Reklama

záliba v nošení plínek

radeji sleduj s (Po, 5. 1. 2015 - 21:01)

Co tady nadáváš ostatním,...stejne jako tvuj pravej posranej kamarad. Co na me mas ty debile? Asi tolik jako jedna pani povidala.A co jsi v zivote dokazal ty MRDKO.Uplny hovno,vid,frajere. Bud jsi na podpore,nebo uz na socialce a chces se takhle zviditelnit a ukazat,jak jsi ferovy a spravedlivy. HOVNO jsi uplne stejny prase a hlavne PROVOKATER OD DOKTORKY placenej za rozmrdavani slusnych diskuzi.A chces videt,jak se te bojim-skoro jsem se z tebe HRUZOU POSRAL. A s tebou ty MRDKO ZASRANA je zle uz ted.Ja mam zazemi,velmi slusne vydelavam a takovy HOVNA ktery kazou o moralce splachuju do hajzlu.Kdyz na to prijde tak za tuhle verejnou prostituci muze vlada tim stalym utahovanim kohoutku. Ja nejsem pedofil a pokud bych byl byl,tak si za penize poridim to,na co budu mit chut.Ty zmrde jsi v zivote nic nedokazal,ale teoreticky jsi nad veci a zkousis poucovat,ale ja si muzu prekracovat co budu chtit a ty KRETENE me nemuzes omezit a vubec ne ohrozit.Delej si bubaky na nejake pubertaky-ty HOVNE ktery jsi v zivote jeste nic nedokazal,jen si honis ptaka,bydlis u rodicu a jsi NESCHOPNY SAMOSTATNEHO ZIVOTA ty PARAZITE!!!!!!!!
A ja jsem podle tveho vymrdaneho mozku-stejne te mama s tatou delali vozrali-uchylny a nenormalni? Nemas me kam zaradit ty HOVNE-nejsi nahodou policajt
Tak si me chyt,prokaz mi,ze jsem porusil zakon a nech to to na statnim zastupitelstvi,zda jsem na vazbu,a proc.V opacnem pripade se na nejake napadani rychle vyser,protoze ja mam takove paky,protoze se dostanu na IP adresu tveho pocitace a poslu si tam sveho cloveka,aby te naucil slusnosti.Ani prdel si sam nevytres,to si pis.Budes litovat,ze jsi se vyskytl-ZMRDE MRDANCU

GE710 (Po, 5. 1. 2015 - 18:01)

ale se sekerou, nebo...Co tady nadáváš ostatním, ty pedofilní úchyle! Sám si sereš do plen a když tam máš pořádnou dávku hoven, tak si u toho mastíš ptáka, ty hnusný prase. To, že jsi špinavý koprofilní deviant je tvůj problém, ovšem když k tomu ještě používáš předpubertální kluky v plenách, jak píšeš pod jinými nicky v každé diskuzi, která se byť jen okrajově týká plen, je to již vážné!
Já tě bedlivě sleduju a jakmile překročíš tu tenkou linii na které balancuješ a začneš opět šířit své pedofilní masturbační fantazie, bude s tebou zle!
Lidé jako ty, jsou nebezpeční pro společnost a jako takoví musí být chyceni a izolováni.

Vlastík (Po, 5. 1. 2015 - 17:01)

Já plenkové kalhotky doslova miluji.Přes svátky jsem je nosil furt a pěkně se počůrával.Totéž bylo o silvestru a dokonce jsem si vzal v noci oteplovačky a šel v tom ven a hodinu coural po ulicích.Když jsem se vrátil a vybalil ze všeho měl sem pěkně mokro v plínce,ale oblečení bylo v pohodě.Když by si chtěl někdo pokecat o plínkách tak dejte vědět na [email protected].

PP (Po, 5. 1. 2015 - 14:01)

Proč si myslíš, že na mě stačíš? Troufneš si akorát na děti.

tebe, ty zmrde (Po, 5. 1. 2015 - 10:01)

ale se sekerou, nebo basebalkou v ruce. A to bys nerozdejchal ty HOVNE!!!!!!!!!!Chcipni radeji sam,treba na rakovinu. Me se ulevi, a urcite nejen me

PP (Po, 5. 1. 2015 - 09:01)

Áááááá náš úchylák už má oběť a stahuje ji na mejl. Zas budeš prznit nezletilého chlapečka?

Miki (Po, 5. 1. 2015 - 06:01)

Miki, ale gumove kalhotky...Ahoj Jojo, napis mi na mail [email protected] Ti rad,ale ne tady.Sem chodi zmrdi,kteri tomu nerozumi,protoze maji nasrano nejen v palici,ale i v kalhotach a smrdi az sem mrdky zasrany debilni-socky zkurveny s hovnama mezi ocima.Fuj sracky zasrany!!!

Jojo (Ne, 4. 1. 2015 - 21:01)

taky mam na sobe plenky a...Miki, ale gumove kalhotky pouzivas a kde ich zhanas. Vdaka

Karel Lukáš (Pá, 24. 5. 2013 - 14:05)

Odkaz na plenky pro dospělé...Ahoj Petro, moh bych se tě prosím zeptat jakou značku jednorázových plenek používáš?

Martin (Čt, 23. 5. 2013 - 09:05)

A proc ziju sam,kdyz je tu...jenom dvě velké plíny osušky to není nic extra ja 10plinek+5osušek plenkových toje pak rajcovní

pravý posraný (Út, 2. 12. 2014 - 10:12)

taky mam na sobe plenky a...Já jsem věděl ty úchylný pedošu, když to projdu celé, že tu budeš.

Leskleoteplovač (Po, 1. 12. 2014 - 18:12)

Hledam holku kolem 35 let která má také radá plenky, oteplovačky šustakové kombinezu. pište na [email protected]

Miki (Pá, 28. 11. 2014 - 13:11)

taky mam na sobe plenky a gumove kalhotky temer pored-spise ve dne,v noci obcas spim bez nich,aby si kuze trochu odpocinula,ale spim na igelitovem prosteradle,takze i kdyby jsem se pocural,tak se nic nestane.V utery mi prisly nove gumove kalhotky a take pro moji partnerku.Takze si je vzajemne nasazujeme a uzivame si jejich noseni.Je krasne mit na sobe nasazene plenky a pruhledne celoigelitove kalhotky.A jeste kdyz me pres ne partnerka vzrusuje....

Leskleoteplovač (St, 12. 11. 2014 - 01:11)

Já také použivám plenky jednorazové vezmu si 4 plenky na sebe a mám balík v rozkroku je to přijemné a citim se dobře v bezpeči. Také nosim v oteplovačkach a kombineze zimě.

pavel (Po, 10. 11. 2014 - 08:11)

ja taky nosim plinky s kalhotkama taky se počuravam do plínek a na uklidnuti použivam dudlik i na spaní

miloš (Pá, 10. 10. 2014 - 15:10)

nosím plenky a co má být, nejaci blbečkové mne nedokážou vyřídit, je mi 20 let a co???

utaha (Ne, 5. 10. 2014 - 12:10)

Kargerová z Borovanskýho ,...ty ako kokot by si ma skutočne zaujímal...

Péťa (So, 4. 10. 2014 - 22:10)

Jedno rázové plenky. Kalhoty .dětský pvc overalek a dudlík. To je pro mne absolutní špičkový odpočinek. Neznám nic uklidňujícího. Že se probudím počuraný světší o tom že nervíky skřípou a bez toho všeho tak běhám čůrat a za pár dní jsem totalně nevyspalej nevrlej a hodně unavenej. To mi nebavilo. Tak jsem zkusil napřed . Plenku. Pak jsem protekl. Tak přišli kalhotky. Což bylo na hraně. Tak jsem zkusil pvc overálek a dudlík abych v noci nedrtil zuby. A vse je totalně super. Nestydím se. Teda trošku jo. :-) [email protected]. pa pa pa

Ahoj Mariane! (Čt, 24. 7. 2014 - 15:07)

A diky! Mila

maroš (Čt, 24. 7. 2014 - 02:07)

draha zaliba?! A co je dnes...Zdravím ťa Ja.
Musím jedine súhlasiť s tvojím postojom a názorom,ja osobne plienkový komplet kupujem vo Viedni,mám tam predajňu, kde ma roky poznajú a dopredu si tovar objednám, následne zájdem do malého penziónu,kde si plienku s nohavičkami nasadím,poprípade vymením za suchú a idem do ulíc...

Reklama

Přidat komentář