Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Eva (So, 3. 3. 2007 - 20:03)

Souhlasím s Markem, Leno. Anetka měla strašnou smůlu. Je to psychika! A ta "kamarádka" je prostě potvora a basta. No a o těch hnědejch čárkách bych mohla vyprávět sama hodně. Však si přečti moje nehody a důvody, proč si ucvrkávám a ukakávám. Jenom psychika.'

Zuz (So, 3. 3. 2007 - 20:03)

Ahoj, tak jsem tady. Marku, tak už to mám zasebou. S ostudou. Máma se totiž rozhodla, že budeme prát ložní už dnes... A byla tak aktivní, že pro to povlečení zašla sama (obvykle to dělám já s bráchou, tomu je mimochodem 13). Když odkryla postelovou deku a našla několik dek, které tam být neměly, tak se zarazila a nechápala. Já jsem stála u postele a nebyla schopná nic říct. No a když ty deky oddělala, tak jí hned bylo všechno jasný. Ten flek vůbec neuschnul, ale strašně zežloutl a taky to bylo opravdu i trošku cítit. Dostala jsem vynadaný. Ani ne tak moc za to, že jsem se počurala, ale za to, že jsem se nepřiznala ve svým věku. Navíc se přišel se podívat, proč máma nadává i táta a soused, který byl na návštěvě u táty. No a brácha se smál tak, že dostal od mámy pohlavek. Já tu reakci mámy úplně chápu. Je to pro ni dost divný, když jsem se počůrala jako mimino. Jen ten táta a hlavně ten soused!!! To bylo strašný. Jenže víš co, Marku? Já si plánuju, že si cvrknu do tepláků. Možná ještě dnes večer. Nemůžu si pomoct. Je to jako nějaké úžasná touha. Něco mě ale vůbec neláká - plínky. Nevím proč, ale není to nějak ono. Tentokrát si ale musím dát pozor, aby to nikdo nepoznal. Vlastně mě vzrušuje si cvrknout do katěk přímo tady u počítače. Je to lákavý, když o tom víte, si ucvrknout, ale nepřiznat se doma. Jen doufám, že to tentokrát dokážu zastavit včas! Mám do toho jít? Ty jo, dost mě to bere.'

Marek (So, 3. 3. 2007 - 20:03)

Leno, příště si dáš pozor a pleny si klidně dobrovolně vezmi, v nich ti nebezpečí nehrozí.
Yvono a co chceš slyšet? To nebyla žádná kamarádka, když jí vyfotí a ani jí nepomůže. Nakonec z toho měla psychické problémy a může být ráda, že se nepočůrávala a nepokakávala déle. Není jediná, komu se něco podobného stalo.'

Eva (So, 3. 3. 2007 - 20:03)

Ještě něco Dášo! Kdys byla naposledy kadit? To je moc důležité!!!'

Eva (So, 3. 3. 2007 - 20:03)

Dášo, neber si projímadlo!!! Tys nikdy neměla průjem? Vždyť to je strašně nepříjemné. Je to skoro, jako bys čůrala zadkem. Ani plína nemusí vše zadržet (asi, nikdy jsem ji neměla)!!! A průjem strašně smrdí! Jo a ještě něco, když zatlačíš aby ses vykadila, tak u toho asi budeš taky čůrat!'

Yvona (So, 3. 3. 2007 - 20:03)

Toto je příběh od Anetky, o pár kliknutí předtím a dost mě zaujal a chtěla bych vědět, jaký na to máte názor, snad se nebude dotyčná zlobit, že to tu znovu připomínám.
KOPÍRUJI TO UŽ PODRUHÉ A OPRAVDU BY MĚ ZAJÍMALY VAŠE NÁZORY.
Ahojky, chtěla bych se taky přidat k vám a jen bych chtěla dodat k těm posledním příspěvkům že zcela souhlasím s tím, že psychika dělá hodně. Jednou jsem si vzala skvělé světlé podotýkám že úplně nové bílé a celkem uplé gatě a šla jsem do školy, už od mala mám odpor k veřejným WC a když se mi začalo chtít na velkou v předposlední hodině, myslela jsem si, že to ještě v pohodě vydržím, ale to jsem netušila co mě čeká, na autobus už jsem hodně spěchala a na každé křižovatce jsem odpočítávala vteřiny, když jsem se svěřila se svým problémem kámošce, která se mnou jela, jen se zasmála a řekla mi, jaká by to asi byla sranda, kdybych to neudržela a pustila to před těma lidma do gatí a pak vážně řekla, že přece nejsem mimino a vydržím to, ale já už tlačila zadek do sedačky a po čele mi stékal pot, když jsem vstala, vyšla jsem akorát před autobus, prdla jsem si a ... podělala se jak mimino, jen jsem tam stála, autobus odjížděl a já si stejně rychle plnila kalhoty, prostě jsem nemohla nic dělat, nevím čím to bylo, ale pokakala jsem se opravdu fest, no spíš jsem se posrala a kámoška jen s otevřenou pusou sledovala, jak se mi nafukují kalhoty, stála jsem tam strašně dlouho a jen vnímala jak to ze mě šlo, řídké tuhé řidší a k završení všeho jsem si vydatně učúrla. Vůbec jsem nevěděla co mám dělat, dokonce jak se to zředilo, tak mi to samozřejmě prosáklo skrz kalhoty a já cítila jak to přešlo i přes okraje kalhotek a klouže to dolů a taky jsem to teplé bláto měla až v podbřišku a ten smrad byl šílený. Kámoška se jen ušklíbla, vytáhla svůj věčný digifoťák a udělala pár fotek, já jsem se zoufalstvím rozbrečela a já husa jí do kamery řvala, že mě přece nemůže fotit takhle posranou a ať mi pomůže, Ála jen řekla že se s posrancema nebaví a opustila mě s jasným důkazem, že jsem měla plné gatě. Já šla kachním krokem a cítila, jak to klouže stále dál a dál, doma mě mamka sprdla za zničené kalhoty a taky mi řekla že už nejsem mimino. Byla jsem z toho hodně špatná a další den ráno jsem se probudila se středně hodně pokakanýma kalhotkama a pyžamem, mamka byla hodně naštvaná a já se klepala, abych to někde nepustila, ve škole se mi všichni smáli a došlo to tak daleko, že jsem musela přestoupit na jinou školu, protože jsem si opravdu nemohla zvyknout na to,že mi všichni říkají posranec. Ale tím mé trápení neskončilo. Povedlo se mi totiž během několika dní pokakat se na nákupech i v autě na rodiném výletě a ještě dvě noci za sebou jsem měla plné i mokré gaťky až mi mamka začala taky dávat plenky, ale já z nich měla spíš trauma, byly strašně velké a viditelné, mamka nechtěla furt prát a tak mi dávala nejvyšší savost a děcka se měly zase čemu smát, když jsem pak změnila školu, vše se urovnalo, ale hnědou čárku jsem nacházela ještě dlouho. Tak koukám, že jsem se nějak moc rozepsala, omlouvám se ale dost se mi ulevilo, že v tom nejsem sama.'

Lena (So, 3. 3. 2007 - 19:03)

No ani jsem nespala, jen jsem vnímala co se děje v mých kalhotách a měla jsem strach vstanout, vůbec jsem nevěděla, co mám s tím nadělením dělat, chtěla jsem si jen trochu čůrnout, ale rozhodně ne se podělat. Kdyby se mi to stalo ještě jednou, tak snad dobrovolně začnu nosit plíny.'

Marek (So, 3. 3. 2007 - 19:03)

Leno, a to si v tom stavu dokázala usnout? Když se ti to stalo jen jednou, horší by bylo, kdyby se ti to "povedlo" víckrát. Měla si to zkusit třeba ve vaně jen v kalhotkách a ne hned do postele. Aspoň jste si to rozdělili :-)'

Lena (So, 3. 3. 2007 - 19:03)

No do rána zbývaly asi 3 hodiny, takže až na to, že se to všude rozmatlávalo se mi nic tak hrozného nedělo, jednou bych si chtěla to počůrání vyzkoušet, ale bez hnědého doprovodu a posměchu bráchů. Pocit to byl divný, když to ze mě začalo proudit, nejdřív jsem tomu nechtěla uvěřit že si dělám do gatěk, ale pak jsem se cítila dost trapně. Trochu mě mrzela mamčina reakce, ale nedivím se, protože měla dlouho potíže s mým mladším bráchou. On je totiž strašnej strašpytel a když se fakt vyleká, tak se sice nepočůrá úpně, ale trochu víc si učúrne až má flek na gatích, takže jsme z něj dlouhou dobu dělali se starším brášinem srandu a děláme si ji dodnes. Zatímco on má "mezi námi sourozenci" nálepku počuránka, tak mě se teď říká pokakánek.'

Marek (So, 3. 3. 2007 - 19:03)

Dášo, abys nelitovala. Po projímadle budeš mít průjem a dost velký. To nezkoušej. Radši něco tmavého, tam ty skvrny nebudou vidět. Pleny musíš podle velikosti boků, další rozlišení je podle savosti. Ty největší poberou prý 3 litry tekutin. Napiš pak, jak si dopadla.'

Marek (So, 3. 3. 2007 - 18:03)

Leno, jsi odvážná, že si vůbec něco takového zkusila. Smůla, že to dopadlo takto. A to si v tom fakt zůstala až do rána? To si zahráváš, protože kůže může být potom podrážděná. Jaký si měla z toho pocit? Chtěla by sis to zopakovat, myslím to počůrání.'

Dáša (So, 3. 3. 2007 - 18:03)

Ahoj, no tak teď opravdu nevím, nemám si to jak vyzkoušet doma, maminka je doma stále a hnědého fleku na mých gatích by si určitě všimla. Pokud si vezmu projímadlo tak budu mít průjem? Už zítra bychom to chtěly uskutečnit a já se opravdu trochu bojím. Co si mám vzít na sebe? A jaké pleny byste mi doporučili na příští týden? Kamarádka by chtěla hodně velké, ještě nevím jestli u ní nebo venku.'

Lena (So, 3. 3. 2007 - 18:03)

Ahoj Zuz, mě je 16 a ty jsi to měla ještě dobrý, že si se jen počůrala, já taky zjistila, že mě to tak trochu vzrušuje a chtěla jsem si trochu lulnout do gatí v noci, a stejně jako tobě mi to dlouho nešlo, ale taky jsem zatlačila, pšoukla jsem si, ale nevyšlo ze mě vytoužené učúrnutí, ale hustá smradlavá teplá kaše, byla jsem tak koncternovaná a nevěděla jsem co mám rychle dělat a nechala jsem to vlastně dojít až do konce,pyžamo jsem měla plné, šířil se kolem mě smrad, byla jsem nadzvednutá ani nevím proč, no a vyčerpaně jsem si do toho všeho ještě lehla, okamžitě se mi to rozmázlo po celém zadku a já si z toho rozrušení pak ještě načůrala do pyžama, se mnou spí v pokoji ještě mladší (13) a starší (19) brácha, a já v tom musela být až do rána, ráno nás šla mamka vzbudit, budí nás ale tak, že nás odkryje a tak se mamce i mým bráchům naskytl opravdu skvělý pohled, mamka mě seřvala, jestli si neumím zajít na záchod a jestli si zase začínám dělat do postele. A bráchové se mi teď strašně smějou. Takže si z pouhého počurání nic nedělej. Jo mimochodem ten příběh od té Anetky je fakt šílený, rozhodně je psychika šílená věc. A mimochodem Dášo, jestli si fakt nakadíš do kalhot, připrav se na, že si budeš chvíli připadat jako neschopné mimino a ještě to umocní ten trapas před kamarádkou, která bude suchá a čistá.'

Marek (So, 3. 3. 2007 - 15:03)

Zuz, s tím záchodem si začala dobře. Asi tě to holt vzrušuje, když ses v noci probudila a první co tě napadlo, počůrat se do postele. Jde o poprvé, to si překonala a co teprve kdyby nezůstalo jen u pšouknutí. Jen mně trochu překvapuje, že si čůrala a měla si vše nahoře mezi nohama. Měl jsem za to, že ženy mohou čůrat jen pod sebe. Aspoň, co jsem viděl fotky, měly všechny mokré zadky, předek pyžama byl ale vždy suchý. Flek se šíří rychle, něco vsákne matrace, něco pyžamo a deka. A jak vysvětlíš ty mokré deky? Ikdyž uschnou, mohou být cítit. Prostěradlo musíš nechat odkryté, aby to uschlo. Ale to asi zase uvidí tvůj bratr (jak je starý?) ten flek. Jinak ložní prádlo uschne, ale na matraci může zůstat zažloutlý flek. Být tebou, tak se přiznám, ale ne k tomu, že to bylo schválně. Prostě řekneš, že jsi byla unavená a zdál se ti sen, že si byla na záchodě. Nesmí se ti to ale stávat moc často, ikdyž chápu, že touha je větší než strach z následků.
Neřekl bych, že si hloupá, prostě si chtěla realizovat svůj sen a neuvědomila sis možné následky. Nevýhodou je, že nemáš pokoj sama pro sebe a ještě to asi budeš pár let muset vydržet než se odstěhuješ a budeš si to moct užívat. Rozhodně nejsi sama, komu se tohle líbí. Jen budeš mít těžké tohle někomu vysvětlovat, kromě těch, kterým se to také líbí. Tuhle zálibu sis nevybrala, prostě tě to vzrušuje, tak si jí užívej. Radím ti, pořiď si plenky, někam si je schovej (je to velký balík) a čůrej v noci do nich. Nebudeš mít obavy z následků, postel bude suchá a ty si můžeš užívat slastné pocity.
Když mi napíšeš na můj e-mail Marek.Litera"seznam.cz pošlu ti příběh, který je hodně podobný tvému zážitku.
A dej vědět, jak ti to dopadlo doma.'

Zuz (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

Ahoj, včera jsem šla raděj na záchod, bála jsem se. Ale když jsem se vyčurala, tak jsem se neutřela a oblíkla si kalhotky. Hned na nich byl mokrej flek a.. no bylo to dost dobrý, dakový dráždivý. Ráno jsem se probudila docela brzy, protože jsem musela na malou. Já v noci, teda až nad ránem chodím 1x docela pravidelně. Když jsem chtěla vstát a jít na záchod, tak jsem dostala nápad si čůrnout vleže do pyžama. Tak strašně mě to vzrušilo, že jsem ani skoro nemohla dýchat a uvědomila jsem si, že všechny moje představy můžou být splněný během okamžiku. Když už se mě chtělo opravdu strašně moc, tak jsem to chtěla pustit, ale nějak to nešlo. A nešlo to snad čtvrt hodiny. Byla jsem zoufalá. I jsem hodně tlačila dokonce jsem si i pšoukla ale pořád nic. Až tak za dalších 10 minut jsem zkusila zatlačit znovu a začala jsem čurat! Jenže jsem zatlačila asi nějak moc a já najednou čůrala jako na záchodě a nešlo to vůbec zastavit! Prostě nešlo! Byl to strašně zvláštní pocit. Překrásnej a stašnej zároveň. Nohy jsem měla úplně u sebe a jak jsem čůrala, tak se to drželo všechno nahoře mezi nohama. Pak jsem ale začala cítít, že mě to začíná téct po zadku na postel. Až v ten okamžik jsem si uvědomila, že budu mít mokrej flek na povlečení (já si opravdu chtěla jen ucvrknout). Jak jsem se lekla, tak jsem dala nohy od sebe, protože jsem chtěla rychle vstát, ale v tom se to stalo. Všechno co jsem měla mezi nohama, proteklo po stehnech na postel. Chvilku to bylo příjemný, jenže jsem cítila že mokrej flek mám až pod kolena! Tak jsem se toho lekla, že jsem začala zase čůrat a to už jsem opravdu nechtěla ani náhodou. Začala jsem nathovat ( to jsem už nebrečela několik let) že jsem až probudila bráchu. Jen jsem mu ale řekla, že mi není dobře a hned zase spal dál. A tak jsem šla na záchod. Úplně počuraná, jako když jsem byla malá. Na záchodě jsem si stáhla kalhoty a fascinovaně jsem koukala na ten obří mokrej flek. Byla jsem ohromně vzrušená, ale zároveň jsem brečela, protože jsem nemohla uvěřit tomu, co se stalo. A hlavně jsem nevěděla, co mám dělat. Vyčurala jsem zbytek (moc už toho nebylo), osprchovala jsem se (naštěstí jsem nikoho doma nevzbudila) a nahá jsem přeběhla do našeho pokoje (s bráchou). Oblíkla jsem si suchý pyžamo, ale nejhorší bylo, když jsem se podívala na postel. To bylo strašný. Úplně prosáklej mokrej flek snad víc než 1x1 metr! Dala jsem na to několik dek a zase si lehla, ale už jsem neusnula. Byla jsem strašně vyvedená z míry, nadšená a vyděšená zároveň. Ráno jsem vstala normálně, ale málem jsem nedoběhla ne záchod, jak se mě najednou začalo chtít - je to normální? Neudělala jsem si něco? A mám jeden velkej problém. Bojím se přiznat se. Když jsem se ráno podívala pod ty deky, taky byl ten flek stejně velkej a mokrej. Mamka i taťka by mě asi nadali a brácha by se mě strašně smál, že jsem se počarala v 15 letech. Jenže zátra bedeme prát ložní a já budu mít na posteli flek. Co mám dělat? Nám se prřiznat, že jsem se počurala naschvál? Nebo mám třeba říct, že jsem tam rozlila čaj? Pomozte. Já, vím že jsem hloupá.'

Jiří (So, 3. 3. 2007 - 10:03)

Pro Zuz:Ty plavky jsou nejlepší!!Obleč si plavky a třeba si stoupni doma do vany a počůrej se.Jindy to zkus třeba,tak,že si sedni na záchod a pusť to do mísy a plavky si nech oblečený??V létě se třeba počůrej do plavek na záchodě na kupališti apak zkus jít ven mezi lidi.Všichni tam budou mít plavky mokré a tak si toho nikdo ani nevšímne.Postupně k tomu přidej třeba pučocháče a sukni??Jestli tě to opravdu vzrušuje,tak se časem naučíš to dělat,tak aby tě to vzrušovalo a zároveň to nikoho nepobuřovalo??A navíc chlapům se to líbí!!'

Marek (So, 3. 3. 2007 - 08:03)

Zuz, když to chceš, tak si to zkus. Návod jsem popsal o pár příspěvků výš. Když to zkusíš jen do kalhotek, nikdo nic doma nepozná. Musíš předtím pít hodně vody, aby moč byla čirá. Nebo jdi na plovárnu a počůrej se do plavek ve sprše, do bazénu to nedělej!'

Zuz (Pá, 2. 3. 2007 - 23:03)

Marku, mám to udělat? Já už fakt dost nutně potřebuju! Mám jen strach, že to někdo doma pozná!'

Zuz (Pá, 2. 3. 2007 - 23:03)

Hm, to máš pravdu s tím veřejným přiznáním Průšové. Tu zpěvačku jsem taky viděla. Já, no, vzrušuje mě to, když se počurá holka, i když sama jsem... Je to asi divný, co? Když to tady čtu, o tom co chce udělat Dáša, mám chuť si taky cvrknout, nebo se počurat. Už se mi i dost chce, ale mám strašnej strach. Ještě nikdy jsem nic takovýho neudělala.'

Marek (Pá, 2. 3. 2007 - 23:03)

Zuz, proč by to neměla být pravda? O Olsenové nevím, ale počůraných opilých lidí je v taxíku určitě dost.
Průšová to sama říkala, chtělo se jí čůrat, byla v dopavní zácpě a nakonec se počůrala, auto navíc nebylo její. Sympatické, že se přiznala veřejně. To každý nedokáže.
Dokonce jsem slyšel i viděl fotku, jedna cizí zpěvačka hodně pila šampaňské a na pódiu to neudržela. Na kalhotách měla pěkný flek.'

Reklama

Přidat komentář