Reklama

Gamblerství

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 11:10)

...a pak to stejně prohrajes všechno a pak se citis jako největší troska. Ta výhra je jen malé (dočasně) vítězství v jiz prohrané válce. :-(Bohužel tak to je. My možná jednou vyhrajeme, jenže vyhrané peníze stejně nepoužiheme na normální věci, ale prosustrujeme je v gamblu. Takže výhra je stejně ve výsledku budoucí prohrou.

gulak (So, 6. 10. 2018 - 10:10)

Vyhraná bitva není vyhraná...Tak to je samozřejmé,já zasponzoroval takhle někomu roční plat,Víš jak prostě vyhraješ a cítíš se jak někdo

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 09:10)

Vyhraná bitva není vyhraná válka. Ve výsledku Tipác oskubal Tebe (samozřejmě i mě)

gulak (So, 6. 10. 2018 - 08:10)

Gulaku ano věřím Ti to,...40 dní , další malé výročí, nikdy bych neřekl, že dojdu tak daleko.Kamile chybí mi taková radost ze života,taková jak když vyhraješ sázku a říkáš si jo si dobrej, jo fakt jsi dobrej oškubal jsi tipáčJo ted si můžu říkat jo jsem dobrej nedal jsem tipáči ani korunu 40 dní, ale ta euforie se nějak nedostavuje.

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 04:10)

Gulaku ano věřím Ti to, Peter má výhodu v tom, že má koníčky, děti, manželku, má možnost hraní nahradit smysluplnější aktivitou. U tebe by to chtělo také najít něco co by Tě bavilo, něco co si v minulosti dělal rád, aby si vyplnil ten volný čas, který teď máš. Není to lehké, sám to vidím co nejsem s přítelkyní, tak mám najednou moře volného času, který mám také problém nějak inteligentně využít (a to jsem podle mne dost aktivní člověk). Jak říkáš - práce - nákup - domácnost - práce - nákup - domácnost, mezitím nějaký ten sport, houbaření, cestování, apod.Ale Gulaku bojuj dál jako doteď. Ke hře Tě nutí teď Tvá závislost, když si zahraješ opět vše prohraješ a budeš se cítit opět hrozně. Drž se chlape!

gulak (Pá, 5. 10. 2018 - 17:10)

Ahoj Peter a Gulak,jsem...Kamile bohužel máš pravdu,ztratil jsem koníček,zatím jak všichni píšou jdu den za dnem,ale vlastně stojím na místě,jdu do práce z práce a nic ,čekám na další den,sice abstinuji ,ale je to takové nijaké,bojím se že sebe zklamu a začnu znovu hrát,já za těch skoro 40 dní se necítím líp,připadá mi že stojím na místě i když dny ubíhají,hledám co by mě zabavilo

Kamil570 (Pá, 5. 10. 2018 - 12:10)

Ahoj Peter a Gulak,jsem rád, že se oba držíte. :-)Peter, tak jasný, že to bude trošku houpačka, kdy se budou střídat dobre dní s tima horsima. Deset let je sakra dlouhá doba a nejde vše bohuzel napravit za pár mesicu. :-( ale hlavní je, že si začal abstinovat a pomalounku,polehounku vše napravujes. Důležitý je, že máš náhled na svůj problém a cíl (splatit hypotéku dřív). Tak držím palce ať že 137 dní je rok, z roku pět, z pěti dvacet :-)Gulagu taky gratuluju, jak to je pro Tebe asi teď tvrdé (ztratil si svůj koníček) tak suprově bojuješ. Není to lehké, to věřím. Brzy přijde výplata a z té minulé si nenechal sazkovkam ani korunu - paráda. Jestli jsem to dobře pochopil,tak Ty si hral cca tři roky. Koukni na Petra, ten v tom lítám deset let a daří se mu abstinovat. Tak věřím,že i Ty máš pevné nervi a zvládneš to :-)Všem hezký víkend, snad vyjde to slibované Babí léto ;-)

peter81 (Pá, 5. 10. 2018 - 11:10)

Keď viac ako 10 rokov gemblis tak za 4,5 mesiaca sa nedá všetko do poriadku,ale začne sa dávať do poriadku. Je to asi také pre mňa najťažšie obdobie kedy tvoje najbližšie okolie začína registrovať tvoju abstinencii a že to myslíš vážne a na druhej strane sa pýtajú prečo až teraz som sa uvedomil. A je ťažko vysvetľovať niekomu kto nepozná závislosť na hazardu prečo až teraz. Aj včera sa do mňa manželka navazala, veľa veci mi vyčítala aj nevyberaným spôsobom čo ma mrzí ale nemôžem sa jej čudovať. V tomto čase je dôležité si uvedomiť aj keď to znie sebecky že neabstinujem kvôli nej ani deťom,ale kvôli sebe. Ale áno pracovne, aj v mnohým súkromných veciach,finančných sa začína vracať život do normálnych koľají.

gulak (Pá, 5. 10. 2018 - 10:10)

Ahojte dnes 137 deň bez...39 Peter jsi dobrý ,život se ti asi vrátil do normalu

peter81 (Pá, 5. 10. 2018 - 09:10)

Ahojte dnes 137 deň bez hazardu.

Ano (Pá, 5. 10. 2018 - 06:10)

A příšte jinde než na těchto stránkách. Anoooo

jojo (Pá, 5. 10. 2018 - 06:10)

Ahoj holky...asi takto..?

koukni (Pá, 5. 10. 2018 - 06:10)

A rešení sexuálních problémů nezavinenych ani z jedním z partnerů resit nikoli chemii ale zivocisnym teplem proti prime finanční plate !Klasický nákup služby ! Nikoli v rámci skupiny kde je riziko závislosti na úrovni a budoucich požadavcích náčelníka skupiny.Ahoj .

Ano (Pá, 5. 10. 2018 - 05:10)

Modlím se za Vas skrze Ježíše, který spolu se svým Otcem a Duchem svatým v jednotě panuje.

Proc ? (Pá, 5. 10. 2018 - 04:10)

Slovem a dohodou (domluvou)se totiž dostavam. K jinemu rešení než je kriminál nebo ústavy.

k zamysleni (Pá, 5. 10. 2018 - 04:10)

Alternativa proc ?....Způsob rešení.!SLOVO

k zamysleni (Pá, 5. 10. 2018 - 04:10)

Bez si k tem,ke kterým patříš. .......necistym ,darebáku. .Muže to tak byt...To byl tedy zase SEN

k zamysleni (Pá, 5. 10. 2018 - 04:10)

Křeslo neee,pevnější židli. .Aha ...

k zamysleni (Pá, 5. 10. 2018 - 04:10)

Společenska záruka. .....On se sice dopustil hanebneho jednání, ale měli bychom to s nim ještě zkusit ...co říkáte ???

k.zamysleni (Pá, 5. 10. 2018 - 04:10)

Oheň v přírodě. .....dřevo ,vítr. ..Jaterní Ohen. ...Štitna zlaza...,(Játra, ledviny)

Reklama

Přidat komentář