Reklama

NOHA V SÁDŘE

Anonym (Út, 17. 9. 2024 - 15:09)

Dobrý deň,

na utorok 24. septembra 2024 vyhlasujem v Bratislave na námestie Slobody referendum o vzniku nového štátu Slovansko. Vznikol by iba v záujme obyvateľov Slovenska, Českej republiky, Poľska, Ukrajiny a Maďarska, pretože časť územia daných štátov by bola práve na území nového štátu Slovansko. V našom záujme je mať bezpečnú Európu. Navrhuje sa medzinárodné označenie štátu SU, medzinárodná telefónna predvoľba 00384 alebo +384. Úradný jazyk slovančina zložený zo slovenčiny a z češtiny. Štátna vlajka by mala byť podobná skôr tej Srbskej obsahujúcej obojhlavú orlicu odkazujúcu na Sliezsko a tiež kríž. Takže vrchný pruh červený, prostredný modrý, dolný biely. Pretože by štát nebol dočasne v Európskej únii vznikla by štátna hranica, pre vstup by postačil preukaz EÚ a obyvateľom Slovanska by bol vydaný nový doklad a cestovný pas. Vznikla by aj mena slovanský zlatý a menší groš. Záujem je o kurz 1 Sz za 3,75 až 4,25 Kč. Do budúcnosti vzniknú webové stránky v češtine, v slovenčine, v poľštine, v ukrajinčine, v maďarčine av angličtine pre záujemcov a čitateľov. Reakizácia v nasledujúcich 12 rokoch. Veľkosť štátu podobná Českej republike a Slovensku. Väčšinu obyvateľov by tvorili Poliaci a Ukrajinci. Hlavné mesto Krakov. Prezidentom republiky by bol krátko tak na 18 mesiacov starosta mesta. Po dobu 4 až 5 rokov by zmeny pre obyvateľov boli minimálne, veríme, že táto zmena by väčšine ľuďom zmenila život. V Ostrave bude referendom neskôr až sa situácia upokojí. V prípade záujmu o ďalšie potrebné informácie ma neváhajte kontaktovať na WhatsApp.

Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

😂😂😂 pitomci

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 14:09)

☠️ VAROVÁNÍ JDE O PŘÍSPĚVEK VELMI ZÁVAŽNÝ ČESKÁ REPUBLIKA NEBUDE NIKDY SOUSEDIT S PÁTÝM STÁTEM SLOVANSKO A SLOVENSKO NEPŘIJDE O STÁTNÍ HRANICI S POLSKEM A UKRAJINOU JAK JE V PŘÍSPĚVKU UVEDENO. VZNIK STÁTU JE VELMI SLOŽITÝ PROCES A SPAMÉR TOHO NEMŮŽE DOCÍLIT. NA NEEXISTUJÍCÍ MĚNU SLOVANSKÝ ZLATÝ PROTO DEJTE POZOR POKUD BY SE NÁHODOU OBJEVIL, ALE PRAVDĚPODOBNOST JE MINIMÁLNÍ. ČÍSLA VE FORMÁTU +384 000 000 000 - +384 999 999 999 NEBUDOU EXISTOVAT JDE JINAK O SCAM VOICE / SMS. TÝPEK JE ZE STŘEDNÍCH ČECH - JIHOZÁPAD. 

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 15:09)

Ty máš zase dost úchyle.

Default User Image
Idanuts (Čt, 19. 9. 2024 - 19:09)

Zajímavé je, že tyhle 3,14choviny píšete sám pane Němče psychologická léčebna by Vám pomohla.

Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 21:09)

To píšeš ty psychopate h Břeclavi co tu furt loudíš o sádrování a nebo vyhrožuješ druhým.

Default User Image
Ladislav Němec (Po, 16. 9. 2024 - 13:09)

☠️ Vážení čtenáři, na adrese: Husitská č.p. 1050 č.o. 7 Žižkov, 130 00 Praha 3 se doopravdy zdržuji. Bohužel mě ten šmejd dopadl. Již včera večer kolem 22:30 hod. tu byla policie a ráno v 6:50 hod. také. Doopravdy mi zbývá pár dnů. 

Default User Image
Ladislav Němec (Po, 16. 9. 2024 - 14:09)

Já jsem ale přeci v Ostrově a čekám už několik měsíců na ty oblastní inspektory se všelijakými obálkami co ten psychouš z Břeclavi posílá všude možně. Tak zatím pá 🤟

Default User Image
Idanuts (Ne, 15. 9. 2024 - 15:09)

Ahoj,

prosím pokud někdo potřebujete poradit ozvěte se na idanuts{at}seznam.cz a zde vše dokážeme probrat. Bohužel samozřejmě mi zde p. Hřebíčík bude vyhrožovat ať si ředidlem namočím hadr a dám kolem huby přeje mi úspěšnou sebevraždu, ale kriminální policie už je na tohoto šmejda připravená.

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 15:09)

Tak vyhrožuješ tady jenom ty. Smrtí, policií,soudy,kriminálem . To že máš schízu jak poleno, jsi úchyl a děláš podvody není nic nového a ví se to o tobě dlouho. 

Default User Image
Idanuts (Po, 16. 9. 2024 - 13:09)

Hele ty vychytralej mozku,

dolož okamžitě, že jsem podvodník jo a začni se fakt klepat hrůzou protože tebe fakt čeká životní peklo jestli si tě najdu tak ti tak rozšvihám držku, že tě vlastní máma nepozná jsi zmrd a zmrdem bohužel zůstaneš za mě jsi Ladislav Němec který v životě nikdy ničeho nedosáhne!

 

Ladislav Němec

Husitská 1050/7

130 00 Praha 3 - Žižkov

Fakt se těš na osobní návštěvu ještě v tomto týdnu! 

Default User Image
Ladislav Němec (Po, 16. 9. 2024 - 14:09)

Nekázal si tu druhým o vyhrožování a nadáváním ?  Nemáš trošku už chabrus nervy, pošuku podvodnický úchylný ? Dej si vlažný mezi nohy, to zabere 🤣

Default User Image
Kristý (So, 14. 9. 2024 - 19:09)

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost. Včera mě při cestě z práce srazilo auto. Odnesly to obě nohy a protože jsem se na ně nemohla postavit, tak mě sanitka odvezla do nemocnice. Rentgeny ukázaly, že mám zlomené obě kosti v obou bércích a naštípnutý levý kotník. Dostala jsem na obě nohy vysoké sádrové dlahy a nechali si mě v nemocnici s tím, že se uvidí, jak bude vypadat rentgen a otok dnes. Dnes ráno mě teda vyšetřili a rozhodli, že operace nebude potřeba a léčba bude konzervativní. Na sádrovně mi tak dodělali klasické cirkulární sádry na obou nohách a nachystali mi vozík. Jakmile sádry trochu zatvrdly, tak mi pomohli na vozík a lékař mi jen sdělil termín kontroly, dal recept a vyvezli mě na chodbu. Musela jsem zavolat příteli, aby pro mě do nemocnice dojel a pomohl mi na tom vozíku. Je to teda pěkné utrpení a hodně složité se s těmi sádrami nějak pohybovat. Doma mi pomohl z vozíku na gauč a od té doby vlastně ležím. Vůbec nevím, jak to budu dělat s toaletou. Sama se tam prostě nedostanu. Přemýšlím, že bych prostě nosila plenky. Je tu někdo s podobnými zkušenostmi? 

Anonym (So, 14. 9. 2024 - 20:09)

Jdi do prdele úchyle.

Default User Image
Idanuts (Ne, 15. 9. 2024 - 15:09)

S radostí až přestaneš Ty tak já také.

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 15:09)

No vidíš jak se umíš hezky přiznat a ani to nebolelo 🤟😂

Default User Image
Kristý (So, 14. 9. 2024 - 19:09)

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost. Včera mě při cestě z práce srazilo auto. Odnesly to obě nohy a protože jsem se na ně nemohla postavit, tak mě sanitka odvezla do nemocnice. Rentgeny ukázaly, že mám zlomené obě kosti v obou bércích a naštípnutý levý kotník. Dostala jsem na obě nohy vysoké sádrové dlahy a nechali si mě v nemocnici s tím, že se uvidí, jak bude vypadat rentgen a otok dnes. Dnes ráno mě teda vyšetřili a rozhodli, že operace nebude potřeba a léčba bude konzervativní. Na sádrovně mi tak dodělali klasické cirkulární sádry na obou nohách a nachystali mi vozík. Jakmile sádry trochu zatvrdly, tak mi pomohli na vozík a lékař mi jen sdělil termín kontroly, dal recept a vyvezli mě na chodbu. Musela jsem zavolat příteli, aby pro mě do nemocnice dojel a pomohl mi na tom vozíku. Je to teda pěkné utrpení a hodně složité se s těmi sádrami nějak pohybovat. Doma mi pomohl z vozíku na gauč a od té doby vlastně ležím. Vůbec nevím, jak to budu dělat s toaletou. Sama se tam prostě nedostanu. Přemýšlím, že bych prostě nosila plenky. Je tu někdo s podobnými zkušenostmi? 

Default User Image
Kristý (So, 14. 9. 2024 - 19:09)

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost. Včera mě při cestě z práce srazilo auto. Odnesly to obě nohy a protože jsem se na ně nemohla postavit, tak mě sanitka odvezla do nemocnice. Rentgeny ukázaly, že mám zlomené obě kosti v obou bércích a naštípnutý levý kotník. Dostala jsem na obě nohy vysoké sádrové dlahy a nechali si mě v nemocnici s tím, že se uvidí, jak bude vypadat rentgen a otok dnes. Dnes ráno mě teda vyšetřili a rozhodli, že operace nebude potřeba a léčba bude konzervativní. Na sádrovně mi tak dodělali klasické cirkulární sádry na obou nohách a nachystali mi vozík. Jakmile sádry trochu zatvrdly, tak mi pomohli na vozík a lékař mi jen sdělil termín kontroly, dal recept a vyvezli mě na chodbu. Musela jsem zavolat příteli, aby pro mě do nemocnice dojel a pomohl mi na tom vozíku. Je to teda pěkné utrpení a hodně složité se s těmi sádrami nějak pohybovat. Doma mi pomohl z vozíku na gauč a od té doby vlastně ležím. Vůbec nevím, jak to budu dělat s toaletou. Sama se tam prostě nedostanu. Přemýšlím, že bych prostě nosila plenky. Je tu někdo s podobnými zkušenostmi? 

Default User Image
Idanuts (Út, 10. 9. 2024 - 08:09)

Ahoj, nabízím již od roku 2011 dobrovolnou fixaci ruky od 550,-- Kč nebo nohy od 650,-- Kč všem od 18 let. Více informací na [email protected]. Lidem kteří Tě zde od kontaktování budou odrazovat raději ignoruj v životě ničeho nedosádli a ani nedosáhnou, naopak si pod sebou vytváří propast do které snad jednoho dne navždy spadnou a doufám, že jim nikdo nepomůže. V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. Vše bude probíhat přímo v nemocnici na sádrově. Jen poprosím dát vědět minimálně dva týdny předem. K areálu nemocnice jezdí z obou stran regionální autobusy. Z Brna sem trvá cesta nějakých 90 minut. Sádru Ti uděláme do 20 minut. Přijít můžeš jen ve všední dny buď dopoledne mezi 8-11 hod. nebo mezi 13-19 hod. dříve nebo později to není z důvodu střídání směn možné. Věřím, že s naší službou budeš spokojen/a. Berle je zapotřebí mít vlastní až později je možné zapůjčit za zálohu 400 Kč, půjčovné 0 Kč. Platba pouze v hotovosti na místě, lékařskou zprávu nevydáváme. Sundání samozřejmí a bezplatně. Focení je možné pouze do konce října 2024 avšak za 800 Kč/den nutno dát vědět dopředu a platba předem alespoň 20% z celkové ceny. V případě zrušení lze přesunout 2x termín, poté se nabídka ruší bez možnosti vrácení peněz! V případě, že nejsou zkušenosti napiš poradím.

Anonym (Út, 10. 9. 2024 - 10:09)

Podvodnický úchyl už zase loudí .

Reklama

Přidat komentář