Reklama

Gamblerství

. (-_-) . (St, 31. 10. 2018 - 07:10)

Gulaku (treba gulaku :-) nalej si čistého vína! Ty uz jsi v tom od výplaty,min 14dni jen včera uz to byl zase velkej průlet a na účtě je zase nula. Stejná nula jako jsi ty!!!Pockej si na cezara-valecnika, asstro analnika, vyléčite jako Davida.Ryzovy svět je krásný

gulak (St, 31. 10. 2018 - 07:10)

gulak - rozumím a přesně...proč dělat další lidi nestastnymi,proč je připravit o klidný spánek je to muj boj a moje trápení

Lenka.. (St, 31. 10. 2018 - 06:10)

gulak - rozumím a přesně vím, jak hrozně se cítíš, byla jsem na tom před dvěma roky naprosto shodně, při své poslední recidivě, sama, ztracená, bez jakéhokoli výhledu na normální život a pohrávala jsem si s myšlenkou na smrt, čím dál více. V tomto emotivním záchvatu zapůsobil pud sebezáchovy a tím byli mí rodiče, kterým bych ublížila nepopsatelným způsobem.Nikdy jsem se jim nesvěřila se svým problémem, i když jsem byla k tomu nabádána ze strany krizových pracovníků , kterým jsem volala vždy, když jsem byla naprosto na dně. Rodiče by tím velmi trpěli a trápili by se, a to jsem nechtěla nikdy a ničím připustit, byla jsem na to to zcela sama .Jak píšeš , že takhle skončí každy, kdo začne hrát, tak to je jen poloviční pravda, protože pak je ta další skupina, která sice začne hrát, ale současně po nějaké době i abstinuje a hrát přestane, jelikož se to stane nezvladatelným a ohrožuje to na životě po všech stránkách.Vyhledej hned pomoc, seber poslední zbytky sil, je to pouze a jen buď/ty/, anebo/závislost/ neexistuje nic mezi a není jiná cesta. Buď se nechat ovládat závislostí a cítit se takto , anebo ovládat závislost a postupně pomalinku se začínat zase cítit normálně , jde to hrozně pomalu v začátcích, ale jde to a funguje to. Vše má své fáze/těžší,lehčí/, stejně tak i vše má své řešení /třeba i bolestivá, nelehká/, ale s odstupem času se i ta těžká a bolestivá změní na méně těžší a proveditelnější a i to, co se teď zrovna v tuto chvíli zdá nemožné a černé , neproveditelné se postupem času změní, jen učinit to zásadní rozhodnutí a stát si za ním na sto procent ať se děje, co se děje. Uvidíš, že to půjde, to mi věř. Drž se chlape.

gulak (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

Z mozku vám udělá sračku,kde není místo na nic

gulak (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

Takhle skončí každý kdo začne hrát,tenhle démon nemá slitování s nikým a ničím jde přes mrtvoly jen aby dosáhl sveho

gulak (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

Dno má každý jinde ,je plne bahna a ne každý se odrazí a jde vzhůru,nékdo tak zapadne ,že už jen klesá do těch staček co si udělal ,bůh neexistuje je jenom tma po smrti nic víc ,blahovi jsou ti co véří že něco je.Kde byl bůh kdy nechá umírat nevinne dítě,kde je spravedlnost,je jen ta že umřou všichni i bohatí dlouhovekost si nekoupí.Všechno je v hajzlu

gulak (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

Šťastný jsem když hraju a hlavně vyhravam,dny bez hraní jsou fadní a nudné,kdyby to šlo pujčím si balík a půjdu to naposledy roztočit zapadnu to světa který miluju a který mě nakonec i zabije,na co žít když nemáte pro co,chodit sem a tam do práce bez smyslu ,jenom dny se krátí a vy čekate na smrt které se stejne nevyhnete.Každý skončí pod drnem jenom otázka kdy a jak.

gulak (St, 31. 10. 2018 - 01:10)

Tak lidi a jsem v hajzlu,recivida jak prase můžete mi tleskat.Jajo tady pomoc nehledej jsou tu sami kreteni,najdi si na netu mapu pomoci,sám to udelam zitra,priznavam ze to nezvládnu sám pomoci této diskuze.David hadra ze mě jak říká chytrá holka teď me nečeká ani ta ryze.Tak akorát opratku nebo jít se podívat zase na most jak je to hluboko,život zkažený lituju dne kdy jsem na to šahl.Nejbližší člověk odešel co jsem kdy měl,smrt nejde vrátit zpět,maximálně jít tam kde je on,moc mi chybí.Hnusný život bez nějakého světla,kecy o sportu,kecy o konickach ,nic nemá smysl,jenom lži a lži PETER drž se ty máš pro co žít,nemáš dluhy máš rodinu važ si toho.Gambler nikdy nebude jak dřív,nejde mu věřit a ten kdo chce byt sním zažije jenom utrpení ,hlava nejde vymazat možná trochu zapomenout

Jaja (Út, 30. 10. 2018 - 20:10)

Zdravím všem ve spolek hledám nějakou pomoc spíš radu co se týče hrani

Lemog (Po, 29. 10. 2018 - 17:10)

No tak spolu spaly. Ty jim závidíš nebo co?o:)

:) (Po, 29. 10. 2018 - 15:10)

Nestojí a co? Prýýýý: po noci strávené s Petrou........to by mohlo vyznít jako, že jste prošukali celou noc....... a Petra je fakt pěkná žena....ale to on nikdy nepozná....no...vedlejší účinky no.

Gulaku (Po, 29. 10. 2018 - 13:10)

Snižovat dluhy po stovce a žít bez peněz je stresující. Najdi si brigádu a splacej z ní.

peter81 (Po, 29. 10. 2018 - 12:10)

Gulak nerieš dlhý zatial. Rieš sám seba a svoju a stinenciu. Keď budeš hrať dlhý budú rásť, keď prestanes budú klesať,možno pomaly ale budú klesať. Skús platiť svoje záväzky od najmenšieho možno parstokorunoveho dlhú. A na ďalší mesiac znovu úhrad aspoň pár stokorun na dlh. Radšej dlh znížiť o pár stoviek ako ho o pár tisíc navýšiť. Moc sem nepíšem lebo každý každého tu podozrieva, je to potom ťažko zrozumitelne, a priznám sa že ťa podozrievavost sa nalepila aj na mna

gulak (Po, 29. 10. 2018 - 12:10)

lzeš tak dlouho,ze vlastně si myslíš že říkáš pravdu a sám si o tom přesvědčen ,na me v reálu nikdo nepozná že lžu ,neuhybam pohledem ledovy klidKdyž jsem potřeboval půjčit peníze,tak jsem sám sebe presvedcil,ze jsem ztratil peněženku a uplne to prozival

Gulaku, (Po, 29. 10. 2018 - 11:10)

neznám žádného gamblera co by nebyl lhář a nelhal sobě a všem okolo neustále. Podívej se zde a najdeš tady pouze lež, nepokoru, zlost, nenávist ve všech příspěvcích. Není normální co tady píšete jeden jako druhý. Gambleři a alkoholici jsou dno společnosti právem. Polepšete se lidi dokud je čas.

gulak (Po, 29. 10. 2018 - 11:10)

Všichni gambleři tady...Kdyby byli to by bylo super,tak něco co mají alkoholici antabus ,nebo si ho pořídit a pri každém hraní si ještě prihnout ať ti ma super účinekProblém s hraním si uvedomuju cca 15 měsíců,Peter jak já ti zavidim ,že nemusíš řešit finance ,u me nic moc všude na me vykukuji nějaké pohledávky takže pohoda žádná,moc mě to nebaví opět me to tahá k hraní a pekne u toho vypnout.Nedivim se častým recividam gamblerum,jak nemate nic a jen dluhy blbě se žije .A to když už fakt nemáš nic tak je fajn se zašít do lecebny,pekne teplo jídlo pokec,3 měsíce klidek bych zavedl nějaký řad léčení Max 1x za dva roky.By mě zajímalo kolik na AG to mysli vážně nebo tam lže

Tady je to bžunda (Po, 29. 10. 2018 - 09:10)

Všichni gambleři tady abstinujete roky. Jinde se drží pět ze sta a tady všichni.-)) Co berete za prášky? Chci je taky.-))

Hele, koukni, … (Po, 29. 10. 2018 - 08:10)

Jo,jo, Mik, ten tě před léty odhadl.--------------------------------------------------------------Tímto Ti chci jen říct, že pokud Ty osobně doživotně odsuzuješ lidi za jejich minulost, tak nemáš v civilizované společnosti co dělat. A hlavně by jsi měl počítat s tím, že ani Tobě nikdo logicky neodpustí a bude Tě mít za nemocného člověka, i když budeš abstinovat až do smrti...Je mi Tě líto, že žiješ s tímto přesvědčením....---------------------------------------------------------------To byl tvůj výběr. Zvolil jsi halucinogen s vedlejšími účinky, nikdo tě k tomu nenutil. Jak jsi sám několikrát zmínil - pohrdáš gamblery a závidíš abstinentům, kteří jsou svěží a na pohodu.Petr z Usti, Mik, Libor aspol z AGB, lemog, Tragik, Luk, Petra, Kamil, Peter a další, naposledy Lenka.. - těm všem závidíš.Pohrdej si kým chceš, jak chceš - ti všichni mají dávno jiný život, rodiny, děti. Tobě zbyla halucinogenní látka a David.

koukni (Po, 29. 10. 2018 - 04:10)

Dobro a Laska generuje dobro a lasku .Zlo generuje zase jenom zlo!Všechno je především v lidech samotných .Souhlasíš. Ano minulost dožene každého ,ale napravit to nemusí stihnout v jednom lidskem živote .Muže to tak byt.

koukni (Po, 29. 10. 2018 - 03:10)

Doporučuji knihyAKT VULE od Roberto Assagioli,Hypnóza ,pastorální kauza od Max Kašparů, Fenomén hypnóza od Jiří Zika.

Reklama

Přidat komentář