Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 10:10)

"Pravda je blbost, trpíme jako Hus!" legendární citát z Obecné školy.V r. 1918 si to lidé ještě nemysleli.Dzerzinský,Ježov,Jagoda,Beria je o ideály trochu připravili.

sardanapal* (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

copak jsem Vladimír Iljíč...Proč ne ?Některé tvé projevy o syfilitické paralýze svědčí ...

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

Tal samozřejmě je to vše sranda, ale kulturní rozdíly mezi USA a Velkou Británií a Kontinentální Evropou a vlastně i asií tu jsou.To se pak promítá ve vytváření nějakých konspiračních a zednářských teorií, které právě zhusta vytváří právě příznivci tzv. tvrdé bílé americké původní rasy,tzv. identitáři ameriky s bílým otrokářským jihem, tzv. konfederační vlajkalisti.

Pepa (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

Málo se mluví o tom, že...Ten tu kosil zástupy do chudoby a bezdomovectví svou satanistickou čarodějnickou holí.A ty jeho letušky bylo vlastně maskování heho viciánské zednářské příslušnosti, která se dokazuje spojením údů mužů navzájem.

Pepa (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

A to ti našeptal fráter...ááááá, transgenderoci Putny a s Mirkem Vodrážkou již mají houfy admiralistů a obdivovatelů, kteří se jim koří na internetu a vzývají bisexuální zednářskou víru ve velkého bisexuála ať již jsou strait,bi,homo,nebo asexuální.

Pepa (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

Třetí skupina zednářů...Jistě nemáte na mysli tzv. žido-zednáře. Ty ale zdá se přišel porazit velmistr Beran za Okamurovce!

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

Málo se mluví o tom, že...A to ti našeptal fráter Libor Halík, který tvrdí, že hlavním satanistou je papež František, protože měl přo kázáňí údajnou luceferovu hůl a místo kříže podobný symbol s vlaječkami transgenderu?!

Pepa (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

Málo se mluví o tom, že největším českým zednářem je dnes jakoby na poplach o tradiční hodnoty burcující(což je ovšem doklad jeho nejvyššího a nejdokomnalšjšího postavení v zednářství) Václav Václavovič Klaus alias Džeržinský.Patří do židovského zednářského řádu B’nai B’rith (Synové smlouvy). Tomuto židovskému řádu jsou v podstatě podřízeny všechny zednářské lóže a jeho členy jsou všichni významnější Židé.

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

Třetí skupina zednářů usiluje o příchod velkého bisexuála.To je úplně nová skupina, já bych tam zařadil Babišovce, zelení stropnického, a jejich voliče, uáááá.

ShabbaTot-Jahoda (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

No z jahody ti nejspíš...copak jsem Vladimír Iljíč Lenin,první komunista praktik ?!Já na tripla nescípnu..já ne.Já v sovětských bordelech neprcám.

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 09:10)

Hodně lidí neví, že...Gratuluji, už vašemu mozkovému trustu nemůže nic ublížit, ptotože jste se dostal až na vědomí o zednářích, nejvyší hladivnu mozkové vlny...

sardanapal* (So, 27. 10. 2018 - 08:10)

ha,ha,ha a zapoměl jsi na...No z jahody ti nejspíš ukapává , NO ...

ShabbaTot-Jahoda (So, 27. 10. 2018 - 08:10)

"Si uvědomte rudí...ha,ha,ha a zapoměl jsi na bírko plastáček před a po obědě v neděli.Bez toho neděle nemůže bejt.Já mám pivo rád...jednou v neděli ,když byla Mše svatá pod nebem na pouti jsem to nemoh,prostě nemoh vydržet ...takovou jsem měl ale žízeň...to se nedalo vydžet a hnedle vedle plno stánků s točeným orošeným do plastu čepovaným.....dezertoval jsem !Poslouchal jsem kázání zpovzdálí a lil do sebe jedno za druhým...to bylo super,pít pivko je tak příjemné...No..nevím jestli jsem spáchal hřích...byl jsem na Maši svaté a zároveň nebyl...asi ne.Pít pivo při Mši není nikde zakázáno..asi jsem zabil dvě mouchy jednou ranou..no,jo a jinak máš pravdu,jsem troubelín a troubím na basu B a taky jsem provokatér a v provokacích budu samozřejmě pokračovat.Mě to baví...pěkně nakrknu bolševika,pak si zajdu zahrát on lajn střílečky a u toho vymlasknu několik plastáků a kapek kalvádosu a celý den je tak pěkný i když je momentálně zamračeno.Takže ti přeji Jedovatej škaredý den a moc špatnou náladu,no...a všem komunistům k tomu.Kdoví...třeba někoho z jahody štrejchne,zkape a posílí tím světový mír,ha,ha,ha

Jedovatej (So, 27. 10. 2018 - 06:10)

Jedovatej a bičáku, co..."Si uvědomte rudí křapíci,že soldat US Army prostě bude mít nejen na zlaté hrnky,pozlacená,ne-li zlatá prkénka od hajzliku,ale on bude srát i zlatá hovna a řit´ si utírat ho hedvábí,..."Teď už vopravdu nevím, Jahodovej... seš skutečně takovej magor, nebo jenom provokuješ?Je vůbec možný, že bys byl schopnej zcela vážně kydat takový nesmysly, jaký snad nežvanili ani těma tvejma bolševikama zmasírovaní nebožáci v padesátejch letech minulýho století?Jahodovej troubelíne, v některým ze svejch příspěvků jsi psal vo pytlech s pomocí s nápisem Made in USA...No baže... a ty pytle jsou nejspíš shazovaný z letadel se zlatejma hrnkama, pozlacenejma, ne-li zlatejma prkénkama, a zlatejma hovnama soldatů US Army...Kolik pomoci by muselo bejt pořízený za takový kvanta zlata?A kolik pomoci by pořízený bejt nemuselo, kdyby tam předtím, na ty samý místa, americký letadla neshazovaly bomby?Nejspíš ty samý letadla, se zlatejma hrnkama, zlatejma prkýnkama a zlatejma hovnama pilotů...No nic, Jahodovej, konec tejdne se blíží, v neděli do kostelíka, nějakej drobák hodíš do kasičky, utrousíš nějakýho votčenáška, velebnej pán bude dětičkám dělat vopičky, jak jsi tuhle psal... tam budeš mezi svejma, který tě s tvejma kydama možná berou vážně.Tady v diskusi ti to nehrozí, vopravdu ne.

aladin (So, 27. 10. 2018 - 02:10)

Hodně lidí neví, že Jan...Hodně lidí neví, že Masaryk byl zednář!!!

sdfg (So, 27. 10. 2018 - 01:10)

Sám jsi dobrý úd.Od tebe to opravdu sedí, na milovníka ženských klínů nevypadáš, ale co je mi do toho. Merklovou máš pryč, tak ses chvíli cítil opuštěný, to se dá pochopit.

bič (So, 27. 10. 2018 - 01:10)

Pokud nejste ÚDY církve...Sám jsi dobrý úd.

hele (So, 27. 10. 2018 - 00:10)

Pokud nejste ÚDY církve vítězné, tak tu strašíte stejně zbytečně a bez naděje na posmrtný život...

bič (So, 27. 10. 2018 - 00:10)

NE!!A proč ne ? To, že si to ty přeješ, ještě neznamená, že k tomu nedojde ! Realitu nezměníš !

sdfg (Pá, 26. 10. 2018 - 23:10)

Ovšem jak tvrdí historik...Čím déle je to od historie, tím více se uvolňuje místo pro spekulace.Proto jan Žižka mohl být homosexuál, Jan Hus žid, Haškův otec mohl být fanatický katolík, Jan Hrušínský mohl posloužit jako začínající herec strýci Václava Havla Milošovi k ukojení jeho homosexuálních choutek a Toman mohl zachránit 200 000 židovských uprchlíků před asi smrtí nebo co, zajímavé, že se o něm dozvídáme až nyní, to sou věci...

Reklama

Přidat komentář