Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

bič (Pá, 26. 10. 2018 - 23:10)

Jedovatej a bičáku, co...Ty vážně dokážeš jednoho dobře pobavit. Toho tvého "orla bělohlavého" brzo oškubou Číňani jako slepici. Nic jiného totiž není. A soldat US army bude jen čumět jak puk a pose.. se z toho. Ale ne zlatě, ale docela obyčejně hnědě.

bič (Pá, 26. 10. 2018 - 23:10)

Ovšem doufám , že ne tak...Hodně lidí neví, že Jan Masaryk vydatně šňupal kokain. Takže se u něho zcela normálně mohly projevit následky abstinenčního příznaku. A k tomu patří zkratové chování. Čili svádět vše jen na "zlé komunisty" mi přijde dětinské a slaboduché, i když je to dnes v módě.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 26. 10. 2018 - 23:10)

Obyvatelé USA mi...Jedovatej a bičáku, co napíšete,to hlod vtesán do žula kamene na věky věkův Ámen!Si uvědomte rudí křapíci,že soldat US Army prostě bude mít nejen na zlaté hrnky,pozlacená,ne-li zlatá prkénka od hajzliku,ale on bude srát i zlatá hovna a řit´ si utírat ho hedvábí,zatímco v severní Korea,kde za 100 let bude znamenat i doba kamenná,či jurský park dinosaurus,budou žrát kořínky,trávu a větvičky,aby bylo zabráněno hladomoru.nO.....USA bude mít na vrch a tím budte jahodově jistí!

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 22:10)

Ovšem doufám , že ne tak...Ovšem jak tvrdí historik Kosatík, málokdo se dle detektivek "vraždí tak dobře" jako člověk s anabází duševní nemoci a životních problémů.A Masaryk neměl jednoduchý život, to se ví, v situaci ve které se navíc nacházel , kdy tím , že neabdikoval, tak nechal vlastně doplňit komunisty nekomunistické ministerská křesla po těch demokratech co abdikovali, takže vlastně mohl za únorový puč, a jeho snaha naplňit odkaz svého otce byla vždy prý značná.Lidová je prý představa, že to byla sebevražda se snahou hodit vinu na komunisty jako vraždu.Jisté je, že se s historickými filmy roztrhl pytel.Mám jen dojem , že pravda je v nich podobná, jako ta v časopisu reflex, divoké spekulace a pravda pro prostý lid...,bez nějaké snahy ,aby se to snad dostalo někam do odborné diskuse, která si samozřejmě běží úplně nezávisle jak na filmových vyzněních tak na populárně zábavných politicko-dezinformačně-propagandistických tiskovinách...

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 22:10)

Film o Zoltánu (Zdeňkovi)...Ovšem doufám , že ne tak objevné, jak jsem četl reakce na film Masaryk v USA studujícího režiséra Ševčíka, který je zastáncem smrti vraždy.Popřípadě film ostravské televize, kde mluví náš dle feťáka J.X.Doležala a redaktora plátku Reflex "nejznámější psychiatr C.Hoschl" což byla taková "malá domů" redakce časopisu. Ten prý se přiklání k verzi vražda, protože přeci by státník nemohl vyskočit ven v pyžamu, bylo by to prý nedůstojné...

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 21:10)

Film o Zoltánu (Zdeňkovi) Tomanovi stojí za vidění. Poněkud objevné nové informace na poválečného šéfa naší zpravodajské služby.Opravdu zajímavé.A je z toho vidět, že Jahoda vděčí komunistitům za založení státu israel i za to, že tam komunisti propustili oněch 200 000 židů z Polska utíkající před komunismem, aby tam založili vyzbrojeni od Zoltána a Beneše zbraněmi stát Israel.

Kvído (Pá, 26. 10. 2018 - 19:10)

To už je náš národní sport furt někomu lézt do zadnic, tak jak to momentálně situace a režim vyžaduje. Jsme národem vlezdoprdelistů, udavačů, závistivců bez hrdosti a bez páteře.A stádem se kterým se dá manipulovat

aladin (Pá, 26. 10. 2018 - 19:10)

"ČT1Události"Co kdyby jste mluvili Česky??? Když jsme byly pod SSSR, tak jste jim nikdo nelezl do zadku, jako lezete teď Amíkům!!!

Erika (Pá, 26. 10. 2018 - 19:10)

Přesně tak. Nic jiného si nezaslouží. Nikomu z nich nejde o zastavení migrace a řízené invaze, ale o rozdělení a ještě víc jich sem natahat

aladin (Pá, 26. 10. 2018 - 19:10)

"Máme stejný názor, jak řešit migraci, prohlásili v Praze Merkelová a Babiš"Ten sionista a Štázi-baba jsou tady proto, aby rozvrátili V4 !!! Je třeba je okamžitě vyhnat!!!

aladin (Pá, 26. 10. 2018 - 19:10)

"Máme stejný názor, jak řešit migraci, prohlásili v Praze Merkelová a Babiš"Co tady ti dva jestřábi chtějí??? Nikdo tady o ně nestojí!!! Ať táhnou domů!!! Přijeli sem stejně jen proto, aby tady prosadili migranty!!! Vypráskat je odtud!!!

bič (Pá, 26. 10. 2018 - 18:10)

Jahodovej, ty seš ale...Obyvatelé USA mi připomínají feldkuráta Katze - to se nám to debužíruje, když nám ostatní půjčují..............

Jedovatej (Pá, 26. 10. 2018 - 16:10)

Lavička Václava Havla se...Jahodovej, ty seš ale vopravdu trouba, i bez tý dechovky a basy."Co se týče hrnků z US Army,tak orel NATO má.Ten je tak bohatý,že i hrnky s ukrutánskou cenou na české poměry si může dovolit!"No jasný...Hrnky pro piloty skoro za třicet táců, hajzlový prkýnka ve vojenskejch letadlech bratru za čtvrt miliónu... a desítky miliónů Američanů závisej na potravinovejch poukázkách, desítky miliónů Američanů nemaj na to zaplatit si zdravotní pojištění.Ale ten vorel bělohlavej na to má...Ale lidi, Jahodovej, lidi na to nemaj... jak dlouho by asi vydrželi s jídlem za cenu jednoho jedinýho hrnku, nemluvě vo těch hajzlovejch prkýnkách? Jak dlouho by jim takový prachy vydržely na zdravotní pojištění?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 26. 10. 2018 - 13:10)

si opravdu máte co...ale já jsem trouba,neb troubím v dechovce na basu B.Několik kapek,piv a buřtů s křenem a chlebíkem a to bys koukal jak je krásně na světě.Není nad umělecké vyžití a my musikanti z Čech jsme všichni umělci.

Vy dva (Pá, 26. 10. 2018 - 13:10)

tebe já nečtu a jak vidím...si opravdu máte co vyčítat, troubové.

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 13:10)

Vrať nakradené Golanské výšiny Jahodo!Již 50 let si je nakradl!

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 12:10)

Na nácky a fašisty já mám jen opovržení, nebudu tu připomínat, kdo byl ta třetí početná skupina určená k likvidaci nebo deportaci v plánu nacistické zrůdy H.Himlera Generalplan Ost.Osmičkové výročí je prostě veliký svátek slovanství a češství zároveň.Ať žijí sokoli, Masaryk a republika!

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 12:10)

jseš...Dokud bude žít skovanská myšlénka,kurvořiči nebudou mít prostor pomýlit české vlastence.

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 11:10)

jseš...25.10.2018 08:38 - sdfgBonbonie BayernuBonbbonie Bayernu, Bombardie Bismarka, Lobotomie Lombardie, euforie eurasie, pyžmo ptakpopyska, fekálie blbounů nejapnýchClichey akmné, neklidné dny plné ClicheyDlouho staboval do zad dezinformacemi a deziluzemi Krmil ho.nami ř.tě protisměrně mlsem na tyči.Lísal se a Kurvoil k politickým kurvám a považoval kydy za vážné.Posyktoval nepolitickou nekulturu, plísňové diskuse. To tu snad nemohl kurfit vážně podjebaný kurfiřtský kurvořič, knemakchné plný hnisu a akchné. Tutanchuankublajchámonreagovat25.10.2018 08:40 - sdfgPodle Gazeta Wyborcza je Marek Prchal velký stratég s benchmarkem, sloganem ve stylu white pride, motem či memem. Tímto * účinně intercepoval mozkový trust voličů klasických ideových stran jakožto i mem či groupthink mládeže konkurenční miliardářské strany TOP 09Chvála Bohu, že své vydělané peníze investuje do marketingové gramotnosti webových nomádů - mediar.cz.Pozn.- do * si doplňte Bonnbonii Bayernu

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 09:10)

Já slavím let české státnosti.Slavného slovanského národa Čechoslováků.Národa s pětiset a tisíciletou tradicí.Národa, který sahal od Ljublaně za dob Přemysla otakara II, po horní a dolní lužici.Ať žije hrdý český národ slovanů!Ať žije ČSSD a české legie!

Reklama

Přidat komentář