Reklama

Brintellix - antidepresiva

Luboš2 (St, 29. 6. 2016 - 17:06)

Já užíval Neurol až 7 mg denně,při vysazování,trvalo to čtyři měsíce,absťaky jako hrom,ale dneska mi ho nikdo nechce napsat,že jsem nezodpovědný.pa

miluska (St, 29. 6. 2016 - 06:06)

Ahoj dito,
no já je brala...brala sem ho vic jak 10let 1mg denne ale v posledni dobe sem zvysovala vysadila sem ho najednou a to byla asi chyba ale ted uz ho nechci brat ja vim ze se to nekomu muze zdat divny ze je odvykacka ale kazdej je jinej a telo taky su rada ze sou lidi kterym nic nebylo ale ja su bohuzel vyjimka blba ale su a fakt si nic nenamlouvam uz sem to jednou prodelala drzim vsem palcea minde dekuji za pochopeni

Věra (Út, 28. 6. 2016 - 16:06)

Strach z odvykání je hysterická neuróza - jaképak odvykání, přestaň to brát, snad víš proč!! Nenamlouvej si nesmysly. Různé stavy si můžeš vyvolat sama.

Minda (Út, 28. 6. 2016 - 14:06)

Ahoj dito,
no já je brala po sobě a nikdy jsem žádné odvykací stavy neměla. Naposledy jsem odvykala z 6-ti mg Rivotrilu, který jsem brala půl roku a předtím dva a půl roku 2 mg a obešlo se to úplně bez příznaků z vysazení.
Kolik mg Neurolu jsi brala a jak dlouho? Držím palce, ať odvykací stav brzy přejde.

miluska (Út, 28. 6. 2016 - 11:06)

Ahoj Milusko, tak jak Ti je...ahoj jarko ja su na tom snad hur jak na zacatku ted beru chlorprothixen pulku rano z brintellixu me bylo posledni dobou spatna tento beru tyden tak uvidim co bude dal bud to vydržim nebo se vratim k neurolu což bych nerada když sem to vydržela pomerne dlouho odvykacka je děsna telo není moje třesu se jak ratlik a co ty už je to lepsi dej vědět a drž se

dita (Út, 28. 6. 2016 - 11:06)

Ahoj dito,
Atarax beru na...to ses dobra jak jsi to dokazala ja uz pet tydnu neberu neurol ale co to semnou dela desny zadny uzkostny stavy zatim nemam ale uz bych byla rada kdybych nemela ty stavy na odvykačce každej to mame jinak

Minda (Po, 27. 6. 2016 - 20:06)

Ahoj dito,
Atarax beru na spaní, na úzkosti mi nepomáhá a nikdy nepomáhal. Pokud jsi byla zvyklá na Neurol, tak Atarax ti asi také na úzkosti nezabere, ale tak vyzkoušet můžeš. Říká se, že pro ty, kteří byli zvyklí na benzáče, je Atarax slabý. Já brala Atarax poprvé v době, kdy jsem předtím benzáče nebrala a stejně mi nepomohl, ani několik tabletek. Pak jsem několik let brala Neurol, Rivotril a Diazepam, ale odvykla jsem z nich a teď mám 2 Ataraxy na večer.

Jarka (Po, 27. 6. 2016 - 17:06)

Ahoj Milusko, tak jak Ti je při braní nového léku?Je Ti líp?

dita (Po, 27. 6. 2016 - 15:06)

ma nekdo zkusenosti s ataraxem dnes jsem ho dostala mam odvykacku na neurol ten neberu mesic poradte

jj (Po, 27. 6. 2016 - 06:06)

vono je jedno co beres vsechny maji svoje pro i proti to si nevyberes a odvykacka je jak u koho nekdo ju ma jinej ne kazdej sme jini

Luboš2 (Pá, 24. 6. 2016 - 19:06)

Brintellix beru týden (za...O Brintellixu jsem uvažoval,že bych ho prodiskutoval se svým psychiatrem,ale jak tady čtu asi to nebude takovej zázrak,taky už jsem měl mnoho antidepresiv.Za tejden nepoznáš,jestli je to to pravý,vím,co to je v noci nespat a to už bych nechtěl opakovat.Ještě to musím promyslet.pa

XX (Pá, 24. 6. 2016 - 07:06)

Brintellix beru týden (za poslední tri roky už jsem měla asi 10 druhů SSRI). Je mi po něm zle od žaludku a v noci nemůžu spát kvůli tupým bolestem předloktí a lýtek. Ale náladu mam výbornou!

to Medik (Čt, 23. 6. 2016 - 21:06)

Chlorprothixen 50 mg beru 3-krát denně. Blbě se sice cítím, ale o něco méně, než bez něj. Mě vůbec netlumí. V noci naopak nemůžu spát. Zoloft beru také a nemyslím si, že je to jen lentilka, někomu to pomůže, někomu hold ne. Už jsem ho v minulosti brala a je pravda, že žádný odvykací stav jsem při vysazování neměla, ale znám lidi, kteří mají s vysazováním AD problémy a musí postupně. Já je většinou vysazovala bez problémů, jen po vysazení Citalecu ze dne na den se dostavil šílený stav. AD nejsou návyková jako BZD, to je jasné, ale mohou se při rychlém vysazení objevit příznaky z vysazení.

Medik (Čt, 23. 6. 2016 - 19:06)

Chlorprotixen berou maniaci a schizofrenici, tlumí a cítíte se blbě. Jestli tady berete nějaký Zoloft, tak to jsou jen takové lentilky. To se píše úplně všem a žádná odvykačka není pravda.

Tak (Čt, 23. 6. 2016 - 19:06)

To si prober s psychiatrem. Chlororotixen je svinstvo.

Luboš2 (Čt, 23. 6. 2016 - 18:06)

tak me dala chlorprothixen...Mezi jinými beru taky Chlorprotixen 50,půlku ráno a celej večer,holky jaký berete antidepresivum,ten Brintellix?Já mám ataky deprese,hlavně dopoledne je to nejhorší,beru Venlafaxin už asi čtyři roky a tak si říkám,jestli na něj nejsem už imunní,jestli by to nechtělo změnu.Jsem rád,když svítí sluníčko,ale co se léčím na psychiatrii,asi dvacet pět let mi připadá jako by mě sluníčko propalovalo a točí se mi hlava,ale přeju ho všem vodomilum a těm,co se rádi smaží.

miluska (Čt, 23. 6. 2016 - 07:06)

tak me dala chlorprothixen tak uvidim snad to bude lepsi vcera me relativne dobre beru ctvrtku a jarko ty ses uz v pohode ted budou paradni vedra opatruj se

jj (St, 22. 6. 2016 - 22:06)

Já si myslím, že ten důvod, proč ze začátku bylo těm lidem líp, byl ten, že všichni přešli na brintellix z nějakého SSRI (sertralin, zoloft, escitalopram ,)ty jsou těžce návykové, v zahraničních studiích se uvádí odvykačka totální až 2 roky, když jste to zaměnili za brintellix, tak tam ještě byla hladina minulého léku, ten se může vyplavovat postupně, nejdříve z krve, pak si ho tělo odebírá z tkání atd...3 měsíce může být již doba taková, kdy minulého léku již je tam tak málo, že nastává tkz. absták. PROTOŽE znám asi 4 lidi, kteří začali užívat brintellix jako svůj první psychiatrický lék a všem je fakt dobře cca 5 měsíců, k žádnému zhoršení nedošlo. TOTO je logické vysvětlení věci....j

Jarka (Út, 21. 6. 2016 - 12:06)

ahoj vsichni tak jak se mate...A více lidem ten Brintellix pomohl ze začátku a potom se jim to strašně zhoršilo. Je to divny.Tak pak dej vědět jak jsi dopadla u doktorky. Pa

Jarka (Út, 21. 6. 2016 - 12:06)

ahoj vsichni tak jak se mate...Ahoj Milusko, tak to je mi lito, že je Ti hůř. Me taky ten sertralin vůbec nezabírá a bojím se dalších nových léků. Ach jo, je to fakt hrůza.

Reklama

Přidat komentář