Reklama

Brintellix - antidepresiva

Jarka (St, 7. 9. 2016 - 15:09)

Ahoj Miluško,je to...Ahoj Miluško a Luboši,já jsem už 14 dní uplně nový člověk.Paráda, naskočila mi hladinka a já mám teď takové energie a chuť do všeho.Bála jsem se jít do práce, ale asi mě nakopla do života.Modlím se, aby už mi to zůstalo ,nechtěla bych znovu zažít tu hrůzu, kterou jsem prožívala. Moc Vám přeji, ať je Vám taky dobře,užívejte sluníčka, dodává energii.Mějte se moc hezky a zase se ozvěte, pa pa

miluska (St, 7. 9. 2016 - 12:09)

Ahoj Miluško,je to...ahoj Lubosi diky za podporu chcu se zeptat pejdou ty stavy vubec nekdy? pracuju v malym obchudku su tam sama mam prevazne zakaznice s detma protoze naproti mam skolku adetskou doktorku takze jen se soustredit na obsluhu jinak dobry a ty ses uz dobrej zatim vsechny zdravim

Luboš2 (Út, 6. 9. 2016 - 17:09)

ahoj vsichni tak jak se mate...Ahoj Miluško,je to normální,to se nám stává,někdy třes,někdy nechuť do všeho,máš to těžší,že jseš v práci a to soustředění je někdy problém.Ale jestli máš v práci super lidi,pak by to byla výhoda.A co ty Jarko?

miluska (Út, 6. 9. 2016 - 10:09)

ahoj vsichni tak jak se mate je to uz lepsi Jarko a co ty dobry a ty Lubosi ses uz taky v pohode ja teda ne je to uz ctvrty mesic bez neurolu ale nikdo me nerekl ze to teprve ted bude tak tezky kazdej den tresavka ztuhnuty vsechny svaly na zvraceni tak nevim jestli je to normalni nebo su ja nenormalni v praci dobry ale zaroven tezky se soustredit no nic musim nejak vydrzet snad to nebude dloho trvat drzim vam pesti mejte se

Luboš2 (Ne, 28. 8. 2016 - 18:08)

ahoj Lubosi diky za podporu v...Ahoj Miluško,to je dobře,že máš o jednu starost méně,ona stačí psychika.Já jsem vesměs brával tři tabletky Neurolu 1mg denně a to mi vysazovaly vždy míň o 0,25mg týdně,někdy i 14 dní,záleželo jaký jsem měl absťáky,máš pravdu,hodně se mi třásly ruce a míval jsem návaly horka a pocení.Trvalo to i tři měsíce.Ale já jsem si brával někdy více tabletek než tři.S vnukama jsi se snad potěšila,aspoň se člověk potěší a trošku zapomene na sebe,chodí k nám takřka denně,ale už škola volá.Ale ještě mají dcery roční děti,tak už je taky občas chvilku hlídáme.Tak se měj.

miluska (Ne, 28. 8. 2016 - 08:08)

Miluško,já beru taky...ahoj Lubosi diky za podporu v nemocnici to dopadlo dobre takze mam o jednu starost min chtela sem se zeptat nemam zkusenosti s odvykackou jak to dlouho trva ja vim ze u kazdeho je to jinak ja teda uz tri mesice neberu neurol prvni dva mesice to celkem slo ale ted je to nekdy desny mam tresavku spatne se soustredim nekdy su rozežrana nekdy zase nemam na nic chut takovy stridani ale uz se nechcu vracet tak to musim prekonat musim furt neco delat jak si sednu a nic nedelam tak je to horsi proto su rada ze uz pudu do prace a budu mezi lidima drzim ti palce a at je to uz jenom lepsi a lepsi ted to de ale horsi to bude na podzim ale zari by melo byt pekne tak zatim opatruj se

Luboš2 (St, 24. 8. 2016 - 19:08)

ahoj Jarko je me lito ze...Miluško,já beru taky Chlorprotixen 50,půlku ráno a celej na noc a ještě k tomu mám Trittico 150 a teď teda spím dobře.Přeju ti ,aby to vyšetření dopadlo dobře.pak dej vědět,jak jsi dopadla a ať jsi spokojená v práci,nejni nad to,když to baví a ještě je to prospěšný.

miluska (Út, 23. 8. 2016 - 12:08)

Ahoj Milusko a Luboši, tak...ahoj Jarko je me lito ze stale hledas je to dost dlouho co sme zacaly psat ale snad uz to bude jen jen lepsi moc ti to preju ja mam kazdy den jiny mesic beru chloprothixen 15 ctvrtku rano zda se to byt lepsi nevim to ukaze cas trti mesic sem bez neurolu spatne spim a je me tak celkem vsechno jedno v patek jedu do spitalu udelal se me nejakej flek na noze a moje kozarka asi stim nechce nic mit tak me tam poslala tak uvidim mela sem zde vnuky a prvniho zari zase nastupuju do prace uz se tesim doma me to nebavi tak se drz a at je ti lepe dej vedet

Luboš2 (Ne, 21. 8. 2016 - 19:08)

Ahoj Milusko a Luboši, tak...Jarko to je mi líto,že ti nic nezabírá,tyhle léky neznám,takže nevím.Moc bych ti přál,aby jsi se dala do kupy dokud je léto,nevím jak to máš ty,ale mě je hrozně na podzim a v zimě.Teˇto taky nestojí za moc,trápí mě ranní pesima a tolik bych chtěl být prospěšný,manželka pořád něco kutí a já si raději lehnu a pouštím si relaxační muziku,jenže mám špatné soustředění,tak mi to moc nepomáhá.ahoj

Jarka (Ne, 21. 8. 2016 - 13:08)

Ono je to Ireno asi tak,že...Ahoj Milusko a Luboši, tak jak Vám je? Doufám, že líp než mě. Stále mi nic nezabírá, dostala jsem ještě k Argofanu Dogmatil. Beru ho týden, ale zatím žádné pozitivní účinky necitim. Tak dejte vědět jak Vám je. Pa

Luboš 2 (Ne, 14. 8. 2016 - 18:08)

Beru Brintellix jiz pul roku...Ono je to Ireno asi tak,že se musí k antidepresivům brát nějaké další léky,taky mi trvalo než se našla ta správná kombinace,neberu teda Brintallex ale Venlafaxin,bude to asi něco podobnýho,když je to na vychytávání serotoninu v mozku.

Jarka (Út, 9. 8. 2016 - 21:08)

Beru Brintellix jiz pul roku...Irenko, a Ty máš Brintellix na klasickou depresi nebo na panickou poruchu?. A za jak dlouho Ti zabral.?Díky za odpověď.

irena (Út, 9. 8. 2016 - 15:08)

Beru Brintellix jiz pul roku po zmene z jonych antidepresiv ale jeste v kombinaci s xanax 2mq a vecer jeste Trittico 30 mg.Nedela mi Brintallex zadne problemy pokud mam xanax.jakmile bych ho vysadila a brala jen Brintallex mam okamzite tres a auzkost plac atd.A podezremi mam i na zvysenou chut k jidlu hlavne sladke.

Luboš2 (Po, 8. 8. 2016 - 18:08)

Ahoj Luboši, ten Brintellix...Ahoj,taky vám dělají výkyvy počasí problémy s duševním zdravím?Má přijít zítra, na Vysočinu ve středu šok,myslím tím teplotní,tak se vůbec netěším,protože mě to vždycky rozhodí,můj psychiatr mi říká,že to tak u citlivých lidí bývá,ale nezbývá nic jiného než to přetrpět,nato medikace nepomůže,po bouřce bývá jasno,říká.Jinak Jarko,mě není dobře,hlavně dopolední pesima bych nejraději zaspal,už teď vstávám v devět,v půl desátý,večer je to lepší,tak se i na nějaký film podívám.romantický,komedie,jen né žádná krev.Teď i na olympiádu,těším se na atletiku,snad to bude dobrý.Tak se mějte.

Jarka (Pá, 5. 8. 2016 - 11:08)

Ahoj Luboši, ten Brintellix...Svedilo

Jarka (Pá, 5. 8. 2016 - 11:08)

Tak holky,moc vám přeju,aby...Ahoj Luboši, ten Brintellix nic moc. Švédsko mi po něm celé tělo a dělaly se mi ohromně modřiny. Žádný zázrak to není. A jak Ti je?

Luboš2 (St, 3. 8. 2016 - 18:08)

Tak holky,moc vám přeju,aby konečně něco zabralo,znám tu beznaděj,taky bych zkusil něco novějšího,ten Brintellix je prej taky na vychytávání serotoninu v mozku,tak uvidíme,ale doktor mě nechce vyměnit antidepresiva ambulantně.To asi víte,že antidepresiva mají nástup za dva až tři tejdny,takže je člověk pár dní bez účinku.Miluško,ať si ten týden užiješ,taky mi vnoučata dělají radost,kvůli rodině se držím,jinak by to nemělo smysl.

Nina (Út, 2. 8. 2016 - 18:08)

U escitalopramu trochu...budu přecházet z Coaxilu. Tak zrovna to bolení hlavy mě teda děsí, to je vlastně jedna z věcí proč beru AD :( ach jo, to jsi mě nepotěšila. Každopádně děkuju

Jarka (Út, 2. 8. 2016 - 17:08)

Jarko:
Aha, promiň,myslela...U escitalopramu trochu bolení hlavy a žaludek. Ale jinak v pohodě, vůbec se toho neboj. A Ty vysazujes jaké AD?

Nina (Út, 2. 8. 2016 - 17:08)

Brala jsem escitalopram,...Jarko:
Aha, promiň,myslela jsem,že píšeš o účinné látce, ale zřejmě jsi teda brala preparáty stejného jména jako úč. látka. A escitalopram? jaké měl vedl účinky. Děkuju za pomoc. Mám ze všeho hrozný strach :(

Reklama

Přidat komentář