Reklama

Brintellix - antidepresiva

Luboš 2 (Út, 31. 5. 2016 - 17:05)

Ahoj,tak jsem byl dneska u doktora a nedokázal jsem se ho zeptat na Brintellix,ale je to možná dobře,vidím,že ti Jarko nezabral.Sertralin jsem neměl,takže nevím.Doktor mě chtěl poslat na přeléčení,ale nechce se mi do toho,strávit 3-4 měsíce v nemocnici,to opravdu ne.A přes léto.Nejni mi dobře,hlavně po ránu,to je děs a to teď spím dobře.Ale to patří k mé depresi,ještě,že mám PID.A to jsem se mu tak bránil.A těch peněz není moc,kdyby mi bylo přijatelně,tak bych někde brigádničil max. dvě hodiny denně,ale bohužel to nejde.Tak se mějte hezky.pa

Tomáš (Út, 31. 5. 2016 - 16:05)

A na co ti to má zabrat? Jaké máš příznaky? Jaké máš potíže? Uvědom si, že to je to podstatné. Jestli se ti jen nechce, bojíš se, máš úzkost, nepsíš....tak to máme všichni občas a jestli to máš pořád, tak hledej příčinu. Sertralin je vychytávač serotoninu.

jarka68 (Út, 31. 5. 2016 - 16:05)

Ahoj, tak mi dneska doktor vysadil brintellix, protože mi téměř po měsíci užívání vůbec nepomohl,žádné zlepšení.Napsal mi Sertralin, nemáte prosím někdo s tímto AD zkušenost?Moc si přeji, aby mě už konečně něco zabralo.

Luboš (Út, 31. 5. 2016 - 15:05)

Ahoj lidičky, tak jak Vám...Já ho beru cca měsíc a půl a žádné zlepšení svého stavu nepozoruji....... Věřím, že vše snad přijde časem.

Mirek (Ne, 29. 5. 2016 - 20:05)

Ne, je to doživotní a záleží na tobě.

Jana (Ne, 29. 5. 2016 - 19:05)

Beru léky pravidelně,což...Beru brintellix třetí měsíc,ale občas mivam stavy úzkosti a strachu,tak musím i rivotril,i když nechci.přejde to někdy?

mella (Ne, 29. 5. 2016 - 16:05)

Možná vůbec nemáte depresi, ale trpíte dysthymií. Na to vám musí psychiatr našít kombinaci léků a taky se s tím musíte naučit žít. Deprese je něco úplně jiného a je pro ni typické, že přejde sama.

Luboš2 (Ne, 29. 5. 2016 - 14:05)

Beru léky pravidelně,což si ale nemyslí můj psychiatr,jinak prý mi musí být lépe,už půl roku je mi špatně,nejraději by mě vyděl v nemocnici, na to teď nemám náladu,budou nám dělat nový kotel a budou nás s ním seznamovat a učit,jak se v něm bude topit.Já jsem dříve míval spoustů zálib,ale deprese mě dostala a tak přežívám,jak se dá,hlavně,že mám doma pochopení a nikdo mě do ničeho nenutí,už si zvykli,že si přes den potřebuju položit hlavu a odpočívat.Tak se mějte pěkně.pa

jarka68 (Ne, 29. 5. 2016 - 10:05)

Ahoj lidičky, tak jak Vám je? U mě žádné zlepšení, ale věřím , že zase bude líp.

Máte skutečnou (Pá, 27. 5. 2016 - 14:05)

Psychiatři nemají zájem zkoumat, který lék vám vyhovuje. Vemte si jen, jaké jsou čekací doby! Předepisují to, co je pro ně z hlediska pojišťovny výhodné a to se fakt mění podle toho, s čím vyrukují farmaceutické firmy. Milion názvů a všechno je to na jedno brdo. Pokud máte depresi a nemáte jen neurózu a všelijaké ty fobie a obsese, tak vám musí v podstatě všechno rychle zabrat. Vypěstovali jste di hysterii z léků a čekáte bůhví co. Na neurotika, ale POZOR, nic neplatí. Ten se nezmění. Naučte se s tím žít.

jarka68 (Pá, 27. 5. 2016 - 13:05)

Dobrý den,
já beru...Ahoj já ho beru na klasickou depresi.

Divím se (Pá, 27. 5. 2016 - 13:05)

Brintellix není vhodný na chronické bolesti. Na to je Anafranil.

jirka (Pá, 27. 5. 2016 - 13:05)

Dobrý den,
já beru brintellix už týdny, a zatím necítím žádný rozdíl.. Beru ho kvůli tomu že si doktorka myslí, že mám bolesti zad zaviněné psychikou, mohu se zeptat, proč ho beru někdo z Vás??

jarka68 (Pá, 27. 5. 2016 - 12:05)

Hello dobreho psychiatra mam...Haní přesně tak, já mám taky dobrého psychiatra, ale hold trvá delší dobu než léky zaberou.

hana (Pá, 27. 5. 2016 - 06:05)

Nechaly jste to dojít holky...Hello dobreho psychiatra mam ale stejne je to k nicemu nechcu urazit ale ty ses na tom asi lepe

Hella (Čt, 26. 5. 2016 - 17:05)

Nechaly jste to dojít holky daleko! Takové stavy a vy to řešíte na internetu. Dobrého psychiatra .

Luboš 2 (Čt, 26. 5. 2016 - 16:05)

Ahoj Jarko,je to boj,ale ty to dáš a když by to nevyšlo,tak i v nemocnici se to dá přežít,tak se měj a doufám,že příští zpráva bude lepší.pa

draha (Čt, 26. 5. 2016 - 15:05)

Ahoj dneska mi snad bylo...jarko drzim palce zvladnes to je to boj a je fakt ze kdo tim neprosel tak nevi co to je a to ze se maji vyhodit prasky a delat to nevim asi je moc zdravej to je jedno drz se

jarka68 (Čt, 26. 5. 2016 - 15:05)

ahoj tak zubare sem zvladla...Ahoj dneska mi snad bylo nejhůř. Skončila jsem v nemocnici, ale pustili mi domů. Musím začít brát ten Mirtazapin, abych začala spát a jíst. Doteď jsem se mu bránila, ale dneska večer si ho vezmu. Snad mi nebude špatně. Je to boj, a nepřála bych to nikomu. Kdo nezažil, ten nepochopí.

Blbko (Čt, 26. 5. 2016 - 08:05)

Žádné odvykačky nejsou- vyhoď prášky a pracuj.

Reklama

Přidat komentář