Reklama

Roláky a šátky

Yvetta (Pá, 4. 10. 2013 - 06:10)

Včera jsem se bavila s kamarádkou,která si také koupila pěkný huňatý rolák,povídala,že jí trochu vadí,když jí jdou chlupy z roláku do pusy.Říkala,že to řeší tím,že pokud chce mít rolák až na pusu,natáhne si na pusu nejdříve část silonky a poté přes ní rolák.Zkoušel to někdo?

Pája Max (Čt, 3. 10. 2013 - 22:10)

Já jsem dneska spala v...Zachumlánci, vidím že dáváte přednost vlně a dalším chlupatinám. Nekouše to? Já dávám přednost bavlně, ev. bavlně s elastanem. U Blažka jsem viděl docela pěkný vysoký, myslím že vlněný, ale neměl odvahu to zkusit, nebyl zrovna za hubičku a kdyby kousal?

Mia (Čt, 3. 10. 2013 - 10:10)

Ráda bych znala vaši zkušenost s kvalitou zimních roláků na normální nošení. Kupuji v Espritu nebo Gapu, ale bývá problém s páráním přišitého roláku po několika nošení. Máte typ na dobrou značku za slušnou cenu?

pot (St, 2. 10. 2013 - 18:10)

nevím kde jsi...taky spíš ve vlněnym roláku?

Šárka (St, 2. 10. 2013 - 18:10)

fuj smrade upocenejnevím kde jsi přišel/přišla na to , že se v roláku potíš , jsi stejně spocený/á jako v jiném oblečení . Navíc si myslím , všichni co navštěvují tuto diskuzi jsou na tom stejně , my roláčníci i ti co rýpou , mají také k rolák§m nějaký vztah , jinak by sem nechodily

pot (St, 2. 10. 2013 - 16:10)

Já jsem dneska spala v...fuj smrade upocenej

Karolína (St, 2. 10. 2013 - 16:10)

Já jsem dneska spala v angorským svetříku, který má 65 cm dlouhý rolák :) je v něm krásně teplo a je moc příjemný. Do práce jsem taky šla v angorským roláčku - mám nový , ale s podstatně menším rolákem asi jen 30 cm má abych na sebe tolik nepoutala pozornost :)

Jana (Út, 1. 10. 2013 - 23:10)

tak vidím, že sis asi vzal svého méďu a šel fakt chrupat... Škoda, hezky se mi s tebou povídalo...
Víš ostatní jsou tu asi na tebe malinko naštvaný, ale já ne... Líbí se mi na tobě, že když jsi psal ještě pod jménem Fiona, že jsi jednou ve slabé chvilce odhodil tu drsnou slupku a přiznal tu svoji úchylku.. Myslím to čichání ke špinavým fuseklím a nošeným spoďárům.. Tehdy mě tě bylo líto - jak se na tebe všichni sesypali.. Pamatuj si, že mě to nevadí... Klidně ti i nějaký zapocený spoďáry pošlu... Fakt - mám tě ráda a těším se co zase napíšeš...
A na ty ostatní se nezlob - oni neznají tohle, víš.. :
" JSOU LIDÉ, KTEŘÍ VÁM POROZUMÍ POUHÝM POHLEDEM, A LIDÉ, KTEŘÍ VÁS NEPOCHOPÍ, ANI KDYBYSTE SE K SMRTI UMLUVILI. PROTO SE NIKDY NESNAŽTE VYSVĚTLOVAT A OBHAJOVAT TO, JACÍ JSTE, PROTOŽE TÍM SE AKORÁT VYČERPÁTE A NIČEHO NEDOSÁHNETE ".... /citace-Petra Romanova/

Jana (Út, 1. 10. 2013 - 22:10)

a proč vlastně už nepoužíváš jméno Fiona?
ses mi líbil víc jako ženská... :-)

Jana (Út, 1. 10. 2013 - 22:10)

A ty s tím máš jako problém, viď...
A zkusil sis na to něco zobnout?

Jana (Út, 1. 10. 2013 - 22:10)

si jako myslím, že máš i docela dost nezodpovědné rodiče... 22h. - jako třeba moje dítě už dávno spí....

Jana (Út, 1. 10. 2013 - 22:10)

hele a trap - to znamená asi "trapný" ne?

Lenka (Út, 1. 10. 2013 - 19:10)

Tak jak koukám,ten blbeček prostě jede.Vykašli se na to a přestaň kazit tuto diskuzi. Dnes ráno jsem šla do práce brzo,ještě za tmy,tak jsem si vzala k roláku mohérovou kukličku a kulíška.acestou jsem potkala pár lidí,ani po mě moc nekoukali.

Lenka (Po, 30. 9. 2013 - 19:09)

Že se vůbec nějakým blbečkem necháte rozhodit,ráno je docela pěkná zima,dneska jsem šla do práce s vysokým rolákem na puse,ještě nějakou dobu jsem jej měla na sobě v práci.Kolegyně se divila,že i v práci mám rolák až k puse,že prý ona by to nesnesla,ale já to miluji.Podívejte se na : sweaterqueen.blogspot.cz/2013/06/lavender-baghira.html , pěkně si to užívá.

Karolína (Po, 30. 9. 2013 - 15:09)

utři si slinu do svetru a...:D:D tak to už je fakt lol..... první se nauč česky tytule :D fakt patnáctiletí fakani :D

ppp (Po, 30. 9. 2013 - 08:09)

Ty omezenej chlapečku, tohle...utři si slinu do svetru a oprav po sobě ty chyby, co jsi v textu nasekala, ty tytitulářko, ty, ty,ty

Veselá diskuze (Po, 30. 9. 2013 - 00:09)

tohle je.

Pája Max (Ne, 29. 9. 2013 - 23:09)

Ne, pitomá faaakkt nebudeš,...Zakomplexovaný jedinec se pozná snadno podle toho, že musí hledat na okolí odlišnosti a na základě těch odlišností pak buzeruje a šikanuje. Jedině tím si dokáže upevnit sebevědomí. A čím vyšší IQ člověka, na kterého narazí, tím víc buzeruje, protože tím větší mindráky má.

Martin (So, 28. 9. 2013 - 07:09)

Ty omezenej chlapečku, tohle...Ahoj Karolínko, nemá cenu na tohle reagovat, prostě si toho nevšímej. Odhaduji to na puberťáky tak kolem patnácti roků...

karolína (Pá, 27. 9. 2013 - 15:09)

a Karolína je kdo? nějaký...Ty omezenej chlapečku, tohle může napadnout jedině tebe. Můžu tě ubezpečit, že jsem žena, je mi 28 let jsem od Jičína Dokonce vlastním tituly MBA jestli vůbec něco takového znáš a Ing. Můžu se pochlubit státnicí z Anj, což by si mohl poznat z titulu a také ze španělštiny. Takže pitomá asi moc nebudu. Kde pracuju ti opravdu neřeknu, jen ti řeknu, že opravdu se svýma možnostma nedělám nějakou uklízečku nebo pokojskou. Jezdím v SUV BMW X5 a nemám se zrovna zle. Takže bych spíš doporučila doplnit si vzdělání, kterého se ti asi moc nedostalo, vzhledem ke tvému vyjadřování. Takže pokud jsi zakomplesovaný chudák, který toho v životě moc nedokázal, tak si klidně nadávej jak chchceš :-* :))) Celkem tě lituju

Reklama

Přidat komentář