Reklama

Pás cudnosti

Tony (So, 1. 12. 2018 - 13:12)

Ona je bigotní puritánka, která se propadla do našeho století?

veronika (Ne, 2. 12. 2018 - 18:12)

tak to teda rozhodne nie je.

Roman 75 (So, 1. 12. 2018 - 12:12)

ahoj Veroniko ano ja take ....přez tyden v pasu cudnosti a jen na vikend byvam na volno .....je to přani manželky a ja to respektuji

Tony (Po, 19. 11. 2018 - 22:11)

Ale jake kvality, neosteel za pár kaček nepořídíš.

Návštěvník (Po, 19. 11. 2018 - 21:11)

Pásy cudnosti se dají pořídit na aliexpressu za pár kaček. Takže pokud hledáte jak pro muže nebo pro ženy tak tam

Sprcinka21 (Po, 29. 10. 2018 - 11:10)

Jsem dominantní mrška z jihomoravského kraje, ráda se bavím a miluji pohled na svého partnera a jeho zamknutý penis a ráda na krku nosím klíče od pásu. S partnerovým dovolením si můžu hrát a dělat virtuální klíčnici, ale pouze 5 mužům. Od nich budu vyžadovat klíč a malou odměnu pro princeznu. Můj profil: https://www.amateri.com/cs/lide/1644522/Sprcinka21

Martina (So, 27. 10. 2018 - 20:10)

Souhlasím každý se zamknout nedá musí mít submisivitu v sobě. Ten můj to má ale je ještě mladý a neví co potřebuje :) Luci ten bičík bude také brzy potřebovat.

romi56 (Pá, 2. 11. 2018 - 23:11)

Pokud je nadržený klidně ho přetáhni bičem, alespoň se na chvíli zklidní.

Jirka (Čt, 25. 10. 2018 - 20:10)

Ten můj je také hodně...Krásně si, Martino, vedeš. Jen tak dál! Prosím, dej vědět, jak dále se Váš vztah vyvíjí

Anonym (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

Myslím, že mezi námi není sporu.

luci (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

Ok. Já proti tomu nic...Každého muže zamknout nelze , pokud na tu hru nepřistoupí ,nebo není subík a cuckold , tak to není možné. Je to jen jejich fantazie o ovládnutí muže.

Anonym (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

Ok. Já proti tomu nic nemám, pokud je chlap opravdu subík, kterej ví, co chce. Ale některý tety se tady kasají, že uzamknout lze prakticky každého muže, tedy ho kompletně ovládnout i když není sub. Pak si tedy dámy buď vymýšlí nebo je dotyčný muž sice nesubík, ale o to větší zoufalec.

luci (Čt, 25. 10. 2018 - 18:10)

Je úchvatný, jak se sebou...Je to o deviacích, on není jen submisivní , ale i masochista snesl by i bičík nebo důtky. On to příkoří má vlastně rád.

Anonym (Čt, 25. 10. 2018 - 18:10)

Je úchvatný, jak se sebou některý chlapi nechají vorat.

Martina (Čt, 25. 10. 2018 - 17:10)

Také mám teprve (18)...Ten můj je také hodně submisivní, navíc jsem jeho první žena. Když jsem mu řekla o pásu cudnosti zůstal překvapen a trochu vystrašen. Těšil se že spolu budeme mívat sex. Řekla jsem mu že nechci aby doma masturboval, a sex mít budeme, jen v jiných podobách :) Zamkla jsem ho tedy na týden do cb3000 s tím že uvidím jak to ponese. Po třech dnech byl již nadržený jako prase a prosil o propuštění, stěžoval si že mu to tlačí na koule když se mu chce postavit, ale neměl to vůbec nateklé, tak zůstal zamčený do konce týdne. Pak jsem mu dala na výběr že ho bud odemknem nyní a může si ho vyhonit nebo to vydrží ještě měsíc a můžeme mít spolu sex. Vybral si první možnost. Nyní je zamčený už druhý týden a řekl že v včera v noci vytekl.

Podpantoflák (Út, 23. 10. 2018 - 20:10)

Jsem prý pohledný, komunikativní sympaťák, sportovní typ, nekuřák, 41 let, mladšího vzhledu, nižší postavy (167 cm), M "tak akorát", a hledám dívku, ženu pro trvalý a dlouhodobý D/S vztah. Moc rád bych chtěl být tzv. podpantoflák. Uvítal bych proto ženu, která chce být v sexu a ve vztahu dominantní, preferovala by svoje uspokojení před mým. Které by se i líbilo mi poměrně často a třeba i dlouhodobě odpírat vyvrcholení (jen když dovolí, za odměnu) a postupně by mě tak dovedla k poslušnosti a oddanosti, a k tomu, že jí splním, co jí na očích vidím, a třeba i k převzetí naprosté většiny domácích prací. Bude-li to Tvoje přání a budeš-li chtít mít pro své uspokojení časem i milence, budu za to velmi rád. Můžeš být štíhlá, plnoštíhlá i velká baculka, od 165 cm výše. Jestli existuješ, prosím napiš[email protected]

luci (Po, 15. 10. 2018 - 23:10)

Domnívám se, že nasazením...Konečné řešení existuje , ale je to šílené a navíc trestné. Připomíná mi Polku, která nechala vykleštit devítiletého syna aby měl vysoký soprán a stal se zpěvákem v chrámovém sboru.

Tábor (Po, 15. 10. 2018 - 08:10)

Dobrý večer, nasadila jsem...Domnívám se, že nasazením pásu se nic nevyřeší - přece ho nebude mít věčně. Při nejbližší příležitosti se s přítelkyní sejde, a budou si dávat větší pozor, aby nebyli přistiženi. I když ho budete nutit rozejít se s přítelkyní, stejně se zařídí podle svého. Možná by byla užitečnější poklidná - ne karatelská - promluva.Nasazení pásu u toho klučiny pouze oddaluje řešení problému, ale není konečným řešením.

Jakub 123 (Po, 15. 10. 2018 - 06:10)

Dobrý večer, nasadila jsem...Dobrý den Marie,Já myslím, že děláte blbost. Spíš to poznamená vztah Vašeho syna k Vám, než aby to něco pozitivního přineslo. A to sám pás nosím tři roky. Myslím si, že v mládí se mají hormony pořádně vybouřit a užívat si do té doby, než mají mladí svoje vlastní děti. Pak bych teprve nasazoval a odevzdával klíčky

Jakub 123 (Po, 15. 10. 2018 - 06:10)

Dobrý den, Tak jsem vlastní neopatrností musel přiznat barvu v práci. V kanclu šest kolegyní a já jejich šéf. Přišel mi nový díl do pásu a kúli dětem si takové věci nechávám posílat do práce. Vše proběhlo hladce, pošta nezklamala. Nicméně odpoledne, když už byl kancl prázdný, jsem si balíček rozdělal a obal hodil do koše. A to byla ta chyba.Jedna všetečná kolegyně krabičku vzala a byla na ní webová adresa :-). No a další den už následovaly dotazy proč co a jak. Důvody jsem tady už uváděl výše a tak to nebudu znovu opakovat. Nicméně po 14 dnech to celé vidím spíše pozitivně. Aspoň jedna z podstatných věcí je vyřešena. Se šéfem nic nebude a on to zcela jistě nebude chtít po ani jedné z nás. Holky se uvolnily a já konec konců taky.

Reklama

Přidat komentář