Reklama

Seznamka najdi-rande.online.cz

Radek (St, 12. 4. 2017 - 20:04)

Takže seznamka...Tak to nevím. Já souložím za sponzorský dar. Někdy stačí 5 litrů měsíčně. Píchání zadáčo je myslím nereálný, pokud nemáš vážné úmysly. Proč by s Tebou měla holka prcat, když je k dispozici dostatek sexuchtivých solventních mužů ?

Honza (St, 12. 4. 2017 - 20:04)

Na normální seznamku vám...Takže seznamka hledamsponzora.cz neni fake a dá se tam sehnat holka na píchání? No ale když za to píchání ty holky chtěj prachy, tak to je prostituce a to jsem zrovna neměl na mysli. Mně jde vo to, jestli se na ňáký seznamce dá sehnat holka na píchání zadarmo.

Radek (St, 12. 4. 2017 - 17:04)

No, tohle je právě o tvé...Na normální seznamku vám žádná holka neodpoví. Proč, to jsem nepochopil. Léta využívám seznamku http://www.hledamsponzora.cz a jsem spokojený. Ano, platím majiteli seznamky i holkám, co se mi ozvou, ale pokud si dám pauzu a mám delší vztah, tak mne nikdo neotravuje. Prostě si zaplatím čtvrletní předplatné a když skončí, tak se jen nedostanu na profily holek. Až zaplatím, tak se to zas uvolní.

Lenka (St, 12. 4. 2017 - 17:04)

Tak to ti moc děkuju....No, tohle je právě o tvé sexuchtivosti. Takových mužů, co si chtějí nezávazně zaprcat, jsou miliony. Vždy se muži s mozkem, který je zatemněný testosteronem, každé seznamce bohatě odmění. Když jsou blbí, tak jsou blbí.

Honza (St, 12. 4. 2017 - 16:04)

najdi-rande.online.cz je...Tak to ti moc děkuju. Přesně todle jsem si myslel, protože jsem měl stejnou zkušenost se seznamkou e-Darling, a bylo mi jasný, že e-Darling nebude jediná, kerá dělá stejný levárny, prasárny, sviňárny a chlívárny. No ale jen tak pro zajímavost jsem si vytvořil profil a pak čekal, co se bude dít. Hned mi začly do e-mailový schránky chodit vodpovědi vod údajnejch holek, kerý se se mnou údajně chtěj seznámit. Každej den jich přišlo několik. To samo vo sobě bylo podezřelý, protože když jsem si dal klasickej inzerát do jiný seznamky, tak nikdy nikdo nevodpověděl. A jelikož jsem nechtěl udělat podruhý stejnou chybu, tak jsem si to členství nezaplatil a tu seznamku jsem tudíž ani nezačal používat.

Takže je to vopravdu fake čili virtuální a profily a fotky sou vymyšlený. Pro lidi, kerý se chtěj seznámit, eště navíc pokud možno zadarmo, tadle seznamka vytvořená vopravdu nebyla, protože tady se seznámit nejde. Je to jenom na tahání prachů. A ve chvíli, kdy na to člověk přijde, je už pozdě. Jak jednou zaplatí, tak bez pomoci někoho (advokáta, ČOIky) se jich už nezbaví a platit musí furt. Já jsem se toho e-Darlingu taky zbavil až ve chvíli, kdy jsem šel za právničkou, kerá sepsala vejpověd' a poslala jim ji. Jenže i tak jsem společně s tou vejpovědí musel poslat eště i ty prachy, kerý po mně chtěli. Pak už jsem měl pokoj.

A todle najdi.rande-online.cz je uplně to samý.

John (St, 5. 4. 2017 - 16:04)

Ahoj, mám ten stejný...Zkoušel někdo podle jejich smlouvy o ukončeni poslat jejich vzor faxem?

Jojo (Út, 4. 4. 2017 - 22:04)

To je hlavní heslo všech...Já třeba ne.Dokonce jsem o víkendu jedné řekl že s ní mrdat nebudu.Trvalo ji půl dne než si to v tý tykvi srovnala.

Mrdat, mrdat (Út, 4. 4. 2017 - 21:04)

Nepřemýšlejí o ničem...To je hlavní heslo všech mužských blbečků. Za příslib zamrdání jsou ochotni udělat cokoliv.

Jo (Út, 4. 4. 2017 - 16:04)

Je to tím, že muži jsou...Nepřemýšlejí o ničem jiném, než kam zasunout penis. Jsou s tím otravní. Kluci, nejlíp do Anči Nafukovací. Ta má jenom prvotní pořizovací náklady a můžete si užívat.

Tak (Út, 4. 4. 2017 - 16:04)

Je to tím, že muži jsou...jasně,ale taky pokud tomu chlapovi jde jenom o ten sex,pak musí hledat na jiných seznamkách,ne těch běžných.A tam jde holkám především o peníze,jenomže dnešní chlapi už jsou víc chytřejší a moc nehodlají dávat,pak se ale nemůžou divit,že holku na sex nenajdou,žádná s nimi dobrovolně nepůjde.Ono moc záleží na jakou tu seznamku chodíš.

Tak (Út, 4. 4. 2017 - 16:04)

Je to tím, že muži jsou...jasně,ale taky pokud tomu chlapovi jde jenom o ten sex,pak musí hledat na jiných seznamkách,ne těch běžných.A tam jde holkám především o peníze,jenomže dnešní chlapi už jsou víc chytřejší a moc nehodlají dávat,pak se ale nemůžou divit,že holku na sex nenajdou,žádná s nimi dobrovolně nepůjde.Ono moc záleží na jakou tu seznamku chodíš.

Daniela (Út, 4. 4. 2017 - 16:04)

najdi-rande.online.cz je...Je to tím, že muži jsou sexuchtiví jak šílenci. Sex bez vztahu chtějí nezadaní i zadaní muži. A všichni věří, že někde na seznamce najdou povolné ženy, které jim vyhoví. A některé seznamky je v tom podporují. Ale takových žen je nedostatek a seznamky toho zneužívají při tahání prachů ze sexuchtivých mužů. Žena nepotřebuje speciální seznamku. Stačí dát obyčejný inzerát a dostane stovky nabídek. Muž nedostane většinou ani jednu.

Honza W. (Út, 4. 4. 2017 - 15:04)

najdi-rande.online.cz je...Ahoj, mám ten stejný problém :(

lukass (Út, 4. 4. 2017 - 08:04)

najdi-rande.online.cz je jedna velká lumpárna, po ukončení třímesíční lhůty, po mě chtějí další peníze a pokud nezaplatím, tak vyhrožují inslovencí a atd. nikde se to nedá zrušit, už jsem podal stížnost na Českou obchodní inspekci.

Evžen Kolář (So, 1. 5. 2021 - 08:05)

Máte pravdu,já sám jsem obětí, podvodníků,seznamka,najdi rande.,nic nefungovalo,vip,členství. Měl jsem to 3 měsíce. Žádal jsem přes podporu dané seznamky. Vše zrušil,I vymazání profilu,a za měsíc mě poslali email,že selhala komunikace. 1 rok mě ztrhávaji peníze ,tak jsem si zablokoval účet, a teď se ožívají a vyhrožují.

Slávek (So, 2. 3. 2019 - 01:03)

Já jsem do toho z blbosti vlezl, vlastně mě to nezajímá a teď: jak z toho ven. Uvítám každou dobrou radu!

Slávek (So, 2. 3. 2019 - 01:03)

Já jsem do toho z blbosti vlezl, vlastně mě to nezajímá a teď: jak z toho ven. Uvítám každou dobrou radu!

Slávek (So, 2. 3. 2019 - 01:03)

Já jsem do toho z blbosti vlezl, vlastně mě to nezajímá a teď: jak z toho ven. Uvítám každou dobrou radu!

Jan (Út, 8. 5. 2018 - 08:05)

Ahoj, mám ten stejný...takeee co s tíím?

Jan (Út, 8. 5. 2018 - 08:05)

Ahoj všem, firma dateyard AG...prosím vás pomoc, mam stejny problem. Ja blbbec jsem kluikl na 3 mesicni topovanou sluzbu na najdirande online a už je to tady mam zaplatit 83 euro. Registrace nejde zrusšit na mejly nereagujou. cos tim právník?

Reklama

Přidat komentář