Reklama

Brintellix - antidepresiva

miluse (St, 27. 4. 2016 - 07:04)

Beru ho dva týdny a po dvou...kez by to bylo tak snadne kazdy to mame jinak nekomu zabere driv a nekomu pozdeji moje p.doktorka rekla ze s nim ma velice dobry zkusenosti u pacientu ze je vylepseny a zadny vedlejsi ucinky to nema takze u me to bude spis na odvykani Neurolu su zase na zacatku jako pred nekolika lety kdy sem ho zacala brat ani nevim jak sem to prekonala a kdy neurol zabral musime vydrzet zavidim tem co nemusi zadny takovy leky brat

Jevik (Út, 26. 4. 2016 - 21:04)

Pro milušku: Beru tento lék...Beru ho dva týdny a po dvou a půl letech se cítím šťastná.... Kéž to tak zůstane.... Děkuji za to... Držte se...všichni, posílám naději...je to zázrak....

Marika (Út, 26. 4. 2016 - 18:04)

tento lek sem teprve zacala...Pro milušku: Beru tento lék na deprese a úzkost nyní 12. den, zatím žádnou změnu k lepšímu nepociťuji, vedlejší účinky také ne.Modlím se, aby to pomohlo.Dle mé p. doktorky lze hodnotit efekt cca za měsíc. Někdo tu psal, že cítil zlepšení za 2 týdny.m

miluse (Út, 26. 4. 2016 - 11:04)

Dobrý den Veroniko, děkuji...tento lek sem teprve zacala brat je to tak ctxri dny ja vim kratka doba jeste se musim zbavi zavislosti na neurolu to bude horsi snad to preckam tenhle lek me dala moje psichiatricka rikala ze ja vybornej tak uvidim za jak dlouhou dobu zabere stavy jsou desny

Milan (Ne, 24. 4. 2016 - 15:04)

Ahoj.No,je to těžké...Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když začnu brát toto andidepresivum, jestli nebudu pořád unavený atd? děkuji za odpověď

Marika (So, 23. 4. 2016 - 20:04)

Dobrý den Veroniko, děkuji za reakci a opravdu moc mě těší, že je Vám líp.Chtšla bych se zeptat, užíváte nyní jenom ten Brintellix,když píšete, že zabral, nebo ještě něco z předchozích léků? Mě ho p.doktorka předepsala, beru 9.den 10 mg, k tomu ještě Rivotril.
Děkuji za odpověď Marika

Veronika (So, 23. 4. 2016 - 07:04)

Pro Lumíra: Je pozitivní,...Dobrý den Mariko.Já beru tento lék druhý týden a zabral.Jsem moc ráda, jelikož jsem měla na podzim ještě horší deprese než vy a nezabíralo mi vůbec nic!!!Brala jsem 8miligramu Neurolů,300miligramů Velaxinu 60 miligramů Buspinoru. Šílený po tady té kombinaci se mi začalo ulevovat cca po dvou měsících,ale než jsme na to přišli s doktorem trvalo to také dva měsíce. Držím Vám, sobě i ostatním palce, hlavně se šetřete, opakující se epizody dokáží člověka překvapit do neskutečných krajních mezí, na které by normálně nepomyslel )-:.

Libor (Pá, 15. 4. 2016 - 17:04)

Ahoj, tento lék beru přes...Ahoj.No,je to těžké odpovědět,jak by se člověk měl cítit,když užívá antidepresiva a zabírají mu.Každopádně by Ti mělo být aspoň malinko líp a spoustu běžných věcí by člověk měl vidět,poněkud méně tragicky.Po 14-ti dnech bych nedělal verdikt.U některých AD se uvádí až 4-6 týdnů,kdy se může projevit pozitivní účinek.PS.Nejsem lékař :-)

Verčouš (Pá, 15. 4. 2016 - 14:04)

Ahoj, tento lék beru přes 14 dní a zatím žádná změna. Nejspíš to chce opravdu čas. Horší je ale naše uspěchaná doba, kdy ani pořádně nemáme čas se zotavit a musíme řešit povinnosti jako s normální silou.

Mohu se však zeptat? jelikož je toto moje první zkušenost s AD a vůbec nevím, jak bych se potom měla cítit. Opravdu to pomůže?
Děkuju Verča

Marika (Po, 11. 4. 2016 - 19:04)

Pro Lumíra: Je pozitivní, že Vám pomohly na deprese.Jdu k lékačce na kontrolu, dosavadní AD mi nepomáhají, beru cca 2 měsíce. O tomto léku se minule zmínila.Prosím , jak se projevovala deprese u Vás? Já , jsem v prac.neschopnosti. bez nálady,nic mi nedělá radost, ráno po probuzení nejhorší, jako když na mě hodí černou deku,dopoledne nefunguju skoro vůbec a na nic se ani nesoustředím,jen bych to chtěla zaspat, k tomu strašná fyz.vyčerpanost.Práci bych teď vůbec nezvládla.Nejsem schopna jít mezi lidi, hrozný stav.Asi jste nebyl v tak špatném stavu jako já.A kolik Brintellixu užíváte?
Děkuju za odpověď, jestli se na tyto stránky ještě podíváte.Marika

Zdeněk (Po, 16. 9. 2019 - 11:09)

Mariko já beru anafranil ádéčka. Raní deprese jsou nejhorší. Také marodím do práce si to nedovedu představit. Většinou to rozeženu neurolem. Ale co dál. Zatím nevím. Situace se nelepší. Měj se fain

Snehulienka (Út, 5. 4. 2016 - 18:04)

Brintellix beriem 15 dní a zatiaľ necítim žiaden rozdiel s ním a bez neho.

Lumír (Út, 5. 4. 2016 - 07:04)

Mám zkušenost,za dva týdny začal zabírat.Mám problém akorát se spaním,to bych nepřikládal brintellixu.Deprese jsou pryč,mám dobrou náladu.Apatie je pryč.Jsem šestý den spokojený.

Ivet (So, 2. 4. 2016 - 17:04)

Deprese jsou snad nějaký...Tolik s Tebou Souhlasím, zasrana chemie mozku!!!!!

Ivet (So, 2. 4. 2016 - 17:04)

Nevite nekdo broc se ten...Ahoj,beru jej dvě denně, ale popravdě nevím,zda pomůže, beru jej třetí týden,snad to chce ještě čas. Mimochodem ale na depky se léčím dlouho....

Lenka (Ne, 27. 3. 2016 - 13:03)

Deprese jsou snad nějaký trest a vše co dokáže pomoci, je vítáno.
Ach jo, zase jednou vstát a mít radost a na něco se těšit............

Helena (Ne, 27. 3. 2016 - 09:03)

též ho beru, cca měsíc. Vedlejší účinky nepozoruji. Ale - četli jste si příbalový leták? Také vám přijde, že jsme pokusní králíci? Z toho letáku vyplývá, že s tímto lékem nemají doktoři zatím téměř žádné zkušenosti. Snad nám nenaroste prasečí rypák nebo liščí ocas :)

Libor (Ne, 27. 3. 2016 - 09:03)

Nevite nekdo broc se ten...Ahoj Moniko,opravdu netuším,proč Vám ho lékař napsal před spaním.Jistě to má své opodstatnění,zkuste se na to zeptat,určitě vám to rád vysvětlí.Já osobně mám psanou jednu tabletku ráno.Ospalý se necítím.Mějte se hezky...:-)

monika (So, 26. 3. 2016 - 22:03)

Ahoj, máte někdo...Nevite nekdo broc se ten brintellix musi brat vecer nemuze se brat ve dne ? Kdo ho berete prosim o info jak vam hi naordinovalivjestli taky vecer noc dik

Erika (Po, 20. 9. 2021 - 14:09)

Ahoj já beru 20mg rano.ale vysadila sem rychle cipralex a teď mám abstaky.

Reklama

Přidat komentář