Reklama

Brintellix - antidepresiva

Jarka (So, 9. 7. 2016 - 20:07)

Ahoj,já vám teda holky...Luboši prosím Tě jak dlouho trpíš depresema? Já je mám od dubna, a už jsem úplně vyřízená. To není život, ale přežívání ze dne na den. Když si vzpomenu jak jsem byla veselá a plná energie, tak je mi do pláče.

Luboš2 (Pá, 8. 7. 2016 - 18:07)

ja tedka zadnou depku nemam...Ahoj,já vám teda holky řeknu,co tahle deprese dokáže zničit život,dopoledne se nemůžu vyhrabat z postele,Bereme obědy ze školy tak musím,i když mi manželka říká,že by tam došla,je mi teda hůř a hůř,za tejden jedeme do Krkonoš,musím se nějak zmátožit ale vůbec se mi nechce,teda nechci to kazit,antidepresiva mám na maximum,tak nevím,co bych si mohl přidat,Neurol apod.nemám.Nejni něco volně prodejnýho?Jarko,já jsem přibral po Zyprexe a neznám nikoho,kdo by po ní nepřibral,ze začátku to bylo nekontrolovatelný žraní.Teď už to nějak koriguju,už nepřibírám.pa

jitka (Pá, 8. 7. 2016 - 14:07)

U mě žádná změna....ja tedka zadnou depku nemam je me vsechno tak nejak jedno rikam si nejak bylo nejak bude vcera me teda bylo desne myslela sem ze to nedam sla sem skoro na cely odpoledne na zahradku tam si nasla pracu uteklo to a bylo me fajn az sem dosla dom tak me zase bylo blbe a to je tim ze ted pres prazdniny nechodim do prace za tyden budu hlidat vnuky sice nevim jak ale nejak to dopadne je to blby ze ti nic nezabira doktorka me k lekum doporucila ACUTIL je to prirodni je to rybi tuk B12 vitamin kys.listova a vit.E jak rekla lekarnice je to dobry na hlavu hlavne na psychiku najdi si to na internetu ted beru MAGNE B6 FORTE to je taky dobry a k tomu BKOMPLEX a vecer piju medunku myslim ze to pomaha nejsem tak nervni a roztrepana na chut k jidlu piju matu neni to nic moc ale uz jednou me pomohla na traveni a chut k jidlu tak doufam ze pomuze aji tedka zkus uvidis nic stim nepokazis drz se kazdej den je jinej a ver ze bude lip nevzdavejto lehce se to rika hur se provadi znam to

Jarka (Čt, 7. 7. 2016 - 20:07)

Jarko, nech si předepsat...Helenko, na něj jsem zapomněla. Mirthazapin už beru 2 měsíce, a furt hubnu. Žádná chuť k jídlu, tak už fakt nevím, co by mi pomohlo. Poraďte prosím

Jarka (Čt, 7. 7. 2016 - 20:07)

Jarko, nech si předepsat...Helenko, na něj jsem zapomněla. Mirthazapin už beru 2 měsíce, a furt hubnu. Žádná chuť k jídlu, tak už fakt nevím, co by mi pomohlo. Poraďte prosím

Helena (Čt, 7. 7. 2016 - 18:07)

U mě žádná změna....Jarko, nech si předepsat ještě Mirtazapin - ten hodně podporuje chuť k jídlu a snad každý po něm přibere (vlastní zkušenost, ale nejen má). Dobře se po něm spí a hodně lidí ho odmítá právě pro ten nárůst hmotnosti. Jako samotné antidepresivum ale asi moc dobré není, proto bych nechala ten Argofan (mně jednu dobu docela pomáhal) plus brala večer ten Mirtazapin. Nebo Qentiapin, po tom se taky hrozně žere.

Jarka (Čt, 7. 7. 2016 - 17:07)

ted beru ctvrtku...U mě žádná změna. Potřebovala bych přibrat nějaké kilo, ale nemám vůbec chuť k jídlu. Jsem z toho už nešťastná. Mám 4 AD a nic nezabírá. Nejdřív jsem měla escitalopram, pak brintellix, potom sertralin a teď Agrofan. Je to fakt děs. A Ty máš ještě deprese nebo už je Ti líp?

jitka (Čt, 7. 7. 2016 - 12:07)

Teda Jitko ted beru ctvrtku chlorprothixen a kdyby nepomohl tak me napsala atarax recept abych k ni memusela resim sni problemy po telefonu nechce se me k ni furt jezdit tak to resime takhle a ty dobry? zkousim to zatim vydrzet az na to ze je me blbe na zvraceni nemam chut k jidlu snad to prejde mej se

Jarka (Út, 5. 7. 2016 - 19:07)

Jirko, a Ty máš jaké...Teda Jitko

Jarka (Út, 5. 7. 2016 - 19:07)

protoze sem ho brala vic jak...Jirko, a Ty máš jaké antidepresiva?

jitka (Út, 5. 7. 2016 - 19:07)

Já po Neurolu moc...protoze sem ho brala vic jak deset let a uz me nekdy 1mg nestacil zatim to zvladam sama de to ale nekdy tezce snad to dam

Jarka (Út, 5. 7. 2016 - 19:07)

Ahoj, tak mám zase nové léky Agrofan. To je fakt hrůza, to už jsou třetí. Mám pocit, že mi nic nezabírá. Jak z té hrozné deprese ven?

Luboš2 (Út, 5. 7. 2016 - 17:07)

a ty ted nic neberes ze chces...Já po Neurolu moc nepasu,vím,že je to záchrana tak na dvě,tři hodinky,ale zrovna dneska by se mi hodil,dá se říct,že jsem dneska skoro celej den proležel,jak se mnou deprese cloumá.Beru kombinaci pěti léků,ale je vidět poslední měsíc,že by to chtělo nějakou změnu,myslel jsem,že bych se zmínil mému psychiatrovi o Bryndelixu,ale jak tady čtu,není to taky nic moc.Proč vysazuješ Neurol a to zvládáš sama,to tě obdivuji, nebo taky v nemocnici.Tak vydrž.pa

jitka (Út, 5. 7. 2016 - 15:07)

Jitko,mě vysazovaly Neurol v...a ty ted nic neberes ze chces neurol ja mam první měsíc odvykačky za sebou su zvědavá jak ještě dlouho budu mit absták už mě to nebaví tak se uvidí jak budu pokračovat měj se

Luboš 2 (Po, 4. 7. 2016 - 19:07)

lubosi a jak si to dokazal se...Jitko,mě vysazovaly Neurol v léčebně,řídila to paní primářka,dělala to postupně,pomalu,ale absťáky to byly.Nebyla to moje první anabáze,už jsem to předtím udělal s Lexaurinem a s Frontinem,jsem prostě nezodpovědnej.Psychiatr i praktik dostaly zákaz mi tyto léky předepisovat a manželka by mě asi zabila hihi,kdybych je donesl domů.A paní doktorka při propuštění mi řekla,že příště by mě dali na detox.Že je tam jiný režim,je pravda,že mezi feťáky se mi nechce,ale člověk neví.Tak uvidím,co bude dál,deprese mě trápí fest.pa

Verka (Po, 4. 7. 2016 - 19:07)

Co Brintellix a sexuální dysfunkce?? Mate nekdo nějakou zkušenost??

jitka (Po, 4. 7. 2016 - 13:07)

Já užíval Neurol až 7 mg...lubosi a jak si to dokazal se srovnat s vysazovanim neurolu a to trva tak dlouho abstaky sou desny ja myslela tak mesic a pak šlus a bude dobre to je blbost že? porad

miluska (Po, 4. 7. 2016 - 06:07)

Ahoj Milusko, tak jak Ti je?...ahoj jarko u mne je kazdej den jinej jednou lip pak blbe jako na houpačce ele zatim se to zkousim zvladat k doktorce nejezdim to si netroufam tak si volame uz prez mesic neberu neurol novyho leku jen ctvrtku rano bero b-komplex a horcik a to me taky dost pomaha na sponi piju medunku a spim dobre prasky nechcu je me lito ze se to u tebe nezlepsilo je to celkem dost dlouho ale ty si menila leky že? ja uz jiny nechcu bud to pude nebo ne ale su z toho taky unavena ted zde budu mit na hlidani vnuka dva roky druhej de na trhani mandly a maminka tam bude s nim tak snad to zvladnu jeste že mam tak schopnou mati ta me pomuže je ji 85 ale je na tom lip než já opatruj se a drž se bude lépe dej vědět

Severka (Po, 4. 7. 2016 - 06:07)

Beru ho druhý měsíc, jsem šíleně žravá a vynechala mi menstruace, těhotná nejsem. Zas takový zázrak, jak říkala doktorka to teda není :-(

Jarka (Ne, 3. 7. 2016 - 18:07)

ahoj jarko ja su na tom snad...Ahoj Milusko, tak jak Ti je? U mě žádná změna, léky nezabírají. Už jsem z toho nešťastná. Doufám, že je To líp.

Reklama

Přidat komentář