Reklama

Brintellix - antidepresiva

Luboš2 (St, 8. 6. 2016 - 18:06)

Ahoj holky,moc vám přeju,aby bylo líp,kdo nezažil,nemůže soudit.pa

Karen (St, 8. 6. 2016 - 17:06)

A co byste chtěly? Být veselé, optimistické, plné síly? Pitomé Kačeny.

Ella (Ne, 13. 8. 2023 - 14:08)

Blbecku.

miluska (St, 8. 6. 2016 - 17:06)

Já beru ten sertralin,je mi...mas pravdu nestoji to za nic ale musime verit ze to bude lepsi snad nebo urcite ted sem posbirala jahody zavarim je pak ostriham buxusy furt neco delam je to lepsi aji to utece v praci je to horsi tak se opatruj

Jarka (St, 8. 6. 2016 - 17:06)

ahoj jarko ja uz fakt nevim z...Já beru ten sertralin,je mi furt divně, beru ho tedy teprve týden,ale už teď mám strach, že nezabere.Ach jo, přijde mi to už nekonečné.Chci už normálně fungovat,takhle je to jenom o přežívání ze dne na den.

miluska (St, 8. 6. 2016 - 13:06)

Milusko a nemůžeš to mít...ahoj jarko ja uz fakt nevim z ceho to je ptala sem se doktorky ta rekla ze je to z odvykani na neurol uz me to zmaha a nebavi me to uz bych chtela fungovat jako pred tim v noci nespim nemam na nic chut ze vseho se me navaluje az v pondeli du k doktorce je to dlouha doba a co ty uz je ti lepe a beres neco

Jarka (St, 8. 6. 2016 - 12:06)

ahoj vsichni tak sem myslela...Milusko a nemůžeš to mít z toho Brintellix? Hodně lidí si stezovalo, že se jim po měsíci užívání všechno zhoršilo.

Ben (St, 8. 6. 2016 - 11:06)

Ale to není z odvykání, to jsi jen neurotická.

miluska (St, 8. 6. 2016 - 06:06)

ahoj vsichni tak sem myslela ze uz to bude jen lepsi ale vcera me bylo desne dneska rano to taky neni nic slavnyho prosim poradte kdo ma zkusenosti s odvykackou co me jeste ceka jinak doufam ze uz ste vsichni v pohode mejte se diky

Miška (Út, 7. 6. 2016 - 11:06)

Ahojky je tu nějaký epileptik co bere AD? chci se zeptat jak to na vás působí, jestli jste po tom měli třeba záchvat a tak. Děkuji

miluska (Ne, 5. 6. 2016 - 10:06)

Ahoj Milusko, tak jak Vám...ahoj jarko celkem dobre jen trochu zavrate a na zvraceni ale to je z vysazovani neurolu mluvila sem se svou doktorkou rikala abych jeste tyden vydrzela tak uvidim a co pise jitka nevim jestly je to z brintellixu zeptam se na to doktorky ja uz neurol nepotrebuju snad to vydrzi a co ty budes v pohode uvidis opatruj se

Jitka (Ne, 5. 6. 2016 - 09:06)

Brintellix neberte, mě se po něm rozjela schizofrenie. Jsem nešťastná.

Jarka (So, 4. 6. 2016 - 16:06)

Ahoj Milusko, tak jak Vám je? Me stále stejně, nic moc

Luboš2 (Čt, 2. 6. 2016 - 16:06)

Špatně od žaludku se...Ahoj,já když jsem začínal brát Venlafaxin,taky mi bylo špatně od žaludku,ale brál jsem ještě další čtvery léky,tak to mohlo být taky od toho a na psychině jsem se s tím taky často setkal,ale po čase si tělo zvyklo,dneska beru 11 tabletek,nejvíc mi vadí,že se po některých lécích přibírá.Tak se mějte.pa

špatná diagnoza (Čt, 2. 6. 2016 - 13:06)

Špatně od žaludku se neléčí AD a už vůbec ne Brintellixem.

Jarka (Čt, 2. 6. 2016 - 09:06)

jarko prosimte muzes me rict...Ahoj, protože jsem necítila žádné zlepšení a bylo mi špatně od žaludku.

Jarka (Čt, 2. 6. 2016 - 09:06)

jarko prosimte muzes me rict...Ahoj, protože jsem necítila žádné zlepšení a bylo mi špatně od žaludku.

m (Čt, 2. 6. 2016 - 07:06)

Ahoj, tak mi dneska doktor...jarko prosimte muzes me rict jak jsi poznala ze ti brintellix nezabral ja ho beru mesic vysazuju leky a nevim z ktereho je me spatne asi su fakt divna porad diky

miluska (St, 1. 6. 2016 - 07:06)

Ahoj, tak mi dneska doktor...ahoj jarko dlouho sem tu nebyla ja ho taky beru mesic ale myslim ze trochu zabral protoze su takova klidnejsi nic me nerozhazi je to jiny az na to ze je me blbe desne od zaludku na zvraceni trepavka ale to si myslim ze je to tim ze ctvrty den nemam neurol ja verim ze me zabere nechcu zkouset nic novyho tak snad ti tenhle lek zabere a budes se citit lepe drzim ti palce musim do prace to je nejhorsi tam vydrzet co nadelam

No (Út, 31. 5. 2016 - 18:05)

Na těžké deprese Melipramin a do léčebny na 8 týdnů minimálně.

Reklama

Přidat komentář