jozinka (St, 7. 11. 2018 - 04:11)

To je hlavne manipulace obchodni - aby se roztacel vanocni byznys. Vic za tim nehledejte.

aladin (Út, 6. 11. 2018 - 17:11)

"Pět rostlin konopí na osobu. Piráti předkládají návrh na legální pěstování"

Sorosovští Piráti se potřebují zavděčit mladé generaci, aby je příště zase volila! Voliči by si měli uvědomit, komu dají hlas a kdo je za stranou schovaný a jaké má plány s národem!!!
Soros je sionista a patří ke skupině, jejiž plán je zničit Evropu!!!

aladin (Út, 6. 11. 2018 - 17:11)

"Důvěra v prezidenta klesla"

Kdo si ten průzkum objednal?????????????? Koho jste se ptali? Sluníčkářů, havloidů, kavárenských povalečů, co jste jim za to slíbili, párek v rohlíku?
Od převratu nevěřím žádným průzkumům, jsou to jen pokusy o manipulaci s lidmi!!!

aladin (Út, 6. 11. 2018 - 17:11)

"Většina Čechů si myslí, že za znásilnění si někdy může žena sama "

Když ta k.... jde o půlnoci parkem, tak si o to koleduje, a nebo je ujetá a pak ji dojde, že je ohrožena na životě! Proč si některé psychopatky myslí, že se jim nemůže nic stát??? Jsou tak namyšlené a povýšené? :" Jak si to může ke mně někdo dovolit!" Já jsem někdo!!!
Samozřejmě nesouhlasím se znásilněním, ale dost často se stává, že provokují, koketují a naznačují bližší vztah a pak hrubě odmítnou amanta! Ten psychicky nezvládne to ponížení a pomstí se!!!

aladin (Út, 6. 11. 2018 - 17:11)

"Deset tisíc lidí v ČR vyzývá k přijetí Istanbulské úmluvy proti násilí na ženách "

To je 0,1 % obyvatel České republiky!!! Petr Piťha má pravdu, psychopatky se spojí s fašisty a bude to u nás vypadat jako v Norsku!!! Naše zákony dostatečně řeší problémy s násilím na ženách, ale nedostatečně řeší psychické násilí žen na mužích!!!

aladin (Út, 6. 11. 2018 - 17:11)

"Ruská stíhačka se nad Černým mořem nebezpečně přiblížila špionážnímu letadlu USA"

Tak co se tam Amíci serou???

aladin (Út, 6. 11. 2018 - 17:11)

"Výzva: Až třetina Čechů věří lžím, říká muž, který v Bruselu bojoval proti ruské propagandě"

A to máme pane Kalenský věřit těm sionistickým lžím, kterými nás krmí od převratu??? Včetně vymývání mozků prostřednictvím Tv a jejich t.zv. zábavných programů???
Pane Kalenská, : Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti!!! P.S. Zvláště když dobře platí, že?

sdfg (Út, 6. 11. 2018 - 11:11)

Prootže já jsem vždy proti režimu, v době Hitlara bych byl s Roosweltem, v době okupace bych byl sionasita a zkrachovalý buržoazní reakcionář a nyní jsem rezervovaný demokrat evropského střihu k americe a sionismu.

Blbe Sdfg (Út, 6. 11. 2018 - 18:11)

Roosewelt dal najevo, že po anšlusu ,kdy se Hitlerova dobyvačnost obrátila na Československo, tak že nebude bránit připojení Sudet a Mnichovu.

Dutohlave sdfg… (Út, 6. 11. 2018 - 11:11)

Kéž by si již šel,zas to tu zasíráš nesmysly a výmysly,takových jako ty je horních 10 mil obyvatel a obrací se na vás Soukup se Zemanem a ukájí vás lacinými sliby a cetkami a alkoholem o kanálu Odra-Labe-Dunaj, o Čínských investicích v ČR a dalšímy sprostými útoky na novinařinu.

sdfg (Út, 6. 11. 2018 - 11:11)

Musím odejít, mám schůzku svazu fašistických protibojovníků. Tam brousíme srpy a kladiva...ha, ha, ha!

Cype (Út, 6. 11. 2018 - 11:11)

Jdeš tak maximálně se psem kolem baráku a do místní hospody na jedno rychlý.

Tonda Vlas (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

@sdfg
Tak už mám ty příspěvky zálohované, důkazy se hromadí. Neboj, po tobě na rozdíl od Zkoumala nejedu. Je jenom velmi nedůvěryhodný člověk, který se urazí kvůli prkotině a hned začne kolem sebe kopat.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------PS: Jinak dnes opravdu píšeš poměrně rozumně. To se Jahodovi jen tak nezadaří.

Shabbatot-Jahoda (Út, 6. 11. 2018 - 12:11)

at žije USA!

Shabbatot-Jahoda (Út, 6. 11. 2018 - 12:11)

...a ještě at žije Israel!

Juli (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Trump, Brexit,přísně vzato- zaměřujeme se na něco- spíše než na krveprolití. To nás činí spoluvinníkem v těchto krutostech...

sdfg (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Šílená kr..va Hillary se nechala v interview slyšet nepřeložitelně do češtiny, že "she would liked be president" tedy není jasné, zda by jenim se jí líbilo být prezidentem nebo , že by znovu chtěla být prezidentem v Trumpově druhém termínu 2020.

sdfg (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Já si myslím, že Trump ať je jakýkoliv je exekutor a ví, co to je mít zodpovědnost, kdežto tadle marxistka jen delguje a rozesílá a rozesírá americkou demokracii na své bůhví proč oblíbenkyně jen proto, že dělají že jsou děsně feministické rozhodnutí a opět to vykoná americká administrativa ekonomicky či vojensky.
To může skončit jen třetí světovou a konfliktem s Íránem nebo Ruskem.

aladin (Út, 6. 11. 2018 - 16:11)

Feministka je jemnější výraz pro psychopatky!!! Jsou bezohledné, panovačné, násilnické a myslí si o sobě, že jsou nejchytřejší!!! Musí mít vždycky pravdu, i kdyby čert na koze jezdil!!!

sdfg (Út, 6. 11. 2018 - 10:11)

Je mi líto zejména postupu USA ve válce ve Rwandě,TADY se ukázal naplno CLINTONISMUS.Samozřejmě ,že Hillary je vyškolená Billem, to je jeho žákyně, kterou on dostal do vrcholné politiky, ona si myslí, že je ještě vylepšená verze CLINTONISMU.
CLINTONISMUS spočívá v nehání věcí běžet volným rozkladem, masakry dokonat a pak vyjádřit hlubokou a všeobjímající soustrast a vyjádřit přesvědčení, že napříště se to tedy těm lidem(mrtvým nesmí stát).

Reklama

Přidat komentář