Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

voki190789 (St, 19. 4. 2017 - 12:04)

Pred casem jsem musel...Taky jsem rád,že jednorázové pleny ABRI FORM M4 pro nás inkontinentní jsou . Z počátku jsem se styděl , ale musel jsem si zvyknout a nosím je již 11 roků (od svých 16i let ) , neboť jsem po úrazu paraplegik a inkontinentní . Vím , o čem Karle píšete a plnně Vás chápu .

Dan (St, 19. 4. 2017 - 10:04)

Já mam hrozně rád ,když se vykajdím a vyčůrám do plíny a potom v tom hodně dlouho sedím.Kdyby ste viděly jak to po tom vypadá.Mě to vzrušuje.Rád si nad tim honim pindíka.Nejlepší je zabořit ruku do plíny,Vybrat co největší množství směsi a potom si tou rukou honit,Když stříkám tak se mi zbarví ruka do takové barvy,že je to pro mne o to větší slast

J (Út, 18. 4. 2017 - 23:04)

Kam spěje tohle téma? Co nejošklivěji to tu znepříjemnit podrobnými popisy nechutností?Nebo s prostě jen svěřit, že nosíme plínky?

Plenkar (So, 15. 4. 2017 - 15:04)

Dnes jsem se odhodlal a vzal...jsem tolerance sama,ale tohle je hnus fialovej! Jiste,ze vim i o kaviaru,ale ikdyz si davam pleny,tak hlavne na pocurani,nebo na ejakulat, ale pokud na me jde velka potreba,tak se snazim,aby neskoncila v plinach. Takovi labuznici by snad meli mit i nejake svoje stranky, protoze po precteni ztracim chut k jidlu. Na hubnuti dobry.

Perverzní praso (So, 15. 4. 2017 - 14:04)

Dnes jsem se odhodlal a vzal jsem na sebe před obědem plénu.Sedl jsem na gauč k přítelkyni a začal srát.Po chvíli začala přítelkyně řešit, že smrdim.Řekl jsem,že jsem se před chvíli posral.Skončilo to tak,že jsme si mé ho na roztíraly po obličeji. Ach

J (So, 15. 4. 2017 - 08:04)

Není nad klasiku, bílé látkové plenky jako dřív, ne nějaký papírový odpad

(Ne, 2. 4. 2017 - 17:04)

syn nosí ty se šmoulama z berta . nevíte jestli se dělají i pro dospělí aby jsme ladili ?

raulik (Ne, 2. 4. 2017 - 09:04)

abdl.cz

raději ne (Ne, 2. 4. 2017 - 08:04)

Celý víkend sám doma!!! Nakoupil jsem jednorázovky a pěkně si užívám !!! Čůrání , sraní a honička !!!

Tomik (So, 30. 6. 2018 - 00:06)

já mám 16 let když jsem doma tak si dám plinku sám si je kupuju většínou abena tena obcas drynites nebo i seni je to přijemne mit plenku mezi nohama je to fajn i u kompu kdyz programuju nebo hraju zacal jsem ve 12ti kdyz jsem si koupil plenky velikosti 6+ a strasne se mi to zalibilo rodice ale o tom zatim nevi

Ja (Pá, 16. 11. 2018 - 02:11)

Ahoj, klidne mi napis [email protected]

Karel (Čt, 30. 3. 2017 - 23:03)

Pred casem jsem musel podstoupit plastiku mocoveho mechyre a asi tri mesice jsem mel zavedenu permanent. cevku.Nic prijemneho,ale da se to vydrzet.Kdyz mi ji vyndali,dali mi do kalhotek plenku a poslali me domu.Myslel jsem,ze to nepreziju.Doma jsem s hruzou zjisti,ze plenka je mokra,hruza.Zkousel jsem to bez plenek,ale byl jsem porad mokry.Chvili mi to trvalo,nez mi doslo,ze jsem sice v poradku,ale inkontinentni.No takjsem si musel zacit zvykat na plenky.Ccitil jsem se ponizene a trapne.Pomalu jsem si zacal zvykat a dnes si bez nich nedovedu svuj zivot vubec predstavit.Normalne pracuji a ziju a jsem moc rad,ze plenk.kalhotky jsou bez problemu k sehnani.Citim se skvele.

plínkař (St, 27. 6. 2018 - 08:06)

rád nosím pleny , jsem už starší a líbí se mi pěkná boule v rozkroku i několik plen najednou. [email protected]

Mm (St, 22. 3. 2017 - 13:03)

V pamperskach ani v jinych...V ktorom ústave sa liečiš?A ako je možn?,že máš prístup na net?

Pavel (St, 22. 3. 2017 - 11:03)

Ahoj je mi 11 uu skoro 12 strasne me vzrusujou pleny a bojim se to rict rodicum a stydim si je sam koupit dekuji za odpoved

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Neboj.Pliny které nosiš.Taky si je kupuju sám v drogerii nebo v obchoďe je to příjemný a pak si je dám.Chodim do sauny a dávám si plinku mezi lidi a je to přijemny nedávají to najevo

Jary (Po, 18. 6. 2018 - 13:06)

Rad nosim plinky byl po hypnoze neudrzim moc v plinkach je krasne

J (Čt, 24. 5. 2018 - 01:05)

Ahoj taky mám takovou...Já taky

m (St, 23. 5. 2018 - 01:05)

Ahoj hledám kluka od 15 do...Ahoj taky mám takovou zálibu

Plenkar (Ne, 5. 3. 2017 - 13:03)

Jsem občasný plenkař a do...V pamperskach ani v jinych jednorazovkach zapach z pokadeni nejde utajit.Musi pres ne byt nasazenevysoke celoigelitove kalhotky,nebo tesne latexove kalhotky.Jedna znama plenkarka z Pribrami ma v celoigelitovych kalhotkach misto gumicek v pase a v nohavickach kaloun,ktery si po jejich nasazeni pres pliny pevne stahne a zavaze.A tohle opatreni zachyti skoro 100% zapachu.Ale chce se to po nehode pohybovat jen minimalne a zvolna-neohybat se!A s pripadnymi vetry odejit do nejakeho malo navstevovaneho kouta obchodaku a tam je opatrne nechat vyvetrat.Lepsi radu nemam,snad jedine nafukovaci analni kolik,ale jeho caste zavadeni a natlakovani poskozuje sverac konecniku a ten prestava tesnit a je zadelano na pruser.Ne do plen patri jen pocurani,ejakulat a posevni sekret,nebo sperma ktere po nechranene soulozi vytaka z pochvy.Pripadne menstruacni krvaceni,ale jen s vlozkou,nebo velkou anatomickou inkontinencni plinou.Ta je dobra i na noc protoze je hodne siroka v rozkroku a vzadu prekryva cely zadecek,takze neprotece a kdyby snad,tak vse zachyti gumove kalhotky.Vsechny moje byvalky si je tajne i mene tajne pri svych dnech pujcovaly.A protoze milovani nebylo mozne,tak me musely za ten tyden nekolikrat vydrazdit az k ejakulaci take pres pliny a pres gumove kalhotky.To se mi moc libilo,ze mame oba na sobe gumove kalhotky a hladime se pres ne navzajem.A pak me musela vymenit zavlhle pliny s mokrymi nazloutlymi skvrnami od spermatu za vonave a suche,ale pritomuz jsem uz opet mival pevnou erekci a chtel ho vyhonit znovu.Tak po techto zkusenostech mi to udelala 2x za sebou do jednech plen,nez me prebalila.No a kdyz jsme to takhle delali treba na navsteve,ja mel malo plena nemohli jsme je verejne susit,tak mi pred drazdenim penisu po ztoporeni poodsvlekla pliny i kalhotky a nasadila mi kondom a pleny upravila zpatky.No pak me onanovala rukou 1-2x i 3x a ejakulat skoncil v kondomu.Kdyz mi ho potom sejmula,tak si sperma zalibne prohlizela.Nekdy mi rikala,ze ho mam moc malo,ze jsem urcite tajne onanoval.Ty hratky s kondomem byly taky hezke.

Reklama

Přidat komentář