Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

nový (Út, 17. 10. 2017 - 11:10)

plemky jsou super. když jsem si pročítal příspěvky dostal jsem chut to vyzkoušet. mkoupil pleny a zkusil. nic mi to neříkalo a tak jsem je hodil do skříně. mám často problém že když potřebuji vydržet na malou tak nejvíc musim a nejde to udržet. nedávno jsem tedy před cestou po obchodech oblékl plenku. stále jsem měl blbý pocit že to je vidět, ale převažoval slastný pocit bezpečí. věděl jsem že si můžu ucvrknout anic se nestane. ten pocit byl tak silný že jsem vydržel až domu a suchou ji uklidil. později jsem zkusil lpenu navléknout ve chvíli kdy potřebuji na malou a chtěl jsem zkusit jak se do ní čurá. čekal jsem další hodinu a pul než jsem to pustil. dnes nosim pleny často a je to super.

Jirka (Út, 17. 10. 2017 - 00:10)

Nikdo nepokeca?Napiš mi na adresu [email protected]ád pokecám a můžu Tě seznámit i s jednou plenkařkou, se kterou si dopisuji.

J (Ne, 15. 10. 2017 - 09:10)

Nosím plínky od doby, kdy je měly i naše děti

Karel Lukáš (Po, 9. 10. 2017 - 16:10)

A ty si ich uz mal?Jednou a moc se mi pasovali. Uvažuji že si je zase objednám.

Mm (Po, 9. 10. 2017 - 14:10)

A ty si ich uz mal?

Karel Lukáš (Po, 9. 10. 2017 - 13:10)

Nieje problem ich objednat z...Tak zkus www.moliklub.cz.

Mm (Po, 9. 10. 2017 - 12:10)

Nieje problem ich objednat z Cz, len nechcem hned objednavat cely balik, na skusku by som chcel tak zo dva ks. A to som sa nedopatral kde by to vedeli poslat

Karel Lukáš (Po, 9. 10. 2017 - 12:10)

Aj ja by som ich chcel...Zadej si www.lekarnahartmann.cz. Měli by je posílat i na slovensko.

Mm (Po, 9. 10. 2017 - 12:10)

Aj ja by som ich chcel skusit, len na Sk sa este nepredavaju. Ale v recenziach vyzeraju dobre.

Karel Lukáš (Po, 9. 10. 2017 - 11:10)

Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti se zalepovacími plenkami molicare premium elastic. Ty mají 2 velká lepítka.

M. (Po, 9. 10. 2017 - 09:10)

Nikdo nepokeca?Ahoj Jani, rád bych pokecal. Ale ne takhle veřejně. Třeba po mailu

plienkar (Pá, 6. 10. 2017 - 14:10)

Pozri si e shop ltx.cz daj do vyhľadavača abdul prip omutsu

Karel Lukáš (Čt, 5. 10. 2017 - 00:10)

Souhlasím s vámi co rádi nosíte plíny. Pořád je to lepší než krást fetovat a hrát automaty. Nikomu tím neubližujete.

Ajajaj (St, 4. 10. 2017 - 14:10)

Pokud máte rádi obrázky na plínkách zkuste www.abuniverse.com .... Je vidět, že se o nás zajímají, bohužel jsou že zahraničí. :( Není tu obchod Abdl z dobrého důvodu. To je díra v trhu jenže kdo má odvahu že. Sorry za chyby píšu z mobilu

A (Po, 2. 10. 2017 - 16:10)

Používám jednorázovky...Vyzkoušela jsem jednorázovky depend. Ty jinou značku nepouživáš.

Pavel (Pá, 7. 5. 2021 - 11:05)

Ahoj já používám látkové plinky rád bych si s tebou popovidal

Mm (Čt, 21. 9. 2017 - 14:09)

Uz ste niekto skusali plienky Molicare elastic? Z jednym lepitkom.

Plenkar (Čt, 21. 9. 2017 - 13:09)

Nikdo nepokeca? Jajino,...tak jsem se zase nechal vyprovokovat. Taky rad pokeca o plinach a jejich noseni s mladymi lidmi, kteri poznali jejich vyhody a oblibili si je. Skoda, ze se v Cechach nevyrabi a bezne neprodavaji ty klasicke celoigelitove plenkove kalhotky, ktere dnesni mladi nemeli moznost poznat a neprisly s nimi do kontaktu ani jejich mamy. Protoze se dnes koupi velice kvalitni latkove pliny, ktere jsou v tech igelitovych kalhotkach mene napadne, nez jakekoliv jednorazovky. Ja si o tom rad napisu s nekym, kdo ma pres ty jednorazovky nasazene i ty igelitove/gumove/ kalhotky, coz se treba v USA nosi bezne, protoze jednorazovky protekaji a nejsou spolehlive. Takze kdyz se pres ne nasadi ty gumove kalhotky/musi ty jednorazovky ve vsech smerech prekryvat a mit i tesne gumicky/, tak potom eliminuji to protekani a prodlouzi dobu noseni tech jednorazovek a vyuziti jejich ssavosti na 100%. A tez zadrzi zapach, at uz strevni plyny, nebo vypary z exkrementu. Tento tyden jsem si objednal za skoro 350 Euro celoigelitove a latexove plenkove kalhotky ruznych strihu,tak se tesim, az mi prijdou. Skoda, ze se nedaji koupit v Cechach, ale vzhledem k oblibe jednorazovek by se tu ten vyrobce neuzivil. A take tu dodnes vladne takove nedobre podvedomi o plinach a vsem okolo, neda se tu koupit ani kvalitni igelitove prosteradlo a o vsech tehle vecech tvrdi, ze obsahuji ftalaty, ktere jsou pry rakovinotvorne a nosenim plen se muzum prehrivaji varlata a tim se snizuje mnozstvi spermii. Ja si davam pliny uz od mladi/od puberty/ a nikdy jsem s kvalitou semene problemy nemel. No co cekat, kdyz je i v rumove tresti neco, co zpusobuje rakovinu. Hlavne, ze lidi kouri a chlastaji- to je zdrave, protoze z toho stat ma penize. Ale co si vezme na plenkarich? Jen jim to zdani 20ti %, pritom vsude ve svete, tedy krome Nemecka, kde to je 19%, jsou vsude tyhle veci bud uplne bez dane, nebo max 5%. No tak se ozvete vsichni, kteri pouzivate i celoigelitove plenkove kalhotky. Jestli je mate z dedictvi, objednali jste si je na dobirku az z Tramtarie, nebo je v noci ukradli u sousedu z pradelni snury. Smejete se, ale nejvic se krade luxusni damske pradelko, puncochy, puncocchace a prave take gumove kalhotky i ciste a zachovale latkove pliny. Neverili byste, jak se kolemjdoucim staci hlava a oci k pradelni snure, kde mam u svoji tety povesene k ususeni nekolik velkych osuskovych latkovych plen a 2-3 gumove kalhotky. Lidi se o pleny proste zajimaji ale nepriznaji to. Proto vsechny ty prispevky o plinach, co jsou na Doktorce, ctou temer vsichni a ti kteri svoji formu zavisti, ze nekdo si noseni plen uziva a on nemuze, proto pisou takove hanlive prispevky. Zavidi nam pleny, chudaci.

Martin (Čt, 21. 9. 2017 - 12:09)

Nikdo nepokeca?Nikdo nepokeca? Jajino, mailuj na [email protected]. Pokecám o tom rád.

Mp (Út, 19. 9. 2017 - 22:09)

Zkus id slip maxi. Je to paráda.

Reklama

Přidat komentář