Reklama

Častá onanie

Anthea (So, 2. 11. 2013 - 16:11)

od 28.10.13 zase každej...A jejda. Já netušila, že ti je tolik, ale je supr vědet, že mužský jsou aktívní i v pozdejším veku. Zdalipak si i panimáma přijde na svý? To jsi aktívní i co se týče sexu se ženou? Promiň že se ptám, ale jako holka tohle nemám jak posoudit a chtela bych vedet jak třeba bude možná na tom ten můj až bude ve tvých letech..?
Jsem sice vdaná, ale bydlíme každej jinde protože ten můj delá venku abychom si mohli pořídit vlastní bydlení. Pak budou i déti; samo sebou, že od manžela (to pro všechny "ploditele"). Jen z jedné věci mám strach a to je to, že mi už možná běžný sex nebude stačit. Už teď si neumím představit, že bych se musela vzdát masturbace, to je jako bych přišla o ruku.
Pokud toto čte nejaká dívka která neco podobné zažila ať sem napíše jak dopadla protože mne to dost zajímá..

Kamča (So, 2. 11. 2013 - 03:11)

navazuju na 19.9.2013 kdy...A před tím než sis ho chtěl urvat sis to nedělal?

Vláďa (So, 2. 11. 2013 - 03:11)

navazuju na 19.9.2013 kdy jsem tu popisoval svoje onanování, že s přibývajícím věkem pořád víc onanuju a dnes to můžu jenom potvrdit, že onanuju zase o něco víc.

Vláďa (So, 2. 11. 2013 - 03:11)

P.S. Ještě pořád onanuju....od 28.10.13 zase každej večer dlouho do noci resp. rána onanuju. Je mi 51 let a stříká mi to pořád víc. včera jsem opět začal ve 22:30 onanovat, ted je 3:03 a nehodlám končitˇ, baví mě onanovat čím dál vic. Jsem nevyspalej ale onanovat prostě musim.

Vláďa (So, 2. 11. 2013 - 01:11)

No víš, ten můj dělá...Antheo, oploďňovačů by se tu našlo dost, včetně mě. Ale bylo by hodně zajímavý si s tebou zaonanovat. To by byl určitě zážitek. Je to zase něco jinýho, když si chlap a žena společně pěkně dlouze zaonanujou. Určitě víš, jak to myslim. Ahojky.

Anthea (Ne, 27. 10. 2013 - 00:10)

Jestli chceš udělat dítě...Ne díki, já právě doufám, že mne nezbouchne ten můj.

Ploditel (So, 26. 10. 2013 - 18:10)

No víš, ten můj dělá...Jestli chceš udělat dítě , rád Tě oplodním / 775052911 / .

Anthea (So, 26. 10. 2013 - 18:10)

No víš, ten můj dělá venku a domů chodí jen zřídka. Jinak bydlíme z našima i když máme v pláne vlastné bydlení. No a já už si zvykla na "nouzový režim" tak moc, že je to pro mne naprosto normální věc, víš?
Tak proto. Chtěla bych aby to s ním bylo dokonalý, jenomže já dobře vím, že nebude.

Mirek (So, 26. 10. 2013 - 14:10)

Příští měsíc přijede...A můžu vědět co tě děsí?Vždyt' můžeš být ráda že si zasouložíš,onanie je jen doplněk a nikoliv cíl.Ten představuje sexuální spojení a ta masturbace je vždy až na druhém místě,tím neříkám že ji pak nemáš provozovat, ale sex je důležitější.Rozhodně se nemusíš ani trochu ničeho děsit.

Anthea (So, 26. 10. 2013 - 13:10)

Příští měsíc přijede ten můj a já budu muset bejt zase "hodná holčička". Na jedné strane se na neho docela těším, ale taky mně to i trochu děsí. Je to normální?

Vláďa (Ne, 20. 10. 2013 - 20:10)

Tak už to mám za sebou....Tak už to mám za sebou....
Antheo.
A víš, že jsem na Tebe myslel!! A dělal jsem něco hodně podobnýho. A jsem rád, že jsi na mě třeba jenom trošku pomyslela a jestli Ti to při té vzpomínce šlo líp, tak je to pro mě čest. Díky a at se Ti...vlastně ať se vám oběma daří :-)))).Ahojky P.S. Hlavne, že se zadařilo a že sis užila. Papa.

Vláďa (Ne, 20. 10. 2013 - 20:10)

Tak už to mám za sebou....A víš, že jsem na Tebe myslel!! A dělal jsem něco hodně podobnýho. A jsem rád, že jsi na mě třeba jenom trošku pomyslela a jestli Ti to při té vzpomínce šlo líp, tak je to pro mě čest. Díky a at se Ti...vlastně ať se vám oběma daří :-)))).Ahojky P.S. Hlavne, že se zadařilo aže sis užila. Papa.

Anthea (Po, 14. 10. 2013 - 16:10)

Chudák holka. Tos jí nemohl ohnout a pořádne projet, když už se do toho nachmítla?

Karel (Po, 14. 10. 2013 - 15:10)

Tak už to mám za sebou....Je fajn si púohonit. při četbě vašich řádků se mi postavil tak jsem si ho pohonil. Je to fajnvé ještě když je k tomu partnerka aby se dívala jak si to dělám a pak ji postříkám prsa.

Anthea (Po, 14. 10. 2013 - 14:10)

Tak už to mám za sebou. Cítim se jako znovuzrozená. Tešila jsem se jak mala holka, jenomže hned na druhý den přijela teta, že prej jesli neco nepotřebuji. (nejspíš ji pověřila máma ať na mne dohlídne).. Naštěstí se nezdržela dlouho a já se mohla pokračovat ve své bohapusté činnosti. (ješte teť se mi třesou kolena)
Víš Ládíku, že mi přišlo docela vhod pomyšlení, že na mne právě těď možná nekdo myslí a že si možná dělá totéž?!

Vláďa (St, 9. 10. 2013 - 18:10)

Díki Ládičku, to je moc...Strašně rád bych tě při tom maratonu viděl :-)))))

Vláďa (St, 9. 10. 2013 - 18:10)

Díki Ládičku, to je moc...JJ úžasný, že nezarachotí klíč v zámku. Prostě ta jistota to ještě umocní, že si to pořádně užiješ!Vůbec se nešetři onanuj na maximum a dej jí pořádně zabrat. Když to jde, je to potřeba maximálně využít. Akorát mě mrzí, že tě při tom neuvidim, to bude určitě nádhera. Tak Ti přeju, ať to vyjde!!! :-)))

Anthea (Út, 8. 10. 2013 - 23:10)

Díki Ládičku, to je moc milé. Taky se už na to teším: žádne schovávaní, strach z vyrušení nebo sebakontrola. Konečne se vybouřím jak zákon káže. Už jednou jsem podobný maraton absolvovala když jsem byla nemocná a bylo to moc fajn..

Vláďa (Út, 8. 10. 2013 - 21:10)

Ješte ne. Ješte mne to...Při představě, jak si to budeš dělat si to teď taky pořádně udělám!!!

Vláďa (Út, 8. 10. 2013 - 21:10)

Ješte ne. Ješte mne to...Antheo, u toho bych chtěl být, to bude nádhera. To si obě dvě pořádně užijete, to bych chtěl vidět!!!!!!!!!!!!!!!Napiš mi o tom a já si alespoň při představě pořádně zaonanuju. Díky

Reklama

Přidat komentář