Reklama

Děti a punčocháče.

Jirka (Pá, 28. 9. 2018 - 10:09)

42.Takže pán řidící.

Sandra (Pá, 28. 9. 2018 - 05:09)

A kolik mu je?42.

Jirka (Pá, 28. 9. 2018 - 00:09)

Mému mladšímu bráškovi...A kolik mu je?

Jana (Čt, 27. 9. 2018 - 21:09)

Ano už nosíme ,růžové, na to sukny dlouhé tričko a růžovou vestičku.

Sandra (Čt, 27. 9. 2018 - 11:09)

Mému mladšímu bráškovi se líbí nosit silonky a teď jak se ochladilo, tak si je včera a dneska vzal pod kalhoty i do školy.
Řekla jsem mu, že kdyby náhodou měli nečekaně v rámci suplování tělocvik, tak s tím bude mít asi trochu problém. :-D
Ale co, to je jeho věc.

Marek (St, 26. 9. 2018 - 20:09)

Ahoj Franto, spolužák měl matku doktorku a musel nosit punčocháče taky. Prakticky od podzimu do jara, až do devítky. Nikdo se mu ale nesmál. Naopak ho všichni spíš litovali, když byl jen jediný v šatně v punčocháčích, přestože je i jiní nosili, ale ne když byl tělocvik.

Viktor (Pá, 7. 9. 2018 - 08:09)

Do dvaceti jsem musel nosit...Ja si myslím, že hovorí pravdu. Pri intelekte, ktorým sa predviedol pri písaní príspevku je možné, že aj dnes majú na koberci bobky. V tomto prípade by som poradil, že igelitové vrece je výhodnejšie. Bobky stačí vysypať a môžeš pokračovať.

Keesha (Čt, 6. 9. 2018 - 11:09)

Do dvaceti jsem musel nosit...Na koberec ti možná bobky nepadaly, ale v hlavě máš místo mozku dost solidně nasráno.

Boban (Čt, 6. 9. 2018 - 10:09)

Do dvaceti jsem musel nosit punčocháče, aby mi hovna nepadaly na koberec.

Míra (Čt, 6. 9. 2018 - 10:09)

Já je také musel nosit do devítky. Pak jsem je nenosil. Po vojne jsem náhodou objevil pánské punčocháče a ze zvědavosti sem si je koupil. Mám je šatníku do teď.

Franta (Út, 4. 9. 2018 - 09:09)

Já jako kluk punčocháče nosil do konce devítky a pak taky na učňáku, ale jenom na sport a běhání venku. Teďkom na křečové žíly.

Jana (Po, 3. 9. 2018 - 09:09)

Zajímavá reklama na punčocháče

Chlapecké punčocháče

Pokud chlapec není zrovna příznivcem nošení punčocháčů, s barevnými motivy od nás ho jistě lehce k jejich oblékání přesvědčíte. Vyberte si z naší nabídky. Je libo pruhované, se zvířátky, s motivem fotbalového míče nebo jednobarevné? Se širokými, nebo naopak úzkými proužky? Bavlněné nebo bambusové?

LUKÁŠ (Čt, 30. 8. 2018 - 15:08)

Taky jsem zažil lechtání přes punčocháče.
To mi bylo 6 a mám dva starší sourozence v té době jim bylo 9 a 11 let. Jeden den jsme si hráli no a ten 11ti letý mi najednou z ničeho nic vyzul papuče a polechtal mne na šlapkách. Jasně zasmál jsem se, ale to jsem nevěděl co mne čeká. Honzík mi obul zpět papuče a odvedl mne do koupelny. Honzík (11) a Vašík (9) mne odvedli do koupelny a položily mne na dlažbu. Koukal jsem na ně co to dělají Honzík mne přidržel a Vašík mi vyzul papuče a stáhl ze mne tepláky.
CHtěl mi svléknout i punčocháče, ale já se začal škubat a tak mne Honzík přidržel no a Vašík mne začal lechtat na chodidlech přes punčocháče no to víte začal jsem sebou škubat a smát se no a po nějaké době jsem se počůral. Když to kluci viděli tak mne pustili a oblékli mi zpět tepláky a obuli papuče a odešli se smíchem do pokoje no já se dal do hromady a uklidnil se. Přišel jsem do pokoje za klukama a ptal se jich proč mi to udělali a oni jen pokrčily rameny hmmm. Nšim jsem nic neřekl aby neměli problém no a od té doby to už neudělali.

Tomáš (So, 18. 11. 2017 - 12:11)

!To pochopitelně ano, pokud ovšem to dotyčného Pavla nerajcuje. Ale kdyby tomu tak bylo, měl by si jít s plínkama na jiné fórum a tady ponechat diskuzi těm, co píší a diskutují příspěvky na téma punčocháčů.

Ja (Út, 14. 11. 2017 - 12:11)

spíš potupné!

tom (Pá, 3. 11. 2017 - 21:11)

Pavle no vzhledem k tomu, ...spíš potupné

Tomáš (Pá, 3. 11. 2017 - 20:11)

S punčochama nesouvisela...Pavle no vzhledem k tomu, že jsi psal, že i když jsi nebyl příliš vzpurný, přesto jsi dostával plínku mezi nohy až téměř do občankového věku, lze z toho snadno odvodit, že jsi nějak a proti něčemu vzpurný byl a plínku jsi dostál buď abys byl pokořen, nebo eventuálně, že to nějak souviselo s punčocháčema. Jinak na tom není až tak nic špatného pokud to měla být prevence proti znečištění postele náhodnou příhodou a v tom věku možná babička nechtěla mít postel od spontánního či cíleného výronu. Jinak není opravdu běžné dávat klukovi plínky. I když punčocháče nosit není vůbec nic zavrženíhodného

Martina (Pá, 3. 11. 2017 - 14:11)

Máme dvě holky a kluka, kluk je nejmladší tak často donáší věci po holkáck a i punčocháče když jsou neutrálnější a ne na první pohled holčičí. nestěžují si, že by jim punčocháče padaly nebo něco takového když jim vyberu vhodnou velikost. Už je teď měli i do školy a nepřišli, že by se jim někdo smál ve třídě jich je víc s punčocháčemi. Nějaké body jsem jim dávala dokud nosili pleny, od té doby už ne a asi by to ani nechtěli.

Renata (Pá, 3. 11. 2017 - 12:11)

Tahle kombinace není cizí...Tak hlavně se to dává dětem co nechtějí nosit punčocháče. Za mě je lepší než aby muselo dítě být v overalu. Nepřehřívá se tak a na přebalování je to pro rodiče také lepší.

Petr (Pá, 3. 11. 2017 - 06:11)

Punčocháče a body na tom...Tahle kombinace není cizí ani mně. Punčocháče ani body samozřejmě nenosím nějaké ozdobné ani krajkové ale úplně obyčejné. Nevím proč by měly být tyhle dva typy oblečení jen typicky dámské.

Reklama

Přidat komentář