Reklama

Tanga, zkušenosti

Markéta (Čt, 28. 4. 2016 - 18:04)

Tanga mám od patnácti,nosím je ráda,hlavně kvůli sobě.Taková bezešvá tanga i kalhotky jsou jak peříčko a krásně se nosí.

A (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

jestli ve škole některá nosila tanga,tak to vůbec netuším,o tom se žádná z nás nikdy nebavila.Neřeš to,je to hloupost,nikdo tě dnes nenutí je nosit a kdyby kluk,tak mu klidně řekni,že je nesnášíš,jistě se s tím v pohodě smíří a nebude z toho dělat vědu.

Každý (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

Mě nenutili,jen máma...máme jiný vztah s rodiči,u mě by nebyl problém říct pravdu,proč se bát,nesvěřit vlastním rodičům.Tang mám víc,než běžných kalhotek,problém s tím nemám,ale jak píšeš,je to každého věc a nutit někoho nemá cenu.Krom toho,nějaké zkušenosti mám a nikdy po mě kluk nechtěl,abych nosila pouze tanga,z toho obavy mít nemusíš.Pod noční košilku nenosím žádné kalhotky,to ani není zdravé.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

je mamka nosí,nevidím na...Mě nenutili,jen máma navrhla,jestli bych je nechtěla,že bych jim tím udělala radost.Sama jsem je chtěla,jen jsem netušila,že tak tlačejí v zadku.Nikdy jsem nedokázala ani říct,že mi to vadí,i když se mě na to ptali.Ale pravda je taky to,že když se máma ptala,jestli tanga chci,už je měla stejně koupený.Tak vlastně ani nevím,co by bylo,kdybych tehdá řekla ne.Taky musím přiznat,že jsem ve třídě hodně vyrostla,byla jsem první s tangáčema a to mě těšilo.Jenže pak kalhotek ubývalo a přibývalo tang,už jsem je měla i pod noční košilku a jako plavky a to už se mi fakt nelíbilo.Ale nenašla jsem sílu to říct,až teď.

Nino, (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

bud jsou tady divné lidi,nebo moc fantazírují,je to k neuvěření,že by se našlo tolik úchylných matek.Nevěřím.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 14:04)

Naše holka má tanga také...Vím docela přesně,jak těm vašim slaďouškům bylo.

Zuzka (Čt, 28. 4. 2016 - 14:04)

je mamka nosí,nevidím na...Naše holka má tanga také od dvanácti,kluk od třinácti,mě se to teda líbí,tak proč bych jim to nepořídila.Víte,jak byli oba sladcí,když si ráno čistili zuby jen s trojúhelníčkem nad prdelkou?

Pecan (Čt, 25. 6. 2020 - 20:06)

A pak je tatínek oba ojel :D

Zuzka (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Jo,je to tak.Mamce je...S takovým přístupem k chlapům budeš,holka,asi pořád single.

At (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Jo,je to tak.Mamce je...je mamka nosí,nevidím na tom nic špatného,jen mě hodně udivilo,že ti řekla,že je budeš nosit,že se to tatínkovi líbí,že toho pro vás hodně udělal.To není normální.A celkově,do ničeho bych děcko nenutila a tanga opravdu až starší holce,ne 12 ctileté.

At (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Jo,je to tak.Mamce je...je mamka nosí,nevidím na tom nic špatného,jen mě hodně udivilo,že ti řekla,že je budeš nosit,že se to tatínkovi líbí,že toho pro vás hodně udělal.To není normální.A celkově,do ničeho bych děcko nenutila a tanga opravdu až starší holce,ne 12 ctileté.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

se líbí tanga,tak mamka...Jo,je to tak.Mamce je jednapadesát a nosí tanga stále.A poznamenalo mě to dost,mám odpor ke klukům,co si myslí,že holky musí nutně nosit tanga a bez ostychu to po nich požadují.A dodnes je mi stydno,jak jsme s mámou chodily v tanga plavkách,úplně všude,vždycky s holou zadnicí!Taky jsem všechny fotky z dovolených,kde jsem zezadu,vymazala nebo vyhodila.

Tatínkovi (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Nejsem vdaná a momentálně...se líbí tanga,tak mamka řekla,že je musíš nosit? Máš to ale divné rodiče,se divím,kdyby tě to nějakým způsobem nepoznamenalo.Slyším prvně,pokud si teda nevymýšlíš.

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 12:04)

Zřejmě sis vypěstovala...Nejsem vdaná a momentálně jsem čerstvě rozešlá a hodlám si dát pauzu.Prádlo mám všechno dost sexy,ale musím se v něm sama cítit dobře a ne to mít zaryté v zadku!Já nosila tanga od jedenácti do dvaadvaceti,kvůli našim.Máma mi řekla,že když se to taťkovi tak líbí,musíme mu udělat taky radost,když se o nás tak stará.Normálně mi tangáče zhnusili.

Jarda (Čt, 28. 4. 2016 - 12:04)

Jednou přítelkyně přinesla bílá tanga a podprsenku, průhledné jako síť do okna bez podšití a ptala se jak se mi v tom líbí. Pak se vzala bílé šortky a blůzku. Vypadala úžasně, hlavně jak se jí rýsovala tanga a prosvítaly bradavky a trojúhelníček. To jsem jí ale neřekl. Jako na trní musel jsem celý den osahávat prdelku a kozičky hned jak jsme ve městě zašli do vedlejší uličky. Sotva jsme došli domu, hned jsem si ji vzal ve spodním prádle, jen tanga jsem shrnul na stranu.

Zuzka (Čt, 28. 4. 2016 - 12:04)

To není zvyk,ale...Zřejmě sis vypěstovala odpor k tangám,asi se nechceš mužům líbit.Jsi vdaná, nebo máš přítele?Nosíš pro ně alespoň nějaké sexy prádelko?

Nina (Čt, 28. 4. 2016 - 11:04)

jedině,když bych měla...To není zvyk,ale otupění.Každá to má asi jinak,já je teď teda moc nenosím,vlastně jen pod bílé kalhoty nebo na plesy.Jinak chlupatý pánský zadek v tangách musí být otřes,ale ti kluci-modelové k katalozích spodního prádla,těm to sekne.

Jarda (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

jednoho rána při hrátkách...Hlavně jestli nebyly krajkový, ty tanga co jsi celý den nosil.

Vůbec, (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

Samozřejmě myslím...jedině,když bych měla tampon,ale i tak,jsem zvyklá,když to mám tak obyčejné kalhotky.S Kamilem souhlasím,je to o zvyku,jen na chlapovi by se mi to nelíbilo,ale každého věc,nikomu se nesměju.

Kamil (Čt, 28. 4. 2016 - 10:04)

jednoho rána při hrátkách s přítelkyní se mě zeptala jestli nechci zkusit tanga. říkám si je sobota ráno , chci dočončit to co tu mám rozdělaný , tak jsem jí řekl že jo že to někdy zkusím a pokračovali jsme no sprše jdu r ručníkem kolem pasu si do skříně pro kratase, přítelkyně došla za mnou a do ruky mi dala ty tanga že je už pro mě má a dnes je skvělí den abych do večera měl na sobě toto pro ni sexy prádlo, no co už slib je slib, tak jsem se do nich nasoukal udělal přítelkyni gygolo show a pak jsem na to hodil kratase, musím uznat že prvních 30min. to bylo divný ale musím říct že jak všichni píší že se to zarývá mezy půlky tak to není pravda. po hodině jsem ani nevěděl že je mám a vzpoměl jsem si na ně až večer.
Takže nesudte dokud nevyzkoušíte a nikdo to ani nemusí vědět že je máte.

Reklama

Přidat komentář