Reklama

Gamblerství

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 16:10)

A samo také Gulak to je sympatický borec.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 16:10)

Podrazil sem tenkrát svou přítelkyni utekl a nechal ji s hypotékou. Břečel sem tady každí den jak nemám na splátky. A ted nehraju jako David, Mirek, Lemog, Tragéd.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 16:10)

Pamatuju jak jsem utekl do Prahy a tam bral týden heroin, chlastal a brečel. Jako vyhulenec největší. Pak jsem utekl na hory dělat opraváře. No a teď už 2 roky nehraju. David nehraje taky 2 roky.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 16:10)

Koukám po delší a době a stále stejní zoufalci recidivující tady.

chytrá holka (Út, 2. 10. 2018 - 16:10)

Hele ty Tělo, Duše i Ducha. Historie se neopakuje, 30 mega to je darda. Najdi si chlapce - ......okresni město - rozumime siMuze to ta být

Kralik (Út, 2. 10. 2018 - 14:10)

K Čemu ti jsou všechny vědomosti. .....

Jinak (Út, 2. 10. 2018 - 14:10)

Ted si seçti co jsi se všechno o mně dozvěděl. a za jakou cenu....co všechno jsi zničil. ..

Jinak (Út, 2. 10. 2018 - 14:10)

Ted si seçti co jsi se všechno o mně dozvěděl. a za jakou cenu....co všechno jsi zničil. ..

chytrá holko (Út, 2. 10. 2018 - 14:10)

Štaci ti to takto.......

Nebo (Út, 2. 10. 2018 - 14:10)

Aby nebyla také sama a získala pomoc při nejrůznějších životních situací. Pomoc za pomoc...

chytrá holko (Út, 2. 10. 2018 - 14:10)

V mé náručí. ...proc..?zvlášť když je chytrá. .1)Proto ,že chce napravit neci chybu 2)Proto,že chce napravit neci chybu a získá tim ..např. peníze3)Jen pro peníze4)Někdy ...nelze ani vyloučit. .přízeň na úrovni Těla Duše i Ducha....5)....

Kamil570 (Út, 2. 10. 2018 - 14:10)

A jako myslíš,že by zrovna normální holka chtěla být u Tebe v náručí? ;-) silné pochybuju :-) i když ženský jsou nevyzpytatelný kolikrát :-)

chytrá holka (Út, 2. 10. 2018 - 14:10)

Koukni ,plati ze OHEŇ vně tebe je obdobou OHNĚ uvnitř Tebe.AnoOheň hoří dokud má palivo......Zamyslí se ...Co ted s Tim ???

chytrá holko (Út, 2. 10. 2018 - 13:10)

Mozna ze az te budu mít v náručí nebudu jedovatý.

Kamil570 (Út, 2. 10. 2018 - 13:10)

Ahoj všichni,velká gratulace Petrovi a hlavně Gulagovi. Přiznám se, že jsem moc nevěřil, že to dáš, ale mile jsi prekvapil. :-) už víc jak měsíc abstinujes, což chce v Tvém případě fakt pevnou vůli. Těch (pardon za ten vyraz) primitivů co anonymně píšou kraviny, naváději druhe ke gamblu či tvrdí, že si jistě Mirek, David, apod. si nevšímej. Ty to děláš pro sebe, ne pro ně. Oni samý si ničí život hraním či možná i drogami, jejich věc, jejich boj. Co myslíš, když jsem já byl na tom jako Ty - taky mě podezřívali anonymitě, že jsem Lemog, Mirek, David. Nějaký David sem házel údajně vsazené tikety za desetitisíce,apod.Tyhle ,,nestastnici" tu byli, jsou a budou, ale Ty jednoho krásného dne zjistíš, že tuhle diskuzi k Tvé abstinenci uz nepotřebuješ, povedes už jiný život,, jednou za cas se třeba sem podíváš, něco okomentujes a co myslíš? Oni tu budou budou stale, jen budou otravovat se svými stereotypními bludy dalšího človíčka, který se vydá tou ,,správnou cestou." :-) na jednu stranu mi je jich až líto, že nemají poradny život a seberealizuji se takhle :-)Podívej na Lemoga,tragika, Bikera - sem tam napíšou, jinak už mají jiný (lepší) zivot.Tak mějte se tu všichni krásné, hodně sil do dalších dní a boje s naším démonem. :-)

Kamil570 (Út, 2. 10. 2018 - 13:10)

Ahoj všichni,velká gratulace Petrovi a hlavně Gulagovi. Přiznám se, že jsem moc nevěřil, že to dáš, ale mile jsi prekvapil. :-) už víc jak měsíc abstinujes, což chce v Tvém případě fakt pevnou vůli. Těch (pardon za ten vyraz) primitivů co anonymně píšou kraviny, naváději druhe ke gamblu či tvrdí, že si jistě Mirek, David, apod. si nevšímej. Ty to děláš pro sebe, ne pro ně. Oni samý si ničí život hraním či možná i drogami, jejich věc, jejich boj. Co myslíš, když jsem já byl na tom jako Ty - taky mě podezřívali anonymitě, že jsem Lemog, Mirek, David. Nějaký David sem házel údajně vsazené tikety za desetitisíce,apod.Tyhle ,,nestastnici" tu byli, jsou a budou, ale Ty jednoho krásného dne zjistíš, že tuhle diskuzi k Tvé abstinenci uz nepotřebuješ, povedes už jiný život,, jednou za cas se třeba sem podíváš, něco okomentujes a co myslíš? Oni tu budou budou stale, jen budou otravovat se svými stereotypními bludy dalšího človíčka, který se vydá tou ,,správnou cestou." :-) na jednu stranu mi je jich až líto, že nemají poradny život a seberealizuji se takhle :-)Podívej na Lemoga,tragika, Bikera - sem tam napíšou, jinak už mají jiný (lepší) zivot.Tak mějte se tu všichni krásné, hodně sil do dalších dní a boje s naším démonem. :-)

gulak (Út, 2. 10. 2018 - 12:10)

Podobnost čistě náhodná...Hele já budu mít za chvilku 40 dní a ty máš co?, jenom utkvělou představu že jsem David a jízlivé poznámky ty jsi dokázal co,kromě fetu

:-)))) (Út, 2. 10. 2018 - 11:10)

Gulaku, z hlavního města...Podobnost čistě náhodná :-))))))

chytrá holka (Út, 2. 10. 2018 - 10:10)

Gulaku, z hlavního města slezska to na AGB nemas zase tak daleko. Nebud jako Bud, ktery mel potize se dopravit z hodonína.Libor je odbornik - a treba i tebe může AGB nasmerovat k dlouholete abstinenci.

chytrá holka (Út, 2. 10. 2018 - 10:10)

Ale no tak, vychovateli Napoleone. Kdybys stale nejedoval, mohls uz taky anstinovat vice nez mesic jako gulak , navic je videt, ze gulak je svezi a na pohodu.

Reklama

Přidat komentář