Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

Nechci nikomu upírat názor na konspirační teorie, ale obdivuju způsob jakým jsou někteří hotovi s názorem.Že světa řád řídí ilumináti, přijde vláda satana, homosexuálové zavedou třetí řím, invaze afriky do Evropy zničí civilizaci a začne platit právo šaríja.Já jsem zasadila pole česneku a budu mít na celý příští rok všude česnek, takže když přijde náhodou nějaký satanův sluha před můj dům,daleko nedojde, protože to ďáblovy pacholky jak známo odrazuje, stejně jako upíři nesnášejí světlo Boží a musí se před ním schovávat na den do rakví ve sklepeních a kobkách.

ShabbaTot-Jahoda (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

"Takže ti přeji...ha,ha,ha,právě jsemse vrátil z práce a otevřel Litovel PREMIUM,ležáček 5 %,světlý ležák a kapka ostřejšího bude vzápětí následovat,do zetřka budu střízlivej,neb to zajídám vepřovým kolenem s zelíčkem a bramborem z pole vyoraným .Ty hele Jedovatej,jak se říká,co se škádlívá,rádo se mívá a proto se za bolševika pomodlím zítra v kostele,..i za tebe ale to neznamená,mže si nerepnu.Tak to teda si repnu ,potřebejete to by rudí jahodu jak prase drbání.

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

Prostě znáte ten seriál,...A nikdo to za vás neudělá...Prostě mentálně se rozeběhnout a slovně nakopnout musíte vy, jen vy, a nikdo jiný.

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

A Trump ten se již znemožňuje sám...Žádný třetí řím se nekoná.

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

Prostě znáte ten seriál, Jste nejslabší,máte padáka, tak pokud takový jste každý si z vás udělá otloukánka, holku pro všechno, místní flundru a nakonec vás vykopnou jak nepotřebnou přebytečnou jejich svinstvy zanesenou trubku, kterou už zneužili a nemůžou potřebovat ji tam mít, aby si to pamatovala a byl to živoucí strašák.Proto doporučuji již s předstihem nakopnout dotyčného opresora dopr*lky aby si to příště dovoloval na někoho slabšího.

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

Sranda to není... Co není sranda, třetí Řím ? Tem již přeci je.Dle SJ již žijeme v konci světa a antikrist již převzal vládu.Střezme se!

no, (So, 27. 10. 2018 - 15:10)

Vrací se třetí doba...Sranda to není...

Ivoš (So, 27. 10. 2018 - 14:10)

Vrací se třetí doba antikrista, střezme se!

stačí se na YouTube (So, 27. 10. 2018 - 13:10)

Tam patří tito : zvrácený...Podívat na otevření gothardskeho tunelu, a ten podivný rituál... To není náhoda.

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

NJN, náš stát je skrz...Navrhuji oblast židovský kraj, tam si to s námi vymění a půjdou zase k nám.

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

NJN, náš stát je skrz naskrz promořen zščednářkými lóžemi, ilumináty a jakobyto nestačilo teď i B’nai B’rith!Přátelé, poslední zhasne, půjdeme hledat novou zemi, navrhuji sibiř.

B’nai B’rith (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

Organizace dnes sídlí ve Washingtonu[2] a své evropské sídlo má od roku 2007 v Bruselu. Má též nevládní statut v OSN, v rámci UNESCO a v dalších mezinárodních organizacích.[1] Na přelomu století měla asi 500 000 aktivních členů.

Ano (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

na Klause i tak pozor, ať...Klaus je mi čím dál více podezřelý jeho důrazem na obranu jakoby tradičních hodnot, ačkoliv kapitalismus sem přivedl právě on a nechá se platit od miliardářů.Bude to patrně on , ten velký bisexuál, který je modlou právě Baruchovců odvozených od Milouše Havla, bisexuála, který si vydržoval na Barandově obdobu Hollywoodu a herci jako Hrušínský museli projít jeho zasvěcovacím zednářským rituálem, který je jak známo pomocí mužských údů a jejich propojený ať už jsou homosexuální nebo ne, musejí si jím projít aby vzývali kult velkého bisexuála.

z netu (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

Tam patří tito : zvrácený...na Klause i tak pozor, ať má jakékoliv názory, i ty nejradikálnější, je člen výhradně židovského zednářského řádu B’nai B’rith (Synové smlouvy). Tomuto židovskému řádu jsou v podstatě podřízeny všechny zednářské lóže a jeho členy jsou všichni významnější Židé na celém světě. „V České republice jsou jeho členy V. Klaus, V. Havel †, J. Tošovský, K. Kühnl, V. Železný, V. Mlynář, E. Lánský †, P. Moos, L. Dobrovský, M. Žantovský, J. Fištejn, I. Klíma, J. Štern, R. Palouš †, atd.

Radek (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

Patří Zuckenberg,...Tam patří tito : zvrácený kněz Milouš Krteček a Drhc. Csc Radovan Mádl. Usilují o blahoslavení prvního homo-sexuála a zavedení kultu pohanské iluminátky Gabriely, která si vydržovala pět souložníků a dvanáct souložnic a tím defakto uzákonění homosexuálních svazků.

Jedovatej (So, 27. 10. 2018 - 12:10)

ha,ha,ha a zapoměl jsi na..."Takže ti přeji Jedovatej škaredý den a moc špatnou náladu,..."No vidíš to, Jahodovej, já ti naopak přeju krásnej den, spoustu vypitejch pivišť, do toho vezděnejch dostatek panáků... aby ses z toho zejtra v kostelíčku na mši svaté zeblil, zechcal a zesral.

a víš kam (So, 27. 10. 2018 - 11:10)

"Dle ruského agenta A....Patří Zuckenberg, zakladatel Facebooku?

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 10:10)

"Dle ruského agenta A. Devjatova vyhoštěného z Číny, usilují dnes o světovládu 3 bankéřské židovské a pseudožidovské klany: Rothschildi, Rockefelleři, Baruchové. O třetích ví málokdo. Asi jim slouží Trump - zvolen za peníze Rothschildů, ale vyhozením ministra zahraničí Tillersona vyhověl Rockefellerům. Třeba slouží Baruchům?"píše kněz Libor Halík--------------------------------Já mám silné podezření, že i Jahoda slouží Baruchům, kteří se snaží dosadit na světový trůn velkou modlu bisexuála což je jejich antikrist a zřejmá hereze, a kážou pomocí satanistické hůlky, kterou používali čarodějnice při Sabbathu( zde se k nim Jahoda-Sabbathot hlásí).Jejich mediální osobnost je zdánlivě nevinný zpěvák Wurst.

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 10:10)

"Pravda je blbost, trpíme jako Hus!" legendární citát z Obecné školy.V r. 1918 si to lidé ještě nemysleli.Dzerzinský,Ježov,Jagoda,Beria je o ideály trochu připravili.

sardanapal* (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

copak jsem Vladimír Iljíč...Proč ne ?Některé tvé projevy o syfilitické paralýze svědčí ...

Reklama

Přidat komentář