Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Evitta (St, 29. 6. 2005 - 19:06)

To je téma :o)))Ještě nikdy jsem se nepočůrala na veřejnosti, protože bych to nestihla, to si radši odskočím za keř, nechápu ty, kdo se radši počůrají. Ale přiznávám, že jsem se párkrát připočůrala smíchy, ale jen malounko. Teda většinou :-) - ale třeba nedávno jsme se s manželem dívali na nějaký film a já pořád poposedávala, že jako jdu na wc, ale nechtěla jsem přijít o děj a když začaly reklamy, manžel mě šíííleně zlechtal a bylo, ale z toho teda trauma faaakt nemám. Ale kdyby mi to udělal na veřejnosti, možná bych ho zabila, fakt že jo :-)))'

Michala (St, 29. 6. 2005 - 13:06)

nic si z toho nedělej že ses pokakala v práci a buď ráda že se k Tobě takhle hezky zachovali, já se taky jednou pokadila v práci a do smrti na to nezapomenu, dělala jsem na pásové výrobě a když někdo chtěl jít na WC musel to ohlásis mistrovi a ten poslal náhradu, jenže nikdo pořád nešel ma mě se už tak moc chtělo, že jsem nedokázala vnímat ani práci a sdělila mistrovi, že vážně musím nebo se po... tak mě teda vystřídal on sám, jenže na záchod už jsem doběhla pokaděná pustila jsem to cestou, bylo to strašný brečela jsem a nevěděla co dělat, naděláno v kalhotách a měla jsem být rychle zpět, rychle jsem se musela dát dohromady a zpět na dílnu a v tomto potupném stavu dodělat směnu, naštěstí tam už nedělám, bylo to fakt jak otrokářství a myslím že jsem nebyla sama komu se to tam stalo, jenže nido se s tím asi moc nechválil, já taky ne'

jana69 (St, 22. 6. 2005 - 13:06)

tak to tě teda lituji, ale dovedu si představit jak moc se Ti asi chtělo, silná káva to je fakt prevít, ale aspoň že ses tam mohla osprchovat a měla ses do čeho převlíct, myslím, žes pak dlouho kávu nechtěla vidět želo;-)'

Lenka (Út, 21. 6. 2005 - 16:06)

S tou silnou kávou je to pravda a bohužel jsem na to doplatila a nejhorší bylo, že se to stalo v práci před kolekyněmi. Popíjela jsem si kávu kterou mi uvařila kolegyně a asi jí trochu ujela ruka byla na mě teda dost silná. Zrovna jsem měla důležitý hovor, který nešlo přerušit a začlo se mi strašně chtít na velkou držela jsem to statečně po ukončení hovoru jsem se zvedla a myslela, že to ještě doběhnu bohužel pár kroků od záchodu jsem se pokakala. Svěřila jsem se kolegyním že je mi to trapné ale, že jsem to nedoběhla a že mám nadělení v kalhotkách. Naštěstí jsem měla sukni a na firmě máme i sprchový kout takže mezi tím co jsem se dávala do pořádku mě jedna z kolegyň skočila pro nové kalhotky do města a na sukni žádné stopy nebyli. I když mě uklidňovaly, že se to stane stejně jsem se před nima pekelně styděla, ale teť už po nějaké době sme se tomu i zasmály hold když se střeva zblázní stane se to komukoli.'

jana69 (Ne, 19. 6. 2005 - 21:06)

...tak to s tou kávou můžu potvrdit, je to fakt, já po silný kávě musím taky rychle na záchod jinak by to bylo v kalhotách, naštěstí se to ještě nestalo, protože si na to dávám bacha...'

Pavel (Ne, 19. 6. 2005 - 10:06)

Milé dámy, máte pravdu, stát se to může úplně každýmu. Mám v tomhle špatnou zkušenost s pitím SILNÉHO KAFE, který umí podráždit střeva tak že je problém to vůbec udržet. Jednou jsem si hodně silný kafe dal a šel se projít. Měl jsem co dělat doběhnout na WC do kanceláře (ještě že jsem měl klíče), bylo to blíž než domů. Jinak jsem to snad neudržel myslel jsem si že se mi roztrhnou střeva. Tak před cestou kafe nepiju (když musím ráno brzo vstávat na vlak) a dám si radši jeden Semtex, tam je kofeinu taky dost a tyhle problémy nedělá.'

P (Ne, 19. 6. 2005 - 10:06)

presne ako to bolo napísané s vložnými plenami sa menej potíš, ale keď nesedíš presne rovno alebo sa ti to posunie tak Ti to vytečie bokom plienkové nohavičky sú ove?a spolahlivejšie len sa v tom teple budeš viac potiť....'

dědek (So, 18. 6. 2005 - 09:06)

Než někam pojedeš, tak si od každého kup pár kousků, a v klidu domova vyzkoušej a nacvič si postup. No a pak naostro to už nebude problém :-)'

marie (So, 18. 6. 2005 - 08:06)

tak tet nevím co je lepší'

dědek (Čt, 16. 6. 2005 - 20:06)

Vložné pleny rychleji a nenápadněji vyměníš, ovšem pokud správně po výměně nesedí tak smůla. Kalhotky zas snesou víc.'

dědek (Čt, 16. 6. 2005 - 20:06)

Vložné pleny rychleji a nenápadněji vyměníš. Kalhotky zas snesou víc.'

marie (Čt, 16. 6. 2005 - 19:06)

chtěla bych se zeptat co je lepší vložené pleny nebo plenkové kalhotky'

Axl (St, 15. 6. 2005 - 10:06)

Zajímavé, kolika lidem se zasekne zip...'

Ivča (Út, 14. 6. 2005 - 15:06)

jo plně souhlasím s Verčou mě se zasek zip na džínách, když se mi zrovna chtělo moc na velkou a taky to nešlo nijak zastavit a nakonec jsem skončila s pokakanáma kalhotama a neudělala jsem s tím nic prostě jsem v určité chvíli zktatila kontrolu a chctě nechtě jsem začala kadit, trapas to byl to je pravda, ale nešlo to jinak nejde to držet donekonečna'

Kamila V. (Út, 14. 6. 2005 - 13:06)

máš Verčo naprostou pravdu přála bych všem co se posmívají něštěstí druhých aby to zažili jaký to je mít pokaděný kalhoty a ještě v tom muset jít městem, fakt neznám nic "příjemnějšího"'

Verča (Út, 14. 6. 2005 - 12:06)

Jdi se namočit. Co bys dělal třeba v situaci jako jsem byla já. Tma, kalhoty zavázané na tkanici, která se rukou asi opravdu přervat nedá a na té uzel. Pokud bys neměl zapalovač a nebo nůž, tak by sis načural a nakadil do kalhot přesně tak jako se to stalo mě. Dospělý nedospělý, Tvým střevům a měchýři je to celkem jedno. Když se opravdu chtěj vyprázdnit, tak se to prostě stane a nezabráníš tomu. Já si taky myslela, že to není možné a že se dospělý může nanejvýš počurat, protože měchýř má vůlí neovladatelný ochranný reflex proti přeplnění. A když jsem pak mašírovala po poli s totálně plnýma kalhotama a cítila jak se mi to všude maže, tak už mi bylo jasné, že i dospělý se může pokadit jak mimino. Přej si aby se Ti to nikdy nestalo. On by tě ten humor pak náramně rychle přešel.'

Kamila V. (Út, 14. 6. 2005 - 11:06)

Ahoj zdravím vás tady všechny, toto forum jsem našla asi před rokem a byla jsem docela překvapená co vše se může stát, jsem po dovolené a teď můžu sama přidat svůj nepříjemný zážitek, no prostě a jasně řečeno a byla jsem s manželem u moře ve Španělsku a jednou jsem si dala venku ve městě zmrzlinu, ale dostala jsem z ní průjem a než jsem stačila najít nějaký záchod byla ta pohroma v kalhotách manžel se mohl smíchy potrhat, ale mě do smíchu nebylo a procházka městem byla pokažená musela jsem co nejrychlejc do hotelu a soamzřejmě moje nehoda neunikla pohledům lidí ve městě, tada stát se mi to u nás doma, tak týden nevylízám.'

dědek (Po, 13. 6. 2005 - 20:06)

Ne. Když nebudeš mít minisukni nebo elasťáky ;-)'

Anděla (Po, 13. 6. 2005 - 20:06)

Zdravíčko lidičky, mánte někdo zkušenost s těma plenama??? na cestách, já se loní počůrala v autobuse a letos jedu zase na dovolenou autobusem a mám z toho velkou hrůzu, jde to poznat že máte na sobě pleny???'

dědek (Ne, 12. 6. 2005 - 17:06)

Vložné pleny se dělí podle savosti a rozměry nemají. Kalhotky se měří na obvod boků. Třeba velikost MEDIUM je v rozmezí 70-120(110) cm.'

Reklama

Přidat komentář