Reklama

Brintellix - antidepresiva

Miladka (St, 4. 3. 2020 - 23:03)

Doplatek není žádný.V lékárně normálně měli.

Libuše (Ne, 29. 9. 2019 - 10:09)

Doplatek 68,- Kč

Wendy (St, 3. 2. 2016 - 11:02)

Ahoj Lubosi, ja ho beru taky...Zdravím, beru ho dva týdny a mám také nějaké ,,praštěné,, myšlenky. Uvidím co na to lékař ........ Přadpokládám, že budeme čekat co bude . Asi to chce delší dobu.

Marketa (So, 30. 1. 2016 - 11:01)

Ahoj, já ho beru druhým...Ahoj Lubosi, ja ho beru taky druhý týden, přechod z Ventafaxinu. Mám však neustále divné myšlenky, mozek mi vymýšlí bizarní situace

Luboš (Út, 26. 1. 2016 - 18:01)

Ahoj, já ho beru druhým týdnem a zatím tedy spokojenost. Vše mě zase baví, v práci jsem plný energie, deprese a úzkosti jsou pryč. Vedlejší účinky jsou zatím pouze jednodenní migréna, asi druhý den po přechodu z Venlafaxinu. A ještě mě trápí občasné jakoby "výboje", které mi proběhnou z hlavy do celého těla - takové krátké zabrnění... Ale to už jsem pociťoval, když jsem snižoval ten Venlafaxin, jen je to nyní trochu intenzivnější. No uvidím, zatím je to celkem krátká doba na hodnocení. Snad bude ještě lépe... ;-)

Freja (Ne, 27. 12. 2015 - 21:12)

Zdena1 a cítíš zabírání a zlepšení?

zdena1 (Po, 21. 12. 2015 - 11:12)

ja ho berem 2 hý týžden, nepozorujem žiadne vedlajsie účinky.Predtým mala sertralín , ale po rokoch prestal zaberať.

Freja (Ne, 18. 10. 2015 - 02:10)

Nikdo nemá zkušenost?

Freja (Ne, 4. 10. 2015 - 17:10)

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto novým antidepresivem?

trucker (Ne, 7. 6. 2020 - 21:06)

Já beru Brintelix asi pět měsíců. Mě osobně tedy sednul výborně. Žádné nevolnosti, pouze v začátku lehké zhoršení nálady. Dostal jsem to předepsáno z důvodu zažívacích potíží způsobených dlouhodobým stresem. Typickou depresivní náladu jsem nikdy neměl. Pouze špatné zažívání, nespavost a bolesti břicha. Bylo mi řečeno že můj stav souvisí s mým zaměstnáním a abych mohl tento lék vysadit, měl bych změnit zaměstnání. U tohoto přípravku je výhoda že nemá vliv na pozornost při řízení dopravních prostředků. Bohužel každému zřejmě nesedne z důvodu nevolnosti.

jarmila (St, 10. 6. 2020 - 13:06)

Tak to se vam doktor trefil. Sikovni oba dva . Ja uz se peru pul roku. Mnoho zdaru.

Reklama

Přidat komentář