Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

:-) (Út, 6. 3. 2007 - 12:03)

nobody is perfect ... chlamýdie útočí ...'

zapoměla (Út, 6. 3. 2007 - 11:03)

jé emilka zapoměla napsat že to jsou chlamydie'

Jiřina (Út, 6. 3. 2007 - 10:03)

Tedy nic proti této debatě a proti osobním libůstkám. Snažím se mít pro každého pochopení, i pro vás všechny z těch posledních příspěvků. Jen skutečně nevíte, co to jsou tyhle problémy. Hledám totiž rady kde se dá, snad se i tady někdo najde....Mám velké trápení s dnes šestnáctiletou dcerou. Před dvěma lety se přihodilo, že se jí podařilo pokakat se v autobusu na školním výletě. I když učitelka a taky řidič ji podrželi, víte asi, jak reagovali spolužáci a jak se to s ní táhlo až do konce základní školy. Jenže dcerka od té doby má problémy s udržením stolice, hlavně když někam cestujeme, a jak už to tak bývá propojeno, občas se u toho i pomočí, takže vše často raději řeším plenkami. Všechna vyšetření, která jsme raději absolvovaly, vyloučila jakoukoliv fyzickou příčinu. Takže problém je opravdu psychického rázu, zatím se nedaří situaci ani zmírnit i přes pohodový přístup všech v rodině. Dcera navštěvuje od října jednou týdně psychologické terapie, ale zatím také bez valného výsledku. Chtěla jsem se proto zeptat, jestli by mi někdo neporadil případné alternativní nějaké metody, nebo jestli máte s podobnými problémy doma zkušenosti. Děkuji všem předem - za seriózní příspěvky.'

Marek (Út, 6. 3. 2007 - 08:03)

Tak opět boj na ostří nože? Rozhodně bych ho nestupňoval, ten totiž nemáš šanci vyhrát, budeš muset poslouchat řeči typu "jsi starší, musíš být rozumnější...". Mladší jsou vždy rozmazlováni a vše se kolem nich točí. Zkoušela ses ho zeptat, o co mu jde? Proč to dělá?
Co proti němu použít ženské zbraně? Zkus třeba nechat pootevřené dveře v koupelně nebo pokoji, normálně se svlíkej a dělej, že nevíš, že se dívá. Tím by se mohlo jeho chování k tobě změnit, to už si ho pak omotáš okolo prstu.
A na toaletu choď včas :-)'

Erika (Po, 5. 3. 2007 - 17:03)

To už není normální, ještě včera jsem se kvůli tomu blbečkovi zase počůrala, chtělo se mi na wc ale šla jsem na poslední chvíli, brácha byl ještě naštvanej,protože jsem se mu smála, kvůli té sobotě a povalil mě na postel a začal mě lechtat, no a já to nevydržela a přimo před ním jsem to pustila do gatí. Měl z toho srandu, ale mamka mě dost seřvala, jestli si zase začínám čůrat do gatí. No bylo mi to dost líto a ještě víc mi bylo líto jaký rozdíl mezi náma mamka dělá. Mamka se s bráchou domluvila, že to s těma plínkama zkusí i další večer, protože jeho táta přijede až za týden a mamča mu slíbila,že se o tom nedoví. Bylo mi ho trochu líto, protože z těch plen byl fakt nešťastnej, ale když jsem se ho mile ptala jak mu je, hnusně mě odbyl a tak jsem ho večer trochu strašila, začal bulit a mamka mě seřvala, bráchy se jen zeptala, jestli je suchej a šla si lehnout, dnes ráno jsme zase měli o vzrušení postaráno, mamka nás šla budit, ale brácha nechtěl vstát a ječel, že se přede mnou stydí, nakonec přece jen vstal a pochopily jsme, plínky měl teda hrozně pročůraný a na gatích měl trochu flek, takže zřejmě prosákly (měl zase ty bavlněné), byly hodně nacucané a v rozkroku mu teda byl vidět pořádný ranec a chodil v tom jak mimino, mamka mu šla pomoct, pořád ho chlácholila a hladila. Zatímco já musela v obrovských plenách hned i do školy, jemu mamka napsala omluvenku, takže se bude válet týden doma. Trochu mi ho bylo i líto, když tam stál s těma plnejma plínkama a pobrekával, ale zas co on se mi naprováděl. Prostě už nevím co mám dělat, na něj jsou všichni hodní a já jsem ta nejhorší, když jsem se párkrát podělala do kalhot, hned jsem nosila i pleny přes den, on nemusí. Ještě mi ráno sprostě nadával, že jsem se mu posmívala a přitom to není žádná pravda, polil mě kakaem a mamka mu neřekla ani půl slova. Vymazal mi obrázky z počítače, když jsem byla ve škole. Co mu mám udělat aby mi dal konečně pokoj a aby naši prokoukli, že to není žádný andílek, ale že ta oběť jsem já?'

Zuz (Ne, 4. 3. 2007 - 19:03)

Ještě jsem se chtěla zeptat Dáši, jak jí to dopadlo? Udělalas to Dášo? A jaký to bylo?'

Zuz (Ne, 4. 3. 2007 - 19:03)

Ahoj, tak jsem se včera připočurala u počítače a bylo to napřed super. Sice jsem si toho nekonec pustila do kalhot víc, než jsem chtěla, ale na teplákách to nebylo moc vidět, protože jsem si vzala takový tmavý, strakatý. Ani židle nebyla mokrá, protože jsem včas vstala a šla na záchod. Cestou jsem si několikrát nekontrolovaně jenom cvrkla, ale, jak jsem otevřela dveře od záchodu a chtěla si sundat tepláky a kalhotky, tak jsem začala čůrat. Nestihla jsem se svlíknout. Jen jsem si dala ruku mezi nohy a čurala a čurala. Byl to úplně stejný pocit, jako když jsem se počurala při nákupech s tátou v obchodě, když mě bylo asi 6 let a neudržela jsem to. Všechno steklo po nohách, přes pantofle na zem. Byla to strašně velká louže. No to už mě bylo trošku do breku, protože jsem to takhle zase nechtěla, ale pak jsem si uvědomila, že jsem si to zavinila sama a proto nesmím bulet. Dala jsem si sprchu, podlahu jsem vytřela a mokrý oblečení jsem dala do špinavýho prádla. Už byl večer, takže to nebylo nikomu divný. V noci jsem se k tomuhle zážitku pořád vracela a byla to podstatně lepší vzpomínka, než na to postelové odhalení. Začala jsem taky přemýšlet o malém pokakání, ale nevím zatím jak na to. ROZHODNĚ bych totiž nechtěla pustit do kalhotek všechno a bojím se, abych to dokázala včas zastavit. Nikdy to nemám řidký a ani bych to nechtěla. Průjem je blééé. Tak nevím.'

pavel (Ne, 4. 3. 2007 - 19:03)

Leno, napiš, jak probíhalo to ráno, když přišla mamka a jestli jsi se dávala do pořádku sama, nebo mamka?'

Marek (Ne, 4. 3. 2007 - 17:03)

Eriko, vrátila si mu to pěkně, ale aby z toho neměl do života psychické problémy. Možná je toho na něj moc, nová máma, nová ségra...'

Návštěvník (Ne, 4. 3. 2007 - 16:03)

No a co jsem říkal?? Eriko jen do toho a dej mu!!!!!'

Erika (Ne, 4. 3. 2007 - 16:03)

Ahoj, před pár týdny jsem tu psala o svém problému se svým mladším 12ti letým bráchou, co jsem kvůli němu musela nosit plíny. No moc se toho sice nezměnilo, plíny jsem sice nosit přestala, ale naschvály mi dělá furt a jelikož to přehnal a včera , když jsme byli na chatě mi v jeden den mi nalepil žvýku do vlasů, pak mi otřel dřevěnou tyčku namočenou do téru do kalhot a málem jsem kvůli němu spadla do jímky, tak když jsme byli večer sami, tak jsem vyměnila DVD v obalech - nemáme je na vrchu popsaný, bylo šeru, venku pršelo a on si pustil si film, ale najel tam horor, chtěl mi dokázat, že se nebojí a nechal to jet, ale ten film byl fakt taková lekačka a jelikož ho znám, v jeden moment jsem na něj vybafla a tentokrát se mi to povedlo, seděl tak že měl nohy nahoře skrčené, cuknul sebou a najednou změnil grimasu v obličeji a za chvíli sklonil hlavu do rozkroku a...zjistil, že si načúral do kalhot a jak seděl, steklo mu to hezky až na zadek, takže měl kompletně mokrý jak rozkrok, tak zadek, docela se vylekal a vstal a já se mohla potrhat smíchy, zrovna přišla mamka, dala mi pohlavek a šla bráchu převléct. Večer to ale bylo zábavnější, protože vypli proud a brácha se v noci někdy počurává a jak mu zhasla lampička u postele, počural se znovu, rozbrečel se a když mamka přišla, nechtěl vstát, ale mamka ho přemluvila, jeho táta musel pracovně odjet a on se před náma strašně styděl, ještě ke všemu spal ve světle šedých třičtvrťákách a bylo to moc hezky vidět jak je mokrej a nakonec to nejlepší, máma ho přemluvila, aby si nechal dát plínky,že o tom budeme vědět jen my a jeho táta se to nedoví, po půl hodině brečení a vztekání ho mamka umluvila, že opravdu jen na jeden večer, ale na chatě žádné jednorázovky samozřejmě nebyli a tak máma vzala ty staré bavlněné a docela dost mu jich dala do boxerek a bylo to dost vidět, no a ráno je měl zase mokrý, takže uvidíme kdo bude teď zralej na pampersky.'

Marek (Ne, 4. 3. 2007 - 15:03)

Holky, to mně nepřekvapuje. Jak se musí někde být a nesmí se odejít, tak je skoro jisté, že s tím budou problémy. Jen by mně zajímalo, jak jstě řešily tu louži, která pod váma musela zůstat. Buď se roztekla všude okolo a nebo jí vsáknul koberec, pak to ale stejně muselo být vidět.
Jarko, souhlasím, jako holky máte výhodu, stačí vyhrnout sukni a zmáčíte si jen kalhotky. Já měl mokré kalhoty a moc příjemné v nich chodit teda nebylo, zvlášť když zafoukal studený vítr. Ale kdyby sis vzala tmavý kostým, nic vidět nebude.'

katka (Ne, 4. 3. 2007 - 14:03)

mě se zatím nic z toho co tu popisujete nestalo, ale občas se mi stává, že i když jsem moc nepila, tak se mi chce hodně čůrat. Když jdu na záchod, tak ale zjistím, že to byl jen pocit, že se mi nechtělo doopravdy. Tenhle problém jsem měla pár dní v lednu a teď už asi týden, zvláštní je že čím víc na to myslím, tím je to horší, ale když an to myslet přestanu, najednou zjistím, že se mi už nechce. jenže mě to dost znervózňuje, bojím se, že to jednou nevydržím. Skoro uvažuju, že začnu nosit pro jistotu vložku. Sice chodím častěji preventivně na záchod, ale bojím se stejně... Nevím ani čím to může být, nějakou nervozitou, nebo třeba nějaký zánět? Nikdy jsem na žádné záněty netrpěla, tak nevím...'

Jarka (Ne, 4. 3. 2007 - 14:03)

To znám Alžběto.Já takhle předváděla na výstavě pro změnu zdravotní techniku a sanitární vybavení.Na celý pavilón čtyři Toi-Toi budky a z toho dvě mimo provoz.Taky mě zachránila sukně a náhradní kalhotky.Stála jsem za pultem,sledovala zákazníky a čůrala si do kalhotek.naštěstí pod sukní není nic vidět.Nedám na sukni dopustit.Mít třeba kalhotový kostým,tak by hned bylo vidět,jak jsem počůraná??Prostě trapas nad trapas!!'

Alžběta (Ne, 4. 3. 2007 - 13:03)

Sleduji toto fórum a je velmi zajímavé.Já se osobně nikdy nepokadila??Ale jednou jsem na jedné akci na veletrhu dělala hostesku.Předváděly jsme s kolegyní na stánku automobilové doplňky.Střídaly jsme se po dvou hodinách.Já se před svojí směnou chtěla dojít vyčůrat,ale na před WC budkou bylo dost lidí atak jsem si řekla,že to vydržím ty další dvě hodiny.Asi po hodině se mě ale chtělo opravdu moc čůrat.Volala jsem kolegyni mobilem,ale nebrala to.Zákazníci naštěstí žádní nechodili,ale stánek nechat bez dozoru jsem měla strach??A tak jsem tam různě přešlapovala a poskakovala.Nakonec jsem si sedla za stolek s počítačem a snažila se to udržet v sedě.Do vystřídání zbývalo asi 35 min.a mě bylo jasné,že to asi nezvládnu.Nakonec jsem se v překlonu a z rukou v rozkroku doploužila za jakou si plentnu v zadní části stánku a tam jsem to pustila do kalhotek a pučocháčů.Původně jsem si chtěla kalhotky a punčocháče sundat a vyčůrat se na zem??Ale už jsem to nevydržela??Nakonec jsem si počůrané punčocháče a kalhotky sundala a zahodila do koše.Vždycky sebou nosím náhradní kalhotky a vložky.Takže jsem se otřela vložkou a papírovýma kapesníčkama,nasadila si čisté kahotky.Nikdo nic nepoznal.Kolegyni jsem namluvila,že jsem si počochy roztrhla o židli??Každopádně bych něco podobného už nechtěla zažít.'

luba (Ne, 4. 3. 2007 - 12:03)

Pro Lenu a ostatní
Milí přátelé.
Se zájmem sleduji toto fórum, nikoho zde nechci v žádném případě odsuzovat.
Chci zde jenom promluvit ze své zkušenosti.
Před časem jsem zde do tohoto fóra psal o té své školní nehodě. To, co zde chce udělat Dáša je dost odvážné.
Já osobně jsem to absolutně neplánoval. Jak jsem již zde psal, měli jsme na intru pouze špatné jídlo a mne k ránu bolelo břicho. Pouze jsem si chtěl upšouknout a náhle se to ze mne začalo valit do kalhot od pyžama. Nemohl jsem s tím absolutně nic dělat, jenom jsem z toho byl v šoku, co se se mnou děje.
Stejně, jako Lena bych asi těžko usnul, jak také i Marek podotknul. Ostatně to bylo ráno před šestou, budíček o půl sedmé, tak na spaní nebylo pomyšlení. Myšlenka byla, co dělat. Ležel jsem na břiše s plnými kalhotami, navíc se mi ještě strašně chtělo na velkou a v tomto stavu bych na záchod jít nemohl, ještě bych to tam pořádně zaneřádil.
Nezbývalo mi nic jiného, než to všechno pustit do kalhot.
Měl jsem je totálně plné a co mne ovládalo, tak hlavně strach z následků.
Na druhé straně se mne zmocnilo něco takového zvláštního, neříkám, že to bylo vzrušení, ale spíše uvolnění a celého mne zaplavila taková vlna horka, hlavně asi to bylo tím, že ta bolest v břiše polevila.
Když nás ráno vychovatelky budily, nevstával jsem a tiše ležel. Jedna z nich, celkem taková chápavá ke nmě přistoupila a zeptela se, proč nevstávám. Řekl jsem jí, že se mi stala nepříjemná věc, že jsem snědl k večeři prejt a že jsem se pokadil.
Stejně, jako u Leny ze mne sundala deku a na první pohled bylo vidět, co se stalo. Ještě vzala za gumku od pyžamových kalhot a podívala se mi do nich, asi, aby viděla, kde to všude je rozmazané.
Ten konec jsem již popisoval. Ta ostuda, která z toho byla, tak tu bych nikomu nepřál, ty zahambující poznámky a nakonec to doporučení k psychologovi, ještě, že byl tak vstřícný.
Srdečně zdraví Luba.
'

Johan (Ne, 4. 3. 2007 - 12:03)

Ahoj holky, zdravim pri nedeli. Dneska jsem tu prvni -to jste se dnes jeste zadna neposrala???

Zuz (So, 3. 3. 2007 - 21:03)

Zatím vidět není!!! A UŽ JSEM SI 2x CVRKLA!!! Je to fajn. Ale tentokrát to mám už trošku pod kontrolou. Ještě to zkusím jednou. Ještě to pořád neteče na židli, to je fajn. Ale už se půjdu vyčurat, už si cvrkám nekontolovaněěěěě'

Marek (So, 3. 3. 2007 - 20:03)

Zuz, nediv se, že to neuschlo, musí k tomu jít vzduch, který to vysuší. Je vidět, že ani tato ostuda tě to neodnaučí. Rozumím, počůrat se tajně do kalhot, tepláků, kdy to může někdo odhalit, je vzrušující. Pleny tě o tohle připraví, pokud nejsou nasáklé tak, že už to nepoberou. Držím ti palce, ať se ti to povede. Ale počítej s tím, že flek na židli bude vidět taky.'

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 20:03)

Když tě to bere, tak zkus si počíst tady: http://www.pissman.net'

Reklama

Přidat komentář