Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Petr (Pá, 15. 10. 2010 - 22:10)

Opravuju nelíběj...aby si...Je mi 22 let a měl sem v posteli 45 letou ženu. Promilovali sme spolu celou noc a bylo to perfektní. nakonec chtěla semeno nastříkat na bříško, bylo to perfektní, uměla dráždit kulky a pupík.

muž 58 let (Pá, 15. 10. 2010 - 03:10)

Teda nevím, jak komu, ale...Opravuju nelíběj...aby si někdo nemyslel, že je chci ještě líbat...

muž 58 let (Pá, 15. 10. 2010 - 03:10)

Teda nevím, jak komu, ale mě se ty starý vopice vůbec nalíběj...

Rendy (Pá, 1. 10. 2010 - 22:10)

Ahoj, je tu žena do 40 let, která by chtěla mít maldšího partnera? Jsem z Brna a je mi 25 let, jestli máš zájem tak mi napiš na icq 276 452 533.

http://www.vykl (Pá, 1. 10. 2010 - 12:10)

http://www.vykladkaretvt.stranky1.cz/

sluníčko (Pá, 1. 10. 2010 - 11:10)

Starší žena a mladší muž: Může to fungovat?

Téměř jedna třetina žen ve věku mezi čtyřiceti a sedmdesáti se schází s mužem mladším o deset a víc let. Jde o nový módní výstřelek, nebo recept na šťastný vztah?
undefined
Jemu je dvaatřicet let, jí sedmačtyřicet a klape jim to už několik let. Řeč je o Demi Moore a Ashtonu Kutcherovi, pravděpodobně nejslavnějším hollywoodském páru, v němž je žena výrazně starší než muž. Velký věkový rozdíl ve vztahu, kdy je žena starší než její partner, však rozhodně není výsadou potrhlých celebrit. I mezi "běžnými" smrtelníky se stále zvyšuje počet žen, které si užívají se zajíčky. Podle statistik randí s výrazně mladšími muži (o deset let a více) jedna třetina amerických a evropských žen ve věku mezi čtyřiceti a sedmdesáti lety. Navíc výzkumy ukazují, že padesátileté ženy preferují muže ve věku kolem čtyřiceti let.

Preference mladších partnerů však nemá vůbec co dělat se sexuální nenasytností. Starší ženy uvádějí, že na svých mladších partnerech milují větší spontánnost, flexibilitu a smysl pro dobrodružství, který muži ve starším věku většinou postrádají. Na druhou stranu mladším mužům se zase líbí vyzrálost a životní zkušenosti starších partnerek.

Co za tím stojí

Psychologové předpokládají, že za zrušením tabu, kdy muž musel být vždy starší než jeho partnerka, stojí mimo jiné i stále větší péče, kterou ženy samy sobě věnují. Už dávno neplatí, že starší žena ztrácí na přitažlivosti, současné ženy ve středním a starším věku neváhají investovat do kvalitní kosmetiky, značkového oblečení a osobních trenérů. Navíc se řada žen v tomto věku vrací zpátky na "seznamovací trh" po rozvodu. V tomto věku už jsou také ženy většinou materiálně zajištěné, takže nehledají muže s rodinným domem a dvěma auty. Mnohem víc pro ně znamená společnost, cestování a společná zábava.

Mladší muži zase nacházejí ve starších ženách zajímavý protějšek, se kterým mohou mluvit o všem, nemá zábrany, nebojí se experimentovat a v neposlední řadě je i finančně zajištěny.

Může to fungovat?

Psychologové tvrdí, že ve vztahu, kde figuruje mladší muž a starší žena, není naprosto žádný důvod pro zvýšený výskyt problémů. Základem však je najít si k sobě takového partnera, který bude na stejné vlně jako vy. To se týká především představ o "intenzitě" života. Pokud je jeden z partnerů společenský, aktivní a neustále vyhledává nějaké akce, kdežto druhý je uzavřený introvert, lze dříve nebo později očekávat značné problémy. Ty však nejsou způsobeny věkovým rozdílem a vyskytly by se pravděpodobně, ať by byl váš věkový rozestup jakýkoli.

Ke vztahu starší ženy a mladšího muže se pojí celá řada pověr a mýtů. Psychologové z univerzity v Jižní Karolíně se zaměřili právě na ně, když prováděli výzkum se dvěma stovkami párů, kde byl muž výrazně mladší než žena. Mimo jiné zjistili, že obava žen, aby je partner neopustil kvůli mladší ženě, je ve většině případů zbytečná. Výjimkou je však situace, kdy muž touží po dětech a starší žena mu je nechce nebo nemůže dát. Potom pravděpodobnost mužova odchodu k mladší partnerce stoupá.

Na pravdě se nezakládá ani obecně vžitý názor, že starší žena je tou svůdkyní, která "uloví" mladého zajíčka. Mezi dvěma sty respondenty to byli v naprosté většině právě muži, od nichž vzešel první kontakt. Na otázku, jestli má takový vztah smysl a naději na dlouhodobé pokračování, vědci odpovídají, že velká část respondentů výzkumu spolu byla víc než pětadvacet let. Průměrná délka zkoumaných vztahů byla třináct let.
Autor: - Petr Jirsa -

Jarka (Út, 31. 8. 2010 - 10:08)

Je hodne smutne na nasich...Dani je to to nejhezčí co jsem si tady mohla přečíst:o)Jarka

zdenek36 (So, 10. 7. 2010 - 07:07)

Hledám starší ženu na krásné chvíle plné sexu,může být i dominantní.Je mi 36/187/85/18/4,5/svobodný z Ostravy.Sex miluji a mám ho nedostatek.Předem děkuji za odpovědi,[email protected] Zdeněk
731873023

Pavel (So, 10. 4. 2010 - 09:04)

PS: A abych byl konkrétnější, jsem z Jihomoravského kraje.

Pavel (So, 10. 4. 2010 - 09:04)

Ahoj, jsem 17 lety skoro 18 lety kluk, který má rád už dobrých 5 let starší ženy, možná to zní divně, možná ne vzhledem k mému věku. Jsem hodně ompimistický člověk, žádný nervák, vše beru v klidu a s rozvahou…Dokončuji 3 ročník na SŠ a chystám se ještě na jednu SŠ se zaměřením na Informačního technika…Jsem 185 cm vysoký, štíhlé postavy (65kg), krátké hnědé vlasy, modré oči…Jsem sportovní typ, mám rád výlety, cestování, přírodu především … také občas čtu, ale jak to v dnešní době chodí moje práce je především přes PC – to k mému vzdělání…Žena by měla být od 20 do 25 let (+/-). Měla by být také sportovnější postavy to především. (kuřačka – nekuřačko) no kdoví já nekouřím :) … Foto pošlu vážným zájemcům. Pište mi na e-mail [email protected] :) , kde se můžeme více poznat a také prosím s fotkou ať vím s kým komunikuji…Zatím ahoj :)

as (St, 17. 3. 2010 - 22:03)

Jsem 16 lety kluk ktery nabizi svoje telo stihly, trochu vypracovany a celkem pohledny kdo ma zajem at napise na mail
[email protected]

zuzana (Po, 15. 3. 2010 - 17:03)

Je hodne smutne na nasich...krasne povedane....

tak jinak (Po, 18. 3. 2013 - 18:03)

To ti tady tak všichni...A za předpokladu že se ve mě mýlíš?

Martin (Po, 18. 3. 2013 - 18:03)

Nemohu se ubránit dojmu, že...Nejsem ženská.Ale ty to nikdy nepochopíš.

! (Po, 18. 3. 2013 - 18:03)

Já si to uvědomuji velice...To ti tady tak všichni žereme. Zůstává rozum stát nad tím, jak vůbec nedomýšlíte věci do konce a jak se pak po letech všichni divíte a brečíte.

Martin (Po, 18. 3. 2013 - 18:03)

Teď se ti to mluví, ale až...Já si to uvědomuji velice dobře.Bývalá nadřízená mé matky má už 30 let chlapa který je o 15 let mladší než ona.Navíc je to hezká ženská.Znám 3 páry kde je starší žena.Věkový rozdíl 20-30 let.Jestli vytrvám poznám jen jediným možným způsobem.

jinak (Po, 18. 3. 2013 - 18:03)

Nemohu se ubránit dojmu, že nejsi žádný Martin, ale nějaká ženská.

chacha (Po, 18. 3. 2013 - 18:03)

Mě je 27 let a nejlépe si...Teď se ti to mluví, ale až bábě bude táhnout na 60, tak to bude teprve prča. Stačí mi se jen podívat pookolí, těch, kteří mluvili jako ty, znám několik. A nikomu to zatím nevydrželo.

Martin (Po, 18. 3. 2013 - 17:03)

Mě je 27 let a nejlépe si rozumím se ženami okolo 40ti let.Všeobecně.Nejsem žádný gerontofil.Odmala jsem se zajímal o úplně jiné věci než mí vrstevníci,což dokázali nejlépe ocenit lidé o generaci starší než jsem já sám-především ženy.Podle mého názoru se starší žena obává že ve společném životě s mladším partnerem v jeho očích zestárne a najde si mladší partnerku.Mám zkušenosti se slečnami svého věku,ale i se starší partnerkou okolo 40ti let,se kterou jsem žil.Stavět vše jen na sexu je nesmysl.Je třeba vzájemná úcta,respekt a schopnost ke vzájemným kompromisům vedoucím k přátelství a časem i k lásce.Sice bych chtěl mít vlastní děti,avšak čím starší partnerka je,tím menší je šance na založení rodiny.Tuto obět podstoupím abych svému protějšku neublížil.Stárneme všichni a doufám že s ní zůstanu co nejdéle to jen půjde. PS:S tou paní,kterou jsem zmínil,jsme se rozešli z důvodu výše uvedeného.I přesto jsme zůstali přáteli.

42let (Ne, 24. 2. 2013 - 22:02)

5000,- za noc, ale bude plná...A toby Tí bylo jedno že měje 42 let? Tomu 20 letýmu to teda jedno bylo a byl na mně pěkně naštvanej když mu to se mnou nevyšlo

Reklama

Přidat komentář