Reklama

Tanga, zkušenosti

Irča (St, 19. 4. 2017 - 21:04)

Ahoj, sháním hezké dvoudílné plavky, spodní díl tanga. Poradíte mi vhodný e-shop, kde je lze objednat? Co jsem zatím hledala, tak se mi nic nelíbilo. O cenu nejde, hlavně, aby byly hezké. Díky

Zvědavej (St, 1. 3. 2017 - 17:03)

Vém, že se to občas tvrdí v chytrých časopisech :D mě se rýsující se tanga nebo prosvítající líbí.. jako asi většině chlapů ,)

Asi (St, 1. 3. 2017 - 16:03)

Tanga na holkách jsou sexy,...nevíš, že padnoucí prádlo nesmí být přes oblečení vidět

Zvědavej (St, 1. 3. 2017 - 16:03)

Tanga na holkách jsou sexy, vzrušuje mě když nějaké prosvítají přes legíny třeba, o tanga plavkách ani nemluvě :D Ale holky co je nosíte.. nosíte je jen aby ste se předvedli před klukama, nebo je vám to i pohodlný?:)

Nina (St, 25. 5. 2016 - 11:05)

Tanga plavky jsem nikdy...Ono je něco jiného vzít si tanga podle nálady,a něco jiného je,mít je stále.

Dáša (Čt, 12. 5. 2016 - 21:05)

Taky občas vidím malou...Tanga plavky jsem nikdy neměla a nemám,ale kalhotky mám od dvanácti a až na pár prvních dnů jsem si zvykla dobře.Ráda je nosím.

Nino, (St, 4. 5. 2016 - 16:05)

Taky občas vidím malou...Většinou mají děvčata opačný problém -že jim rodiče tanga nekoupí.

Nina (St, 4. 5. 2016 - 11:05)

Nino,ty nechceš být...Taky občas vidím malou holku v tangách u vody a docela je lituju.Každý se ohlédne,kouká,jak to má protažený prdelkou.To je divný pocit.Třeba když jsem byla jediná s tangáčema na plavání se školou.Naši to přeháněli v tom,že když jsme šly koupit kalhotky,tak to byly vždycky tanga.A taky mi nebylo po chuti,když mně táta viděl třeba v patnácti v kalhotkách,nebo když mně poplácával po zadku,třeba v noční košilce nebo elastických šortkách,jakoby se chtěl ujistit,že jsem si tanga vzala.Já si v tangách svůdná ani nepřipadám.

, (Út, 3. 5. 2016 - 19:05)

odkud jsi ?z ČR.

Lenka (Út, 3. 5. 2016 - 18:05)

Asi jsem divná.Asi budu...Nino,ty nechceš být svůdná?Nepřeháněli to vaši s těma kalhotkama tak,aby ti to bylo nepříjemný?Nebo si snad dovolovali víc?Protože je na světě kupa holek,co maj tangáče třeba od šesti,sama to vídám občas u moře,ale nosí je dál bez odporu i v dospělosti.

Tomáš (Út, 3. 5. 2016 - 18:05)

To bych jednou ráda viděla...odkud jsi ?

Nina (Út, 3. 5. 2016 - 14:05)

To jsi na tom dost špatně,...Momentálně zcela down.

M (Út, 3. 5. 2016 - 14:05)

Asi jsem divná.Asi budu...To jsi na tom dost špatně, když je musíš lákat jenom oblečením...

Nina (Út, 3. 5. 2016 - 13:05)

Protože to tak je!Je to...Asi jsem divná.Asi budu muset znovu snášet kalhotky zasunuté do vlastního těla,aby kluci byli spokojení a měli o mě zájem.

(Po, 2. 5. 2016 - 17:05)

To bych jednou ráda viděla...se to na chlapech vůbec nelíbí,ale jako neodsuzuji.

Lenka (Po, 2. 5. 2016 - 17:05)

Klukům tanga také...To bych jednou ráda viděla naživo,kluka v tangách.

Lenka (Po, 2. 5. 2016 - 16:05)

Víte že se mi to...To mě to nijak neuráží,cítím se dobře,žensky.

Já bych (Po, 2. 5. 2016 - 16:05)

Víte že se mi to...se s tím netrápila.Nemáš je ráda,tak je nenosíš a co ti je po ostatních.

Proč? (Po, 2. 5. 2016 - 15:05)

Víte že se mi to...Protože to tak je!Je to sexy.Neznám jinou ženu,která by měla takový odpor k tanga kalhotkám ,jako ty!Hledej chybu u sebe.

Nina (Po, 2. 5. 2016 - 13:05)

Lenko, proč asi.....prostě...Víte že se mi to nelíbí,když je někde holka vyfocená v gaťkách,jsou to skoro vždy tanga!Proč?A pak je to pro kluky standartní prádlo žen a dožadují se toho,abychom to nosily!

Reklama

Přidat komentář