Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Ajka (So, 31. 3. 2007 - 17:03)

Ahoj už jsem tu jednou psala a bohužel mi odpověděl jen jeden člověk na jeden z mých dotazů, obrácím se na vás se svými otázkami tedy znovu. HODNĚ by mě zajímalo, jak je možné, že když se někdo pokadí (a je to tuhé) tak jak je možné, že se vám to dostane až na nohy, každý to tu píše, jak mu to klouzalo po nohách, prostě nechápu jak se to tam dostane, kalhotky to snad udrží, když se pokadíte ne? A když vám to teda lezlo po nohách (i když fakt nechápu proč), tak jste to měli přes kalhoty přiťápnou a ne to nechat stéct. A ještě by mě moc zajímalo, jaké je to pokadit se do plínek. No a taky jsem tu četla, když se nějaká holka pokadila v autě a měla to prý do půlky zad a až po kolena, je to pravda? a jak je to možné, to se v tom snad musela vrtět schválně.
A je to opravdu takový trapas se pokadit někde na ulici, to přece nemůže být na kalhotách zas tak moc vidět nebo jo? A jak je možné, že je to takový problém chodit v pokaděných kalhotách, vždyť dětem to problém nedělá tak proč dospělým jo? PROSÍM ODPOVĚZTE MI'

anička (Čt, 29. 3. 2007 - 08:03)

tak ja se vam divim mně je 22 let a s počuravanim mam problem pořad hlavně ve spanku a vubec mně to nevadi nosim na noc jednorazove plinky a přitely to připada v zrušujici mně moc ne ja se prostě opčas ve spanku počuram ale v plinkach je to pohoda musim se přiznat že se občas i probudim ale jak jsem rozespala tak ani na wc nejdu prostě to pustim a spim dal plinky jsou 100 procentrni rano ji akorat vyhodim do koše a je to prostě plinky muzžu doporučit tak čau a noste plinky jsou super vaše anička'

bzik (St, 28. 3. 2007 - 08:03)

Také jsem měla později dojem, že je Erika vymyšlená. Pokud má někdo skutečné obtíže -jak už to vidí P - nepopisuje vše opravdu s takovým nadšením a lpěním na každé podrobnosti.
Kdo potřebuje pomoc nebo se chce svěřit, píše jinak.'

P (St, 28. 3. 2007 - 08:03)

Milé dámy, buď Vám chýba súdnosť o tom čo je a čo nie je pravda, alebo sa vyžívate v čítaní podobných nechutných poviedok. Tento príbeh ak by sa aj stal, tak by ho ten pisatel určite nepopisoval s takým nadšením ako to tu je. A príbeh Eriky - pochybujem že by dospelá dcéra dokázala nechať so sebou tak mávať od matky. Tomu jednoducho neverím. To tak v špatnom filme. Táto diskusia bola založená niekym, ktorý sa chcel podeliť o problémy pri cestovaní a tak to aj určitý čas fungovalo. Lenže sa to zvrhlo na príspevky fetišistického rázu ABDSL.'

P (St, 28. 3. 2007 - 08:03)

Milé dámy, buď Vám chýba súdnosť o tom čo je a čo nie je pravda, alebo sa vyžívate v čítaní podobných nechutných poviedok. Tento príbeh ak by sa aj stal, tak by ho ten pisatel určite nepopisoval s takým nadšením ako to tu je. A príbeh Eriky - pochybujem že by dospelá dcéra dokázala nechať so sebou tak mávať od matky. Tomu jednoducho neverím. To tak v špatnom filme. Táto diskusia bola založená niekym, ktorý sa chcel podeliť o problémy pri cestovaní a tak to aj určitý čas fungovalo. Lenže sa to zvrhlo na príspevky fetišistického rázu ABDSL.'

Silva (Út, 27. 3. 2007 - 19:03)

Máš pravdu Dano, nejlepší si takových blbečků nevšímat.
Pro Luka: Vím že tě to asi nepotěší, ale já tohle dělala svýmu mladšímu bráchovi taky, starší sourozenec bude mít vždycky převahu ať se ti to líbí nebo ne. Přesto věřim, že tě mají tví sourozenci rádi a myslí to s tebou dobře. Takže vydrž, ty taky vyrosteš a budeš v jejich věku blbnout.'

Dana (Út, 27. 3. 2007 - 16:03)

Už se ani nedivím, že se někteří lidé lidé nesvěřují, pozoruji to tu už jistou dobu a už mě opravdu štvou takoví chytráci, co to tu komentují a uráží jiné viz. P Mudr a další. Přečetla jsem poctivě všechny příspěvky a úplně mě dorazilo jak jste vyhnali tu Eriku, nejen že se svěřila ze svými problémy a polovina jí nevěřila, ale ještě jste ji museli urazit. Bylo to opravdu hnusné a teď sem napíše Luk a znovu ho odbydete, na co tady je tato diskuze? Já myslela, že je tu proto aby tady lidé řešili problémy a jak vidím, tak je to tu počumění pro debili, kteří musí pořád kritizovat.'

Mudr (Út, 27. 3. 2007 - 15:03)

Nepsat bludy,pak to bude lepší,uvidíš honile..'

P (Út, 27. 3. 2007 - 15:03)

Zasa sa nám ozval Lukáš...'

Luk 12 (Út, 27. 3. 2007 - 14:03)

Ahoj jen bych se chtěl zeptat jakej na to máte názor. Mám starší ségru 15 a staršího bráchu 17 a oba mě doslova terorizujou a hlavně mě šíleně ponižujou. Bydlíme jen s mamkou, ale ta je hodně často v práci a považuje mě za naprosto neschopné mimino které se o sebe ještě neumí postarat a moji sourozenci toho zneužívaj, protože mě maj furt na starosti jako na hlídání. Brácha mě zmlátí kdy se mu zachce, prostě mě vohne přes koleno a dá mi na prdel a už mi dal i na holou. Mám z nich už celekm strach, minule když sme jeli v autě se m ichtělo čůrat a oni to furt rozebírali už sem z toho byl na práška takže když mamka zastavila jen sem otevřel dveře od auta a postavil se no a už sem si to pouštěl do kalhot. Mamča to sice brala sportovně a utěšovala mě, ale brácha i ségra z toho měli druhý Vánoce a celý další měsíc mi neřekli jinak než počuránku. Taky mám hroznej strach ze stísněných prostorů a brášin se ségrou mě párkrát zavřeli do uložného prostoru pod gaučem a čekali až sem začal prosit nebo brečet nebo až sem se počural a pak sem musel stát se staženejma gatěma u zdi v rohu. Jinak sem si už zvyk že si ze mě dělaj poskoka, ale minule to fakt přehnaly. Nechtěl sem jít večeřet a tak mě brácha přivázal k židli a ségra mě krimila jak děcko nějakou kaší, jenže se mi po tý kaši chtělo navelkou a oni mě nechtěli pustit stalo se to nehorší já to prostě pustil pod sebe, připadal sem si jak mimino a oni mě v tom nákladu nechali skoro dvě hodiny sedět. To byl fakt hnus, všude se mi to mazalo a strašně to smrdělo, cítil sem to až na zádech a pak mě brácha šel pustit s vtipnými slovy že je třeba brášku přebalit a když sem se pak zvedl to bylo teprve pokoukání jak na mých bílých kalhotách svítil obrovský hnědý flek začal sem bulit a tak mě brácha odvlekl do koupelny a pomoh mi no a ségra mi pak nadávala když musela prát ty podělaný gatě. Doma jinak nic nesmím když oni nechcou nesmím se koukat na telku nesmím na počítač ani do pokoje. Když si postěžuju mamce tak jim vynadá ale oni se mi pak pomstí. Co mám dělat?'

Marek (Ne, 25. 3. 2007 - 15:03)

P: Asi Nině vadilo, že by na ní koukali řidiči z vedlejší řady. Ženy se prostě raději počůrají než by odhalily před cizím chlapem zadek a pipinu. Jsem proto docela rád, protože se mi to líbí, ikdyž jsem doposud žádnou mokrou neviděl.'

Karel Gott (So, 24. 3. 2007 - 19:03)

Povím vám příhodu která se mně stala jednou před koncertem. Seděl jsem v autě na parkovišti a kryt skly, mírně kouřovými jsem odpočíval. A najednou koukám, mezi moje a sousední auto se přišly vyčurat dvě slečny. Bylo pozdě o sobě dát vědět, ještě by si mysleli že jsem tam na ně číhal. Tak jsem tam jen tak seděl a nic a najednou ta jedna povídá: "Dělej, musíme na Gotta". A to mně dojalo. Při koncertě když jsem zpíval, tak jsem pak cítil velkou zodpovědnost.'

P (So, 24. 3. 2007 - 18:03)

Asi to nikdy nepochopím, otvoril by som predné aj zadné dvere na aute skrčil sa medzi ne a bol by určite by som nečakal až to bude v sedadle...'

Nina (So, 24. 3. 2007 - 15:03)

Já měla malou nehodu minulý týden na dálnici.jela jsem z Prahy do Brna ze služební cesty a uvázla jsem v zácpě.Zrovna ve chvíli,kdy jsem se rozhodovala,že zastavím na nejbližší benzínce a půjdu se vyčůrat.Stála jsem v koloně asi 90 minut a chtělo se mě už opravdu nesnesitelně na malou.Nakonec jsem se zmohla jen na to,že jsem pod sebe dala nějakou igelitku a beznadějně to pustila do kalhot.Nakonec mě ani ta igelitka moc nepomohla.byla jsem počůraná já i sedadlo v autě.Naštěstí jsem domů dojela až za tmy a tak mě nikdo neviděl??manžel je přes týden taky mimo město,tak jsem měla dost času i uklidit tu pohromu v autě.Ale tak bezmocně jako na té dálnici jsem se ještě nikdy necítila.Najednou to ze mě teklo a nedalo se to vůbec zastavit.Prostě trapas,ale naštěstí beze svědků??'

Luděk (Čt, 22. 3. 2007 - 07:03)

Dobry den,mam takovy dotaz,mam problem s udrzenim stolice,a tak nosím plenkove kalhotky znacky euron,a muj problem je v tom,ze se snazim bojovat se zapachem,prosím poradte mi nekdo jestli neexistuje nejaky figl jak zapach alespon smirnit,zkousel jsem si dat za plenku igelit,to ale moc nepomaha.Jsem opravdu zoufalej,za kazdou radu moc dekuji.'

Návštěvník (Út, 20. 3. 2007 - 17:03)

Problém je, že to neudržíš hlavne vtedy keď je to riedke...A aj ked to nie je vidiet, tak je to hrozne cítiť'

Ajka (Út, 20. 3. 2007 - 15:03)

Dobrý den, tak koukám, co se vše na internetu nerozebírá. Přečetla jsem celkem dost příspěvků a jen by mě hodně zajímalo, jak je možné, že když se někdo pokadí (a je to tuhé) tak jak je možné, že se vám to dostane až na nohy, každý to tu píše, jak mu to klouzalo po nohách, prostě nechápu jak se to tam dostane, kalhotky to snad udrží, když se pokadíte ne? A když vám to teda lezlo po nohách (i když fakt nechápu proč), tak jste do měli přes kalhoty přiťápnou a ne to nechat stéct. A ještě by mě moc zajímalo, jaké je to pokadit se do plínek. No a taky jsem tu četla, když se nějaká holka pokadila v autě a měla to prý do půlky zad a až po kolena, je to pravda? a jak je to možné, to se v tom snad musela vrtět schválně.
A je to opravdu takový trapas se pokadit někde na ulici, to přece nemůže být na kalhotách zas tak moc vidět nebo jo?'

Adéla (Út, 20. 3. 2007 - 14:03)

Tak jsem více méně náhodou narazila na tuto diskuzi a taky musím přiznat,že ač je mě už 31 let,tak jsem už měla nehodu.Loni jsem v září při cestě ze zaměstnání zoufale potřebovala na velkou.Chtělo se mě tak moc,že jsem musela vystoupit z tramvaje o tři zastávky dřív.V první chvíli jsem si totiž myslela,že se asi pokadím v autobuse jal moc se mě chtělo??Tak jsem raději vystoupila,protože v autobuse by to asi byl opravdu větší trapas než někde venku??Ale jak jsem vystoupila,tal křeče v břiše polevili a tak jsem se rozhodla najít nějaké veřejné WC,než to zase přijde??Jelikož se mě něco podobného nikdy nestalo,tak jsem ani nevěděla,kde WC v našem městě hledat??Nakonec jsem našla dvě,jedno uzavřené z důvodu rekonstrukce a druhé bylo uzavřeno a byla na měm klasická cedulka "přiju hned"??Začaly se opět ozývat křečev břiše.Chodila jsem jako ve snu po městě ještě asi 30 minut.V resturaci mě nechtěli dát klíče od WC,pokud si něco neobjednám??Nakonec jsem v předklonu a s půlkama u sebe vyrazila do parku.Bohužel to už bylo nad moje síly.Pokadila jsem se do kalhot v nějakém průjezdu,kde nechodilo moc lidí a tak si mě nikdo snad nevšímnul??Pončocháče i kalhotky jsem měla okamžitě plný řídké stolice a teklo mě to po nohách.Navíc jsem se do toho i trochu počůrala.Cesta pěšky domů mě trvala asi 30 minut a byla jsem docela středem pozornosti.Musím dát za pravdu všem co tady svůj nepříjemný zážitek popsali,že nejhorší je potom v tom podělaným oblečení jít domů.Doufám,že už to nikdy nezažiju??'

Návštěvník (So, 17. 3. 2007 - 21:03)

Alexi, tím výrazem "zadní intimní otvor" myslíš díru do prdele? No, tak tomu se spisovně říká "řitní otvor", víš kloučku?'

Alex T (So, 17. 3. 2007 - 14:03)

Vždy jsem si myslel, že mám sraní pod kontrolou, hlavně když jsem si četl tyto příspěvky a byl jsem rád, že se mne to nějak netýká. Sračku jsem neměl od dětských let. Ale teď ve čtvrtek to byla síla. na záchodě jsem byl nejméně 3x a i těch několik metrů od počítače na hajzlík bylo krutých. Naštěstí jsem se sice nepo..., ale moc nechybělo. Nevím, co a z čeho to bylo, ale další den to hned přešlo. SRát sice ještě chodím častěji než normálně, ale stolice už je tuhá. jenom mne při tom strašně bolí ten zadní intimní otvor, je hodně rozdrážděný.Nedovedu si představit, kdybych zrovna jel v autobuse nebo byl na nějakém důležitém jednání. Držím všem palce, aby se ty epizodky zde popsané nikomu neopakovaly ani nestaly.'

Reklama

Přidat komentář