Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Péťa (St, 26. 1. 2005 - 01:01)

Tak to by mě vážně zajímalo, která že to herečka se takhle ztrapní a je jí to jedno. Zkus to napsat, třeba z toho bude nějaký zajímavý drb. :)'

A.K. (Út, 25. 1. 2005 - 14:01)

Zdravím vás všechny, ne já jsem se ani nepočurala, ani nepokakala, naštěstí jsem to ještě nezažila a snažím se tomu vyhnout. Proč, ale píši, byla jsem nedávno na jedné vcelku divoké párty, kde bylo mimo jiné hodně celebrit známých i z tv obrazovek, to že se tito mile se tvářící lidé z obrazovky, nebudu komentovat, jen se chci podělit o to co jsem tam viděla, jedna dost známá herečka a příležitostně i moderátorka (nebudu jmenovat) se tam tolik opila, že se tam normálně před zraky všech lidí pomočila do kalhot, nicméně, může se stát každýmu, že jo, spíš mě zarazilo to, že jí to buď to nevadilo, nebo to ani neregistrovala, jak byla opilá, jelikož se tam v těch počůraných kalhotách promenádovala, jako by se nic nedělo, byly zřetelně mokré v rozkroku a po vnitřních stranách stehen, možná by si každý řekl, prostě se polila, ale viděla to hromada lidí, jak se jí ta skvrna začala tvořit a jak to teče pod ni, no zváštní to zážitek, že ano.'

hanula hambula (Po, 24. 1. 2005 - 13:01)

lidičky, to je hrozný co? že se zrovna chce, když si není kam odskočit, mě se tento trapas stal před loni na výběrovém řízení, byla jsem na konkurzu do jedné společnosti, chtělo se mi vcelku čůrat, byla jsem teda na záchodě, jenže zamčeno, tak jsem si řekla, že to vydržím a pak odejdu a někde se vyčůrám v restauraci, nebo v obchoďáku, jenže na mě ne a ne přijít řada a mě se chtělo víc a víc, zkoušela jsem to ještě jednou a ptala se lidí, jestli někdo neví kde je klíč, nikdo nic nevěděl, už nebylo na výběr utekla jsem pryč, měla jsem to na krajíčku, poblíž toho domu, byla restaurace, jenže už jsem tam nedoběhla, teklo mi to po nohou a zůstala za mnou jen mokrá čára:-(, naštěstí jsem měla sukni, tak to nešlo moc vidět, ale konkurz byl prostě ztracen, rychle jsem sedla do auta a mazala domů, teda nedovedu si představit, že bych se počurala na té chodbě před všemi těmi lidmi.'

mirka (Út, 18. 1. 2005 - 11:01)

simi, nic si z toho nedělej, ty zácpy v obchodech to bylo šílený a myslím, že sama určitě nejsi komu se to tam stalo, mě osobně se to teda nestalo, ale mojí dceři jo, je jí 22, ale byla to tak trochu její vina, chtělo se jí už když jsme tam lezli, ale tvrdíla, že si odskočí pak, jenže než bylo "pak" tak bylo pozdě, chudinka, pak z toho byla celá špatná, navíc to začali komentovat nějací dva poberťáci, takže to nebylo dvakrát příjemné, no a z toho plynne ponaučení, že si má člověk dojít když je čas a možnost a nenechávat to na pak, tak a to je vše.'

xlenkax (Ne, 16. 1. 2005 - 17:01)

no bože holt stane se, určitě to zažil každý někdy a kdo říká, že ne kecá, myslím si že každý byl v situaci, že se mu moc chtělo na wc a ono zrovna nebylo po ruce, někdo to vydržel, někdo ne, nic se nedá dělat jsme přeci jen lidi ne???? já už mám taky jedno počurání za sebou, nic příjemnýho, ale co už...'

Simík Kyllei (Čt, 13. 1. 2005 - 16:01)

tak se vám musím taky svěřit se svým trapasem, už jsem dřív četla tohle forum a ani ve snu by mě nenapaldo, že budu mít čím přispět, ale bohužel už se stalo, tak jako mnoho ostatních jsem se vydala, do jednoho nejmenovaného velkého supermarketu za slevama, kdybych věděla co mně tam čeká, tak bych tam nelezla, totálně ucpaný lidima, vůbec se to nehýbalo, na a mě se v tom davu začalo chtít šíleně čůrat, jenže se nedalo tak rychle se prodrat ven, a bohužel i přeze všechnu mojí snahu jsem to pustila do kalhot, byl to šílený pocit, teplý proud na nohách a mezi nohama všude mokro, měla jsem džíny, uplně mě ten pocit připomněl okamžik, když se mi to stalo jako malý holce v druhý třídě na exkurzi v nějaký továrně, akorát, že teď to bylo o trochu horší, že jsem dospělá a před tolika lidma, hned jak jsem se dostala za pokladny tak co nejkaratší cestou k autu a domů, jestli mě někdo viděl, to jsem ani neregistrovala, jak jsem se styděla, ale myslím si že by se to v tom davu mohlo stát každýmu, a doufám, že jsem nebyla jediná:-)) to jsem ale škodolibá co?;-)'

luka (Čt, 6. 1. 2005 - 16:01)

Ahoj, teda musím taky jako už mnoho jiných zde, říct, že některé příhody jsou vcelku drsné a málo uvěřitelné a sam bych nevěřila, kdybych na vlastní oči neviděla co se stalo letos v létě na dovolené u moře mojí sestře, dostala průjem zrovna v nejméně vhodnou dobu, na obrovské tržnicia samozřejmě nenašla v čas WC, takže se prostě a normalně pokadila do svého krásného letního podotýkám bílého úboru, fakt hrozný, chudinka, bya z toho uplně v šoku, nakonec jsme tam koupili nový věci a ségra se šla umýt do moře a oblíkla si nový věci, ty pokaděný šortky rovnou vyhodila, vydělo ji sice spousta lidí, ale naštěstí nikdo známý a já jsem slíbila, že to na ni neprásknu, hmm tak doufám, že tohle nebude číst:-)) ale jak už jsem psala, nevidět to, tak taky nevěřím.'

Verča (Út, 4. 1. 2005 - 16:01)

Evě. Tak Tě můžeme přivítat v našem klubu potrefených. Když se to tak vezme, tak ten Tvůj první malér také není ta náhlá změna dynamiky, protože to nebyl klasický nečekaný nával nucení na velkou. Jak sama tvrdíš, tak jsi cítila, že potřebuješ, ale chtěla jsi to nechat až domů a pak už to najednou nešlo udržet a pokakala jsi se na ulici. U mě ten první malér byla celkově dost šílená příhoda. Jakmile mi to čas dovolí, tak se chystám ji sem napsat, abych jen nekomentovala ostatní. Jiné holky se tu svěřují i s hodně drsnými nehodami, které se jim staly třeba někde v cizím městě v zahraničí, mezi lidmi a za bílého dne a tak nevidím důvod proč bych měla o tom mém maléru mlčet. Zkrátka se mi to stalo a nic s tím nenadělám.'

Eva (Po, 3. 1. 2005 - 22:01)

Jindřiško, kdysi se mi stalo něco podobného u babičky o prázdninách, bylo mi 17 pryč a cestou ze zábavy mě doprovázel můj tehdejší idol, dovedeš si představit, že bych mu řekla, jak moc se mi chce čurat? Ani náhodou, takže jsem se statečně držela, před babiččiným domkem ho líbla a sotva zmizel za roh, už jsem si čurala da kalhot :o)))))) Dneska - je to už skoro 15 let - se tomu směju, ale tehdy jsem se rozbrečela. A dostala mě z toho babička, která nejenže se mi nesmála, ale říkala, že to nic není a že když chodila na schůzky s chlapcem ona, mívala stejné problémy a jednou to taky nevydržela, jenže ten nesmělý hoch si díky dlouhé sukni ani ničeho nevšim. Anebo to alespoň tvrdila moje bábi. :-)Takže holky, není to konec světa.'

Káča (Po, 3. 1. 2005 - 21:01)

Alkohol je potvora :o) Řekla bych, že urychluje vylučování tekutin, taky jsem po pivu na wc mnohem častějc a dávám si na to majzla.'

jindřiška (Po, 3. 1. 2005 - 16:01)

Ahoj lidi, já mám čerství zážitek, který se mi stal letos o Silvestra, popíjelo se u kamaráda na bytě, no však to znáte a před půlnocí se vyráželo na náměstí, musím přiznat, že jsem byla tak trošku už přiopilá, ale než jsme vyrazili ven, tak jsem si odskočila, jenže jak jsme šli na náměstí, tak už jsem zase cítila, že se mi chce čurat, ale statečně jsem to držela, stejně nebylo kam si odskočit, všude mega lidí a navíc byla dost zima, tak jsme počkali na půlnoc a připili si šampáněm, to už se mi chtělo dost hodně a vcelku jsem se kroutila, řekla jsem ostatním, že se mi moc chce a že musím jít domů, kluci nechtěli, ale jedna kamoška řekla, že se jí chce taky a tak jsme se vydali spolu zpět na byt, to už bylo dost nepříjemné, už to dost bolelo, jak jsem to držela a měla jsem co dělat, abych to nepustila, až do té chvilky, než mi nějaký pitomec hodil pod nohy petardu, jak jsem se lekla, tak už jsem jenom cítila teplo a mokro mezi nohama a na nohou, měla jsem to i v botech, počůrala jsem se, naštěstí to bylo kousek od bytu, takže mě nikdo neviděl, ale asi pět minut dorazili na byt ostatní a tvrdit jim, že jsem se polila, bylo zbytečné, smáli se, ale holt stalo se, já jak jsem přiopilá, tak můžu běhat prostě každých deset minut.'

mandey (Po, 3. 1. 2005 - 00:01)

jo na to musíš dávat pozor, když si chceš ulevit, mě se to taky stalo, ale naštěstí jsem to stačila zastavit,jen jsem si trošku uprcla, to buď ráda, že se Ti to stalo doma, i tak to byl určitě trapas, co?'

Anděla Vosmahlí (Ne, 2. 1. 2005 - 23:01)

Jednou mě to takhle taky nadýmalo a tak si řekla tak co prdnu si a uleví se mi. Tak jsem si s gustem usrala ale to jsem neměla dělat. V ten moment sem ucítila jak se mi do gatí valí teplá řídká kaše a strašně to smrdí. No prostě nadělení co vám mám povídat. Doma se mi smáli ještě týden.'

Eva (Ne, 2. 1. 2005 - 20:01)

Ahoj Verčo, tak nějak to je jak to popisuješ, rychle se to nucení na velkou zintensivní, je to nepříjemné, protože musím najít co nejrychleji wc, nebo místo, kde se vykakat, jinak by se stalo neštěstí, ptala ses, jestli mám nějaký ten malér za sebou, jo mám dva, moc se tím nechválím, jednou se mi to stalo beze svědků a taky tak trošku mou zásluhou, bylo to když jsem šla domů jednou večer po přesčase z práce, už v práci jsem začala pociťovat nutkání, ale chtěla jsem to nechat až na domů, je to kousek, ale bohužel jsem to nevydržela ani ten kousek, prostě jsem se pokakala na ulici kousek od domu, naštěstí nikdo nic nepoznal, ale cítila jsem se strašně trapně, ale nešlo to zadržet a podruhé jsem si uřízla vcelku ostudu, byli jsme s manželem a se známejma na výletě na takové tůře, zpět jsme jeli vlakem z jedný vesnice, když jsme přišli na zastávku, tak jsem začala najednou pociťovat nutkání na velkou, vlak měl jet za pět minut, ale wc na tý zastávce nebylo, modlila jsem se, aby ten vlak už dojel, přemýšlela jsem, že si někam odskočím, ale nebylo se kam schovat, taky bych se asi styděla, no a než přijel vlak tak to bylo v kalhotách, stála jsem jako zkoprnělá a nebyla schopná se pohnout, známí se mě ptali co se mi stalo, nakonec jsem šla s pravdou ven, stejně to bylo zřetelné, vzali to vcelku v pohodě a povídali mi, že se to přece může stát každýmu, no jenže já měla plný kalhoty, oni ne, naštěstí, že jsou ve vlaku záchody, jinak jsem to vždy stihla s vypětím sil, ale jde to vážně dost rychle a stává se to jen zřídká, ale stává, tak nevím, mám s tím k doktorce?? píšeš něco o nějaký jiný kategorii, Tobě se to stalo i z jiné příčiny? jinak kupodivu s močením a udržením moči problém nemám.'

Káča (Ne, 2. 1. 2005 - 18:01)

Odpověď na radu Lenky s překřížením nohou a tlačením na rozkrok- to asi pomůže, ale nesmíš se pak už pohnout :o)'

Káča (Ne, 2. 1. 2005 - 18:01)

Tak mám pocit, že některé příspěvky tady jsou vymyšlené a přehnané a jaksi úplně nechápu proč... Ono, když máte problémy podobného rázu, žádná velká legrace to není... tak asi tak. Moje nejlepší kamarádka se začala počůrávat po problmatickém porodu a byla z toho hrozně nešťastná, nejdříve to bylo vždycky úplně, pak se to zlepšilo na občasné připočůrání. Nsila kvůli tomu speciální vložky, ale nakonec se to vyřešilo operací, která ji zbavila potíží úplně a ona je strašně šťastná. Nerada bych se někdy trápila jako ona, proti tomu jsou mé občasné menší nehody, kdy prostě doběhnu na wc na poslední chvíli a trochu si třeba předtím ucvrknu, brnkačka. Doopravdy jsem se jako dospělá počůrala jen jednou, ve výtahu cestou domů s manželem z koncertu a dost to se mnou otřáslo, ačkoli se mi můj skvělý muž nesmál ani i to nikdy nepřipomínal. A i tehdy to byla moje blbost, protože jsem se styděla mu říct, aby zastavil - jeli jsme autem z Prahy a myslela jsem si, že to vydržím. Mohla jsem si dokonce odskočit před domem do keře, bylo po půlnoci a nikd by to asi neviděl, ale to já ne, takže dobře mi tak...'

Verča (Ne, 2. 1. 2005 - 17:01)

Pro Evu,já nevím jestli jsem ten termín použila úplně správně. Mám to od té mé kamarádky a ta mi to také vysvětlila spíše zběžně, neboť jsem medicínský laik a navíc to není přímo její obor. Jestli jsem to dobře pochopila, tak by to mělo spočívat v tom, že ač v dané době netrpíš žádnými průjmovými obtížemi, tak se Ti prostě najednou začne chtít dost nutně na velkou a rychle se to stupňuje. Tedy něco o čem píšeš. Příčinou může prý být třeba nějaký výchlipek na stěně tlustého střeva, který se něčím podráždí, což vede ke zintenzívnění činnosti střev a případnému náhlému nucení na velkou. Když bych to měla zhodnotit, tak jeden ten můj malér, co se mi stal v autě, by se částečně možná dal do této kategorie zařadit. A jak jsi na tom ty? Ptáš se proto, že Tě to párkrát vylekalo a nebo už jsi také měla malér a patříš mezi nás? Pokud ano, tak se tím netrap. Vidíš, že rozhodně nejsi sama.'

Malaska (Čt, 23. 12. 2004 - 21:12)

Toi budky jsou ta prd, jednou jsem se taky takhle málem počůrala, pět toi budek a ani jedna nešla otevřít, a poněvač to bylo na náměstí při oslavách města a jarmarku, tak nebylo místečko, kam bych dřepnula a ulevila si, naštěstí se mi podařilo jednu tu toi budku otevřít a ani nemusím popisovat jak to ve vnitř vypadalo, jinak některé příspěvky tady jsou fákt drsný.'

Eva Aadama (Čt, 23. 12. 2004 - 16:12)

verčo, zajímalo by mě co je to ta proměnlivá dynamika stolice??? mám pocit, že to mám snad taky, jestli je to teda, to že se ti najednou začne chtím moc, opravdu moc kadit ale průjem to není, to se mi čas od času stává. díky eva.'

limetka citronk (St, 22. 12. 2004 - 18:12)

ahoj Verčo, moc pěkně jsi to napsala, mě osobně se to nikdy nestalo, ale jednou se mi svěřila má nejlepší kamarádka, že se cestou ze schuzky domu pokadila,prostě to nemohla vydržet, bylo mi jí líto, ale ona to brala tak jako Ty, prostě stane se, měla to štěstí, že to bylo po tmě a nikdo ji neviděl, taky jsem si vzpomněla, jak se jedna spolužačka počůrala na školním výletě bylo to v 6 třídě a táhlo se to s ní až do konce základy, takže je asi lepší být pokaděná tam kde tě nikdo nevidí, než se počůrat před lidma a uplně nejlepší je když to člověk stihne včas na toaletu:-) nedovedu si představit jak bych reagovala, kdyby se to stalo mě, asi bych se snažila co nejrychlejc ztratit z dohledu, jak píšeš Ty.'

Reklama

Přidat komentář