Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

GE710 (Po, 30. 7. 2018 - 13:07)

No jasně,ale nemá na to asi...Jestli po tom oblečení tak touží, tak to bude asi problém. Dost pochybuju, že ve čtrnácti najde odvahu někam zajít do sekáče a říct, že to chce pro sebe a potřebuje si to zkusit, aby mu to padlo.

LUCIE (Po, 30. 7. 2018 - 12:07)

To sice k tomu nikoho...No jasně,ale nemá na to asi ani peníze.Může se podívat do SECOND HAND,nebo do nějakého bazaru.

ty vole, (Po, 30. 7. 2018 - 11:07)

To sice k tomu nikoho...vy tu máte fakt starosti...

Laďka (Po, 30. 7. 2018 - 11:07)

Pokud se ve čtrnácti letech...To sice k tomu nikoho nepotřebuje, ale třeba taky nemá kde vzít dívčí oblečení ve své velikosti.

Draco (Út, 4. 12. 2018 - 09:12)

To je pravda pokud nemá starší ségru.

Laďka (Po, 30. 7. 2018 - 11:07)

je tu nekdo z Prahy kdo by...A jakou nosíš velikost oblečení?

luci (Po, 30. 7. 2018 - 08:07)

je tu nekdo z Prahy kdo by...Pokud se ve čtrnácti letech chceš převlékat za holku tak k tomu přece nikoho nepotřebuješ.

honzas133 (Po, 30. 7. 2018 - 03:07)

je tu nekdo z Prahy kdo by mne prevlikl za holku

je mi 14

Ale,Ale... (Pá, 20. 7. 2018 - 18:07)

Nekecej ty schizofreniku s...někdo jako ty, kdo neví jestli je chlapeček nebo holčička, mi bude nadávat do schizofreniků?Teda ty jsi mě pobavil...

Ale DANO, nebo (Pá, 20. 7. 2018 - 18:07)

Nekecej ty schizofreniku s...Máš v tom chaos co? Až si to ujasníš, tak někomu něco říkej.

Dan (Pá, 20. 7. 2018 - 17:07)

že je nutné mne urážet....Sice jsem napsal, že už tě budu ignorovat, ale udělám ještě poslední výjimku.
Nešlo o žádnou urážku tvé osoby, ale o pouhé konstatování faktu. Čili tvoje poznámky o nějakém poznamenání a hysterii jsou jen naprosto bezvýznamné výkřiky do tmy.
Navíc si přečti své předchozí příspěvky, jediný kdo urážel, jsi ty.
Já pouze napsal svůj zážitek z dětství a jestli ti to slouží jako vítaná záminka k urážkám, tak je to jen tvůj problém.
Sbohem!

Nemyslím, (Pá, 20. 7. 2018 - 11:07)

Nemyslíš, nebo myslíš......že je nutné mne urážet. Nebuď hysterický.

...a pak, že ho ty hadry nepoznamenaly...

Dan (Pá, 20. 7. 2018 - 11:07)

že jsi pochopil téma...Nemyslíš, nebo myslíš...
Ano, přispěl jsem svou zkušeností, protože o tom zde tohle téma je.
Jenže jak jsem už jednou uvedl pro tvé druhé já, ty tady akorát prudíš a nic co by se tématu týkalo, nemáš. Jen ti prostě dělá dobře tady ostatní napadat a urážet.
Takže si klidně posluž když ti to udělá dobře, ubožáku.

uchyláčku, (Pá, 20. 7. 2018 - 10:07)

No vidíš, že jsi hlupák....reaguješ na příspěvek někoho jiného...Tupče, tvé IQ je podstatně nižší, přecenil jsem tě. Nebudu s hovádkem diskutovat o věcech, které nemůže pochopit.

Dan (Pá, 20. 7. 2018 - 10:07)

že byla úchylná. Jen tě...No vidíš, že jsi hlupák. Vůbec to totiž nebylo o žádném ponižování a krádeži identity. Prostě toužila po mladší sestře, se kterou by si mohla hrát na princezny, módní přehlídky a starat se o ni. A protože měla po ruce jen mě, tak si pomohla takhle a nepozoruji, že by to mělo nějaký negativní dopad do budoucna, nehledě k tomu, že spolu máne dodnes naprosto bezvadný vztah.

Nemyslím (Pá, 20. 7. 2018 - 09:07)

Hele a mě když ségra...že byla úchylná. Jen tě chtěla ponížit, sebrat ti tvou identitu.

Dan (Pá, 20. 7. 2018 - 09:07)

je zceka zbytečné ti...Protože jsi hlupák a umíš jenom blbě žvanit, tak chápu, že se jenom hloupě vymlouváš.

Protože to nech (Čt, 19. 7. 2018 - 23:07)

Právě proto se ptám,... je zceka zbytečné ti cokoliv vysvětlovat...prostě bys to evidentně nepochopil...

Dan (Čt, 19. 7. 2018 - 22:07)

Kolik segre bylo let... Pokud...Právě proto se ptám, protože génius jako jsi ty, mi to jistě jasně vysvětlí a své vysvětlení pochopitelně odůvodní logickými argumenty.

záleží, (Čt, 19. 7. 2018 - 15:07)

Hele a mě když ségra...Kolik segre bylo let... Pokud máš IQ aspoň tak 80 mohlo by ti to dojít... Ale pokud se ba to ptáš, tvá hodnota bude asi nižší...

Reklama

Přidat komentář